Diskusia: O2: Na aktiváciu paušálov s veľa dátami v EÚ je posledný deň. Končia

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
26 príspevkov
Anonymný používateľ
hmdalobal
12.6.2017 18:21 | |
+6 -8
V O2 predajni je prázdno. 😀 Dual SIM mobil - SIM 1 4ka, SIM2 zahraničná karta operátora. Okrem CZ. Tam domáci sú drahší ako zahraniční.
Anonymný používateľ
Peter
12.6.2017 18:54 | |
+8 -5
Prazdno je v tvojej hlavicke Lubko. Uz roky tie iste dristy, nikdy ti nic nevyslo, si jeden chodiaci neuspech. A smiat sa vlastnej blbosti, to uz chce silnu davku.
Anonymný používateľ
Manobb
12.6.2017 15:22 | |
+5 -8
Nie, nie, ani zajtra a ani pozajtra sa mobilný trh nezrúti. Treba zachovať pokoj. Ono aj táto regulácia je totiž iba slabým odvarom. Skutočná regulácia bude musieť ešte len prísť, ak chceme vyhlásiť, že EÚ je jeden trh. Lebo teraz nie je. .... a áno, možno bude musieť prísť aj direkt, že siete EÚ bude spravovať spoločná akciovka všetkých operátorov, pričom potom už bude platiť.: Je jedno, v ktorej krajine žiješ, či sa pohybuješ, môžeš používať paušál ktoréhokoľvek operátora z EÚ. TO BUDE AŽ JEDNOTNÝ TRH a nie toto, čo je teraz.
Anonymný používateľ
Peter
12.6.2017 16:34 | |
+6 -8
Manoblb, Manoblb, ty ostanes len Manoblb. Prajem ti, aby si raz niekedy zacal podnikat a nesediet iba s prstom v nose a aby ti EU takto nadherne vstupila do podnikania.
Anonymný používateľ
Manobb
12.6.2017 16:40 | |
+4 -4
Peter, Peter, áno, regulácie sú zlé, ak trh funguje. Realita je však taká, že trh nefunguje, keďže ho v rámci EÚ tvoria "samostatné trhy" s rôznymi podmienkami. Preto je potrebné vytvoriť nové. A ako vyrovnať rozdiely v sieťach, ak sa operátori nechcú dohodnúť na jej spoločnej správe ? Dať to direktom, keďže ide o regulované a nie voľné odvetvie. To nie je obyčajné podnikanie, ale regulované už od začiatku pridelenia licencie ...
Anonymný používateľ
hotentoten
12.6.2017 16:42 | |
+4 -4
ze je to nerealne musi vediet aj taky snilek a kolenovrt ako si ty.
Anonymný nick
12.6.2017 22:21
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Nazor
12.6.2017 23:01 | |
+2 -4
Manobb, mas pravdu, vizia mozno raz v buducnosti. Nevsimaj si blbeckov provokaterov a hlavne na truhlika, ktory reaguje na vsetko, ale nic dokopy.
Anonymný používateľ
mofun
12.6.2017 14:01 | |
+7 -1
Dobry den, vazeny autor clanku! Ak neovladate slovensky jazyk a neviete sa vyjadrovat, co je u cloveka pisuceho do medii zakladny predpoklad, poradte sa
s editorom. Ale asi ani ten nezvlada svoju pracu, ked stale dokola pisete o skonceni roamingu v EU. Europska komisia rozhodla o ukonceni spoplatnenia sluzby, nie o jej zruseni! Bol by to navrat o 20 rokov spat. Ak by nastala situacia ako pisete vy, nikto by s domacou SIM kartou nemohol v zahranici vyuzivat sluzby. Zakaznici ceskeho O2 vedia co znamena vypadok roamingu. Ulohou medii je vzdelavat a spravne informovat ale v tomto pripade to neplati. Je to smutne, takto sa vyjadruju aj moderatori v statnej televizii aj v inych mediach. Uroven autorov je nizka. Nie je novinar kazdy, kto pracuje v mediach.
Anonymný používateľ
nezmar
12.6.2017 17:04 | |
+1 -5
ty zjavne potom zase neovladas diakritiku ak chces byt mudrlant.
Anonymný používateľ
idaho
12.6.2017 11:49 | |
+8 -0
Je to vsetko len snaha operatorov o nieco nove, ale zaroven oni dobre vedia, ze vlastne nic nove neprinasaju a v porovnani s ponukou operatov v Polsku, sme asi 5 rokov pozadu s pomerom cena/ponuka.
Anonymný používateľ
Peter
12.6.2017 12:45 | |
+2 -10
Neviem ako sa hybu platy na SR, v nasej firme su priblizne na urovni priemerneho nemeckeho zarobku, preto si myslim, ze Slovensko nezaraba zle. Poliaci zarabaju ovela menej. Pausaly v Nemecku su cenami podobne, neraz aj vyssie ako tie slovenske. Takze porovnavajme porovnatelne a je to ok.
Anonymný používateľ
hotentoten
12.6.2017 13:43 | |
+6 -0
Peter: tvoja firma zamestnava nejake vyznamne percento ludi na Slovensku? Alebo aky presne je dovod ze to spominas?
Anonymný používateľ
hmdalobal
12.6.2017 18:27 | |
+4 -3
Peter tvoja firma je asi Úrad práce. Preto máš čas tu komentovať od rána do noci skoro každý príspevok. V Nemecku sú volania v priemere za 9 centov pri platoch 2000 - 3000Eur. PL má platy vyššie ako na SK. Ceny volaní a dát nižšie ako v 4ke. 😀
Anonymný používateľ
Peter
12.6.2017 18:57 | |
+2 -3
Lubko, ty nerozumies, ked ti niekto povie, ze mas odtialto vypadnut? A nezavid. Na zaver posli nejaky link, ktory dokazuje, ze poliaci zarabaju viac, ako slovaci. Viem, nic neposles. Si len trollovacia smiesna figurka s mentalitou 10 rocneho decka.
Anonymný používateľ
Newbie
13.6.2017 16:37 | |
+0 -0
@PETER https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_European_countries_by_average_wage . A zaujímalo by ma ktorá firma teba zamestnala s priemerným nemeckým platom. S tvojou nízkou úrovňou kognitívnych schopností ktoré by som klasifikoval na úroveň retard(to nie je nadávka ale diagnóza). Ak dokážeš vypustiť zo svojej hlavy tú myšlienku o slovenských platoch.
Anonymný používateľ
Peter
13.6.2017 17:08 | |
+0 -0
Dnes zarobit take peniaze nie je problem. Staci nebyt retard(to nie je nadavka, ale diagnoza), poriadne makat a nestazovat sa stale na nieco. A firma to oceni.
Anonymný používateľ
magduska
12.6.2017 10:31 | |
+16 -2
vsetci bezime, ochrankari musia zadrziavat dav pred predajnami O2 :D
Anonymný používateľ
Jozej, PP
12.6.2017 08:12 | |
+14 -8
No to mi je uz aka "SKVELA" vyhoda? O2 si robi srandu zo svojich zakaznikov. Platit za pausal 48€. Prejdem do 4ky a mam ho za 20€. Hallloooo O2 zobudte sa.
Anonymný používateľ
Dano
12.6.2017 08:19 | |
+13 -8
Vy sa možno zobudíte, keď Štvorka zverejní roamingovú EU ponuku. :)
Anonymný používateľ
palah
12.6.2017 08:38 | |
+11 -1
Tak tak, osobne so nesmierne zbedavý s čím vyrukuje 4ka… osobne zatial využívam fun fon na data max. 7GB/mesačne, hovory a 500MG balíček v O2, O2 hlavne kvôli Česku kde surfujem a volam za domaci balíček. Po 16-tom určite odchádzam z O2 nakolko 13 centov je už momentalne prestrelená cena…
Anonymný nick
12.6.2017 09:12 | |
+6 -1
s funfonom 7 GB mesacne? pokial viem tak FF ma tie datove baliky dost drahe, alenbo myslis surfovanie slimacou rychlostou 128kbit/s ?
Anonymný používateľ
palah
12.6.2017 09:37 | |
+3 -1
Prvé dobitie 500MB za 5€, druhé 500MBdobitie 3€ a každých dalších 500MB za 1€, čiže 7GB 20€, 6GB 18€, 5GB 16€ atd… hlavne sa mi páči flexibilita na začiatky si dam 3-4GB a potom podla potreby prikupujem dalšie… neviem ci by mi niekto ponukol niečo lepšie bez viazanosti… nepočítam 4ku a O2, nakolko u mna v praci nemajú signál…
Anonymný nick
12.6.2017 10:48 | |
+0 -0
palah - to je fajn, ale da sa to dobijat kvazi automaticky ze ked miniem 500 MB tak si viem nastavit autodobijanie dalsich 500 MB ? popripade je tam nejake upozornenie? Je pravda ze nie vzdy clovek minie 7 GB popripade viac, aj ja mam mesiace kedy miniem 1-2 GB inokedy aj 5.
Anonymný používateľ
palah
12.6.2017 11:12 | |
+0 -1
Kontrola stavu cez esemesku je zdarma, myslim dá sa nastavit aj automaticke obnovenie(nie som si ale 100% istý nakolko ja vzdy si cez smsku obnovujem) a hlavne po precerpaní 500MB mi vzdy pride smska a obratom si mozem hned obnovit dalšich 500MB. Presne aj toto je moj problem ja miniem v rozmedzi od 4-7GB ale len fun fon mi ponúka takuto flexibilitu…
Anonymný používateľ
Dano
13.6.2017 11:50 | |
+0 -0
Už ste sa zobudili, so svojim skvelým operátorom 4ka a jeho roamingovou ponukou?
Anonymný používateľ
Premier
11.6.2017 23:23 | |
+2 -0
To lacné zariadenie musí byť minimálne za 26 eur.