Diskusia: Orange spustil roamingový web. Ľudom odporúča balíčky služieb

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
12 príspevkov
Anonymný používateľ
Atari13b
29.6.2017 06:45 | |
+0 -0
https://www.orange.sk/prevas/sluzby/roaming
Pochopil som to tak, že mimo republiku si treba vypnúť automatické prihlasovanie do siete a v každej krajine sa ručne prihlásiť do siete, ktorá je Orangeom schválená na poskytovanie dát v danej krajine. No aspoň si na prvom parkovisku za každými hranicami urobíme bezpečnostnú prestávku, než sa nám podarí prepnúť mobil na príslušného operátora s dátami ...
Anonymný používateľ
Treko
29.6.2017 03:32 | |
+3 -3
Vitajte v Orange. Ponukame vam 2GB dat, neobmedzene sms a minuty v EU len za 2,45€. Program si mozete objednat ak ste uviazany na spagatiku volajaky mesiacik slovom-roky a kazdy mesiac nam odvadzate minimalne 30€. Idete na dva tyzdne dovolenky? Objednajte si Max Roaming. Vase data trebars z Data Max 30 usetrite a budete vylucne minat z balika 2GB ked miniete gadajte co sa stane.. A po navrate domov mozete znova cerpat data z vasho pausalu a co ste neminuli tak to vam prepadne ale aj tak si vypytame 30 eurickov😁. V EU sa automaticky prihlasite do niektoreho z nasich kamaratskych sieti ak nahodou tam bude Orange tak Data vam nepojdu. Preco? Lebo medved. Manualne si vyhladajte ineho operatora a snad vam data pojdu a ked nie ved co ste na dovolenke tak co stracat cas. Vas orange.
Anonymný používateľ
Klinger
29.6.2017 08:59 | |
+3 -0
Vzdy a v zasade cokolvek od ktoreho kolvek operatora je lepsie ako cvaknut nekrestanskych 40 euracov za gigabajt u vas v amaterteli zvanom 4ka.
Anonymný používateľ
lolo
29.6.2017 10:57 | |
+2 -0
Je to moznost volby, nikto nikoho nenuti aby si ten Max Roaming aktivoval. Z môjho pohladu je tato moznost velmi atraktivna. Aj keby som to vyuzil mozno iba 2-3 krat do roka, je to bezkonkurencna ponuka poistenia pre celu rodinu. Schvalne si pozrite cenu poistenia pre stvorclennu rodinu na cca dva tyzdne niekde pri mori v EU, pripadne cenu poistenia na tyzdnovu lyzovacku pre rodinu niekde v Rakusku v komercnych poistovniach. Aj keby clovek pocas dovolenky mobil takmer nevyuzival, tento benefit lacneho poistenia rodiny pocas dovolenky proste nejde nevyuzit. Pochopitelne, ze pre toho, kto planuje pocas dovolenky naviac aj vela telefonovat a datovat, musi byt tento balik este atraktivnejsi a to bez ohladu na to, aky ma pausal.
Anonymný používateľ
Samo
28.6.2017 19:30 | |
+0 -0
MM.sk mate tam chybu. Max Roaming je za 4,9 a nie za 2,9. Ale momentalne Max Roaming je v akcoske za 2,45€. Mozete este zistit ako je mozne ze OrangeSk s pausalom Data Max 30 vo Francuzkom Orange neposkytuje Datove pripojenie. Dajte si vyhladat Francuzko, klik na detailne info a ceny a v rozpise dostupnych operatorov je pri Orange v zatvorke (Bez datoveho pripojenia).
Anonymný používateľ
Samo
28.6.2017 19:48 | |
+0 -0
Španielsko, Polsko.. Orange ( bez datoveho pripojenia)????
Anonymný používateľ
Till
28.6.2017 20:05 | |
+0 -0
Samo to mas tak. Orange podporuje mensich operatorov a tym setri eurace pre seba. Data poskytuje cez mensich operatorov v danich krajinach- dava im zarobit :-) ale pre teba to bude nieco podobne ako u nas 4ka. Hladam signal. A ked najdem tak 2G a cez 2G je umenie minut 10GB. To je ich EU roaming?!?! Data pouzitelne len v sietach malych operatorov s pikrytim 3G a 4G ako ma nasa 4ka. A ako povedal generalna masina basho orange tak automaticky ta to prihlasi do siete zo skupiny Orange.
Anonymný používateľ
jojo
28.6.2017 16:47 | |
+0 -0
lol MM teraz sa zobudila ? ta web funguje uz minimalne dva tyzdne a viac =D
Anonymný používateľ
tosomzaseja
28.6.2017 14:25 | |
+26 -0
ja vam dam balicek, podvodnici. ponukat platenu sluzbu tam kde to ma byt zadarmo OMG
Anonymný nick
28.6.2017 15:09 | |
+8 -0
budes sem musiet prist znova napisat neskor lebo sem onedlho pridu zamestnanci orange a budu tu vypisovat rozne komentare aby tvoj prispevok bol co najnizsie, teda aspon tak to tu v minulosti(vcera,predvcerom) fungovalo.
Anonymný používateľ
klm987654321
28.6.2017 15:37 | |
+5 -1
Myslím že každý kto plánuje ísť do zahraničia a používať tam dáta je natoľko rozumný aby si vypočítal či sa mu to oplatí alebo nie. Či sa mýlim :D
Anonymný nick
28.6.2017 23:34 | |
+0 -0
keby boli ludia rozumny uz len doma, polovica z nich by nemala pausali cize preco od nich ocakavat rozum ked idu na dovolenku ?