Diskusia: Galaxy Note 8 vraj príde skôr, kvôli klesajúcim predajom Galaxy S8

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
22 príspevkov
Anonymný nick
17.7.2017 19:19 | |
+0 -0
No S8 a S8+ ma akosi nezaujali a Note tak isto,takze ostavam pri S7 edge aj nadalej.
Anonymný používateľ
Jnbvc
13.7.2017 20:31 | |
+2 -2
Iovce ktore pisu ze by si nikdy samsung nekupili o tyzden pisu ze si ho kupili a vracaju sa k iphonu. Podla mna si iovca nikdy samsung nekupi a len trepu...
cca01
17.7.2017 07:57 | |
+0 -0
Podľa tvojho príspevku si ovca ty sám.
Anonymný používateľ
okno12
13.7.2017 15:27 | |
+3 -4
To ešte niekto kupuje? ...neverím
Anonymný používateľ
Jnbvc
13.7.2017 20:29 | |
+1 -2
Veru iPhone co v clanku spominaju uz len iDiioottii
Anonymný používateľ
okno12
14.7.2017 07:06 | |
+1 -0
ale ani Sam šunk :D
Anonymný používateľ
Stefan
12.7.2017 20:05 | |
+12 -9
S8 je bieda. Note 8 myslím tiež nebude žiadna sláva. Drahý dizajn a skreslené fotky.
Anonymný používateľ
Panda
13.7.2017 08:10 | |
+3 -6
vysvetlíš nám prečo je S8 bieda ?
HCMIKI
13.7.2017 10:33 | |
+11 -1
bieda to nie je, ale oproti S7 neprinasa takmer nic. Je vyhodnejsie dnes kupit S7 o takmer 300 eur lacnejsie a clovek dostane takmer rovnake zelezo. Identicky fotak a vykonu to ma stale viac ako dost. Aj predaje S8 vs S7 hovoria za seba. S8 sa tak dobre nepredava a je to logicke. Ludia co maju S7 nemaju najmensi dovod menit a ludia co maju starsie zelezo maju moznost kupit za podstatne nizsiu sumu takmer identicky smartfon v podobe S7.
miklik61
13.7.2017 20:48 | |
+0 -0
A ešte sa nemusí každému páčiť ten pomer strán. Myslím, že ľudí, ktorým sa taký úzky slíž páči je menej, ako tých, ktorým sa nepáči :)
Anonymný používateľ
Peter10
14.7.2017 09:22 | |
+0 -0
Mam S7 a musim potvrdit ze je to srot s cinskym hardverom, vraciam sa k Sony..
Anonymný nick
16.7.2017 11:47 | |
+0 -0
Mam Sony a musim potvrdit ze je to srot s cinskym hardverom, vraciam sa k Samsungu..
Anonymný používateľ
Jozef
12.7.2017 19:21 | |
+1 -2
(pise Chris na kamosovom iPade)
Anonymný používateľ
Chris
12.7.2017 16:48 | |
+25 -10
Kupil som S8 a vyzera to tak, ze to bol jednorazovy nakup. Nechal som si aj iPhone a je neuveritelne, ako velmi S8 zlyhava. Tu je par poznamok, ktore som si zacal robit, ked sa problemy zacali hromadit (problemov bolo viac, zaznamenal som iba tieto):

Podcasts widget meni neocakavabe layout (z 1 play button na 3 na priestore par PX, tj neklikatelne). Po pripojeni USB a prehravani audio na pozadi system viac krat zamrzol. Fotoaparat zmenil photo ratio. Po otvoreni fotoaparatu si nepamata posledny mod. Draft maily v Gmail app sa nenacitavaju (v iOS bez problemov). Diktovanie v slovencine je horsie, AI Apple je vyrazne dalej (ciarky, cislice). Lock screen nejde zmenit, prehravac je v hornej casti obrazovky (nie dole, kam sa da dosiahnut jednou rukou). Chrome sa z nicoho nic vypol z full screen, ostali cierne okraje hore a dole. Car play nefunguje, vyhadzuje "usb error", iphone ide bez problémov (Auto dealer: "Samsungy su tragedie, Apple bez problemov"). Krokomer ako od lacneho cinana, rata kroky aj ked nekrokujes (staci triast rukou). Dropbox app nakodena pre android bez odpoctu uploaded photos (nevies ako dlho mas ostat na wifi). Sygic app sa po spusteni zadavania fulltextu spomalila a zamrzla (iOS bez problemov). Ikona skype viac krat zmizla (!) z plochy. Pri uberani hlasitosti je minimum vibrovanie, nie tichy mod. Na tichy mod musis ist do menu. Bixby button napevno nastaveny. Po kliknuti na foto v app galeria sa zobrazi uplne ina foto (mam to na videu, nic take ste este nevideli, hehe)... No budem skusat dalej, ale popravde, okrem fotoaparatu a fantastickeho dizajnu na tom telefone nic extra nie je.

TlDr: System je v klucovych veciach rovnako locked ako iOS (vyhoda Androidu zmenit system je len kozmeticka), ale iOS je aspon stabilnejsi, prehladnejsi a funkcnejsi.
Anonymný používateľ
kotol
12.7.2017 16:57 | |
+12 -6
vdaka za informacie z prvej ruky. dam si poradit a radsej pockam na novy iphone teda.
Anonymný používateľ
BlasterXXL
12.7.2017 17:39 | |
+15 -6
aj pes vyciti ked ho panko nema rad ;) ty ten samsung nemas rad ;)
Marcelqqq
12.7.2017 17:58
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
12.7.2017 18:41 | |
+19 -4
Dalo by sa tomu uverit keby si pri kazdom samsung probleme nenapisal "ios bez problemov", tam to uz zavana neobjektivitou. Lebo iphone som mal a "bez problemov" tam bolo malo veci. Kazdy jeden system ma svoje problemy, ako ios tak android.
Anonymný používateľ
Jozef
12.7.2017 19:20 | |
+7 -2
Mam oboje, iOS som si nechal kvoli ecosystemu, mam tam kupene apps. Na druhej strane, Androidu uprimne fandim, ich filozofia mi je blizsia. Napr som si kupil (opat) Sygic na Android a kopec inych apps, Nova launcher premium, atd.., fakt to s nim myslim vazne. Pokial nepride novy iPhone, budem pouzivat S8. Ale uprimne, zatial nie som spokojny.
Anonymný používateľ
Radis
13.7.2017 09:18 | |
+7 -2
Samsung je ***ka..mal som note 4 a to sa nedalo s xperiou porovnat..od prvych momentov bolo mozne badat spomalenie. Appky padali..dost casto sa restartoval po novom update a kym prisla oprava presiel aj mesiac...takze za mna samsung nikdy viac..ludia si len myslia ze to je kvalita ale to ja nasilu tlacene..vsade vam vopchaju do ruky samsung lebo si plati drahe reklamy..za mna nikdy viac..so sony som takyto problem nikdy nemal. Iphone neviem..chcem skusit a uvidim co to da. Najvacsi vrchol bol ze note 4 ked vysiel stal nejakych 800e +-..takze takuto ***ku uz vazne nikdy viac..za tu cenu ma byt vyrobok bez chyby.
Anonymný používateľ
asd007
13.7.2017 09:44 | |
+4 -3
ach jo Chris väčšina problémov čo opisuješ sú problémami samotnej aplikácie a nie telefónu treba adresovať sťažnosti vývojárom aplikácii a ich optimalizácii pre jednotlivé modely keďže mám iPhone a S8 firemnú môžem porovnávať ios vôbec nie je stabilnejší a prehľadnejší čim ďalej pozorujem že viac používam s8 mám nova lauucher +nastavené gesta a tú istú činnosť zvládam na s8 rýchlejšie a teraz konkrétne kedže sygic a dropbox skype nepoužívam neviem zaujať stanovisko ale žiadny widget nezmenil svoj tvar použivam nova launcher fotoaparát si pamätá nastavenia aj photo ratio gmail načitava drafts chrome funguje bez problemov naproti tomu safari na iphnone na problémy z niektorími stránkami ako mapka.gku a aj iné krokomer funguje korektne a pri porovnávaní z garminom rozdiel do 3% v počte krokov ,spolupraca s autom bez problémov , foto synchronizujen do one drive tiež bez problémov
Anonymný používateľ
Patrez123
13.7.2017 10:06
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Chris
13.7.2017 12:41 | |
+1 -2
Takze pises, ze telefon je vyborny, ale vyvojari apps to pokazili. V principe mas pravdu, ale vysledok je taky, ze s telefonom nie som spokojny. To ze su apps pre iOS napisane lepsie (optimalizacia na jedno zelezo) je proste fakt a android trpi na svoju fragmentaciu + Samsung tomu tiez nepomaha svojimi nadstavbami. To co som pisal vyssie su problemy, ktore mam a pred tym som nemal. A nie su ani vsetky, naopak, pribudaju. Vcera napriklad uplna blbost - robil som sekvencne foto a S8 napisal, ze to nemoze ulozit na SD kartu, tak to ulozi do telefonu. To by sa dalo prezit, ale on si vytvoril uplne identicky nazov foldra "Fotografie" (takze teraz su tam 2 foldre, nijako neodlisitelne). Mohol to ulozit do jedneho foldra, mohol druhy nazvat "sekvencne snimky", cokolvek. Proste Samsung mi niekedy pride ako cinsky startup, ktory nema skusenosti.