Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

Orange: Chceli by sme pridať viac dát. Nejde to pre roaming v EÚ

89 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Peter
19.6.2017 15:03 | |
+2 -2
Reagovať
Kecy, kecy, kecy ... Prečo nemôžu dať dátové balíčky len pre SR tak ako má 4ka? 1 GB za 1 EUR??? Resp. to mohli dať už skôr. Sú to len výhovorky.
milan
21.6.2017 21:25 | |
+1 -0
Chcel by som používať služby Orangeu viac. Nejde to pre malo dát :-D
hmdalobal
17.6.2017 10:35 | |
+9 -3
Reagovať
Dual SIM mobil - na SK 4ka a v zahraničí SIM domáceho operátora. Orange dáta ubral aj bez regulácií. Na Prime 700MB za 15€ už jezopár rokov. O tých paušáloch škoda písať. Už tie zvieracie mali smiešne dátové balíky. Nepáči sa mi, že 4ka má národný roaming v Orange. Mimo pokrytia 4ky radšej použijem Easy Telekomu. Bez Telekomu by neboli na trhu O2 ani 4ka by nemohla začať. Pán riaditeľ Orange by pustil svoje hlody prečo to nejde, aby mohol sa pretrčať potom na plese v Opere a ryžovať cez tú smiešnu nadáciu Orange. Fuj Orange. Nikdy viac.
Klinger
18.6.2017 06:45 | |
+2 -6
Ano Lubko. A potom bolo rano a prisiel osetrovatel. Este mas tu plastovu srandu nokia c6? Alebo uz mas len Samsungy s Tizenom ktory preskocil vsetkych a je jednotkou? Alebo mas uz len Lumie s okienkami od Mrkvosoftu ktore su tesne za Tizenom?
Peter
19.6.2017 18:31 | |
+1 -0
Lubko je po lobotomii, treba ho chapat. Ale nechape, ze uz mu bolo viackrat opakovane, aby odtialto vypadol a viackrat sa neukazoval, stale tu dobiedza jak plostica. Btw. balik dat na Prime 700 MB stoji 8/7€, ale to uz ten smiesny petrzalky povalac ma v krvi, ze nonstop klame a zavadza.
Saksi
16.6.2017 15:18 | |
+17 -0
Reagovať
Nemožno zväčšiť dátové balíčky kvôli tomu, že to bude drahšie. Prečo teda keď sa pozrieme do Poľska, majú paušály s niekoľko krát väčšími dátovými balíčkami tak nízke ceny? Či pre Poľsko neplatí že je to drahé hej?
Stefan
17.6.2017 08:43 | |
+14 -0
Lebo Slovač je sprostá.
mauor
16.6.2017 14:20 | |
+15 -0
Reagovať
Ked posielali ludom kvoli roamingovym datam 800 eurove faktury, to bol leosi biznis, ze?
idaho
16.6.2017 12:46 | |
+13 -2
Reagovať
Orange: Chceli by sme pridať viac dát. Nejde to pre roaming v EÚ. Idaho: Chcel by som viac dat. Nejde to u vas, pojde inde. Orange sa sprava, ako keby tu bol jediny a mal tym padom vzdy pravdu. Cudujem sa, ze mobilmania vobec este dava priestor tejto firme na svojej stranke, ved toto je cista demagogia, co vravi tento odbornik na data. Sa musia z neho riadne smiat, ked sa stretnu riaditelia Orange z ostatnych krajin. Alebo, mozno aj obdivovat, ved Slovaci mu to mozno aj veria a chapu, ked sa neda, tak sa neda, musi sa platit.
Peter
16.6.2017 13:05 | |
+17 -4
Riaditel slovenskeho Orange je praveze obdivovany a uznavany kolegovcami zo zahranicia, nakolko generuje jeden z najvyssich ziskov. A to sa dnes pocita.
Manobb
16.6.2017 17:35 | |
+10 -1
Proste má iba šťastie, že Slováci sú blbý národ, ktorý si neváži ani sám seba a svoju prácu a výsledok z nej (rozumej zarobené eurá).
Zakaznik
16.6.2017 12:30 | |
+9 -0
Reagovať
Pan Lancaric zasa zavadza. Aj vcera sa v spravodajstve redaktor z tejto portalu (pan Hanker, opravte ma, ak sa mylim) vyjadril, ze tu podmienku EU nemusia splnat uplne vsetky programy, v principe staci mat 1, ako to elegantne urobila 4ka. Tak preco s tym ma problem Orange? Skor to vidim ako lacnu vyhovorku ako ponechat zabetonovany status quo s malickym objemom dat za obrovske peniaze. Cista ryza.
mato
16.6.2017 11:30 | |
+11 -5
Reagovať
teraz som pozeral reklamu na supertennis - italsky operator Tiskali.it ponuka 6 GIGA dat + 600 min do celej unie za 9 euro , preto nechapem aky problem maju s tym SVK operatory ... ?? vidim len jeden a to nenazranost a zvyk predrazovat a oskubat kazdeho zakaznika na kost !!!
Rasto
16.6.2017 12:46 | |
+2 -1
Tiscali je virtuálny operátor TIM Italia. 600 min je len po Taliansku, 300 SMSiek tiež len po Taliansku (ináč Taliani si za SMSKu do zahraničia bez hanby učtujú od 15 centov do 40 centov) + 15 centov za doručenku. U virtuálnych talianských operátorov je problém s SMSKami do zahraničia. Prichádzajú z nejakej anonymnej SMS brány bez čísla s nadpisom Info a doručené sú tak dve-tri z desiatich. Reklamácie nikto nerieši a odbijú ťa s tým, že SIMkarta je určená na užívanie na talianské čísla. Je to moja vlastná skúsenosť práve s Tiscali.it.
mato
16.6.2017 15:57 | |
+1 -0
ak je to tak ako pises ... tak budes vediet napisat nieco aj k 3 -ke ...dakujem
Eric
16.6.2017 10:52 | |
+2 -0
Reagovať
Už pridali ďalší článok, a tam ukazujú o koľko chceli pridať..... http://mobilmania.azet.sk/clanok/125833/orange-doterajsi-zakaznici-s-go-maju-o-0-1-gb-dat-­viac-ako-novi ....... Nuž Orange zasa zadrel.
Rasto
16.6.2017 09:32 | |
+18 -1
Reagovať
Tento človek zatiaľ u mňa vedie rebríček KO**T roka 2017.
Peter
16.6.2017 10:52 | |
+0 -14
No vidis Rasto, a ty si hned na druhom mieste. Ale onedlho ho uz predbehnes :)
aistain
16.6.2017 15:29 | |
+3 -0
Rastik palec hore :D
hmdalobal
17.6.2017 10:48 | |
+3 -0
Peter je na 1. mieste s hlodmi o poštároch a napádaní za názor ako sa brániť pred ryžovaním mobilných opov a potom tento riaditeľ. Peter by mohol byť aj klient nadácie Orange. Na nete zavesený nonstop a píše, že v jeho firme zarábajú viac ako v Nemecku. Na nete môže byť Peter aj riaditeľ. V reále to bude klient sociálneho odboru.... Odkedy z CZ vyletel z postu predavača domov do Rožňavy... Iba blogy o O2 zabudol z netu vymazať.... :)
niekto
16.6.2017 09:29 | |
+3 -0
Reagovať
Regulácia umožňuje časť dát podľa nejakého vzorca nechať s poplatkom v roamingu. Tak, kde je problém? Môžu dať viac dát a nič im v tom nebráni. Keď nechcú dať dáta, tak nedajú. Keby chceli, tak dajú.
peter2525
16.6.2017 08:07 | |
+8 -1
Reagovať
Tak ako Orange špekuloval s dátami tak asi ani jeden operátor na Slovensku, nečítal som predmetný článok, iba názov článku a môj názor na orange je , že je to zisku chtivý operátor a na svojich zákazníkov kašle, pozrime si ich cenníky , ktoré mali byť zjednodušené pred cca piatimi rokmi atď, ja osobne ak budem môcť tak orange obíjdem, je to najdrahší operátor na Slovensku
fanatix
16.6.2017 05:27 | |
+9 -0
Reagovať
Chobotina ako ty Paľko!!! A preto ste tie dátové balíky niekedy pred cca 10-timi rokmi zdraželi a zmenšili? Toto hovor svojej starej materi a nie mne!!!
5555
16.6.2017 02:19 | |
+4 -0
Reagovať
Haha. Mimochodom, vyrok "Akékoľvek dáta sú pre EÚ" nie je pravdivy. EU regulacia ma na data FUP (cena pausalu bez DPH / regulovana velkoobchodna cena * 2), ktoru Orange neuplatnuje. Tato FUP sluzi presne na to, aby operatori mohli ponukat vyhodne datove baliky - cim nizsia cena, tym menej dat v roamingu musia poskytnut. Ak by napr. Orange ponukol za 20 eur program s 15 GB dat, v roamingu by musel umoznit cerpat len 4,3 GB (objem bude postupne stupat, kedze velkoobchodne ceny budu klesat). Dnes pri Data Max 20 Orange umoznuje v roamingu cerpat 6 GB dat. Takze tu nieco nesedi :)
Michal
15.6.2017 23:52 | |
+6 -4
Reagovať
Nezastavam sa Orange. Ale, ked uz Zive/Mobilmania vyrukovala ze Orange chcelo ale roaming zatrhol tak kde je otom otom video?!? Rozhovor ako pri kavicke natoceny-zverejneni ale nic take Lancaric nepovedal. Zrazu pod videom pod nadpis Chceli pridat... Nie prvy krat sa redakcia Zive zahrava zo slovickami co kto povedal a oni to prekrutili aby bolo vela klikov na ich stranku a peniazky z reklami sa hrnuli. Clanok ako lusk, nadpis hoden senzacie tyzdna ale v clanku jedna veta ohladne ze chceli ale eu roming im to zatrhol a dodanom videu co pribalili k clanku neobsahuje nic zaujmave. Zive uz Zrusilo roaming a teraz ked uz nieje ocom pisat kedze uz maju svojich 200 clankov jeden ako druhy len odstavce poprehadzovali vyrukovali z niecim co nemaju podlozene. Ved papier znese a v digitalnej forme dvakrat. Len nech je vela komentov,zdielani aby mali na simky v zahranici kedze uz pre nich neexistuje roaming. Teda neexistuje iba v EU, v Mongolsku stale je. A teraz ma trhajte a minuskujte do blba. Ste take prasce, co vam hodia zerete.
Peter
16.6.2017 09:12 | |
+0 -2
Onedlho dostanes od redakcie najlepsiu odpoved na tvoj prispevok. A sice jeho vymazanie :)
Spacer
15.6.2017 22:50 | |
+4 -0
Reagovať
Čo hovoria? Urážajú?!!
opsdpaosdiapsodkaspo
15.6.2017 22:16 | |
+8 -0
Reagovať
Nie Orange znizoval 1GB internet na 700MB? Podla prieskumu. :DDDDDDDD
Pavol
15.6.2017 21:54 | |
+17 -0
Reagovať
ujo Lančarič a jeho pokazené rozprávky pre nesvojprávne deti. Keď chamtivosť malosť a exemplárna úbohosť sú Vašou podstatou. Z tých megamiliardových ziskoch čo toto pokazené ovocie vysalo od svojich zákazníkov počas svojho pôsobenia na tomto trhu by mohol byť roaming free najbližších 20 rokov. Asi tak.
Peter
15.6.2017 21:52 | |
+13 -0
Reagovať
Velmi nevhodne vyjadrenie pana generalneho. Neviem ci to dostal prikazom, alebo je to z jeho hlavy, ale je to cisty fail a klamstvo. Taketo lacne reci niesu k nicomu.
Pavol
15.6.2017 21:55 | |
+8 -0
to je už jeho diagnóza, glum v praxi
Maros
15.6.2017 21:44 | |
+21 -0
Reagovať
Hlavne v minulosti nemohli pridať dáta lebo ľudia presurfovali iba 300 MB podľa ich prieskumov a zrazu chcú pridávať dáta, ale kvôli zlej EÚ nemôžu, Lancaric bol asi dlho na slniečku, veď sme špecifický trh.
galaxi
15.6.2017 22:24 | |
+9 -0
Celý je aký si plesnivý ten Paľo. Nemal by byť už penzista ?
ritch
15.6.2017 20:15 | |
+12 -1
Reagovať
orangle ani nahodou

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.