Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

Microsoft údajne stále pracuje na Surface Phone. Možno sa bude dať skladať

6 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
miro
10.7.2017 17:33 | |
+4 -0
Reagovať
Ja mám Windows Mobil od začiatku jeho vydania a som spokojný, ako bol vydaný. Myslím si, že je to veľmi dobrý systém. Jednoduchý, prehľadný a hlavne rýchly. Nemrzne ani neseká za žiadnych okolností. Vždy funguje na sto percent. V minulosti sa zavše vyskytli pri aktualizáciách nejaké problémy, ale to je už dávno preč. Tak dúfam, že ho budú zdokonalovať a vyvíjať. Android by som nechcel ani za nič. Apple je tiež dobrý systém, ale mne nevyhovuje.
n1n1
10.7.2017 11:43 | |
+4 -0
Reagovať
osobne si myslim, ze po tom co MS kompletne pochoval svoju mobilnu platformu, ktora je (bola) mimochodom podla mna vyborne vymyslena, musel by prist s niecim naozaj prelomovym aby znovu nastupil do tohto biznisu.
anosante
9.7.2017 18:17 | |
+8 -0
Reagovať
To vieme, ale chcem ho aj kúpiť.
Peter
9.7.2017 15:15 | |
+1 -10
Reagovať
Toto uz im nezozeru ani najvernejsi, ktori este nedavno kupovali Lumie. Sam mam L950, ale s mobilnym Windowsom je koniec. Po fiasku aj s W10M to uz nekupi ani 1% zakaznikov.
olaf
9.7.2017 22:32 | |
+8 -1
vsak MS ziadne zariadenie s win10 mobile ani nepripravuje. pripravuje zariadenie, ktore bude mat velkost telefonu (moznost telefonovania), bude sa dat rozlozit na tablet (zariadenie rozklopit) a bude tam plnohodnotny win10, ktory sa bude prisposobovat velkosti obrazovky/monitoru vdaka comp. shellu (obsahnuty v poslednych test buildoch). aplikacie sa ti budu prisposobovat podobne. cena bude nad 1000 eur.
hmdalobal
10.7.2017 10:33 | |
+3 -0
Však W10 mobile má stále updatei a obchod MS funguje a aktualizujú sa aj aplikácie, tak asi koniec nie je. MS robí zmenu stratégie. Vraj v EÚ mali mať mobily MS stále označenie Lumia a v USA Surface.
  • «
  • 1
  • »

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.