Diskusia: Na internet unikol video render pripravovanej vlajkovej lode HTC

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
8 príspevkov
Anonymný používateľ
Lucas
10.5.2017 22:59 | |
+3 -1
od HTC uz nikdy nic. Strasne telefony.
Anonymný nick
10.5.2017 23:16 | |
+3 -1
Mal som HTC M7 a to bol najlepsi telefon aky som kedy mal...a mal som vsetko cez samgung, iphone aj huawei. HTC posledne roky trosku zaspal dobu, co sa dizajnu tyka, ale ked dokaze urobit zasa nieco originalne ako pri prvom HTC M, tak prevalcuje aj Samsung S8.
Anonymný používateľ
Lucas
11.5.2017 03:14 | |
+5 -1
No vidis, aj ja som mal telefon znacky HTC, a uz nikdy viac. To mrznutie, ten nekvalitny fotoaparat, tak to mi raz stacilo a uz nikdy viac. Taky iPhone strci cele HTC do vrecka.
Anonymný nick
11.5.2017 08:50 | |
+0 -0
Neviem aky si mal, ale ja som mal M7 3 roky a mal by som ho stale keby mi raz nepadol na zem z vacsej vysky a nerozbil sa displej. Aj po 3 rokoch bol ako novy...ked som mal iphone alebo ipad, tie su po 2-3 rokoch dobre iba ako podlozka na pohare, kedze tie nove aktualizacie tam stare telefony vzdy odrovnali. Nehovoriac o tom, ze pri aktualizacii mi to vzdy chcelo premazat vsetko, ako keby islo o telefon za 20 euro, tak som prestal aktualizovat a telefon bol casom nepouzitelny.
akto666
11.5.2017 10:55 | |
+1 -0
plne suhlasim, ani zadarmo, horsia je uz asi len Nokia
Anonymný používateľ
Lucas
11.5.2017 19:58 | |
+1 -0
HTC "strednej triedy", ale mas pravdu, zalezi od konkretneho modelu. Len "problem" je, ze z ludii co poznam, nikto z HTC nemal dobre skusenosti.
Anonymný nick
11.5.2017 20:50 | |
+0 -0
Treba potom porovnavat s inymi telefonmi strednej triedy. V tej top triede bol HTC spicka ked prisiel s M-kom. Skoda, ze teraz sa boja byt inovativny...ked sa potvrdi henten dizajn, bude to hned zastarale s tymi hrubymi ramami, rovnako ako iphone.
Anonymný používateľ
Lucas
12.5.2017 12:31 | |
+1 -0
Ano, ale vies, vseobecne znacka HTC nepatry uz medzi moc oblubene. A clovek ked kupi jeden model, a ten je nanic, tak tasko kupi dalsi-iny model tej istej znacky. Napriklad Samsungy mi pridu ako dobre telefony, aj v strednej triede. Kamarat ma Samsung telefon, a ide mu ovela lepsie ako moj telefon od HTC.A to tie telefony rovnaka-stredna trieda telefonou.