Diskusia: Orange: Chceli by sme pridať viac dát. Nejde to pre roaming v EÚ

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
91 príspevkov
Anonymný používateľ
fanatix
12.9.2017 21:33 | |
+10 -0
Chobotina ako ty Paľko!!! A preto ste tie dátové balíky niekedy pred cca 10-timi rokmi zdraželi a zmenšili? Toto hovor svojej starej materi a nie mne!!!
Anonymný používateľ
peter2525
12.9.2017 21:32 | |
+9 -1
Tak ako Orange špekuloval s dátami tak asi ani jeden operátor na Slovensku, nečítal som predmetný článok, iba názov článku a môj názor na orange je , že je to zisku chtivý operátor a na svojich zákazníkov kašle, pozrime si ich cenníky , ktoré mali byť zjednodušené pred cca piatimi rokmi atď, ja osobne ak budem môcť tak orange obíjdem, je to najdrahší operátor na Slovensku
Anonymný používateľ
niekto
12.9.2017 21:31 | |
+4 -0
Regulácia umožňuje časť dát podľa nejakého vzorca nechať s poplatkom v roamingu. Tak, kde je problém? Môžu dať viac dát a nič im v tom nebráni. Keď nechcú dať dáta, tak nedajú. Keby chceli, tak dajú.
Anonymný používateľ
mato
12.9.2017 21:30 | |
+12 -5
teraz som pozeral reklamu na supertennis - italsky operator Tiskali.it ponuka
6 GIGA dat + 600 min do celej unie za 9 euro ,
preto nechapem aky problem maju s tym SVK operatory ... ??
vidim len jeden a to nenazranost a zvyk predrazovat a oskubat kazdeho zakaznika na kost !!!
Anonymný používateľ
Rasto
16.6.2017 12:46 | |
+2 -1
Tiscali je virtuálny operátor TIM Italia. 600 min je len po Taliansku, 300 SMSiek tiež len po Taliansku (ináč Taliani si za SMSKu do zahraničia bez hanby učtujú od 15 centov do 40 centov) + 15 centov za doručenku.
U virtuálnych talianských operátorov je problém s SMSKami do zahraničia. Prichádzajú z nejakej anonymnej SMS brány bez čísla s nadpisom Info a doručené sú tak dve-tri z desiatich. Reklamácie nikto nerieši a odbijú ťa s tým, že SIMkarta je určená na užívanie na talianské čísla. Je to moja vlastná skúsenosť práve s Tiscali.it.
Anonymný používateľ
mato
16.6.2017 15:57 | |
+1 -0
ak je to tak ako pises ... tak budes vediet napisat nieco aj k 3 -ke ...dakujem
Anonymný používateľ
Zakaznik
12.9.2017 21:29 | |
+10 -0
Pan Lancaric zasa zavadza.
Aj vcera sa v spravodajstve redaktor z tejto portalu (pan Hanker, opravte ma, ak sa mylim) vyjadril, ze tu podmienku EU nemusia splnat uplne vsetky programy, v principe staci mat 1, ako to elegantne urobila 4ka.
Tak preco s tym ma problem Orange?
Skor to vidim ako lacnu vyhovorku ako ponechat zabetonovany status quo s malickym objemom dat za obrovske peniaze. Cista ryza.
Anonymný používateľ
idaho
12.9.2017 21:28 | |
+14 -2
Orange: Chceli by sme pridať viac dát. Nejde to pre roaming v EÚ. Idaho: Chcel by som viac dat. Nejde to u vas, pojde inde. Orange sa sprava, ako keby tu bol jediny a mal tym padom vzdy pravdu. Cudujem sa, ze mobilmania vobec este dava priestor tejto firme na svojej stranke, ved toto je cista demagogia, co vravi tento odbornik na data. Sa musia z neho riadne smiat, ked sa stretnu riaditelia Orange z ostatnych krajin. Alebo, mozno aj obdivovat, ved Slovaci mu to mozno aj veria a chapu, ked sa neda, tak sa neda, musi sa platit.
Anonymný používateľ
Manobb
12.9.2017 21:29 | |
+11 -1
Proste má iba šťastie, že Slováci sú blbý národ, ktorý si neváži ani sám seba a svoju prácu a výsledok z nej (rozumej zarobené eurá).
Anonymný používateľ
Peter
12.9.2017 21:29 | |
+18 -4
Riaditel slovenskeho Orange je praveze obdivovany a uznavany kolegovcami zo zahranicia, nakolko generuje jeden z najvyssich ziskov. A to sa dnes pocita.
Anonymný používateľ
Peter
19.6.2017 15:03 | |
+2 -2
Kecy, kecy, kecy ... Prečo nemôžu dať dátové balíčky len pre SR tak ako má 4ka? 1 GB za 1 EUR??? Resp. to mohli dať už skôr. Sú to len výhovorky.
Anonymný používateľ
milan
21.6.2017 21:25 | |
+1 -0
Chcel by som používať služby Orangeu viac. Nejde to pre malo dát :-D
Anonymný používateľ
hmdalobal
17.6.2017 10:35 | |
+9 -3
Dual SIM mobil - na SK 4ka a v zahraničí SIM domáceho operátora. Orange dáta ubral aj bez regulácií. Na Prime 700MB za 15€ už jezopár rokov. O tých paušáloch škoda písať. Už tie zvieracie mali smiešne dátové balíky. Nepáči sa mi, že 4ka má národný roaming v Orange. Mimo pokrytia 4ky radšej použijem Easy Telekomu. Bez Telekomu by neboli na trhu O2 ani 4ka by nemohla začať. Pán riaditeľ Orange by pustil svoje hlody prečo to nejde, aby mohol sa pretrčať potom na plese v Opere a ryžovať cez tú smiešnu nadáciu Orange. Fuj Orange. Nikdy viac.
Anonymný používateľ
Klinger
18.6.2017 06:45 | |
+2 -6
Ano Lubko. A potom bolo rano a prisiel osetrovatel. Este mas tu plastovu srandu nokia c6? Alebo uz mas len Samsungy s Tizenom ktory preskocil vsetkych a je jednotkou? Alebo mas uz len Lumie s okienkami od Mrkvosoftu ktore su tesne za Tizenom?
Anonymný používateľ
Peter
19.6.2017 18:31 | |
+1 -0
Lubko je po lobotomii, treba ho chapat. Ale nechape, ze uz mu bolo viackrat opakovane, aby odtialto vypadol a viackrat sa neukazoval, stale tu dobiedza jak plostica. Btw. balik dat na Prime 700 MB stoji 8/7€, ale to uz ten smiesny petrzalky povalac ma v krvi, ze nonstop klame a zavadza.
Anonymný používateľ
Saksi
16.6.2017 15:18 | |
+17 -0
Nemožno zväčšiť dátové balíčky kvôli tomu, že to bude drahšie. Prečo teda keď sa pozrieme do Poľska, majú paušály s niekoľko krát väčšími dátovými balíčkami tak nízke ceny? Či pre Poľsko neplatí že je to drahé hej?
Anonymný používateľ
Stefan
17.6.2017 08:43 | |
+14 -0
Lebo Slovač je sprostá.
Anonymný používateľ
mauor
16.6.2017 14:20 | |
+15 -0
Ked posielali ludom kvoli roamingovym datam 800 eurove faktury, to bol leosi biznis, ze?