Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

Telekom: Viac dát k paušálom? Ak nemáte viazanosť, dajú sa priplatiť

36 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
LUCIA
6.4.2017 19:42 | |
+0 -0
Reagovať
CHCEM VÁS POPROSIŤ O VYJADRENIE VÁŠHO NÁZORU NA SLUŽBY SPOLOČNOSTI TELEKOM. DOTAZNÍK JE LEN PRE ÚČELY DIPLOMOVEJ PRÁCE. BUDEM VÁM VĎAČNÁ ZA KAŽDÝ VÁŠ NÁZOR A VEĽMI MI POMÔŽETE. ĎAKUJEM. LINK NA DOTAZNÍK A ĎALŠIE INFO O ŇOM: https://goo.gl/forms/NuxWQRlUgAmmCZD82
Toman
3.4.2017 22:42 | |
+10 -4
Reagovať
posielam pozdravy od mojho noveho 4-teho operatora :D :D :D
narodny ruming
4.4.2017 06:45 | |
+8 -5
no a tie pozdravy posielaš cez sieť Telekomu? :-)
Roaming
4.4.2017 07:11 | |
+7 -1
Kiež by to tak bolo ale ta Vaša 2G sieť je použiteľná ako reťaze na kolesá v lete. Uz aby nás prehodili na Orange, keď pôjdem na lazy tak mi to načíta aspoň Google. Telekòma a akurát načíta Ste v režime offline, skontrolujte dátové pripojenie..
Patrik
3.4.2017 21:58 | |
+4 -2
Reagovať
Ved to je chore :D
TuKabeI
3.4.2017 17:39 | |
+22 -2
Reagovať
Prďúsi, zase ste sa dali uviazať teľakomom? 😀
Vyzva
3.4.2017 17:29 | |
+30 -3
Reagovať
Ludia nebudte blbí. Nikomu z krásy neubudne. Preneste si cislo do 4ky. Nerobim reklamu 4ke. Operatori ziju z nasich penazi cim viac ludi si prenesie cislo tim je vacsi tlak aby cosi urobili s ich ponukami. Bez akcie nie je reakcia. V 4ke je vsetko bez viazanosti tak ked sa umudria alebo zobudia v Telekome,Orange a aby si udrzali alebo prilakali spat stratene ovecky tak musia vist na trh z niecim novým a zaujímavejším pre nas vsetkych. Hlavne pri odchode ak vas budu lamat a ponukat o 50 centov lacnejsie sluzby ako doteraz tak im len podakujte. Zakaznik je pan a nie opacne. Oni potrebuju nas. Pre nas je jednoduche odist prec. Pre nich je tazsie nalakat nas spat na to co ponukaju momentalne.
Fikus
3.4.2017 18:48 | |
+8 -1
+++
marek5
12.4.2017 15:24 | |
+1 -1
Ano? Ja som si preniesol cislo a stoji to za *** cela 4ka.LTE mam len v centre mesta ked vojdem do obchodneho centra tak ma prepne na roaming to iste ak idem len niekam do susednej dediny takze asi tak.
Michal
3.4.2017 16:50 | |
+14 -2
Reagovať
Telekom len pribaluje k existujucim pausalom. Teraz to ale zabili ked chcu pytat trebars za 10MB 2€. Dobre vedia ze značne percento ludi pokracuje v pausaloch aj po skonceny zmluvy. Vianocna akcoska ziadna na nejaky lacnejsi pausal,konkurencia to ma +/- rovnake momentalne s pausalmi a 4ka sa odpisuje pokrytim tak vybrat si nejaku rozumnu ponuku je umenie. Tak sa Telekom rozhodol este coto narabovat z dat ktore by mali byt normalne za tu cenu pausalu,teda okrem tych MB co ponukaju-to je na smiech. Mozete si minuskovat kolko chcete ale Telekom SK je najhorsi operator asi v celej EU. Moze sa medialne prezentovat najlepšou sietov ale na volania a sms mi staci aj ***a 2G a odmietam platit za par GB desiatky eur. Pri Telekome su Orange,O2 a 4ka vzdy o 100 krokov vpred pri vybere programu ci pausalu. Pre tych co potrebuju byt aspon v 3G ci 4G popri cestovani a pod. je jednosnacny víťaz Orange ten ma aspon aku taku rychlost po precerpani dat ale Telekom este pouziva technologiu z 98roku.
Peter
3.4.2017 16:14 | |
+14 -2
Reagovať
No najlepšiu ponuku pre internet má len 4ka. Len to pokrytie nie je ešte dobré.
Frankomero
3.4.2017 16:41 | |
+13 -2
Kto má 4G od 4ky dostupné nie je čo riešiť.
Fidzi
3.4.2017 15:57 | |
+19 -2
Reagovať
Telekom by mal premenovať svoje paušály na Pijavica. Nič nové neprinášajú, len nám pri zverejnení zbytočne pijú krv. Hanbil by som sa niečo také do sveta vypustiť a nie to ešte propagovať.
Juraj
3.4.2017 22:50 | |
+2 -1
👍👍👍👍
lubomir
3.4.2017 13:01 | |
+5 -25
Reagovať
Dobra vec, konecne sa vyplaca mat viazanost nakolko mi data znasobia.Hlupost by bolo mat internet zadara. To by bola kvalitu prenosu dát taka mizerná ako v O2 alebo 4-ka. Katastrofa!! Este uvidime s cim vyrukuje Orange tento mesiac
Fikus
3.4.2017 16:36 | |
+3 -0
Peter z O2 máš úplnú pravdu.
Juraj
3.4.2017 22:51 | |
+1 -0
Žiaľbohu je to čistá pravda.😥😥😥
marek1234
3.4.2017 13:01 | |
+13 -1
Reagovať
Nebudem sa zastavať Telekomu, nie je to žiadna sláva. Skôr je to len prechodné obdobie do uvedenia plnohodnotného EU roamingu do 15. júna 2017. Nik presne nevie, ako to bude, ale môj názor je, že zmeny nastanú až po tomto termíne. Je choré, že neviazaných takto trestajú si priplatením dát, i keď sa to dá vypnúť, hlavne nízke paušále za cenu 2 EUR je viac než trápne. Sa mi páči, že v Čechách sa začala skutočná diskusia a rozprúdil to tam Svatopluk Bartík z http://telefonujici.cz/
Maco333
3.4.2017 12:59 | |
+6 -0
Reagovať
Nemal Orange tiez od Aprila navysovat nejake data? Bol tu clanok a zatial nic nevidim.
marek1234
3.4.2017 13:04 | |
+13 -3
Myslíš ten Orange pod Čančaričom??? Zabudni na niečo také, tento prehnitý ovocný operátor je už pekne dávno orientovaný všetkými možnými smermi len nie prozákaznícky.
Michal
3.4.2017 17:08 | |
+0 -0
Zaregistroval som nejaky clanok otom ale ostalo ticho. Vcera som videl v telke reklamu cosi 300eur za kamosa ked ho dopraces k nim ale ci tato ponuka je novinka neviem. 2 mesiace som nesledoval slovenské reklamné kanale tak nemam prehlad co je nove a co uz reprizuju trebars 2 mesiac vkuse.
Niktosh
3.4.2017 12:59 | |
+2 -15
Reagovať
Tak neviem ci ja zle uvazujem, ale ak mam viazanost, tak ma odmenia zvysenim dat. Ak teda planujete zmenit operatora v priebehu roka, pripadne dvoch, preco by vas mali odmenovat? Ak neplanujete odist, tak je pre vas vyhodne sa zaviazat. Ja mam happy M za 20€, tj. 150 min. do EU sms/mms neobmedzene 500Mb 4g(teraz po dobu viazanosti 1gb). Ak ti to je malo, tak som nic nenapisal..
marek1234
3.4.2017 13:14 | |
+16 -0
Tu nejde o teba ani o mňa, tu ide o všeobecnú cenu na trhu. A možnosť sa dopracovať k reálnym ponukám aj mimo retenciu. A ja mám Happy XL so 6GB dát, všetko neobmedzene za 18 EUR a aj tak pindám, pretože to má byť prístupné všetkým!
tosomzaseja
3.4.2017 13:18 | |
+5 -1
tak s takym pausalom by som sa nechvalil. ja mam za 25€ neobmedzene volania+SMS v celej EU, 5GB dat z toho 1GB v zahranici
Jozef K.
3.4.2017 19:31 | |
+10 -0
Tosomzaseja-kde v Telekome? Ja som pytal od nich len do 200minut v celej EU, sms si mozu strcit, takze bez a aspon 6GB s toho aspon 3GB v zahranici do 30€ som im to bol schopni aj platit. Ale odbili ma ze nic take neponukaju ale ze mozem si zobrat pausal Happy Profi tam je 500MB v EU za iba pouze 70Eur. Uz som v 4ke. Ked nemaju tak nemaju. Prosit ich nebudem. Ponúkajú mi nekonecno sms a hovorov ktore su mi na 10 veci s cenovkou kabelky Prada ale to co zakaznik chce ***ych 200minut a par GB aj v EU nemaju,nedajutak at tahnou.
erikfrog
3.4.2017 12:52 | |
+14 -1
Reagovať
Dement co toto vymyslel a este vacsi ten co na to skoci. Ved si sami posielaju ludi ku konkurencii.
Michal
3.4.2017 12:47 | |
+16 -2
Reagovať
Takže extra balík 0,01GB alebo 10MB za 2€?!? Choré. Co ešte spoplatnia 2G sieť na mesiac 2€,3G za 2€ a 4G za 5€ mesačne? Ovečky zobuďte sa. Uz si fakt robia čo len chcu.
B2c3
3.4.2017 12:20 | |
+13 -1
Reagovať
Hlavne podpisat opratku na dva roky. Ako keby neslo o skrytu viazanost ak klient ma pausal a cerpa extra data bez poplatku. Rozumovi akrovati v telekóme su uplne mimo. Ale tak im treba. Nakoniec im tam zostane len management s viazanostou.
5555
3.4.2017 12:16 | |
+7 -1
Reagovať
Takze najvyhodnejsie data u Telekomu nadalej na predplatenke.. nuz, kto chce kam.. :)
Bronislava
3.4.2017 12:12 | |
+12 -1
Reagovať
Ako obvykle v Telekome od zákazníkov len cúvajú. Môžu byť radi, že sú u nich ľudia aj bez viazanosti, aj taký zákazník je lepší ako žiadny, páni v marketingu. Opäť len smiech a plač. :-D
fero
3.4.2017 11:54 | |
+5 -1
Reagovať
Az zle citat kamarat ma v Irsku nieco ako prima/easy kartu a ma za dobitie kreditu 20e 100min 100sms neobmedzene data 4g a este mu aj 10e kreditu ponechaju.
Miso
3.4.2017 11:28 | |
+17 -2
Reagovať
Uvažoval som nad paušalom Happy bez viazanosti. Nedá sa..! Respektíve sa dá, ale s vyššim mesačným poplatkom. Plus k tomu ešte teraz zoberú aj to "chabé" množstvo dát. Ďakujem. Rozhodli za mňa. :D
rasto
3.4.2017 19:13 | |
+3 -1
Pausaly Happy bez viazanosti nie su drahsie. Su lacnejsie, ked sa zaviazes bez telefonu :-) A to je rozdiel.
sarusian
3.4.2017 10:53 | |
+9 -1
Reagovať
...mešuge...

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.