Diskusia: TIP: Aké výhody získate, ak si k paušálu nezoberiete mobil

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
27 príspevkov
Anonymný používateľ
jopo
12.2.2018 00:38 | |
+4 -6
Dost ubohe odmeny. V o2 mam v modrom pausale 100 minut za 15 eur, co je 15 centov za minutu a aj to len v pripade, ak pretelefonujem vsetkych 100 minut. V skutocnosti ale pretelefonujem takych 20 minut, takze platim vlasne 75 centov za minutu. SMSky nepouzivam a miesto dat mam Wifinu, ktora je rychlejsia. Vo stvorke mam 4 centy za minutu a nemusim pretelefonovat za mesiac vobec nic a vtedy aj nic nezaplatim. Takze kde je lepse?
Anonymný používateľ
Jupíííí
17.5.2017 06:56 | |
+9 -6
JoPo, no vo štvorke nemusíš pretefonovať vôbec nič a kredit máš tiež fuč. A ešte ti na infolinke povedia, že tak je to správne, tak to má byť. Že je to v zmysle cenníku
Anonymný používateľ
Limpopo
17.5.2017 07:41 | |
+8 -2
Cize ty si kupujes banany preto lebo ich nejes. Ty si kupujes pausal s minutami, sms a datami preto lebo obcas vyuzijes nejake minuty - citaj zanedbatelnu cast volnych minut z tebou zakupeneho pausalu. Co na to vsetko hovori tvoj osetrujuci lekar? To uz ozaj nedokazete vymysliet u vas vo stvorke vacsiu hlupost? Radsej zacnite konecne makat na vlastnej sieti a zacnite za material a pracu platit dodavatelom.
123mizu
1.5.2019 10:18 | |
+1 -2
4ka nema pokrytie. uz si to konecne uvedomte. 4ka je dobra len pre tych, co sedia doma na riti a nikam nechodia a este aj to nie vo vsetkych mestach. o dedinach ani nehovoriac. chcete ist na lyzovacku alebo do hor, niekam do prirody na vylet? ak mate 4ku, ani si nemusite brat mobil :-)
Anonymný používateľ
Stefan
18.5.2017 06:45 | |
+7 -0
A najväčšie výhody budete mať keď si nezoberiete paušál.
Fantinus
17.5.2017 22:52
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
tosomzaseja
17.5.2017 14:41 | |
+1 -1
ja mam platinovy za 25 :)
Fantinus
17.5.2017 23:01
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
husatka
17.5.2017 10:40 | |
+3 -6
Pre viazanosť a faktúrky sa bojím umrieť aby som deťom nevyrobila exekútora. Preto ihneď do 4ky kde to raz a navždy vyriešili. Samoobnovou z účtu bez podlžností z minulostí do budúcnosti. Pamätajte na TO a ešte aj fajn ušetríte.
Anonymný používateľ
kele
17.5.2017 10:55 | |
+3 -5
platiť vopred za niečo čo nemôžeš využiť kdekoľvek lebo sieť je takmer neexistujúca a "surfovať v GPRS" je hra so zdravím? to máte v tej štvorke ozaj unikátne zrobené. zaplať dopredu a nedržkuj. nehovoriac o problémoch s vašim účtovaním. paródia na mobilného operátora aká nemá vo svete obdobu. to ste vy. štvorka. čo klame ešte aj v tom že je to slovenský operátor.
Anonymný používateľ
Juraj
17.5.2017 10:57 | |
+4 -3
Áno To je fajn...👍 Najlepšie ceny a Neviazanosť . Jediným problémom je pokrytie (zatiaľ)a národný roaming v 2G sieti (internet pôjde cez GPRS v lepšom prípade EDGE).Národný roaming by to chcelo,aspoň v 3G sieti ( kvôli internetu).
Anonymný používateľ
Peter
17.5.2017 11:09 | |
+4 -1
Ved si postavte 3G siet vlastnu, mile husatka a labutky, kto vam brani? Preco chcete silou mocou len parazitovat na sietach, ktore vybudoval niekto iny za svoje peniaze? Typicky slovensky operator, kradnut peniaze cez tendre na "portal slovensko.sk", tunelovat eurofondy a zneuzivat cudzie siete.
Anonymný používateľ
renatka.pavlikova
17.5.2017 11:23 | |
+3 -5
Husatka : možno si neuvedomujete akú zásadnú z hľadiska finančnej ochrany ste užitočnú tému uviedli. Som ekonómka finančná a vždy hľadám cesty ako predísť či skôr nájsť spôsob ako čo najmenej sa v živote zmluvne viazať na dlhšie obdobia a tak isto i dostať sa do otvorených faktúr so spiatočnou platbou. Presne takéto uvažovanie učím aj svoje deti. Nie je nič horšie ako sa dostať do podlžnosti až po exekúcie tobôž pri najmenej podstatnej potrebe ako je mobilná služba. Chcem poukázať, že popísaný vami produkt je stavaný na bez rizikové služby platieb a podlžností.
Anonymný používateľ
Peter
17.5.2017 12:06 | |
+3 -3
Trolling 4ky nabera dost ubohe podoby :D Mozete si dat pohov husatka aj pavlikova, tieto trapne rozpravocky vam nezozeru ani v pomocnej skole.
Anonymný používateľ
noone
18.5.2017 13:27 | |
+0 -1
hehe.. takze pani pavlikova nema doma ani elektrinu, plyn, vodu.. ked odmieta faktury so spiatocnou platbou!
Anonymný používateľ
Pupajdo2
1.2.2019 22:23 | |
+0 -1
Juro operator a mam na salame vy prdusi
Anonymný používateľ
Trautenberk
17.5.2017 09:00 | |
+0 -1
Jeslti tomu dobre rozumim (u O2) tak pri zavazku na 24 mesicu dostanu slevu z mesicniho pausalu (dle tabulky) a jeste si mohu rici o slevu pri preneseni cisla? Na mobimanii se psalo, ze za preneseni cisla je sleva 5€ mesicne. Ma nekdo konkretni zkusenosti?
Anonymný používateľ
Michaal0
16.5.2017 18:53 | |
+3 -3
No beriem si mobil určite sa mi to oplatí HAPPY XL bez mobilu za 18€ a s mobilom za 20€ no nekup to.
Anonymný používateľ
magduska
16.5.2017 17:55 | |
+6 -4
pausa!!! LOL, to slovo som uz dlho nepocula.
Anonymný používateľ
Peter
16.5.2017 22:02 | |
+11 -6
Ani sa necudujem, ze si nepocula. A teraz naspat k metle a sporaku.
Anonymný používateľ
Sulo
16.5.2017 14:21 | |
+9 -9
Viazať sa, mobil od operátora či 2krát drahšie služby ako v Rakúsku či v Poľsku.
Anonymný používateľ
aaaaaa
17.5.2017 07:31 | |
+2 -6
Hej a co mam ist do rakuska? Co mas s viazanostou? Mam platit viac len aby som bol neviazany? A naco? Akurat som sa zas spokojne zaviazal a zobral tel od operatora. Zarobim na nom 60e aky problem?
Anonymný používateľ
jarda
16.5.2017 14:17 | |
+24 -3
Aké výhody??? Žiadné výhody!!!
Anonymný používateľ
Peter
16.5.2017 17:31 | |
+5 -13
Kedy sa konecne vy vtipne labutky naucite pisat? Vyzera to dost komicky, ked aj vasi sukmenovci na FB alebo v mailoch pisu ako zverenci pomocnej skoly. Zvyste naroky pri pohovoroch na novych zamestnancov, aby mali dokoncenu aspon zakladnu skolu.