Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

Orange na Slovensku spustí volania cez 4G sieť

7 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tuhu
11.5.2017 08:38 | |
+1 -2
Reagovať
Ja este nemam ani 3g telefon
klm987654321
10.5.2017 22:16 | |
+0 -0
Reagovať
V Čechách t-mobile podporuje dosť telefónov. Som zvedavý či budú podporovať aspoň vlajkové lode najznámejších výrobcov a nejaké najviac používané telefóny.
msrek1234
10.5.2017 20:12 | |
+9 -0
Reagovať
Opäť čakám nejakú paródiu na VoLTE, len nie VoLTE. Nechápem, keď v dnešnej dobe takmer každý mobil, ktorý zišiel z výrobnej linky v roku 2016 podporuje VoLTE, tak oni to pustia pre pár kúskov.
Oberino
10.5.2017 21:52 | |
+2 -0
je to tak minimalne od 2015 by som povedal ze kazdy mobil normalnej znacky ma podporu VoLTE; ved je to obycajne volanie cez SIPko (trochu vytunene VOIP ktore pouzivame uz XY rokov). Komplikacie su na strane sieti a najmä toho ze neexistuje k tomu poriadny standard a co krajina a operator to ina VoLTE konfiguracia, takze implemetacia stoji prachy a teda ehm, samozrejme ze to bude 1-2 modely ... ako inak
marek1234
11.5.2017 08:09 | |
+1 -0
Oberino, takže ja, čo mám čiňaka so 6GB RAM rok výroby 2017 neznámej značky a s kategóriou LTE CAT 6 sa pravdepodobne VoLTE ani nikdy nedočkám, ani nik iný, kto má HUAWEI, LeECO a pod. značky so skutočne extra výkonným hardware.
marek1234
11.5.2017 08:11 | |
+0 -0
A to mám teraz po prázdninách v pláne si kúpiť OnePlus 3T https://oneplus.net/cz/3t Asi zabudni na VoLTE... Od operátora si neplánujem kupovať predražené jednosimkové telefóny.
thunar23
10.5.2017 17:58 | |
+19 -1
Reagovať
a podporovaný bude jeden telefón, takže to zas všetci naplno využijú..smiešno mi je z toho
  • «
  • 1
  • »

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.