Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

Orange: Ako získať poistenie pre celú rodinu za pár eur

5 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
koci12
14.7.2017 09:17 | |
+2 -0
Reagovať
toto je zase také ako ked obuvník sa pletie pekárovi do roboty ..Poistovna robí poistenie a poistenie treba robit tam a orange nech ostane pri mobiloch !!!.
Laco
14.7.2017 07:45 | |
+4 -0
Reagovať
Len im na to naleťte,aj ja som mal poistenie od ORANGE a keď malo nastať plnenie,tak to boli len samé nezmyselné požiadavky a nedostal som nič.
Peter
13.7.2017 14:49 | |
+0 -5
Reagovať
cestovné poistenie k roamingovým službám K vybraným roamingovým službám môžete využiť aj cestovné poistenie, ktoré je súčasťou týchto služieb. Poistné podmienky sú dostupné pri jednotlivých roamingových službách. výhody cestovného poistenia Poistné krytie až do výšky 100 000 €. Rozšírenie poistenia na celú rodinu v rámci prebiehajúcej letnej kampane Ty a Tvoja rodina platné do 30.9.2015 Jednoduché získanie poistenia ako benefit navyše od spoločnosti Orange k vybranej roamingovej ponuke. Asistenčná služba, ktorá pomôže v akejkoľvek situácii v zahraničí. prečo je cestovné poistenie dôležité Či už sa chystáte na dovolenku alebo pracovnú cestu, cestovné poistenie môže zamedziť zbytočným výdavkom a pomôcť pri nečakaných komplikáciách na cestách. Pri cestovaní môže totiž nastať množstvo situácií, ktoré vám prípadný oddych alebo prácu vedia narušiť. Cestovné poistenie zabezpečí úhradu nákladov spojených s liečením, ošetrením či hospitalizáciou v nemocnici, ochráni vás v prípade spôsobenia škody a poskytne náhradu za veci, ktoré vám budú odcudzené počas vášho pobytu v zahraničí.
mino
12.7.2017 16:49 | |
+10 -0
Reagovať
toto moc vyhodne poistenie nie je, u poistiek by som skor pozeral co obsahuju a nie aby boli najlacnejsie...ak si zoberiem ze mam platit 1 euro za pausal a k tomu za balik, ktory vobec nepotrebujem to si uz rovno mozem dat poistenie k platobnej karte. Maju ho asi vsetky banky a za priaznivejsie ceny a navyse obsahuje vyssie krytie.
clovek
12.7.2017 15:54 | |
+11 -0
Reagovať
dam si to ich poistenie a zrusim si platnost dat pre EU, toto je riadny *** teda. To si mozu nechat. Cestovne poistenie mam od svojej banky za vyrazne lepsiu cenu a lepsim krytim.
  • «
  • 1
  • »

PRIHLÁSENIE


Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre


Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.