Diskusia: Test Samsung Galaxy S8: Úplne iný smartfón

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
64 príspevkov
Anonymný používateľ
Carda7
27.2.2018 09:50 | |
+7 -15
XIAOMI Mi MIX PRO...TOTO JE MOBIL....
HCMIKI
28.4.2017 22:43 | |
+2 -3
Podla mna skor smartfon, ale ked myslis.
Anonymný používateľ
Peter
29.4.2017 11:39 | |
+6 -3
Carda7, nez tu nabuduce budes pisat dalsie tvoje cinske vyplody, tak to napis ako clovek, nie ako hulvat z valalov.
Anonymný používateľ
Juraj
12.2.2018 18:36 | |
+0 -1
zdravym vas...mam samsung s8 edge a mam dva problemy s ktorymi si neviem dat rady......prvy problem je ze mi neustale vyskakuju reklami co ma dost obmedzuje a neviem to vypnut a druhym problemom je ze z jedneho nedavno pridaneho tel.cisla sa mi neda dovolat ani napisat sms...ja sa na to cislo dovolam a ale mne z toho cisla sa nedovolaju....dakujem za rady
Anonymný používateľ
user
30.11.2017 06:31 | |
+13 -14
ludom uz z tj s8 zacina s prepacenim dr8at, ako keby nestacili iOvce.
Predrazena hracka a kazdy sa ide poondiat z toho ze odmkne telefon duhovkou..no to je teda vec na ktoru svet cakal.
Nejedna sa o ziadnu obrovsku inovaciu oproti S7, neviem peco je okolo toho taky hurhaj. Ked niekto bude predavat vykaly v zlatom obale za 800ecok tak to bude trhak roka....niekdy nechapem, asi som divny.
Anonymný používateľ
Stefan
12.5.2017 08:43
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
user
30.11.2017 06:31 | |
+2 -10
P.S. sry, pisal som to na 1000rocnej klavesnici, preto su obcas vynechane pismenka ;)
Anonymný používateľ
Lolophone
18.10.2017 09:19 | |
+6 -10
Ved ten telefón sa neda ani normalne odomknúť! Epic fail!
Anonymný používateľ
TyFuS
18.10.2017 09:15 | |
+5 -1
Mam samsung s8+ uz cca 3tyzden a som s nim velmi spokojny sluzi mi ten sninac na otlacok prsta vobec nevyzivam povedane ani som ho neskusal co mam nastavene je odomykanie mobilu snimanie duhoviek ktore je perfektne snima ci je den alebo vecer ani za sekundu je otvorene mobil ano sice drahy ale viem za co som tie peniaze dal rychly spolahlivy prehladny pracuje vsetko ako na za mna velky plus +😉😉😉
Anonymný používateľ
magduska
18.10.2017 09:13 | |
+10 -3
mozem aj ja nieco trapne napisat?
HCMIKI
27.4.2017 19:46 | |
+7 -0
ale len ak to bude trapne...
Anonymný používateľ
Mario
10.10.2017 16:11 | |
+4 -2
Aktualizacia absolutne nepomohla,v nadstaveniach stiahnuta cervena nepomohlo, v servisnych nadstaveniach po vytoceni*#15987# stiahnuta cervena nepomohlo. Mimochodom ani tie sluby co mate v nay ze vam daju s8 ku ked bude vas v servise je klamstvo.Nemaju ich, zevraj vsetky, sice nepovedali kolko maju pozicane. Co vas nutia a otravuju v nay dome poistenie proti kaslu, proti rozbitiu, proti kradezi a dalsie kokokoko...... ani to nemaju, nemaju to, co do vas tlacia!!! Mne dali s7 edge na podpis, ze ked....... telefon bude pri vrateni kaslat(to ako sranda) bude poskodeni, makroskrabance vseto ide opravit na moje naklady a moj bude vrateny az po oprave pozicaneho kusu a ked to nezaplatim tak mi nevratia a predaju moj fon aby mali na opravu.Toto vsetko som musel podpisat,cakal som ze ma tam podreze a zobere krv na DNA.Oni by mali platit mne!! Ze kupite fon za 800 € a hned ide na opravu po5tich dnoch,po piatich pre to, lebocakate na aktualizaciu co to ma napravit!! Clovece ani to pisat neviem, co vo mne vre zlc a objavil som v sebe vsetko zle, po 45 rokoch mojho zivota!!! Tak samsung, opakujem samsung!!! si nevie poistit, pre nich ***y telefon ktory ma putovat po ludoch pri ich opravach!!! Je mi s toho na grc a idem si dat lieky na tlak. Este ze mam doma obal na samsung s7 a mozem ho chranit ako oko v hlave, lebo pred s8 som mal s7edge a obal som nepredal!!!
Anonymný používateľ
Anonym
9.10.2017 21:09 | |
+11 -0
Nikde žiadna zmienka o kvalite zvuku pri vystupe na ozaj kvalitne sluchatka ,podpora HiRes audia aky je v EU použity DAC prevodnik atd.???
Anonymný používateľ
Peter
29.4.2017 14:31
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Anonym
30.4.2017 09:43 | |
+1 -0
Ani na inych akože technolog sk strankach sa HiRes audiu nevenuju .na angl už nejake prve ohlasy su a zatial nič moc. LG V20 sa zda momentalne naj zvukovo, pripadne počkať do jesene na LG V30...
Anonymný používateľ
streetwar
23.5.2017 11:33 | |
+1 -0
Na co bude beznemu uzivatelovi superkvalitny prevodnik ked drtiva uzivatelov pocuva hudbu pri ceste v dopravnych prostriedkoch alebo v praci s okolnym hlukom ktory znizi kvalitu posluchu na uroven MP3-ky.
Ta uzka skupinka ludi ktori potrebuju kvalitny vystup zvuku urcite nebude pocuvat hudbu na mobile ale na svojej kvalitnej reprosustave na to urcenej.
Samsung robi vyrobok pre svojich zakaznikov a chce nim oslovit co najsirsiu skupinu ludi za co najlepsiu cenu.
Anonymný používateľ
alex
18.10.2017 09:11 | |
+2 -0
konečne tu niekto kladie zaujímavé otázky. Toto pre výrobcov akosi stále nie je prioritou. Možno preto, že tak veľa ľudí je schopných na origo dodávaných štuploch počúvať youtube rip 192 kpbs a tvrdiť, že ako úžasne to znie... Už chvíľu uvažujem buď nad externým DAC ( FiiO E18 ), alebo LG V10
Anonymný používateľ
pete
24.11.2018 15:43 | |
+0 -2
samsung je len kopec reklamy a pekny obal od toho nemozno cakat kvalitu
Anonymný používateľ
Allan
9.10.2017 21:09 | |
+18 -3
po precitani par viet som zistil ze primarnym zamerom pri kupe tohto smartphonu je to, ze si ho budem vykladat po stoloch, aby som videl zvedave a zavistlive pohlady inych...tento jav je rakovina dnesnej doby...tfuuuuuuj
Anonymný používateľ
cynik
31.8.2017 14:11 | |
+7 -2
A nech vsetci na obrazovke vidia, ked sa Ti restartne :)
Anonymný používateľ
Stefan
18.10.2017 09:12 | |
+2 -3
Presne tak. Po praktickej stránke úplne na prd mobil. Bez puzdra aby ho človek držal obojručne, lebo keď naaaahodou padne je v riti. Dizajn pre teplých čo z postele nevyjdu celý deň :-)))
Anonymný používateľ
MSi_GS70_6QE
6.10.2017 13:10 | |
+10 -1
Pekny ale predrazeny