Diskusia: Nech žije roaming! Koniec dovolenkovej nude... alebo zážitkom?

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
21 príspevkov
Anonymný používateľ
mofun
26.6.2017 14:05 | |
+0 -0
Dobry den! Mozno uz koncom letnej sezony si nikto nespomenie na vysoke poplatky za roaming v EU. Buduci rok to bude samozrejmost, pre zakaznikov aj operatorov. Verejnost bude sluzby operatorov vyuzivat v zahranici rovnako, ako doma. Obcania EU si to zasluzia! Koncom leta sa ukaze, ako to prijali operatori, ci nam nebudu uctovat poplatky "za porusenie pravidiel", alebo to nazvu inak. Ocakavam, ze zrusenie poplatov v EU sa premietne do cien mimo EU.
Anonymný používateľ
Trautenberk
26.6.2017 10:24 | |
+3 -3
dovolena 1997: zadny mobil, 2007: vypnuty mobil, 2017: vypnuty mobil. Mnoho povyku pro nic s tim roumingem.
Anonymný používateľ
Martin.d
26.6.2017 10:48 | |
+2 -0
Pre ľuďí čo pod pojmom roaming rozumejú iba 7 dní dovolenky v chorvátsku - blbosť pre nás ostatných čo ideme mimo hranice aj v iné dni - skvelá záležitosť.
Anonymný používateľ
5555
26.6.2017 13:06 | |
+0 -0
A co ine cesty ako dovolenky? Co planovanie cesty, ci hladanie dobrych restauracii na dovolenka? Cestovanie ma vela inych podob, nez len vyvalit si sunky na plaz.
Anonymný používateľ
pedro
26.6.2017 15:11 | |
+1 -2
Ako to len doteraz ti ludia robili, ze si vedeli aj cestu zaujimavu naplanovat a ani hladni nezostali. A roaming k tomu nepotrebovali;)
Anonymný používateľ
Martin.d
26.6.2017 15:17 | |
+2 -0
Pedro : niekedy ľudia aj na koňoch a vozoch chodili , a niekedy dokonca aj pešo....
Anonymný používateľ
Martin.d
26.6.2017 09:14 | |
+0 -0
Všetko fajn až na to že netreba nechať telefón nech si " navolí " sieť sám. Napríklad také Grécko ma stále posielalo do 3g ...ale ja chcem 4g od vodafone :) takže človek sa naprepínal :)
Anonymný používateľ
niekto
26.6.2017 08:14 | |
+2 -0
No neviem, ja sa z toho veľmi neteším. 4ka sa na to kompletne vykašľala. O2 denný internet odignorovalo, miesto toho dalo príplatky, ktoré doma nie sú. A to je koniec roamingových poplatkov? Keby idem do zahraničia, tak neminiem o nič menej kreditu než, keď som bol naposledy v Nemecku. Pre mňa sa vlastne nič nemení, vzhľadom na to, že mám O2 a 4ku. Zvažujem preniesť O2 do Telekomu.
Anonymný používateľ
5555
26.6.2017 01:38 | |
+4 -0
Redukovat cestovanie na dovolenky a lezanie pri mori.. uff, to sme v rannych 90. rokoch? Ja teda nebudem data pouzivat o nic viac ako doteraz, ale budem platit ovela menej, lebo namiesto drahych data roamingovych balikoch budem platit domace ceny, ci uz pri hladani cesty, tipov na restauracie, alebo pocas dlhej nudnej cesty vlakom, ci cakania na letisku.
Anonymný používateľ
Kropac
25.6.2017 21:50 | |
+2 -0
Taldovci si žijú ako prasce v žite.
ayvailo
25.6.2017 19:54 | |
+7 -2
s nastupom dovolenky mobil vypinam , dovola sa mi jedina osoba z firmy ... aj to len preto, lebo cert nikdy nespi :) ... a je mi jedno aka je cena za hovory ... dovolenkujem a tu si pokazit nenecham :) ... ak si niekto kur*i dovolenku vykecavanim mobilom - jeho vec ...
Anonymný používateľ
Maco333
26.6.2017 07:55 | |
+0 -0
Ako sa ti dovola ta jedina osoba na mobil ktory je vypnuty? To by ma zaujimalo.
Ja nastastie si mobil vypnut nemusim lebo ked mam dovolenku tak to vo firme vedia a nevolaju. Vypnem si sync firemneho mailu nech nic neviem a mam pokoj. Firemna kultura sa hned pozna.
Uz v minulosti som pouzival data v zahranici (Orange 9c za 1MB), nakolko navigacia, ci ine trip aplikacie sa vzdy zidu v novom prostredi. Takze zapnuty mobil(smartphone) sa nerovna ku*veniu dovolenky.
Anonymný používateľ
Ondrej
25.6.2017 18:22 | |
+8 -11
Clanok, jeho obsahova a vecna uroven je nula. Zazitky autora sa hodia na blog, sukromny a pisany dennik.

Uz sa davno ukazuje, ako p. Hanker a Trangel idu myslienkami mimo. Po rokoch strati kazdy inspiraciu a tah. Skutocne treba uvazovat nad zmenou sefredaktora. Kedysi bola mm.sk etalonom pre kazdeho, kto hladal recenzie, info a kvalitne forum.

Dnes je davno pod vrcholom a ide opacnym smerom od neho. Je to smutne, no da sa to aj teraz zachranit. Zmena konceptu, zmena uvazovania by bola spravnym krokom.
Anonymný používateľ
daron
25.6.2017 19:19 | |
+10 -0
slovenska logika: nepaci sa mi 1 clanok, podme menit sefredaktora :D alebo rovno zrusme cely web, to bude lachsie :P ked sa ti nedelniky nepacia necitaj ich, ja tiez necitam kopec inych clankov ked ma ta tema nezaujima, logika
Anonymný používateľ
Treko
25.6.2017 20:14 | |
+5 -0
Ondrej- kedysi mala mm.sk 1000 navstevnikov za mesiac, teraz ma podstatne viac. Recenziami na tlf.si na slanu vodu nezarobia. Pisu tak aby zaujali viac citatelov. Tj.viac reklam,viac eu. Topky, NC pisu bludy trebars ako stolicka isla pod stol a pod kazdym clankom min.200 sprav od citatelov. O fazulky nejde,ide o kus trhoveho kolaca. Je xx webov zameranich podobne ako MM ale vela navstevnikov nemaju. Kde je chyba? Ano v nas. Ci presnejsie nas uz nezaujima kolko GB Ramka ale bulvar. MM sa iba prisposobila trhu teda nam vsetkych.
Anonymný nick
25.6.2017 16:13 | |
+3 -1
Pekne napísané. Dávam lajk... :)
Anonymný používateľ
vajco
25.6.2017 15:23 | |
+2 -0
Docela trefne... sice tiez mam svoj mobil rad ale byt v zahranici na dovolenke tak trochu odtrhnuty a riesit len naozaj dolezite veci mi nikdy nevadilo... roamingovu zmenu vitam ale ked sa budem chcet zresetovat tak mimo EU roaming free... ;)