Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

Test HTC U Ultra: Zrkadlo a dva displeje za 700 eur

17 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Fugas
dnes 10:55 | |
+0 -0
Reagovať
V dnešnej dobe mobily ktoré sa kupujú na rok, max. rok a pol vôli neskutočne rýchlemu vývoju predávať za 800 - 900€, no majú teda šťastie že človek je tak primitívny tvor a všetko chce mať, lebo keby na tejto planéte nežilo toľko primitívnych ľudí, tak by to museli predávať za reálnu cenu, ktorá je možno ta 1/3 až 1/4. Tak nech sa im darí, hlupákov je stále dosť.
Ivan
21.6.2017 22:55 | |
+0 -2
Reagovať
Ja som spokojny s mojim Galaxy S8. :-)
loko
20.6.2017 03:27 | |
+2 -4
Reagovať
No, nikdy som nevedel, naco by mi taky telefon bol, lebo pravdupovediac s telefonom len telefonujem, esemeskujem a pozeram kolko je hodin, ale niekto iny tie vlastnosti mozno dokaze vyuzit, pravda?
Fugas
dnes 10:59 | |
+0 -0
Tak to si tu nemal písať, vieš koľko tu chodí detí, teenegerov a blbcov a tí ti to dajú vyžrať, rodičia museli brať pôžičky a dospelí si to brali na splátky, aby mali ten supa dupa najnovší mobil a ty toto napíšeš??? hehehehe. Úprimne, tie našľapané telefóny využíva reálne pri práci asi tak 5 - 8% tých čo si ich kúpili, ostatní to majú na toto:"Aha Anča aký ja mám nožík(telefón)?
typex
19.6.2017 22:17 | |
+1 -2
Reagovať
mal som dva htc- hd2 a potom sensation.na obidvoch odisiel displej-na hd2 dotyk,na sensation neslo blutut po aktualizacii a odisiel z nicoho nic displej.nemam dveru v tu znacku.teraz lenovo a no problem
Anonym
19.6.2017 15:32 | |
+5 -8
Reagovať
Chcel by som vidieť toho jedinca ktorý dá 700€ za THC :D Veď za takú cenu môže mať samsung alebo iphone ktoré maju trochu úroveň. Takto moc zákazníkov na svoj črep nenalákajú.
sensation278
19.6.2017 20:49 | |
+6 -3
Ja som dal za neho 800,co teraz?
Fugas
dnes 11:02 | |
+0 -0
Anonym ty si vtipný vraj chceš vidieť toho čo si kúpi predražený črep a nekúpi si iný predražený črep ako Samsung a iPhnone, aby sa mohol v škole v práci chváliť že aha Anča aký ja mám nožík(mobil).Ja si myslím že keď sa našli hlupáci čo si kúpili iPhnone či Samsung za 700 - 800 - 900€ tak sa nájdu aj na toto, blbcov je na svete dosť. Tých má kapitalizmus rád blbých a mocných.
nobody
19.6.2017 13:52 | |
+12 -0
Reagovať
"My jej držíme palce, veľmi radi by sme videli návrat tejto značky medzi elitu." Asi ťažko, keď teraz viem ísť kúpiť LG G6 za menej ako 500 €.
wrty
19.6.2017 09:07 | |
+1 -1
Reagovať
Keď to vytiahnem z vrecka, tak na tom druhom displeji bude vidieť cez deň hodiny bez stláčania čohokoľvek?.
Dragereker
19.6.2017 11:59 | |
+1 -0
Na LG V10 tomu tak bolo, či je to tu, to nwm povedať...
medical.group
19.6.2017 09:07 | |
+21 -2
Reagovať
Aký je smartfón s dvomi displejmi za 700 eur? V prvom rade úplne zbytočný pre 99% populácie...Ale hlavne mám pocit, že už nevedia, čo za tie mobily majú pýtať...
Fugas
dnes 11:07 | |
+0 -0
Správna reakcia, ono väčšina smartfónov je zbytočných pre 99% populácie, majú ich len na vlastnú reprezentáciu, lebo to čo majú mať často v hlave už dnešné mladé generácie nemajú, tak aspoň týmto zaujmú okolie s IQ ako majú oni. To je celé, 99% populácie robí s mobilom to isté čo robilo aj pred 10 rokmi keď ani smartfóny neboli a to, telefonovalo, SMS-kovalo, pozrelo si niečo na internete, zahralo hry, ak za toto vytáluje niekto peniaze od 200€ vyššie ta je magor, ale hlavná vec že oči furt čumia do elektroniky, keď nie do smartfónu tak do PC, aspoň oftamológovia majú dobrý biznis.
Dragereker
19.6.2017 07:35 | |
+3 -0
Reagovať
To už radšej HTC U11(kebyže mám vyberať z dielne HTC).
feri
19.6.2017 06:05 | |
+7 -0
Reagovať
šicko na jedno kopito
Fugas
dnes 11:08 | |
+0 -0
a šicko aj za jedno kopytu(700, 800, 900€)
Peter
18.6.2017 22:53 | |
+15 -4
Reagovať
2 displeje odkopirovane od LG a inak je to tradicny predrazeny smejd, ktory si kupi par stoviek jedincov na svete. Dalsi kliniec do HTC rakvy.
  • «
  • 1
  • »

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.