Diskusia: Posledná prekážka padla, roaming v EÚ končí

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
87 príspevkov
Anonymný používateľ
Frenky
7.4.2017 12:59 | |
+9 -11
Sedlac prestante nadavat a stazovat sa! Nespokojni ste aj keby vam zlate tehly nanosili do zahrady.
Mithrandire
7.4.2017 15:11 | |
+8 -13
Sedliak si ty, iba idiot sa uspokojí s tou troškou, ktorá je mu ponúkaná, aj tak sú to len odrobinky. Pre takých gádžov ako ty, to tu vyzerá na Slovensku tak ako to je v reáliách. Keď začneš byt so sebou spokojný, už akoby si nežil.
Anonymný používateľ
MiMo
7.4.2017 22:24
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
krahule
7.4.2017 08:10 | |
+10 -1
Skoda, ze zo zoznamu vypadli k EU hosp.pridruzene krajiny /Norsko, Island, Lichtenstajnsko aj Svajciarsko/, ktore doteraz operatori akceptovali ako EU staty, sice Svajciarsko len Orange. Tam, kde posledne roky chodim, z istych dovodov, najcastejsie.
Uvidim, ako zareaguju tamojsi operatori a samozrejme aj OrangeSK a budem racionalne improvizovat. Manobb a Bonyek tiez urcite nieco vymyslia, mozno 4 polske, estonske alebo rumunske cisla.
Zivot je ***, ale my mame radi bravcove.
krahule
7.4.2017 08:15 | |
+4 -0
Ale ba, nevinna*** je tu vulgarizmus, ze ma to vypipalo. Motto tym straca udernost.
Anonymný používateľ
Hulala
7.4.2017 08:51 | |
+5 -1
Manob nieco vymysli? A co pre krista pana? On cele roky vymysla akurat nareky ked mu ziadny operator nechce dat sluzby zadarmo. On okrem surfovania s dumb tlacidlovym edge telefonom alcatel v 3g sieti este nevymyslel nic ine. A jeho poskok galaxi sa inspiroval a vymyslel surfovanie v lte s lacnym 3g telefonom lenovo.
Anonymný používateľ
Hulala
7.4.2017 08:58 | |
+1 -4
Aby som to este upresnil tak galaxi vymyslel surfovanie v lte sieti stvorky s lacnym cinskym 3g lenovom. Len pripominam ze pos.watel 3g siet nema ;)
krahule
7.4.2017 09:05 | |
+3 -1
Zopar grifov od Manobba som v minulosti uspesne vyuzil, teda, pre mna vyhodnejsie. Ale Bonyek sa nejak odmlcal.
Anonymný používateľ
5555
7.4.2017 12:15 | |
+2 -0
Staty EHP sa pripoja za kratky cas (najviac mesiace). Svajciarsko v EHP nie je, takze to je zatial out.
krahule
7.4.2017 12:59 | |
+0 -2
Tak dufam, ze sa Orange zachova ferovo, ked ho uz tam raz dali.
hunorion
7.4.2017 08:04 | |
+4 -0
som teda zvedavy ako to budu obmedzovat, ja doma totiz musim mat manulane nastavenie siete, lebo pri automatickom sem-tam prechadzam do roamingu tak, aby nemysleli, ze zijem v zahranici :D:D:D
Anonymný používateľ
5555
7.4.2017 12:11 | |
+1 -1
Ak sa v dany den pripojis aj v SR, tak je to v uplnom poriadku.
Anonymný nick
7.4.2017 01:21 | |
+3 -29
Dalsi oje8 na obcanov, a co tych 90% co maju pausal, ruka do ohna, ze pausalne minuty to nebudu, takze cele na jedno slovo! Tlacia kazde dva roky na novy telefon a potom doplacat za vandrovky
Anonymný používateľ
hotentoten
7.4.2017 01:36 | |
+28 -2
dalsi co necital, len hura komentovat
Anonymný používateľ
Irish Pub
7.4.2017 07:19 | |
+5 -0
Vajco na vandrovke :-)
Anonymný nick
7.4.2017 01:17 | |
+10 -20
Trebalo zverejnit mena tych 27 resp 50 co hlasovali proti a nehlasovali, zavana to korupciou!
Anonymný nick
7.4.2017 01:42 | |
+7 -27
Len pohlavny ud tu moze dat minusku!
sbs.rock
7.4.2017 08:35 | |
+5 -2
eirebuachaill áno! aj ja chcem vedieť kto hlasoval proti!
Anonymný používateľ
iphone
7.4.2017 10:05 | |
+2 -1
mozno nesuhlasili s fup a zastavaju povodnu myslienku europskej unie - jednotny trh, jednotne pravidla, jednotne ceny... cize v tomto pripade moznost vyuzivat to, co si zakupis, bez obmedzeni v celej eu... skor mi pasuju za korupcnikov poslanci, ktori schvalili operatorom moznosti uctovat si poplatky za nadmerne vyuzivanie sluzieb v zahranici tak, ako to oni sami uznaju za vhodne, a prave v takejto podobe to poslanci schvalili... slovaci su fakt sprosti, ty si toho prikladom... unia ti predklada hovno zabalene v pozlatku a este jej za to dakujes a tlieskas
Anonymný nick
7.4.2017 11:39
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
5555
7.4.2017 14:19 | |
+0 -3
iphone: Nie, operatori si nemozu poplatky za nadmerne vyuzivanie sluzieb uctovat ako chcu. Su tam dane viacere pravidla a cele je to orientovane vyrazne v prospech zakaznika. Podla mojho nazoru az neferovo, kedze v niektorych pripadoch je operator povinny zakaznikovi dodavat sluzbu ktora ho bude stat viac nez zakaznik plati (to sa tyka najma datovych programov). Rozhodne nejde o "hovno zabalene v pozlatku". Chapem ze niektori by najradsej mali bezplatny flat na celej planete, ale tak svet nefunguje.
Anonymný používateľ
jano
7.4.2017 00:27 | |
+5 -6
Samozrejme, ze sa nato budu musiet vsetci poskladat... Kde zijete?? Preberu model z USA, ak chces 100MB zaplat 1E, ak 500MB zaplat 10E a ked chces 1GB zaplat 20E... nad 1GB daju Flat daata v domacej sieti a napisu, ze po 10GB uplatnia FUP na 128kbps a je to.. Flat nebude samozrejme platit mimo danej krajiny, z ktorej je pausal zakupeny a celaa legislativa je v ***
Anonymný používateľ
5555
8.4.2017 07:57 | |
+0 -1
Legislativa limituje ako moze operator nastavit FUP pri flatoch.
Anonymný používateľ
weiss
6.4.2017 23:45 | |
+5 -1
A skutek sa nestal :D
Anonymný nick
6.4.2017 22:48 | |
+29 -5
Ti mobilni operatori zvlast na Slovensku, su velki nenazrati vyje bani vych canci.Ked som sa pred vyse rokom v Orange pytal, preco je ich kvazi neobmedzeny mobilny internet po vycerpani urciteho mnozstva dat spomaleny natolko, ze sa takmer vobec na nic neda pouzit, odpovedali mi, ze keby nebol spomaleny, uplne by im to zahltilo siete.Chlapik si myslel, ze ma takymi sprostymi dristami odrbe a ked som mu povedal, ze v Rakusku mam mobilny internet s neobmedzenymi datami, teda nic take, ze by sa po vycerpani urciteho mnozstva dat spomalil a cuduj sa svete, im to siete nezahlcuje, chlapikovi sa zasekol jazyk v papuli a nebol schopny na to povedat ani po slova.
Anonymný používateľ
Draagon
6.4.2017 23:35 | |
+4 -1
No zase u toho FUP je dost vela pravdy s tym zahltenim. To ze tam nemaju FUP ( vlastne aj oni maju ), je tak mozno trochu aj o tych ludoch. Nemaju potrebu prilis zneuzivat tie sluzby a aj ich menej zneuzivaju ako by sa dialo u Nas. Zas skuste poskytovat internet za 5€ s neobmedzenymi datami. To v reale nie je mozne uzivit. Nie ze by na tom poskytovatelia u Nas neryzovali. Hlavne oranzovy operator je na tom s datami biedne. Este k tomu Rakusku, alebo aj Nemecku. Skuste tam niekedy datovat na niektorych miestach. Fakt to je niekedy dost pretazene a nedostanete sa viacmenej na ziaden web, ani nestiahnete hlavicky mailov. Takze ono to nie je az tak velka slava castokrat. To co sa mi bezne deje v AT alebo DE, to sa mi na SK nestava.
Anonymný používateľ
Michal
7.4.2017 06:54 | |
+3 -0
Už som to tu písal. Aké pretazene siete? Kua Orange ma 2,5 mil zákazníkov. Co taky Nemecký Telekom! Má cez 40milionov zákazníkov. 2 milióna zákazníkov ma trebars v Berlíne a dokáže utiahnuť jedno mesto s niekoľkými xx btskami 2mil zákazníkov?Dokáže!!! Nem.Telekom ma iné dátové ponuky ako Orange a da sa to. Naši operátori co stávajú aké btsky pri 2 milión. zakaznikov sa boja aby im sieť nepadla a to majú 2mil.zákazníkov po celom Slovensku s tisíckami btsiek. Je to len *** z ich strany. Dáta sú teraz dobrý biznis. Dajú malo dat za veľa, minies spomalia, bud si obnoviť balík, dokúpiť GB alebo zaplať za navýšenie rýchlosti. Takže pri predražený ch dátach ešte si doplatok za ďalšie a to už sa neboja ze im sieť padne keď si všetci zakúpia extra dáta.
Anonymný používateľ
Peter
10.4.2017 22:15 | |
+0 -0
No chlapci, porovnavat Telekom v Nemecku a na SVK... V Nemecku ta siet stala o trosku viac.
Erbo1
6.4.2017 22:38 | |
+2 -8
dufam,že nie šiesteho tedy mam meniny
Anonymný používateľ
vsdfsdfsdf
6.4.2017 21:42 | |
+3 -4
To znamena,ze napriklad v 4ke pri domacom roamingu mozeme vyuzivat signal 3G/LTE? Ked som pochopil dobre, v zahranicnom roamingu nie iba EDGE siet mozeme vyuzivat, ale aj 3G/LTE?!
Anonymný používateľ
hotentoten
6.4.2017 22:27 | |
+8 -3
roamovat v slovenskych telekom a orange LTE sietach sa vam zachcelo, co? juj, to by bola paradicka, keby to nahodou slo a telekom by fakturoval 4ke 7,70 € za kazdy gigabajt za ktory 4ka vam nauctuje len 1 €.
Anonymný používateľ
Michal
7.4.2017 07:02 | |
+10 -0
EÚ roaming a národný roaming je rozdiel. Tak si neplet roamingi.
Anonymný používateľ
joe
9.4.2017 08:37 | |
+0 -1
máš ajfoun a sockáriš tu s trápnou Štverkou...ts ts ts :D
No určite vám chudobe bude prístupná 4G sieť...sa spamätaj :D