Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

BlackBerry KeyOne prichádza na Slovensko, cena je odvážna

21 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Cthulhus
15.6.2017 18:05 | |
+1 -2
Reagovať
Treba počkať. Každý BlackBerry ktorý som mal bol na začiatku mimoriadne drahý.Každý som kúpil za zhruba polovicu.Aj tento si kúpim za sumu okolo štyroch stoviek. BlackBerry je špička.
Lucas
15.6.2017 01:28 | |
+2 -2
Reagovať
cena je taka aka je, a plati sa aj za znacku. Inak keby som ho velmi chcel, tak radsej kupim v Kanade ako tu. A nielen pre cenu- 700$CAD.
Chlapec z dediny
15.6.2017 14:22 | |
+2 -0
A elektronické colné konanie zvládneš?
Lucas
16.6.2017 02:57 | |
+1 -1
kebyze si ho tam kupim, tak naco mi to bude? Aj tak mam v buducnosti v plane nastivit domovsku krajinu mojej rodiny.
Silent
18.6.2017 00:27 | |
+1 -1
@Lucas Vy ste povodny American? Z Kanady tzv. "eskimak"? Prislusnik Inuitov? Alebo snad ineho kmena?
Lucas
18.6.2017 03:12 | |
+1 -0
Pokial dobre viem, tak v Kanade su Kanadania. Tak isto Kanadania tvoria vacsinu obyvatelstva Kanady. Takze pises nezmysli.
Lucas
18.6.2017 03:13 | |
+1 -0
Ale chapem, nejaky Slovak z hornej dolnej to tazko pochopi a este tachsie dokaze zniest.
Lucas
18.6.2017 03:15 | |
+1 -0
inak pan je povodny obavatel Slovenska? tak to tazko, ked uz si chcel rypnut ;-)
jamesy
14.6.2017 21:12 | |
+2 -1
Reagovať
kto este nepochopil ze blackberry je rovnaka biznis trieda ako polovica neruzovych cinanov nech da minus.
Lucas
15.6.2017 01:30 | |
+2 -1
myslis tie cinske dotovane a na samej hranici ziskovosti predavane telefony? ps. minus nedam, kedze nechapes ako je to cinskimi znackamy.
ydthsth
14.6.2017 13:04 | |
+15 -3
Reagovať
Nezjapte tolko. Tie činske fony s papierovymi parametrami su uplne inde, nez BlackBerry. Kolki z Vas vobec drzali v ruke BlackBerry Passport, alebo niektory iny ich vyrobok? Tie stroje su velmi pohodlne a ergonomicke. Cenovka je vysoka s tym suhlasim, svedcalo by mu takych 400€. Ale neporovnavajte prosim biznis kategoiriu s hrackami pre deti.
Viva
14.6.2017 15:31 | |
+7 -2
No, tých pár kusov čo za tú cenu predajú na Slovensku ani nemá význam spomínať. Okrem toho, Blackberry KEYone je Android telefón a za tú cenu ho prevalcuje kdejaký čínsky android smartphonešrot. Nerozumiem, komu to tu chcú predávať (+zabezpečovať predaj doplkov, servis a poradenstvo) ?
Martin
14.6.2017 16:21 | |
+2 -5
Že biznis kategória všetky firmy čo poznám ficia na iphonoch
Chlapec z dediny
15.6.2017 14:24 | |
+2 -0
Kde sú tie časy, keď som Blackberry Bold 9700 dostal od operátora v ČR za jednu korunu....
rado77
14.6.2017 13:01 | |
+5 -11
Reagovať
Bohuzial nemozem nehejtovat :-) Ako....BlackBerry je mrtve, sorry. Kolega mal posledny kusok, 2 x v oprave v zaruke, a uplna blbost to bola. A toto? Snazili sa integrovat klavesnicu, tie pasiky strieborne keby aspon neboli leskle ale rovnake ako okraje telefonu, taktiez prechod pasikov mal byt plynuly do okrajov. Teraz to vyzera jak keby ho preslo auto. A HW klavesnica ubera miesto na citanie web stranok, proste je vsetko mensie....to uz LG ci kto to vymyslel tu vysuvatelnu dodatocnu dotykovu plochu, ktora moze byt ako "externa" klavesnica, to uz skor. Ale toto...no nech sa im dari co najviac, ale osobne keby som mal firmu, v zivote by hento cezo mna nepreslo ani ako skica na papieri
Chlapec z dediny
15.6.2017 14:26 | |
+1 -1
Keby som mal väčšiu firmu, všetci moji zamestnanci by mali BB.
nobody
15.6.2017 14:31 | |
+0 -0
A to asi niektorí nevideli, ako im vyskakuje ten displej.
thunar23
14.6.2017 12:59 | |
+11 -7
Reagovať
cenovka nie je odvážna, cenovka je brutálne prestrelená..ja som si pred nedávnom kupoval MI5 Prime za 290 eur a ten telefón je parametrami niekde úplne inde..BlackBerry nezachráni ani tá ich klávesnica..toto si kúpi iba blázon
nezmar
14.6.2017 13:41 | |
+7 -5
porovnavat blackberry s xiaomi, to je teda uz uchylne... hej telefon bez plnej 4G podpory na slovensku a reci o blaznoch, pobavilo.
cynik
14.6.2017 13:48 | |
+11 -1
Tak nieco porovnatelne. snap 625, 32GB storage, dual SIM plus SD karta (ze nie zdielany slot), 5" full hd. Moto G5 Plus. Cena 279
Lucas
15.6.2017 01:26 | |
+4 -2
tak porovnavat cinske dotovane a pod real ceny predavane telefony z BB je uz poriadne mimo. A kto si mysli ze to tak nieje, nech si pozrie napriklad ceny cinskej oceli na trhu.
  • «
  • 1
  • »

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.