Diskusia: 4ka: Prístup do Telekomu sme už vypli. Našu sieť ďalej budujeme

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
127 príspevkov
Anonymný nick
22.1.2019 02:04 | |
+0 -0
Ide aj 3G nielen 2G! Dokonca na zaciatku roka mi aj SMS dosla o tom ze u roamingoveho partners Orange funguje 3G siet. Darmo mam uz mobil s podporou 4G ked samotna 4ka ma slaby signal a vecne sa mi to prepina medzi 2G a 4G. Tak som dal manualne Orange roaming lebo ten ma signal vsade a pod 3G fungujem.
Anonymný používateľ
Stefan
4.6.2018 09:38 | |
+10 -4
Často sa neviem dovolať na čísla 4ky kde je pokrytie s Orange veľmi dobré. Príde mi to ako zámer operátora ktorý akože pomáha, kaziť meno a spomaľovať štart aktuálne najlepšieho operátora čo sa týka prozákazníckych cenníkov za služby na trhu v Slovenskej republike. Držím štvorke palce.
Anonymný používateľ
Heno
11.7.2017 22:03 | |
+5 -7
Zoznam nas pls so svojim dealerom.
Anonymný používateľ
congobongo
7.3.2019 10:17 | |
+4 -0
Ano. Napr. obchodny dom Central v BA (v tej istej budove je centrala Orange). 4ka vnutri nema signal, vonka uz ano...
Anonymný používateľ
Brano
1.2.2018 19:37 | |
+32 -8
Skusil som... Odisiel som... Nie som taky bohaty aby som kupoval lacne veci. Cena nieje vsetko. A uprimne povedane: 4ka vobec nie je lacna. Rafsej ktorykolvek iny, na Slovensku uz dlhsie etablovany operator ako tento hokus pokus 4ka. Nie pani, konstrukcia budov naozaj nemoze za to ze vase putovne vysielace maju mizerny dosah, ani za to, ze ste kupili absolutne nevhodnu frekvenciu. Dnes signal tu a zajtra uz nie, strata signalu po vstupe do obchidnych centier, ci obytnych domov, vypadavanie signalu aj v exterieri, prepinanie 2g/4g/2g roaming. Nie, niesom pokusny kralik. Ked chcete betatesterov, dajte im sluzby zadarmo. Ja potrebujem byt dostupny, za to platim mobilnemu operatorovi. Tym vy stvorkari nieste a este dlho nebudete.
Anonymný používateľ
kiri
11.7.2017 23:32 | |
+1 -1
pepino ty si odisiel z Orange k operatorovi co neposkytuje ani zakladne sluzby a nema poriadnu siet? Wau...
Anonymný nick
27.8.2017 13:08 | |
+5 -0
Tiež mam neuveritelne problémy po technickej stránke, ked mi nechce automaticky obnovovat kredit a platobnú kartu, ktorú mam riadne zaevidovanú a ručné platby prebiehaju bez problémov tak tie automatické pri obnove ich systém odmieta a zakaždým musím nanovo aktivovať každy mesiac takto 3 svoje baličky v rôznych dátumoch... Reklamácie samozrejme zamietnuté, to že som namiesto šetrenia ešte prerobil ich nezaujima. Tel. kontakt na tech. podporu absolútne nulové, že by poradili kde je problém a prečo ručné platby z uloženej platobnej karty idú bez problémov a tie automatické ich systém pravidelne zamieta... Je to tak od začiatku (od marca 2017) ako som preniesol 3 čísla. Na nervy....
Anonymný používateľ
Juraj
7.3.2019 10:18 | |
+2 -0
Presne tak...To potrvá,ešte veľmi dĺho pokiaľ bude to pokrytie dobré...Tak skoro to nebude...Snáď sa pár rokov...
Anonymný používateľ
jojo
7.1.2018 23:40 | |
+10 -1
Este koncom roka ked spomínali, ze pokryju do konca tohoto roka 80% som tvrdil, ze budu radi aj za 70% :-D Real je ale podla mna uplne niekde inde. Maju 5 mesiacov aj nieco ale to nedaju aj keby sa pos*ali ;-) Reci reci. A este zrušenie volani do EU vramci minút, doj*bany EU roaming atd... Ach jo
Anonymný používateľ
Boris
11.12.2017 08:41 | |
+16 -6
Orange má u nás velmi slabý signál, takže ešte minulý týzden som sa bol prehlásiť k O2 volnost.
odpovede od 4ky aj Orangu boli, ze Orange ma kvalitne pokrytie 99 % populacie, napriek tomu kazdy den niekolko sprav, ze pocas nedostupnosti sa mi pokusal dovolat ... Nebývam v Hornej Dolnej, bývam na nížine, tak tej vezrii o 99 % neverím.
Anonymný používateľ
Peter
11.7.2017 14:37 | |
+18 -0
V Hornej Dolnej ma Orange plny signal. Zvaz, ze sa tam prestahujes.
Anonymný používateľ
hodline
11.7.2017 16:12 | |
+4 -3
A ako si spokojný v O2 ?
Anonymný používateľ
sarusian
11.7.2017 18:11 | |
+6 -1
to iste tiez u nas, ak fungovali na telekome, nebol problem - na vysielac vidim - plny signal, po prechode na orange, signal na 1 palicku, vypadanie signalu pocas hovoru - uz som presiel do jura a dalsie 6 cisla budu migrovat v najblizsej dobe
Anonymný používateľ
sarusian
11.7.2017 18:13 | |
+2 -0
predpokladam, ze boris tiez byva na nizine - vychodoslovenskej - ako ja, kde by nemal byt problem so signalom, ale je, takze ziadna horna-dolna niekde v doline, kde slnko svieti 5h denne
Anonymný používateľ
paracik
20.4.2018 12:44 | |
+7 -12
O2 voľnosť je najlepšie čo O2 má .
Anonymný používateľ
Sano
20.11.2017 06:32 | |
+16 -1
Celkový počet obcí na Slovensku: 2927 a 4ka uvadza, že má pokrytých 143 miest a obcí .
Anonymný používateľ
Karol
25.10.2017 15:04
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Dream
8.10.2017 21:35 | |
+1 -0
Ja som presiel do 4ky z Telekomu. Aj s firemnymi cislami. Dla som si najskor nekonecno a potom spustil na TO15, staci to. Celkovo platim kazdy mesiac stale menej ako v Telekome. V podstate dam 10e + 4 e na hovory mimo SR ked som. Presiel som po analyze faktur z Telekomu. Nevyhovovalo mi najma to, ze maju drahe data a neboli ochotny dat viac dat za normalnu cenu. Pre mna je telefonovanie/sms, data ako rozok v tescu, nicim vynimocne, proste zakladna vec k zivotu. Je pravda, ze sa pohybujem hlavne v sidlach kde to pokrytie 4G je. No teraz mam istotu , ze pri vzdialenom pristupe kolegov z inych krajin nemusim sledovat ci mi data stacia.... Inak prepinanie z Orange na ich siet spat niekedy skutone trva nekonecne dlho v niektorych oblastiach. Minule napriklad pri Skycove.... Kazdy si musi zvolit to, co mu vyhovuje. Mne to ride cenovo vyhodne, nezaujima ma ci krachuju, pokial to ide je to ok. Nie som viazany, mozem kedykolvek menit program...
Anonymný používateľ
to je jedno
29.9.2017 21:11 | |
+18 -0
Doteraz som bol fanusikom a spokojnym uzivatelom 4ky ale odkedy presli na Orange je to strasne. Dlhe prepinanie, caste prepinanie, 2g net nefunguje, tam kde sla 4ka zrazu ide nepouzitelny Orange. Stracam trpezlivost s coraz castejsou hlaskou ziaden signal. Ak sa to nezlepsi a predpokladam ze skor nie tak budem nuteny zmenit operatora.
Anonymný používateľ
Neopren
19.7.2017 23:17 | |
+1 -1
Mne pride smiesne, ked tu vedenie 4ky pochvalne prezentuje svoje plany. Problemov je ale viac, ako dost. Za mna su hlavne dva. Prvym je prepinanie, res nabiehanie siete 4g po hovore. Druhy, samotne spajanie hovoru. Rychlejsie si asi stihnem urobit kavu. Teda, ak ma vobec spoji. Stava sa totiz, ze ma nespojo vobec. Inak povedane rychlost v oboch pripadoch je neskutocne pomala. Nepiznam nikoho, kto by toto neriesil.