Diskusia: O2 zatiaľ nemusí zmeniť názov. Kúpila si ho

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
13 príspevkov
Anonymný používateľ
Viva
20.5.2018 19:31 | |
+14 -14
Tak 900 000 000 CZK vlastnej materskej firmy platit za používanie jej ochrannej známky?
To je čo za TUNEL ?!
Anonymný používateľ
muheheee
28.7.2017 16:29 | |
+4 -3
Za využívanie značky „O2“ operátori do konca tohto roka zaplatia spolu približne 23,44 milióna eur (približne 900 miliónov Kč). bulharsky kurz ci ako?
Anonymný používateľ
Viva
9.2.2018 15:12 | |
+5 -9
Hmm, takže ešte lepšie - nejaké podivné vyrovnávanie účtov finančnými tranzakciami medzi PPF a Telefonica ?
(prečo nový majiteľ O2 nekúpil firmu aj s jej ochrannými známkami? Kto vie?)
Anonymný používateľ
Filipson
20.5.2018 19:31 | |
+15 -0
Jakej materskej firmy ty trud? Odkedy je to ich materska firma?
Anonymný používateľ
Jojo
21.3.2018 12:13 | |
+22 -6
Ešte keď to mala Telefonica to bol dobrý operátor, potom sa zopsuli a trvá to do dnešných dní.
Anonymný používateľ
Juraj
28.7.2017 14:15 | |
+17 -3
Dobrý bol na začiatku...Čo sa týka cien....Dnes,už takéto ceny vedia dať,Orange a Telekom.Rozdiel je v kvalite pokrytia na,ktoré sa O2 nechytá (ešte stále využívajú národný roaming od Telekomu na niektorých miestach v 2G sieti,internet GPRS a EDGE).Najlacnejšia voľba je 4-KA,ale je tam problém pokrytie signálom a tiež národný roaming,len v 2G sieti Orange (GPRS a EDGE).O2 v dnešnej dobe,nemá ničím zaujať (cenovo) a tiež kvalitou siete...
Anonymný používateľ
Juraj
30.7.2017 09:57 | |
+1 -2
Reakcia Peter.Hore som Ti vysvetlil môj postoj...Už nie som zákazník O2..
Anonymný používateľ
Juraj
26.3.2018 08:25 | |
+10 -1
Reakcia Peter. O2 bolo dobre na začiatku čo sa týka cien,transparentnosti,prehľadných cenníkov a bez viazanosti. Ceny mali,aj vystupovanie najlepšie. No ja som nemyslel pokrytie,ktoré bolo na začiatku mizerné.Dnes je to lepšie,ale zďaleka sa nemôžu rovnať sieťou Orangeu a Telekomu. Písal som prečo sa nemôžu rovnať.... Dnes sú rovnaký operátor,ako bývalý duopol,myslím cenou...
Anonymný používateľ
Peter
3.6.2018 13:53 | |
+2 -2
Juro, a načo sú ti dobré ceny ak za ne nič nedostaneš? Pokrytie nebolo, a hovory buď nespojilo alebo sa rozpájali. Jediné načo boli dobrí v tej dobe bolo to, že tlačili ceny dole. To treba uznať. Ale to bolo pred približne desiatimi rokmi, a doba odvtedy pokročila.
Anonymný používateľ
Peter
3.6.2018 13:53 | |
+6 -1
Nespoľahlivý, bez pokrytia a lacný bol v začiatkoch. Ale dobrý? To nebol nikdy. Už nie je ani lacný.
Anonymný používateľ
hmdalobal
9.2.2018 15:16 | |
+16 -6
To sa radšej mohli premenovať na KelTel. Moc sa im to neoplatí platiť za názov O2. Predtým sa PPF chcelo vrátiť pri O2 na názov Eurotel, ale narazili na SK na Telekom, ktorý na SK má ochrannú známku EuroTel.
Anonymný používateľ
hotentoten
21.3.2018 11:56 | |
+5 -6
Lubko, ty si narazil a prejavuje sa to dodnes. Uz sme ti niekolkokrat povedali aby si sa nevyjadroval k veciam o ktorych nic nevies. A skusas to a skusas.
Anonymný používateľ
Juraj
30.7.2017 09:47 | |
+2 -3
Áno viem...Presne,tak,ako píšeš...Ja som v minulosti pred 9rokmi síce začínal využívať svoj prvý smartfón Nokia N95 8GB a mobilný internet som nevyužíval.. Akurát som využíval WiFi pripojenie na svojom smartfóne.Bol som v O2 a ceny na predplatených kartách boli veľmi vysoké...Tak som prešiel na O2 fér hneď od začiatku,keď vyšiel ten program. Využil som bonus za prenos čísla ku konkurencii.Neskôr po pár rokoch bývalý duopol znížil ceny na úrovni O2 a ,niekedy,aj nižšie. Začal som viac využívať mobilný internet v smartofóne a 2G sieť v národnom roamingu (GPRS a EDGE) zďaleka nestačí na dnešné smartfóny.Tak som sa vrátil naspäť do Telekomu (bývalý T-Mobile)a opäť som získal bonus za prenos čísla ku konkurencii. Platím rovnako,aj,keď neberiem do úvahy bonus za prenos čísla.No som na tom,lepšie.Nemusím byť odkázaný na národný roaming od Telekomu v 2G na miestach,kde O2 nemá vlastnú sieť.