Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

4ka ruší roaming v EÚ len napoly: Čo všetko v EÚ neplatí

171 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
pukotuko
16.6.2017 18:24 | |
+4 -0
Reagovať
ak to dopadne tak ako vo swane, ze nechaju riesit 3/4 slovenska jedneho cloveka s platom predavacky v tescu, tak s panom bohom, ked sa nieco poserie a sa nedockate riesenia az na n-ty telefonat, tak sa potom necudujte.. dufam len, ze 4ka nie je ako swan v tomto, lebo uz mam od nich LTE internet
frinetko
16.6.2017 18:31 | |
+2 -0
konecne mi svitlo preco mi nejde telka uz 5ty den :-D toto by mala riesit uz obchodna inspecia si myslim, su to nenazrany suflikanti, idem asi znova zavolat na tu ich linku, kde to dvihaju raz za uhorsky rok
cuckold
16.6.2017 20:37 | |
+3 -0
vsak typicka SK firma, co vykoristuje zamestnanov, radsej si od nich ani nic nekupujte, je to aj Orange a Telekom, ktory svojich ludia platia urcite adekvatne a maju ich viac nez dost na vsetko..
lipo
16.6.2017 10:28 | |
+1 -4
Reagovať
nebuďte naivní,tento rooming bude aj tak v budúcnosti platiť zákazník len v inej forme.Mobilní operátori na tomto nariadení z EU nezarábajú a preto si budú straty v tomto segmente brať niekde inde.Než sa to dostane na úroveň USA kde je naozaj jednotný trh a nemusí to zaujímať či si voláte z floridy do kalifornie tak v EU to bude ešte dlhý proces a tým aj veľ peňazí.Ako vieme v kapitalizme sú na prvom mieste čo najvyššie zisky a čo najnižšie náklady budeme kľučkovať v spleti neustále sa meniacich balíčkov ktoré budú vymýšľať operátori aby čo najmenej prerobili.
roob
16.6.2017 16:38 | |
+5 -0
ale v USA nemaju 200 operatorov ze.. navyse vsetci si vybudovali siet po celych spojenych statoch, nema siet len v kalifornii a v ostatnych idu cez roaming, ze?
bvfs
17.6.2017 12:05 | |
+1 -2
To je prave problem, ze nemaju tolko operatorov, tym maju nizku konkurenciu a kvalita siete tam vyzera ako vyzera. Ale to, ze tam nie je konkurencia v telekomunikaciach, je len ceresnicka, krajina je to prilis velka a obyvana je husto len na pobreziach, pokrytie mizerne, nie zo srandy vo filmoch casto vykresluju, ze nejaka postava zrovna ked ide volat nema signal :D
noone
18.6.2017 07:02 | |
+1 -0
USA ma odlisny mobilny trh.. stale sa tam uctuju poplatky za kazdy prijaty hovor! Na druhej strane je jedno, ci volas na pevne ci mobilne cislo - je to za rovnaku cenu. Operatorov (s federalnym pokrytim) tam nie je vela - napada ma AT&T, Verizon, T-Mobile a Sprint (kvalita pokrytia zhruba v uvedenom poradi).. samozrejme je tam vela virtualov ci miestnych operatorov.
heretic
16.6.2017 00:57 | |
+8 -1
Reagovať
Tak vcera ma 4ka s tou SMS o aktivovani Moja 4ka Svet (teda aktivovani roumingovych poplatkov) rozosmiala... Na nekonecny pausal (uz zaplateny) mi teda aktivovali platbu v roumingu... Sikovni....Takto sa obchadzaju zakony vazeni...
dgsd
15.6.2017 14:06 | |
+12 -7
Reagovať
No ja som si preratal podla podrobneho vypisu faktury O2 presne podla poctu minut, sms, vsetkeho, aby som vedel presne cisla porovnat a v 4KE mi to vychadza skoro na polovicne platenie ako v O2 a to som chcel vyskusat tu O2 Volnost, ale naozaj sa to neoplati. 5€ v pripade internetu v EU mi pride ako nic, clovek v globale viac usetri napriek tomuto. Odporucam miesto vyplakavania si preratat podla individualneho pouzivania mobilnych sluzieb presne cisla.
neo1
15.6.2017 12:02 | |
+13 -2
Reagovať
no týmto krokom 4ka dala spiatočku, halooo 4 kaaaa spamätaj sa, lebo bude zbohom 4kaaa. 5€ za 500MB na 15 dní , úbohé. Nemalo to byť náhonov 1GB za 4€ na 30 dni, keď už tak že všetko za 4. Myslel som si, že to bude seriózny operátor, ktorý tu nastaví nejaké nízke ceny no, vidím, že Ďaľšie *** na zákazníkov, baliček TO neje paušál, a co je to? https://www.4ka.sk/chcem-pausal, tak neplatí v EU, smiešne, háda, že si nato regulačný úrad posvieti.
Peter
15.6.2017 12:24 | |
+4 -5
Kedze vieme, s kym 4ka drzi za jeden povraz a prepiera peniaze danovych poplatnikov, tak Regulacny urad vyhlasi, ze skutok sa nestal.
sx44
15.6.2017 11:29 | |
+2 -6
Reagovať
1GB 10€ a nie 40 ako tu niektori pisete.. ved maju balik 500MB za 5€ tak netrapošte
tynvbgb
15.6.2017 11:41 | |
+4 -2
Keď mám 400-500€ na dovolenku raz za rok, najem aj 5€ na 500MB balíček to je jasné ale. Ale nie je mi jasné ako 4ka obišla EU nariadenie!!!
Stano
15.6.2017 12:04 | |
+8 -2
Predstav si situaciu, ze ides na jeden ci dva dni do zahranicia, staci Rakusko, Madarsko alebo Cesko na vylet, cyklovylet a to niekolkokrat do roka. cca. 10 krat a viac. Platit vzdy 40 Eur za GB, alebo si vzdy aktivovat balik za 5 eur je cista hlupost, ked to u ineho operatora mas v r amci pausalu, alebo predplatenej karty. Preto tymto u mna 4ka skoncila.
dgsd
15.6.2017 14:00 | |
+5 -5
no ak ides na cyklovylet tak mi vysvetli na co dopekla potrebujes aktivovat balicek s datami? :) uz tu ludia splietaju take konstelacie situacii co sa realne nedeju :D
Stano
15.6.2017 14:11 | |
+2 -2
To ze si ty myslis, ze sa taka konstelacia nedeje je tvoj problem. U mna je to realita a ja chcem pouzivat v mobile aj internet v zahranici ako keby som bol doma. Aj na cyklovylete...
Fbdthjuf
15.6.2017 14:19 | |
+5 -2
Stano najdi si frajerku a nemusiš pri mobile si leštiť tágooo
Dowe
15.6.2017 15:20 | |
+1 -2
Stano ak ides na cyklistiku tak ti staci aj 10MB za 40 centov na facebook a odpisovanie v messengri a ak planujes ist do roamingu stahovat filmy tak si aktivujes automaticku obnovu 5€ balicka. Ake jednoduche nie? :D
Stano
15.6.2017 16:00 | |
+4 -1
FB a ani messenger nepouzivam, filmy nestahujem. Moje cislo bude zo 4ky o niekolko dni prenesene, takze odo mna uz ten operator nedostane ani cent...
renatka.pavlikova
15.6.2017 11:05 | |
+8 -5
Reagovať
Nakoľko 4ka používame všetci v rodine kvôli najbezpečnejším platbám z nulovým rizikom zadlženia bez faktúr, je to aj pre nás šok ako 4ka po ľahký obišla EU nariadenie. 500MB dát na 15dní za 5€ je dosť šokujúce nakoľko by sme mali mať možnosť používať TO nekonečno počas dovolenky ako doma podľa EU nariadenia v rámci celej EU bez zbytočných doplatkov či aktivácii doplnkov ako sú dáta 500MB za 5€ na 15dní. Je to podľa nás nedodržanie EU nariadenia zo strany 4ka.
Peter
15.6.2017 12:29 | |
+2 -7
Ty hlupucky troll Pavlikova, najbezpecnejsie platby S nulovym rizikom zadlzenia? Tieto vtipne pribehy ti aj niekto zerie? Opakujes to tu stale dookola, ale tusim ste novych zakaznikov moc na to nepochytali.
Stano
15.6.2017 10:25 | |
+14 -0
Reagovať
Je to rozhodnutie 4ky ci chce zakaznikov, alebo nie. Ja nemam zaujem o ponuku, ktoru nemozem vyuzit v zahranici, resp. 40 Eur za GB platit nemienim. Dnes som zadal prenos cisla k inemu operatorovi...
Manobb
15.6.2017 10:48 | |
+2 -1
Uvažujem podobne, ale najprv si potrebujem zmerať rýchlosti LTE v sieti OR na najčastejšie používaných miestach, keďže meranie siete TK nedopadlo dobre (EASY) v porovnaní so 4kou (čo bolo pre mňa prekvapivé a neočakávané zistenie, keďže 4G od Telekomu je vraj najrýchlejšia sieť atď. - aspoň tak tvrdili reklamy.) .... a možno iba TK škatuľkuje svojich klientov a trestá predplatenkárov umelým znížením rýchlosti. .... Možno by aj redakcia mohla spraviť porovnanie rýchlostí v jednotlivých sieťach podľa toho, či ide o paušál alebo o predplatenku
Peter
15.6.2017 12:22 | |
+3 -1
Telekom umelo limituje rychlost u EASY na 15 Mbit/s.
Dowe
15.6.2017 15:25 | |
+0 -1
Ja som si uz preniesol pred mesiacom do Telekomu a neletujem. Mam hodinky gear S3 a dokopy so vsetkym na dva roky ma to vyjde 490€ s happy XS a spomalenym internetom aj v EU :D :D :D
Kiko
15.6.2017 09:37 | |
+4 -0
Reagovať
Pravidlá pre roaming po 15.6.: Limity na dáta – vnútroštátne balíky s neobmedzenými dátami Ak máte uzavretú zmluvu, na základe ktorej platíte paušálny mesačný poplatok zahŕňajúci balík služieb s neobmedzenými dátami, váš operátor vám MUSÍ poskytnúť veľký objem dát v rámci roamingu za domáce ceny. Presný objem bude závisieť od ceny, ktorú platíte za váš balík mobilných služieb. Objem roamingových dát musí byť aspoň dvojnásobkom objemu, ktorý sa získa vydelením ceny za váš balík mobilných služieb (bez DPH) stropom pre veľkoobchodné roamingové dátové služby (7,70 EUR v roku 2017). /zdroj: europa.eu/ Automatická obnova To.N po 30. dňoch je paušálna forma služby!!!
xaxana
15.6.2017 07:10 | |
+3 -0
Reagovať
4ka uviedla, že jej služby využíva viac ako 380-tisíc klientov. Super strop.
Peter
15.6.2017 12:31 | |
+2 -2
To je skor celkovy pocet sim kariet, ktore od vzniku 4ky kupili zakaznici. Skor by nas zaujimalo cislo, ktore sim aj boli realne spustene a ktore su aktivne, t.j. v poslednych troch mesiacoch urobili aspon jednu transakciu. Este zaujimavejsie cislo by bolo podla mesacnej aktivity. A dovolim si tipnut, ze tam to cislo nie je ani 50 tisic.
Dowe
15.6.2017 15:40 | |
+3 -0
Ja tipujem, ze zo 400 000 kariet je aktivnych tak polovica s rpm 3€ na kartu/mesiac. S takymto "ziskom" sa neda budovat ziadna siet. A vyjadrenie stvorky k roamingu: "Regulácia cien Medzinárodného roamingu platná od 15.6.2017 neurčuje povinnosť operátora mať všetky programy služieb dostupné aj v rámci EÚ." Im zrejme nedochadza, ze regulacia nariaduje "ceny ako doma" a toto nesplnaju v ziadnom ohlade. Ak si doma aktivujem 1GB za 1€ musim mat automaticky dostupnych v EU 207MB bez priplatku. Pri TO nekonecno je to 4,15GB v EU bez priplatku. Bol som tiez stvorkar ked som bol dlhodobo v zahranici ale toto uz vazne prestrelili. Uz sa neviem dockat na vyjadrenie RU. Keby to vyjadrenie stvorky bolo platne, tak by asi to iste spravili aj ostatni operatori a aj EU operatori, no nik iny si to nedovolil, lebo vsetkym je jasne ze toto je porusenie regulacie.
galaxi
15.6.2017 21:29 | |
+3 -0
Dowe, je to od 4ky jednoznačne porušenie EU nariadenia ale nech sa nehnevajú ale pravidlá sú na to aby sa rešpektovali a nie ignorovali.
Tr3
15.6.2017 01:54 | |
+7 -0
Reagovať
Ked mam uz platit 40€ za 1GB tak poprosim aspon v 4G. Ked Orange alebo Telekom dokazu dat V EU ako doma a v 4G roaming.partnera tak poprosim moja draha 4ka nejaku aktivitu u zahr.partnera nech vas pustia aj do 4G. Dakujem. Zatial nespokojny zakaznik.
Lubo
15.6.2017 07:41 | |
+4 -1
Len blázon bude platiť 40€ za 1GB!!! Ak nechceš zmeniť operátora tak ti ostáva len kúpa lokálnej SIM karty. Napr. v Chorvátsku kúpiš v akejkolvek trafike 3GB za 5€!!!
Hahaha
15.6.2017 07:48 | |
+3 -0
Načo potom to divadlo z EU nariadením Lubo bolo dobré?
Lubo
15.6.2017 09:20 | |
+4 -0
4ka podľa mňa porušuje reguláciu týmto, uvidíme čo na to RÚ. Ja tento rok beriem do Chorvátska firemnú SIM kartu s MI Premium od Orange kde mám 12GB k dispozícii aj tam.
roob
15.6.2017 09:44 | |
+0 -5
kuwa ludia, rozmyslajte! Lubo napis sem cenu tvojho firemneho pausalu a pocet simkariet vo firme, kde mas tych 12GB a porovnaj to s 1GB/1€, 10GB/7,5€... a potom sa chod hanbit do kuta!
furiknr
14.6.2017 22:02 | |
+8 -1
Reagovať
4-ka si tymto sama na seba usila bic....S***i to, ze porusuju nariadenie Eu a ukazala ze su to nenazranci.....ako vsetci operatori na slovenskomtrhu...preco mozu fungovat neskutocne lacnejsie ceny v krajinach, ako Rakusko, albo Polsko?
Bsima
14.6.2017 15:22 | |
+4 -0
Reagovať
i když je to nemilé že v roamingu je 4ka téměř nepoužitelná, ale řešit se to dá druhou simkou tak kvůli netu zaplať pánbůh za to že ji zde máme, a popravdě oželím u 4ka roaming hlavně ať nechají net a neomezené sms, volání na slovensku za ty peníze co mají, radši 4ka bez roamingu než vůbec, za 15€ neomezený mobilni internet, neomezené sms a volání nikde nekoupím
mafioso007
14.6.2017 11:27 | |
+12 -3
Reagovať
Toto vyzera na pokutu. Pride neschopnost splacat cinsku pozicku a zo 4ky sa stane 四 . Falus...
raketa
14.6.2017 12:12 | |
+3 -7
a preto nie si ekonom :D
Lump
14.6.2017 14:09 | |
+7 -1
Ale má pravdu, 4ka ukončení roamingu bez omezení neunese, a krachne, Swan je de facto osamostatněn, toho se to netýká
galaxi
14.6.2017 15:00 | |
+5 -3
4ka skrátka zostala iba na volanie a surfovanie po Slovensku. Z dátami v roamingu je nevýhodná na volanie v roamingu ešte ako tak to ujde.
Lump
14.6.2017 15:11 | |
+7 -0
Přesně tak, i když je to nemilé že v roamingu je 4ka téměř nepoužitelná, ale řešit se to dá druhou simkou tak kvůli netu zaplať pánbůh za to že ji zde máme, a popravdě oželím u 4ka roaming hlavně ať nechají net a neomezené volání na slovensku za cenu kterou maji,
Lump
14.6.2017 15:52 | |
+1 -2
Však väčšinou je každý doma vo svojej krajine.
Lubo
14.6.2017 07:54 | |
+18 -0
Reagovať
4ka mohla kludne použiť ten vzorec na výpočet dát stanovený EÚ a bolo by všetko v poriadku! Ciže pri balíku 1GB za 1€ by platilo - 1/9,24*2=0,216, čiže 216MB by malo byť v EU bez príplatku, ostatok s príplatkom. Pri TO.10 platí 7,5/9,24*2=1,62GB bez príplatku. Hovory a SMS by mali byť bez obmedzení...
woodmaker2
14.6.2017 10:24 | |
+1 -14
Ano budu to robit zadarmo...
Peter
14.6.2017 12:36 | |
+10 -0
Zadarmo nie, ale budu dodrziavat nariadenie EU, tak ako ini operatori.
marek1234
14.6.2017 06:32 | |
+21 -0
Reagovať
Som sa pobavil na tlacovej sprave, specialne: „4ka na rozdiel od svojich konkurentov nebude sledovať či obmedzovať využívanie svojich služieb v EÚ." ako to pekne zabalili, ze nebude kontrolovat narozdiel od konkurentov. Ved nie je co sledovat! 4ke by vyhovovalo, keby sa za sucasnych podmienok zneuzivali jej sluzby, vsak by to bola cista ryza, specialne data.
Samotar
14.6.2017 02:56 | |
+1 -3
Reagovať
Kedze pre 4ku je zakladna ponuku len 4centy a TO je iba nieco co si si z dlhej chvile predplatil a na TO sa nevztahuje EU nariadenie tak pre pokoj v rodine mohli jednoducho TO programi dat aj v EU. Priklad: Objednas si TO-10 ked si na SK v domacej sieti ci narodnom roamingu platis 7.5 Eur ak vycestujes a budes TO vyuzivat aj v EU jednoducho mohli za kazdu sms alebo minutu ci GB vyuzitu v EU roamingu nauctovat to co EU nariadila tie max ceny. Prevolas 50 minut, posles 30 sms a minies 1GB= TO_10+50min+30sms+1GB= 7.5 + 1.5 + 0.3 + 7.7= 17Eur Ak som zle vypocital,sorry ale pointa ostava.
marek1234
14.6.2017 06:42 | |
+13 -0
Podla mna to dnes este cele prerobia. Nepoucili sa na Fail Orangeu. Tie data im neprejdu, vyhovarat sa na zakladnu ponuku nejde, specialne ked TO prezentuju vsade ako pausal. Len si to nemali nechavat na poslednu chvilu. Tajili, ako keby to bola nejaka bombasticka ponuka. Tolko vlny kritiky sa na nich vznieslo, aj ked uznavam,ze doma je to OK.
5555
14.6.2017 14:26 | |
+4 -0
Preco by sa regulacia nemala vztahovat na TO?
jojo
14.6.2017 01:40 | |
+8 -0
Reagovať
" Dá sa teda povedať, že obíde reguláciu, ktorú prikázala EÚ – urobí to pravdepodobne tak, že za základnú ponuku považuje len predplatenú kartu Moja 4ka. Všetko ostatné je alternatívna, ktorá reguláciu spĺňať nemusí, keďže si ju zákazník aktivoval sám a dobrovoľne. " === Vie niekdo povedat cim sa lisia od o2 fer - easy ci ornage predplatenky ???? Je to vobec legalne ten ich akoze " roaming " ? Cital niekdo riadne od nich EU regulaciu poriadne ? Lebo ak toto im prejde ozaj tak na slovensku je mozne vsetko. Ako potom , ze ostatne predplatenky maju EU regulaciu a vsetky tak isto dokupene data tam podliehaju ????? Toto nie je potom "pausal" ako to nazyvaju ale NIC ! Kedze sa ich regulacia nemusi tykat ! 4KA je potom parodia nie alternativa :-/
Bambus
14.6.2017 08:59 | |
+0 -1
cely problem asi vychadza z ukotvenia slova "pausal" v nasom slovniku a v nasom prave (vid. napr. https://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-/cislo-J%C3%BAn/co-je-pausalna-suma.html). Ako to vysvetlit ked kazdy zakon to vnima inak? Spolocnym znakom je rovnaka vyska platby, casto aj pravidelne pocas urciteho obdobia. Toto programy 4ky podla mna nesplnaju. Predplatenky easy, juro a pod. naozaj nastoluju otazku tejto terminologie. Europska komisia mohla najprv zacat cisto zrusenim roamingovych poplatkov za volania a smsky, mozno po 1-2 rokoch testovania a sledovania operatorov mali pristupit k datam, ktore, zda sa, robia najvacsiu sarapatu (teda aspon u nas, zial nemam info o situacii v iných statoch).
fufi11
19.6.2017 09:14 | |
+0 -0
Jojo, 4ka je pod postou, komu patri posta? Cize plati "ficoformula" za 3 sekundy to zrusim", kde 3 sekundy sa rataju v "stelarnom case"!!!
Trtko
13.6.2017 23:37 | |
+0 -21
Reagovať
To ako fakt nikto z vas nema 2 sim?
jojo
14.6.2017 00:26 | |
+10 -0
Mame a ? =D To mame ignorovat , ze 4KA dobre vy*ebala snami ? =D Za roaming riesit dalsiu sim ? =D Ide skor o to , ze regulacia im absolutne nic nehovori a pri prepaid im cena 0.009€ za MB asi nic nevravi ... 1 cent si dali a 500 MB pre niekoho moznost zbytocnych a este ktomu nezmyselnych 15 dni ... Zober si pojdes len na den dva a nepotrebujes 500MB minies 100 zaplatis bud 4€ po 4c alebo ta ich " skvela 4ka svet " . Nechapem ako toto im mohlo a moze preist ? ved prepaid ako prepaid = 7,70€ bez dph vypocet jednoduchy tak ako prisli na to co prisli ? A potom ako beru teda tie ich " pausali " ? preco stym nema problem telekom orange o2 ? Ani pri predplatenke !!! Tak neh neponukaju roaming alebo nasli sposob ako mozno nieco zarobit =D 40€ za 1GB chcu a to nemaju ani v roamingu 4G od partnerov ! V tej cene mam este lacnejsi satelitny net =D Ja osobne som necakal , ze napr podla vypoctu 20€ pausal TOoo by mal mat cca 4GB dat ale aspon nieco a ziadne volania ? ... v com sa odlisuju , ze nemusia sa riadit tym co druhy ?! Obhajoval som viac menej 4KU ale po tomto aj mna sklamala a myslim nie len mna , necakal som top ale toto ? neda sa ani zasmiat na tomto. A tie ich sluby 80% tento rok .... Zacalo to tym , ze zrusily minuty aj do EU a teraz dalsi zaj*b ?
Maco333
14.6.2017 10:15 | |
+4 -0
Ide o princip. Chapes co je to?
jojo
13.6.2017 22:19 | |
+9 -1
Reagovať
To je snad joke =D 15 dni balik = 5€ ? 1cent na 1MB ? Chcem minut 50 MB napr tak si musim aktivovat toto alebo platit tupych 4c/MB= 2€ za 50 MB ? im je*e nacisto ? V easy mam 50cent na den 110MB + doplatok 81centov cca za 90MB tj 1.31€ za 200MB a tuna 5€ za 500MB na 15 dni ? Ved podla regulacie pokial poskytuju roaming maju podliehat regulacii a prepaid karta max 9,24€ ZA 1GB-1024MB. TJ mas kredit S dph 9,24 mal by si mat po 1MB 1024 MB a nie toto ich 15 dnove centove saskovanie na ktore sa cakalo ako keby to bola ponuka roka. Zase tupe hlupe zbytocne balicky ziadna ina ferova moznost aspon platit za 1MB-0.009€ :-/ Tie svoje ,,pausali" ako nazivaju neh potom tak nenazivaju !!! Z 20€ TO oo malo byt cca 4GB ale cakal som , ze to nebude aj keby 1GB v cene ale toto???????????????? Hamba po.swa.tel =D
jojo
13.6.2017 22:24 | |
+3 -1
Este som aj zabudol ani minuty vobec pouzitelne ... Uplne 0 bodov. 4KA - lokalny SK mestky operator. Mam odnich zlate/strieborne cislo ale prenasam prec naco toto a 100GB 10€ si este poneham do konca roka slubily 80% ( v reale asi 50:D ) ak nebude zrusim aj to.
sx44
14.6.2017 15:41 | |
+1 -3
Za 4GB by zaplatili cca 36€ čiže by boli v strate tak 16€ len na tebe.. A kedze niesu nadnarodny ako orange ci telekom tak tento krok je celkom logický. 500MB za 5€ je myslím fajn ponuka, O2 tu malo doteraz za 2€ 25MB ak sa nemýlim...

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.