Diskusia: O2 ruší neobmedzený internet za 6 eur. Nepredával sa už 6 rokov

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
36 príspevkov
Anonymný používateľ
XxXx
18.1.2018 15:43 | |
+11 -2
Ach jo opat o2 jeden velky joke. Sranda ze sa tu pise o tom ze to islo " casti " zakaznikom full speed na 4G. Ono O2 malo ovela vaznejsiu chybu-y roky. A jedna z nich bola dokonca taka ,ze pri o2 fer islo rok-y zadarmo full speed 2-3-4G. Stacilo vyuzit ich "dieru" v systeme. A nebola jedna. Jednu tu ale napisat mozem. Aj ked ste mali balicek volaky datovy , stacil aj 100MB ..tak v 4G sieti po prepisani APN to islo full a neodratavalo predplatene data =D No a dalsia chyba uz je troska o TCP/IP porty a tak :P Inak toto fungovalo tiez presne cca do konca roka asi 2016. Tych chyb malo o2 s datami mnoho. Ale to mal aj telekom ci orange. No este jeden OP mensim trikom ma stale full speed 3/4G a dokonca to nic nestoji :D Este , ze tu mame tie diery nasich OP :) Ale smutne aby clovek musel " odhalit " volaky " bug " aby mal slusne data . Ja som pouzival DN na o2 ale ked skoncil predaj uz som to zrusil , , po case som to nahradil v OR za 3€ 768 kbit real 1Mbit down up a tak to uz mam minimalne 3 roky na jednej zo sim. Kedy konecne slovaciska Opovia pochopia , ze viac predaju za menej v slusnom pomere data/cena.
Anonymný používateľ
Tomy
16.5.2017 09:59 | |
+0 -0
Ahojte, mam ich mobilny neobmedzeny internet od vtedy ako ho zacali ponukat, az doteraz mi to islo plne LTE, az teraz posledne dva mesiace sa to spomalilo.
Tiez sa mi to nepaci ale asi vezmem ten ich net za 6 eciek na 3 roky. Kedze malo volam moje faktury su 6 EUR net * 2 EUR volania.
Nie som ochotny platit cez 10 EUR a ked si porovnam Orange alebo T com nic take neponukaju. Stvorku neberiem ako operatora s ich slabym pokrytim.
Orange ma za vyssiu cenu 8,50 dokonca mensi net iba 1,5 GB. T Com ma za tu istu cenu 6 EUR iba 1 GB sice ovela vyssiu rychlost 300 MB/s co moc nechapem preco je taky rozdiel, ale mozno mi to niekto vysvetlite. Takze aj tak mi najlepsie vychadza ten O2, ak sa mylim prosim poradte.
Anonymný používateľ
Peter
12.5.2017 12:56 | |
+1 -0
Svojho času O2 verejne sľúbilo tým čo mali pôvodný paušál že im bude poskytovať dáta neobmedzene za maxpoplatok 6 EUR. To bolo v dobe kedy prechádzali s EDGE na vyššiu rýchlosť a nový zákazníci už mali obmedzenie 2 GB a negarantovanú cenu. O2 malo dokonca viac takýchto akcií kedy sľubovali garantovanú cenu a pod., takže im pekne píšte a pripomeňte im ten prísľub, nedajte sa..
Anonymný používateľ
mino
8.5.2017 04:15 | |
+7 -2
Tuto sluzbu mam takmer od zaciatku. Ked ukoncili predaj zastavila sa rychlost stahovania pri 3g na hodnote 40 kB/s. Stacilo to v pohode na radio, videa s nizkym rozlisenim. Teraz po spusteni 4g isla rychlost skutocne neobmedzene. Na nocnej v praci bezne padlo 10GB. Takze neobmedzene data a neobmedzena rychlost za 6 eur, na Slovensku to znie ako rozpravka :)
Co sa tyka novych zmluv, teraz sa vzdy uvadza, ze sluzba moze byt zrusena, alebo zmenena. Toto pri starych zmluvach nebolo. Tie ich 2GB su na smiech. Takze zbohom O2.
Anonymný používateľ
Utekacs
8.5.2017 06:07 | |
+4 -10
Utekaj. Chod k tej parodii na operatora co sa nazyva 4ka. Zazijes necakane dobrodruzstva. Lov signalu, straty a nalezy, prepinanie medzi roznymi sietami, data cez gprs, upnu stratu signalu. Same dobrodruzne pribehy, ktore ti nik iny neposkytne. Pa.
Anonymný používateľ
mino
8.5.2017 06:42 | |
+8 -2
Ti si mi vtipalek. Prave si opisal O2. U "feroveho" operatora ma drzi len tento internet. Nic ine nemal nikdy lepsie ako ostatny. Parodia na operatora 4ka? Ano je to trapne, ze daky novacit za rok dosiahne to, co borec O2 za 8 rokov.
Anonymný používateľ
Utekacs
8.5.2017 09:27 | |
+3 -5
Snivajte svoj velky sen o tom ako ste uz dosiahli to, co O2. Ked si zlozite tie okuliare z cumaku a prestanu vam pritekat euro chechtaky potom pride krute vytriezvenie. Nateraz nemate ani na slanu vodu. Tie dvojeurove socky vas potapaju. Byt opticky najlacnejsi nestaci panko. Chciet byt MOBILNYM OPERATOROM a nenat ziadnu siet je ozaj big fail. Tie vase ostrovceky nemozno sietou nazvat ani omylom. Pa. A neplac uz.
Anonymný používateľ
ibecko
29.5.2017 00:15 | |
+1 -0
rovnako ako si derie cestu 4ka zacinalo kedysi aj O2, pred rokom som bol spokojny zakaznik data neobmedzene, nevadilo mi ze mi vypadava net lebo som bol v narodnom roamingu skoro stale, pockal som si kym mi nacita stranku, dnes je to rovnake u 4ka az na to ze maju ovela vyhodnejsie ceny a sluzby nez O2 pred rokmi... tiez bola O2 parodia na operatora, ludia trpeli ich FER produkty ktore nikdy neboli FER, bude obdobie ked zrusia aj O2 prvy :) to ze za posledny rok pokryli LTE dialnice a uzemia ktore predtym signal nevideli? to iste urobi aj 4ka, OK sice na horsej frekvencii ale 4G net mi ide doma na 4ka lepsie nez O2, v narodnom roamingu net ide, nie ako v O2 kde si clovek za megabajt zaplatil 10€... to ze nemaju BTS na optike? vobec mi to nevadi pokial mi daju to co pisu su pre mna ferovejsi nez bublinky... btw snazil sa niekto pisat do O2 a dohodnut sa na inej sluzbe nez 6€ za 2GB dat? seru na zakaznika ktory je s nimi pomaly od zacaitku, cez 10 rokov podstivo platiaceho :D ak by dali 10GB za tu sumu OK, ajstak clovek bezne nepresurfuje viac ale ani to... dakujem neprosim, pockame si na nieco lepsie
Anonymný nick
6.6.2017 21:14 | |
+0 -0
Ja som ich nazval šmejdami a odpísali mi všeobecné drísty:
Dobry den pan
xxxxxxx,
odpovedame na Vas email zo dna 24. 5. 2017.
Mrzi nas, ak situaciu vnimate negativne.
Balik O2 Data Neobmedzene predstavuje
historicky balik, ktoreho nova aktivacia nie je
mozna od 18. 7. 2011. ako uvadzame v
platnom Cenniku sluzieb https://www.o2.sk/
volania/cennik, na strane 24. Na Vasom cisle
vyuzivate sluzbu od 22. 2. 2011.
Balik rusime z dovodu zvysovania kvality nasich
sluzieb. V case, ked pokryvame 4G LTE sietou
viac ako 70 % populacie, povazujeme sluzbu
s maximalnou prenosovou rychlostotu na urovni
256 kbps za vyrazne zastaranu. Preto ako
alternativu Vam ponukame zvyhodneny
internetovy balik XL s objemom dat 2 GB
v hodnote 11 EUR za specialnu cenu 6 EUR, na
dobu 36 mesiacov. Balicek je v rovnakej sume ako
povodna sluzba O2 Data Neobmedzene, no
mozete ho vyuzivat v pokryti vsetkych sieti, ktore
poskytujeme- 2G, 3G, LTE.
Pre dalsie otazky ohladne nasich produktov a
sluzieb navstivte www.odpovede.o2.sk . Ak mate
dalsie otazky ohladne Vasho cisla, navstivte
www.o2.sk/kontakty/napiste-nam . Vzdy Vam radi
pomozeme.
S pozdravom a zelanim pekneho dna,
Ruzena Kostalova l O2 Slovakia, s.r.o.
Operator, elektronicke komunikacne kanaly
Na Troskach 26, 97401 Banska Bystrica
Pomôžte nám zlepšiť sa a dajte nám vedieť ako
ste spokojní s odpoveďou:
Anonymný používateľ
MaTToS
7.5.2017 15:38 | |
+2 -2
Už dva roky platím 8€ s DPH mesačne za neobmedzený 768 / 768 kbit pri Orange Sova5... nie žeby to bolo nejaké terno ale na druhú stranu na web, volania cez skype a 720p youtube to stačí;; ten youtube treba chvíľku nechať bufferovať ale potom už to video ide v poho. A také že 60+GB mesačne mám bežne. Podstatné je to že na stránky to v pohode stačí, skype tiež, nestojí to milión peňaží a nemusím neustále sledovať a riešiť nejaké dátové limity.
Tiež som dlhodobo používal O2 data neobmedzene ale potom obmedzili rýchlosti pri rôznych servisoch a teda platiť 6€ za 256/256kbps vrátane obmedzovania rýchlostí bol overkill. Ak O2 data neobmedzene niekto nazýva v roku 2017 dobrým produktom tak eee,

V podstate na trhu dnes nie je lepší produkt ako Sova10 + 768 / 768 kbit za 3€ mesačne. Za 13€ mesačne máte reálny neobmedzený net ktorý ide stabilne niečo málo pod 1/1mbit ,, rád by som za lepší produkt označil Swan@4KU ale niečo čo je dostupné iba pre tretinu Slovenska fakt nie.
Anonymný používateľ
woodmakwe
6.5.2017 15:16 | |
+4 -4
Vsetci tu nadavate na O2 ale kto iny Vam toto dokazal ponuknut? ? ? Situacia na trhu sa zmenila tak sa zmenila aj ponuka... 6€ nasrat vam do ruk... nie net za 6€... Nezasluzute si to tak si chodte do Orange alebo telekomu a berte si mobilny internet s 24 mes viazanostou za 30 €
Anonymný používateľ
maso
6.5.2017 15:59
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
lubos76
6.5.2017 17:23 | |
+0 -3
Vieš matematiku? Pri 2G sa dá presurfovať 2 GB len pri rádiu. Plus web a pri 30 dňoch si nad 3 GB. Síce rýchlosť fajn (ak je pokrytie), ale čo z toho, keď ten objem minieš buď za deň, alebo pri radiu do 20 dní?
Anonymný používateľ
Teky
6.5.2017 11:59 | |
+2 -1
Tiez pridam jednu perlicku,z cias o2 data neobmedzene.Pamatam si,ked v blave spustali 4gecko.Pokrytie mali iba v centru mesta a ja som cez merac rychlosti vtedy nameral cez 50 mega,ked som sa ale vratil do Biskupic,tam o2 fungovalo len na 3g sieti a cuduj sa svete,rychlost vtedy zostavala na pomery 3g rychlosti a az ked mi niekto zavolal,tak siet sa prepla to 2g siete a vtedy sa to ako keby deaktivovalo a nasledne ten net v 3g fungoval ako predtym (256 kb/s).Ale ako nahle som sa ocitol v pokryti 4g,tak ako keby sa mi net nanovo "dobil" a vtedy o2 data neobmedzene znova isli 4g rychlostou a tak sa to opakovalo dokolecka.Az do toho spominaneho januara,ked to obmedzili na predoslu rychlost natrvalo.
Anonymný používateľ
VanDenPiki
6.5.2017 09:24 | |
+4 -4
že pozdravujem protimonopolný úrad! Toto tak silno zaváňa kartelovou dohodou... PS: len retardovaný človek môže tvrdiť, že doterajší neobmedzený internet za 6 EUR kompenzuje obmedzením na 2 GB za ten istý poplatok 6 EUR. To že zrýchľuje je výhodné hlavne pre operátora.
Anonymný používateľ
Ritchie
6.5.2017 09:32
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Jiri
3.9.2017 08:27 | |
+2 -5
Takze ked ste o 100% zdrazeli vasich 100 gb tak ste tiez clenmi kartelu. Ptestante sa uz v tej vasej stvorecke hrat na peknych.
Anonymný používateľ
Jozef
6.5.2017 07:55 | |
+9 -4
Nerozumiem ako môžu jednostranne ukončiť poskytovanie riadne aktivovanej a zaplatenej služby.
Anonymný používateľ
hotentoten
7.5.2017 02:12 | |
+4 -2
on ju ma niekto zaplatenu na nekonecno? alebo plati aktualny mesiac? ak to druhe, tak jednoducho sluzbu prestanu ponukat, nemas za co zaplatit a poskytovanie je ukoncene.
Anonymný používateľ
hotentoten
6.5.2017 05:29 | |
+4 -3
"V čase, keď pokrývame našou bleskurýchlou 4G LTE sieťou viac ako 70 percent populácie, považujeme službu s maximálnou prenosovou rýchlosťou na úrovni 256 kbit/s za výrazne zastaranú"

takze to zrusite namiesto prozakaznickeho riesenia - zvysenia rychlosti napr. na 1-2 Mb/s (aj tak ste "prioritizovali" ine nez bezne http protokoly, takze na nejake zneuzivanie nie je mozne sa vyhovarat).