Diskusia: Nové iPhony majú ponúknuť bezdrôtové nabíjanie aj zvýšenú odolnosť

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
9 príspevkov
Anonymný používateľ
jamesy
16.6.2017 10:55 | |
+2 -1
volkswagen bude od noveho roka montovat do golfov stierace prednych skiel, ktore budu mat vacsiu gumicku z noveho Volkswagen šmyksem™ materialu. poskytne rychlejsie odstranovanie vody aj pri vysokych rychlostiach.
Anonymný používateľ
Radis
16.6.2017 08:27 | |
+8 -3
Tak nechcem byt hejter jablcka..system ma urcite pekne odladeny (lahko sa odladi nieco co bezi na 5 zariadeniach), a ked si to mozes dovolit tak preco nie..len mi pride troska chore dat liter za podobnu vecicku, ktora len s tymto rokom prinesie boh vie aku odolnost a bezdrotove nabijanie.
Anonymný používateľ
chudoznik
16.6.2017 08:45 | |
+1 -6
Nechces byt hejter a pises nezmysly.
Nikto nebrani samsungu si napisat vlastny OS, ani vyrabat namiest 99 zariadeni napriklad 5. Vyvoj OS nieco stoji. Samsung plati len licencne poplatky, a spolieha sa na to ze google store bude zabezpecovat zvysok. Nadstavby nepovazujem za rozumne riesenia
Anonymný používateľ
cynik
16.6.2017 08:53 | |
+0 -3
Samsung si napisal vlastny system. Tizen.

Katastrofa. Ci uz z pohladu stability, alebo bezpecnosti, Alebo vyvoja pren.
Anonymný používateľ
Lucas
16.6.2017 03:11 | |
+7 -1
no neviem, nevidim natom nic "prelomove". V podstate od iPhone 6? sa mi zda, nic prelomoveho ani neprislo. iste, pribudly funkcie a hw sa vylepsuje, ale vsetko to je v ramci bezneho pokroku, a nie ze nieco super vynimocneho co nikto iny nema.
Anonymný používateľ
cynik
16.6.2017 08:55 | |
+0 -3
Zase co vynimocne sa na mobiloch da este vymysliet?

Komplet konvergencia, ked zadokujes mobil a mas z toho poizutelny (Nie, Continuum a Dex este nie su hromadne pouzitelne) bude tak najskor za rok-dva.

Augmented a VR, na to este vykon nestaci.

Tak co by podla Teba bolo "prelomove"?
Anonymný používateľ
cynik
16.6.2017 08:55 | |
+0 -3
pouzitelny desktop * (vypadlo slovo v rante o konvergencii)
Anonymný používateľ
BlasterXXL
20.6.2017 13:35 | |
+0 -0
"Zase co vynimocne sa na mobiloch da este vymysliet"...cynik pozri si specifikaciu co dokazali cinania s Mi MIX 2...okrem bombastickeho 93% displeja namatkovo uvediem novu technologiu reprodukcie hovoru (nieco s vibrovanim kosti v uchu), nenajdes hovorovy reproduktor, nove ultrasonic proximity snimace, full keramicke telo aj tlacitka aj ram...vidis ze sa da vymysliet nieco nove, ale apple to uz nie je co vedie trh v designe....(mam doma iphone 6+ a 7+)
Anonymný používateľ
joey
15.6.2017 22:48 | |
+6 -0
bezdrôtové nabíjanie iPhonov? zaujímavé :D