Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

Moto Z2 Force Edition oficiálne: Duálny fotoaparát aj odolný displej

9 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Ajoo
26.7.2017 03:19 | |
+1 -0
Reagovať
su tie mobili znacky Moto dobre? Stoja za kupenie?
HCMIKI
26.7.2017 08:41 | |
+1 -0
To je individualne. Nie je to vobec lacne a moduly stoja aj niekolko 100 eur naviac. Cenovo je to na urovni vlajkovych lodi inych znaciek, takze sa da ocakavat, ze to bude dost podobne. Ako pridana hodnota tu je vymenny modul, ale podla mna za tu cenu to nestoji.
Martin
26.7.2017 14:31 | |
+2 -0
Moto G5 uplne super ... kupoval som to ako docasne riesenie, ale asi pri tom zostanem resp. vymenim za Moto Z2 Play Ovladanie touch buttonom je parada
Ajoo
27.7.2017 03:16 | |
+1 -0
ja som myslel celkovo Moto telefony. Ale aj tak diky za rady.
cca01
9.8.2017 10:07 | |
+1 -0
Veľa ľudí nad nimi ohrňuje nos, a označuje ich za čínske šmejdy. Ale podľa mňa je Lenovo iba majiteľom Motorola mobility, manažment a development motoroly zostal americký a na tých telefónoch je to vidieť. Možno niektoré veci zdieľajú ale celkovo sú Moto na vyššej úrovni ako Lenovo smartfóny - kvalita spravovania, updaty (a cena :)
peter
25.7.2017 22:55 | |
+1 -1
Reagovať
som zvedavy, kedy sa objavia u nasich operatorov.
mccy
26.7.2017 07:41 | |
+1 -0
čo maju operatori spoločné s ponukou vyrobcov a predajcov mobilov? Dnes už nie je vyhodné zazmluvnit sa operatorovi kvôli dobremu mobilu
peter
26.7.2017 16:56 | |
+0 -0
nuz nie kazdy vie vygrcat 700 eur za telefon v obchode. je potom jedno ci si ho kupis na splatky a zaplatis na urokoch alebo zaplatis splatky operatorovi.. alebo nie? operatori maju spolocnu podstatu s vyrobcami a predajcami mobilov a to su samozrejme tie mobily. vsak.
cca01
9.8.2017 10:04 | |
+0 -0
Niekedy majú operátori lepšiu cenu ako na heureke, keď phone kupuješ bez viazanosti za hotovosť...
  • «
  • 1
  • »

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.