Diskusia: Test Nokia 3310 (2017): Nezmar v modernej podobe

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
77 príspevkov
Anonymný nick
11.5.2018 08:01 | |
+1 -0
"Ťažkú plastovú tehlu by ste u nás ešte aj po 17 rokoch našli funkčnú u mnohých používateľov."

Pravdu vravia,môj strýko ju ešte stále používa.
Anonymný používateľ
Atari13b
10.11.2017 15:38 | |
+11 -18
V súčasnosti sa Vám aj päť ročné dieťa vysmeje, keď mu takéto niečo budete chcieť dať ... A na to, aby ste si ho vzali, ako náhradu za Váš podstatne drahší telefón niekam na pláž, alebo na totálnu ožieračku je príliš drahý ...
Anonymný nick
10.11.2017 15:37 | |
+28 -6
Tak to, ze urobia zakladny telefon bez funkcii navyse (smart) pochopim, ale ked odflaknu materialove spracovanie, na ktorom si ten model kedysi zakladal tak to uz nechapem. Kupte si dalsi telefon pre dochodcov, lebo vyzera ako SCI FI 3310. Dochodcom to nic nepovie a tym co to nieco hovori budu sklamani zo spracovania. Nezmysel cele ako to je vyrobene, ale aspon sa nokia zbavi posledneho odpadu zo skladov.
Anonymný používateľ
seeyou
10.11.2017 15:36 | |
+23 -5
Pre mna velke sklamanie. Po stranke dizajnu by snad aj usla, v recenzii je aj zmienka o vcelku kvalitnej klavesnici na ktorej sa dobre pise ale.... cele to spati system Series 30+. Stare dobre Nokie vzdy vynikali tym, ze boli rychle a mali velmi dobre reakcie hlavne pri pisani sprav. Pamatnici mi daju za pravdu, ze napr. mobyli znacky Eriscsson pri rychlom pisani sprav nestihali a telefon bol oproti vam pomalsi aj o dve pismena. Vsetky dnesne tlacitkove Nokie uz maju iba operacny system Series 30 co je totalna degradacia. Tato ozivena Nokia 3310 mala fungovat funkce minimalne ako Nokia 515 ktora este ficala na baze Series 40. Ten system bol ovela sviznejsi, jednotlive polozky Menu sa dali usporiadat a datovo podporoval aspon 3G. Nechapam panov z Nokie resp. este z Microsoftu, ze ovela kvalitnejsiu a lepsiu verziu Series 40 pochovali a vsade uz pchaju iba ten nepodarok Series 30. Ved Nokie vyrabane pred 10-12 rokmy ako 6300 ci 6700 a pod boli konstrukcne a softwerovo ovela vymakanejsie ako tato haraburda. Dockame sa este niekedy naozaj kvalitneho a po softwerovej stranke doladeneho tlacitkoveho telefonu s uzavretym OS ktory bude mat kvalitnu a pevnu kovovu konstrukciu, aspon 5mpx fotak, dobre citatelny displej, prehladne menu z ktoreho si mozem zmazat alebo aspon skryt polozky ktore nepouzivam, LTE, wifi... a cenovo sa to zmesti do 120 eur?
Anonymný používateľ
noone
29.8.2017 05:14 | |
+2 -0
To vsetko splnaju posledne modely skutocnej Nokie (Asha).. teda okrem WiFi, a tie sa este daju zohnat, sice tazsie, ale daju.. ak si niekto myslel, ze tento cinsky hnoj bude na rovnakej urovni, nech sniva dalej.
Anonymný používateľ
seeyou
10.11.2017 15:37 | |
+5 -0
noone: Ja neriesim kto ma licenciu na series 40. Tu ide o to, ze ten system existuje, je lepsi, sviznejsi, prehladnejsi,... a je zbytocne v sufliku. To je ten pravy Nokiacky system na ktory sme boli roky zvyknuti a ktory sme si oblubili. Ak uz niekto chcel ozivit legendu tak to malo byt na patricnej urovni. Series 30 je nepodarok, je to pomale... pri pisani spravy ked ste uz pri cca. 20. znaku (pismene) tak sa to spomaly ako na starych Erissonoch. Menu si v podstate nijak neupravite (iba ikony na zoznam a naopak), MP3 prehravac je v podstate nepouzitelny lebo je brutalne jednoduchy a doslova hlupy. Nova Nokia 3310 keby mala zlahka oziveny Series 40, trosku kvalitnejsiu konstrukciu, dispej na urovni E52, aspon 3G ci nebodaj wifi a bola by o 10 eur drahsia tak by mala svoju kvalitu a bol by to vacssi trhak. Pre mna naozaj sklamanie... a to tlacitkovym telefonom fandim...
Anonymný používateľ
noone
10.11.2017 15:37 | |
+11 -4
Na series 40 sw nemaju cinski sudruhovia licenciu! Microsoft mal - posledne Nokia series 40 uz boli pod Microsoftom! Preto ten cinsky mediatek paskvil a parodia na original.. nema okrem nazvu (a babracky skopirovaneho originalu) s Nokia series nic spolocne!
Anonymný používateľ
marmmolit
26.10.2017 18:33 | |
+25 -2
pri telefonovani a pisani sprav vydrzi aj tyzden? no cakal som viac,, ved ta stara vydrzala 2 niekedy aj 3 tyzdne,, hlavna vec ze ked o nej zacali hovorit v zaciatkoch, ze ju planuju skonstruovat tak aby vydrzala cca mesiac na jedno nabitie, no vidim ze sa planu naozaj drzali...
Anonymný nick
25.10.2017 10:04 | |
+34 -1
maximalne 30e viac by som za ten šunt nedal
akto666
25.10.2017 10:04 | |
+34 -3
ako minus by som dal aj vysoku cenu, telefony s tymito parametrami sa predavaju bezne za 20€
Anonymný používateľ
miguel
29.5.2017 21:31 | |
+0 -0
39 EUR je len za imidž. Stará nokia 3310 vydržala aj 8 rokov, životnosť novej 3310 odhadujem na 2 roky. Keby mala kvalitné materiály, možno by som sa aj ulakomil na ňu, ale takto nie.
Anonymný používateľ
Karol1500
25.10.2017 10:03 | |
+16 -4
Hej, ale keď som si zobral klasickú 3310 na dzedzinsku zábavu a podgurážený som ho hodil celou silou o zem, tak som len pozbieral kryt batériu, všetko dal dokopy a voila mobka išla... A nestalo sa mi to pár krát... Tento črep by som hodil celou silou raz o zem a isto by skončila svoju púť...
Adobe
25.10.2017 09:53
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
michala933
13.10.2017 16:28 | |
+0 -0
Môže mi niekto poradiť? Nokia 3310, miznú mi predošlé SMS ktoré dostanem z výpisu účtu.
Mám nastavené všeobecné nastavenie.