Diskusia: Qualcomm chce v USA zakázať predaj iPhonov. Vraj porušujú patenty

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
11 príspevkov
Anonymný nick
20.7.2017 17:24 | |
+0 -1
ti zebraci z qualcomu chcu odsunut predaj iphonov. nic ine len spinava hra.
Anonymný nick
15.7.2017 00:24 | |
+3 -0
Zlodeji, pokradli co sa dalo od Nokie, Motoroly a Ericssonu od skutocnych objavitelov a vynalezcov v mobilnom priemysle!Tie ich smiesne vyhrane spory o zaoblenom rohu a inych hlupostiach su len na smiech!
Anonymný nick
15.7.2017 00:27 | |
+2 -0
To patrilo Applu!
Anonymný nick
7.7.2017 15:55 | |
+0 -0
pokial niesi dostatocne velka firma aby si si zaplatil 500 milionov dolarov v pravnickych sluzbach tak radsej ten patent odsuhlasis pre apple aj za vydieracsku cenu ako neodsuhlasit(cim prides o zisk) a naspat to nevysudis. cize patenty sami o sebe su dobre ale META je podstatna ako vsade.
Anonymný používateľ
noone
7.7.2017 13:48 | |
+2 -3
Qualcomm drzi vacsinu patentov na CDMA/3G/LTE (Viterbi bol/je genius).. Apple oj*bava a nechce platit.. zaujimave, ze rovnako pyta vypalne za svoje patenty typu "slide to unlock" a podobne! Faktom je, ze Intel LTE chipsety su sr*cka voci Qualcomm.
Anonymný používateľ
to je jedno
7.7.2017 11:40 | |
+8 -6
Patenty = brzda vyvoja
Anonymný nick
7.7.2017 12:21 | |
+11 -10
O com tocis...ved kazdy ma moznost si dat patentovat co vymysli, alebo nieje patentovane. Bez toho by si firmy vsetko kradli medzi sebou. Ale tak chapem zmyslanie Slovakov...narod, ktory ma ako narodneho hrdinu zlodeja, nestoji za vela. Kradnutie a klamanie maju Slovaci hlboko v genoch.
legnaw
7.7.2017 12:42 | |
+12 -3
konecne si niekto trufol stupit na krk najvacsiemu kopirovacovi a vykradacovi
Anonymný používateľ
imrik
7.7.2017 12:50 | |
+2 -2
@fujsk > "to je jedno" ma z urciteho uhla pohladu pravdu - patenty brzdia vyvoj kedze nutia ludi dokolečka "objavovať koleso" lebo to prve uz niekto patentoval takze musia vymysliet ine, co vo vseobecnosti nie je zle, lebo dokazu prist s lepsim riesenim daneho problemu...
Ale vezmime si ze niekto pride s niecim "prevratnym", ok patent na MAX 5 rokov!
po 5tich rokoch ma byt uz nabaleny a ak nie je nebolo to asi take uzasne... a po tych 5tich rokoch to mozu zacat vyuzivat a "zdokonalovat" dalsi ludia.
trollolol
7.7.2017 12:55 | |
+5 -1
To, ze ma niekto nieco patentovane, neznamena, ze to musis objavit znova, alebo vymysliet inak. Staci zaplatit majitelovi patentu, i.e. autorovi danej technologickej vychytavky. Lenze firmy su dnes lenive nieco take robit, lebo su nenazrane a chcu vsetok zisk z predaja pre seba
Anonymný nick
7.7.2017 13:10 | |
+3 -4
nech sa kapitalisti medzi sebou povrazdia :D az potom sa ludia vratia k uceniu marxa, englesa a lenina a bude mier a nebude uz rasizmu ani fasizmu