Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

Test HTC U Ultra: Zrkadlo a dva displeje za 700 eur

19 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Fugas
24.6.2017 10:55 | |
+4 -1
Reagovať
V dnešnej dobe mobily ktoré sa kupujú na rok, max. rok a pol vôli neskutočne rýchlemu vývoju predávať za 800 - 900€, no majú teda šťastie že človek je tak primitívny tvor a všetko chce mať, lebo keby na tejto planéte nežilo toľko primitívnych ľudí, tak by to museli predávať za reálnu cenu, ktorá je možno ta 1/3 až 1/4. Tak nech sa im darí, hlupákov je stále dosť.
androidorinolog
16.7.2017 12:19 | |
+0 -0
zatial si dokazal ze primitiv a hlupak si iba ty. kup si mobil za 100 eur a vytesuj sa z krasneho displeju,kvalitneho stereo zvuku a skveleho vykonu v benchoch...
Ivan
21.6.2017 22:55 | |
+0 -4
Reagovať
Ja som spokojny s mojim Galaxy S8. :-)
loko
20.6.2017 03:27 | |
+4 -4
Reagovať
No, nikdy som nevedel, naco by mi taky telefon bol, lebo pravdupovediac s telefonom len telefonujem, esemeskujem a pozeram kolko je hodin, ale niekto iny tie vlastnosti mozno dokaze vyuzit, pravda?
Fugas
24.6.2017 10:59 | |
+3 -1
Tak to si tu nemal písať, vieš koľko tu chodí detí, teenegerov a blbcov a tí ti to dajú vyžrať, rodičia museli brať pôžičky a dospelí si to brali na splátky, aby mali ten supa dupa najnovší mobil a ty toto napíšeš??? hehehehe. Úprimne, tie našľapané telefóny využíva reálne pri práci asi tak 5 - 8% tých čo si ich kúpili, ostatní to majú na toto:"Aha Anča aký ja mám nožík(telefón)?
androidorinolog
16.7.2017 12:17 | |
+0 -0
loko. ale s telefonom sa da robit daleko viac. da sa s nim platit v obchode namiesto kariet alebo hotovosti. daju sa s nim vybavit bankove zalezitosti par tuknutiami,da sa pocuvat hudba, pozerat filmy ked sedis v lietadle alebo vlaku.da sa pouzivat ako dialkove na TV ak si ho stratil alebo nevies prave rychlo najst. no a niektore veci je fakt dobre mat velky kvalitny displej a creva. lebo na lacnych fonoch do 300e je to predsa len ine ako na tych spickovych.Ja osobne pouzivam iphone ale nemam problem povedat ze napriklad najkvalitnejsi zvuk zo vsetkych smartfonov ma HTC. cize ty ho mozno vyuzijes menej, ok staci ti lacny telefon ale je vela ludi ktori ho dokazu vyuzit viac...
typex
19.6.2017 22:17 | |
+1 -2
Reagovať
mal som dva htc- hd2 a potom sensation.na obidvoch odisiel displej-na hd2 dotyk,na sensation neslo blutut po aktualizacii a odisiel z nicoho nic displej.nemam dveru v tu znacku.teraz lenovo a no problem
Anonym
19.6.2017 15:32 | |
+5 -9
Reagovať
Chcel by som vidieť toho jedinca ktorý dá 700€ za THC :D Veď za takú cenu môže mať samsung alebo iphone ktoré maju trochu úroveň. Takto moc zákazníkov na svoj črep nenalákajú.
sensation278
19.6.2017 20:49 | |
+7 -3
Ja som dal za neho 800,co teraz?
Fugas
24.6.2017 11:02 | |
+1 -1
Anonym ty si vtipný vraj chceš vidieť toho čo si kúpi predražený črep a nekúpi si iný predražený črep ako Samsung a iPhnone, aby sa mohol v škole v práci chváliť že aha Anča aký ja mám nožík(mobil).Ja si myslím že keď sa našli hlupáci čo si kúpili iPhnone či Samsung za 700 - 800 - 900€ tak sa nájdu aj na toto, blbcov je na svete dosť. Tých má kapitalizmus rád blbých a mocných.
nobody
19.6.2017 13:52 | |
+15 -0
Reagovať
"My jej držíme palce, veľmi radi by sme videli návrat tejto značky medzi elitu." Asi ťažko, keď teraz viem ísť kúpiť LG G6 za menej ako 500 €.
wrty
19.6.2017 09:07 | |
+1 -1
Reagovať
Keď to vytiahnem z vrecka, tak na tom druhom displeji bude vidieť cez deň hodiny bez stláčania čohokoľvek?.
Dragereker
19.6.2017 11:59 | |
+1 -0
Na LG V10 tomu tak bolo, či je to tu, to nwm povedať...
medical.group
19.6.2017 09:07 | |
+22 -2
Reagovať
Aký je smartfón s dvomi displejmi za 700 eur? V prvom rade úplne zbytočný pre 99% populácie...Ale hlavne mám pocit, že už nevedia, čo za tie mobily majú pýtať...
Fugas
24.6.2017 11:07 | |
+1 -0
Správna reakcia, ono väčšina smartfónov je zbytočných pre 99% populácie, majú ich len na vlastnú reprezentáciu, lebo to čo majú mať často v hlave už dnešné mladé generácie nemajú, tak aspoň týmto zaujmú okolie s IQ ako majú oni. To je celé, 99% populácie robí s mobilom to isté čo robilo aj pred 10 rokmi keď ani smartfóny neboli a to, telefonovalo, SMS-kovalo, pozrelo si niečo na internete, zahralo hry, ak za toto vytáluje niekto peniaze od 200€ vyššie ta je magor, ale hlavná vec že oči furt čumia do elektroniky, keď nie do smartfónu tak do PC, aspoň oftamológovia majú dobrý biznis.
Dragereker
19.6.2017 07:35 | |
+3 -0
Reagovať
To už radšej HTC U11(kebyže mám vyberať z dielne HTC).
feri
19.6.2017 06:05 | |
+8 -0
Reagovať
šicko na jedno kopito
Fugas
24.6.2017 11:08 | |
+1 -0
a šicko aj za jedno kopytu(700, 800, 900€)
Peter
18.6.2017 22:53 | |
+17 -4
Reagovať
2 displeje odkopirovane od LG a inak je to tradicny predrazeny smejd, ktory si kupi par stoviek jedincov na svete. Dalsi kliniec do HTC rakvy.
  • «
  • 1
  • »

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.