Diskusia: Roaming v Orangei po novom: Dobrá správa k dátam. Pozrite si ponuku

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
89 príspevkov
Anonymný používateľ
Zolo
6.7.2017 22:41 | |
+0 -0
Vcera, 5. juna som volal kolegovi na ceske cislo, ale Orange mi zato uctuje roaming, to ze uctuju roaming,uz sa stalo aj viackrat po 15.6., takze orange porusi zakon. Budem robit ucite kroky...samozrejme nie u nich v predajni riesim... keby som nekontroloval pravidelne spotreby na nete, ani by som neprisiel nato ako podvadza orange svojich klientov. Som uz definitivne rozhodnuty odist od nich po skonceni pausalu, a to cela rodina, so 4-mi cislami.
Anonymný používateľ
Zolo
6.7.2017 22:42 | |
+0 -0
opr.: ...5. jula...
Anonymný používateľ
Maňa
6.6.2017 18:48 | |
+2 -2
Dolný a Horný Hričov Orange slabý signál.
Anonymný používateľ
Peter
7.6.2017 12:36 | |
+2 -0
Galaxi aky si smiesny. Kedze tadial casto chodim, v Hornom Hricove ide bez problemov 3G a v Dolnom Hricove sice iba 2G, ale zato funkcne, uroven signalu dobra. Tvoj vtipny pseudooperator 4ka tam nema svoj signal vobec a musi parazitovat na Telekome, aby ste tam mali aspon to trapne 2G :)
P.Master
4.6.2017 18:33 | |
+7 -3
mne by uplne stačilo keby už konečne bol normalný signál...aby som nemusel behať po celom dome a hladať signal
Anonymný používateľ
Peter
5.6.2017 11:38 | |
+4 -3
Prejdi k operatorovi, ktory ma v tvojom dome normalny signal.
Anonymný používateľ
Hlboké
5.6.2017 20:32 | |
+3 -3
Hlboké nad Váhom pri Bytči. Orange žiadný signál v byte.
Anonymný používateľ
Peter
5.6.2017 22:30 | |
+3 -3
Ty hlboky Galaxi, ved to teba vobec netrapi, kedze mas dokonalu 4ku, vsak? S nou si tam ako surfujes?
Anonymný používateľ
magduska
4.6.2017 18:26 | |
+4 -1
mozem aj ja nieco trapne napisat?
kutrosko
4.6.2017 13:08 | |
+1 -3
mam taky strasne stary pausal od orange, ze 13 centov/minuta do vsetkych sieti u nas a aj do celeho sveta. a ked nevolam, zaplatim len poplatok cca 2 eura. som zvedavy ako mi budu uctovat roaming :-) vela krat mi uz vyvolavali a ponukali novy pausal aj s telefonom, ale som ich poslal do kelu, lebo mne to tak ako mam vyhovuje :-)
ketola007
3.6.2017 18:46 | |
+14 -6
som velmi rad ze som s ORANGE skoncil su to nic ine len ZIDIA ktori zvas chcu vytazit len maximum odkedy su na slovenskom trhu keby nemaju konkurenciu tak dodnes by ste s 10 eurovim kredytom volali 5 sekund jak im to tu dlhe roky fungovalo... vychcanci FUCK orange uz mi ani pomaranc nechuti koly nim lebo sa vola orange ...
lubos76
3.6.2017 19:10 | |
+5 -0
Keď už tak, 20 minút. Ale kto nadáva na 1 opaerátora, mal by povedať ktorý je lepší. TK niečo podobné, O3 zase horšie pokrytie a cena zákl. volania nič moc (okrem výhody vo vlastnej sieti), dat. baliky tiež nič moc, päťka fajn, ale pokrytie slabé a kto nemá 4G tel, musí mu stačíť EDGE.
Anonymný nick
3.6.2017 18:39 | |
+14 -4
Orange je hanbou Slovenského mobilného trhu. Ich vyhlásenia a akože akcie sú z roku 1990 a nie pripravené na dnešnú dobu. Som veľmi rád,že som z týmto operátorom skončil.
Anonymný používateľ
simolenka
5.6.2017 18:47 | |
+3 -3
Niečo mi o orange hovor. 10.rokov sa teším, že ich nemáme v rodine.
Anonymný používateľ
Peter
5.6.2017 22:30 | |
+3 -2
Uboha labutia uderka zase uraduje. Naucte sa aspon po slovensky, aby vase rozpravocky nevyzerali tak komicky.
Anonymný používateľ
riana
3.6.2017 14:59 | |
+22 -5
Orange u mňa ste skončili za pokus o podvod roamingom.
legnaw
5.6.2017 13:43 | |
+1 -1
podvod roamingom?
Anonymný používateľ
Peter
5.6.2017 22:31 | |
+3 -1
legnaw necuduj sa, 4kari zase nevedia pisat.
macyvegr
2.6.2017 12:55
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
macyvegr
2.6.2017 12:57 | |
+1 -16
A že čo si o tom myslite vy ostatny a bežny uživatelia :D Ďakujem ;)
vevo
2.6.2017 13:41 | |
+20 -1
mavyvegr - Ty si "génius", takých v Google súrne potrebujú. Určite sa budú tvojim príspevkom "vážne" zaoberať. A zopakuj si pravopis, máš v príspevku veľa chýb!
Anonymný používateľ
Dowe
2.6.2017 14:14 | |
+11 -1
Pit hned takto na obed. Neviem ci to bola dobra volba :-D
Anonymný používateľ
Donnato
2.6.2017 14:30 | |
+7 -1
ved to je Andrej z mama ozen ma :D
Anonymný používateľ
tvojamater
2.6.2017 15:44 | |
+1 -1
Si robi srandu, ze? :D
macyvegr
2.6.2017 17:26 | |
+0 -9
No ludkovia, neviem jak vy, ale ja som zvyknuty žiť vo svete, že keď niečo spravim a ponukam tak to proste musi fungovať. Keby som spravil niečo pod čo sa mam podpisať a ono by to nefungovalo a furt sa to kakalo (slovo kakalo zvolene ako nahradne slovo koli cenzure, povodne slovo su domyslite) tak by raz dva s tym niekto poslal niekam a nabuduce už by odomňa si ten človek asi nič nevzal. To že pani z Googlu žiju vo svete kde si možu robiť čo chcu a furt každu chviľu sa stretavam s niečim kde im niečo nefunguje mňa osobne nenechava chladnym. Tak bych poprosil trochu uznania. Robim to aj pre vas vy trubky!!!
macyvegr
2.6.2017 17:34 | |
+0 -8
Kedysi tu nekďe, myslim že možnože prave tu na "Zive.sk" bol članok a rozhovor s jednym - no s jednou nejakou existenciou čo pracuje a je zamestnany v gugli. Tušim tam bol ako nejaky programator, alebo take volajake individum. Hneď som sa toho chytil, hneď som pisal do komentarov k tomu članku, že kto to je, že nech mi daju na neho nejaky kontakt, alebo tam ta existencia priamo nech sa mi ozve ak to čita a total ticho, nikde nič. Ani meno jeho tam nenapisali, takže ani na Markovej Cukerbergovej knihe ksichotov som si ho nemohol najsť a napisať mu nech mi objasni niektore stupitidy ktore tam taky ako on plodia. No a ako hovorim. Dodnes nikto nič :/
Anonymný používateľ
tvojamater
2.6.2017 17:39 | |
+4 -0
TY chces uznanie? :D Vies ty vobec, akym pohovorom musi Software engineer prejst aby ho do googlu prijali? Ludia, ktori sa tam dokazu dostat si zasluzia uznanie. A uz len to, ako zovseobecnujes svoj hejt na vsetkych programatorov je na smiech.
macyvegr
2.6.2017 18:24 | |
+0 -7
To: tvojamater ,,, Na všetkych nie. Nie na všetkych programatorov. Na tych čo si doma programuju pre seba nie. Ale ty čo vytvaraju programy ktore potom ponukaju, či nebodaj dokonca ešte aj predavaju širokej verejnosti a tie programy maju furt nejake problemy, a furt tam niečo nefunguje a každu chviľu tam niečo blbne tak na tych. A mimochodom, už iba to ako sa k tomu taky programator stavia, že sa nikto nikdy neozve keď pišem a upozorňujem na ich stupitidu ktorej sa v tom a hentom programe dopustili myslim si, že hovori samo za seba. Ľudia vy ma tu hejtujete? A keď ste taky mudr(i/y) tak koľky z vas si napriklad všimli ako zhruba pred dvoma rokmy google znefunkčnil zobrazovanie leteckych map na svojich google mapach ??? Heee? Koľky z vas si všimli ako pokakali (slovo pokakali je použite ako nahradne slovo koli cenzure za ine slovo ktore si možete ľahko domyslieť) Google Earth približovanie mapy keď sa chcete približiť na čo najväčši detail ??? Heee? Koľky z vas si všimate taketo chyby ktore sa možnože ani chybami nazvať nedaju pretože su vysledkom iniciativneho "zlepšovania" a teda programatori tam tieto chyby vytvoria ako nasledok svojej aktivyty a nie pasivne, tak že niečo prehliadnu a pod...
macyvegr
2.6.2017 18:29 | |
+0 -8
Čo sa ich map v googli tyka, tak ja to vidim tak, že google proste prevzal mapove podklady od NASA a inych spoločnosti ktore sa venuju vytvaranim map a vydrbal takto s tou najhoršou a najnaročnejšou robotou čo sa vytvarania map tyka a zaimplementoval to do nejakych svojich aplikacii, či už inštalovatelnych ako je Google Eart, alebo on-line aplikacii bežiacich priamo v internetovom brovsery a tie ich aplikacie su podradny bul*** ktory riadne nefunguje, nema riadne a prehľadne zotriedene funkcie, ich ovladanie je neprehľadne a nerešpektuju zauživane konvencie na ktore sa zvyčajne pri navrhu aplikacii dba a robia si to len podľa seba lebo predsa "oni su tu ty pani" . Banda B. je to proste ako som už pisal -_-
Anonymný používateľ
Pekox
2.6.2017 21:59 | |
+1 -0
Autor textu vychvaluje stranky www.mapy.cz Zial, ked som si dal zobrazit sidlisko, resp. konkretnu ulicu, kde byvam a ktoru velmi dobre poznam, tak som s hrôzou zistil, ze je to podoba spred 10-tich rokov. Absolutne neboli zakreslene nove parkoviska a cesty, ktore vznikli uz pred spominanymi 10-timi rokmi. Hmm...?
Anonymný používateľ
Donnie
2.6.2017 22:49 | |
+0 -0
Zakomplexovany saso, ktory v zivote nenapisal riadok kodu, inak by tu netrepal kraviny. Dobre ty chytrak, tak daj riesenie ako by si vybavil nasledovny priklad - mas tabulku ktora ma 135 tisic riadkov, a 724 stlpcov. Dopln chybajuce hodnoty tak aby boli zoradene podla frekvencie a vypocitaj priemer kazdeho stlpca a urci najcastejsie pouzite slova. Ked si taky cavo tak by si tuto ulohu mal mat do hodiny maximalne. Ked to budes mat hotove, zostav vizualizaciu tychto dat.
Anonymný používateľ
Peter
3.6.2017 10:13 | |
+0 -0
macyvegr - aj ja mam doma takeho kritika ako si ty, teda vlastne uz nie, hned ako som ho rano vytvoril, tak som ho splachol :)
Anonymný nick
2.6.2017 12:52 | |
+5 -7
je to iba o peniazoch behať hore dole po operatoroch a prd stoho len sa presuvaju peniaze z prava do lava a aj tak idu do jedneho vrecka treba si pozrieť kto ich vllastni kto komu a tak dalej