Diskusia: Operátori: Internet v zahraničí klientom nespomaľujeme

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
65 príspevkov
Anonymný používateľ
Michal
6.8.2017 11:21 | |
+5 -0
Right now- Francuzko. OrangeSK prihlaseny do OrangeF 4G, stranky sa nacitavaju ako doma- ziadne spomalenie!!! Predtym som mal 4ku- zaregistrovala sa iba do SFR 2G a 3G. Rychlost nacitavania stranok neporovnatelna s terajsim pripojenim. Na urcitych miestach Len tiesnove volania kedze sa prihlasis iba do SFR. Vysledok Orange bez problemov ako doma a prednedavnom 4ka radsej bez komentara. Urcite miesta akurat Tiesnove volania a datovanie ako doma cez 2G siet za 4centy. 6 balikov som minul za 30 teraz mam Orange ako doma tak v EU za 15 a nemozem napisat nic zleho. Vlastna skusenost, nekopirujem komenty ani som neni zaujaty kvoly 4ke. Nech sa sa jej dari ale momentalne je pre mna nepouzitelna.
Anonymný používateľ
0bergino
7.8.2017 22:12 | |
+0 -0
Nuz, a paradoxom je že ten Roaming na SIM kartách 4KY poskytuje práve nejaký francúzsky provider ktorý má registrované druhé IMSI číslo z ich SIM kariet pod ktorým fungujú v roamingu... SWAN nemá anilen roamingové zmluvy podpísané s nikým okrem Slovenského Orange na národný roaming :-(
Anonymný používateľ
Peter
5.8.2017 22:35 | |
+7 -16
Postari klesli uz na totalne moralne dno, ked ich banka v reklame vyhlasuje, ze "dostat sa do minusu nie je vobec ziadna hanba" a preto treba pozicku, je to vlastne uplne normalne. Tymto je z nich uplny spolocensky odpad. Zasluzia si podnet na RPR a mastnu pokutu. Akekolvek dalsie prispevky tunajsich postarskych trollov budu uz len vysmech, ked vidiet, aky paskvil zastupuju.
Anonymný používateľ
Peter
6.8.2017 12:14 | |
+4 -11
Postarska uderka uz minuskuje od rana usilovne :D Pri najhorsich sluzbach v Europe a jednych z najhorsich vobec na svete im v ich frustracii nic ine ani nezostava.
Anonymný používateľ
Bonyek
8.8.2017 00:21
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Miso
8.8.2017 01:22 | |
+0 -2
Bonyek: to je hejter peter, ku vsetkemu musi dat nejaky hejt, inak by nezaspal. Ale uz by s tym mohol prestat, je to extremne otravne.
Anonymný používateľ
Milos
5.8.2017 19:54 | |
+6 -1
Takisto mozem potvrdit. Chorvatsko minuly rok plateny roaming data isli perfektne rychlo tento rok bol internet nepouzitelny. ani obycajnu stranku mi nechcelo nacitat.
Anonymný používateľ
0berg1n0
7.8.2017 22:05 | |
+0 -0
to je divné, v HR sme boli týždeň, naša rodina 4x Orange + ďaľší traja ľudia O2 a Telekom; nikto nezaregistroval žiadny problém s roamingom či rýchlosťou internetu,, ja som cez 4G presurfoval cca. 4GB a stále všetko šlapalo v pohode,, počas dňa citeľne klesla rýchlosť downloadu oproti noci o cca. 60-70% čo mohlo byť preťažením siete ale aj po tom poklese to stále išlo 3-8Mbit takže spokojnosť aj s tým,, 35Mbit nepotrebujem v roamingu,,
skúšal si zmeniť na telefóne operátora, s Orange mi ešte fungoval Tele2 na 3G sieti a rýchlosti okolo 15/10 Mbit v pohode. Telekom v Telekom HR dokonca ešte lepšie okolo 55-60Mbit bola rýchlosť, s Orange v HR VIP som cez 33-35 nemal nikdy ale nevadí.
Anonymný používateľ
Janozilina2
5.8.2017 17:16 | |
+6 -0
Takto slape stvorkarsky paskvil v eu: https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1489141821165600&id=100002093885733&set=p.1489141821­165600&source=48
Anonymný používateľ
Peter
5.8.2017 21:49 | |
+5 -15
No fuj, to je hnus, este aj najdrahsie data zo vsetkych operatorov. U 4ky ostavaju uz len blazni.
Anonymný používateľ
jojo
5.8.2017 16:13
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
jojo
5.8.2017 16:12 | |
+0 -0
3/4G Chorvátsko konkrétne na Pagu je otras skor večer neskoro sa to da. Aj pausalova sim orange to isté HR VIP alebo Tmobile. Lokálna sim taktiež takže je to tu preťažené. V 3G mi to ide v š*** rýchlejšie ako v 4G. ORANGE NAVYSE SPOMALUJE AJ TYCH CO MAJU AKTIVNE ZRÝCHLENIE ZA 3E NA 768/768. V Roamingu vsade mimo sk mi to ide 128 max :-\ A tvrdia ma to ísť 768 ako na SK. Potvrdilo mi to hadam 20 z 20 z orange a uz mesiac riešia moj podnet. Mam dve sim obe max 128 a poznam ďalších s priplatkom 768 tiez ten istý problém :-\
Anonymný používateľ
0bergino
7.8.2017 22:07 | |
+0 -0
Potvrdzujem, zvýšenie FUP v roamingu nefunguje a ani nevieme či má alebo nemá fungovať. Na predajni mi povedali že to nemá fungovať, na 905 že áno... reálne to však nikde nefungovalo v žiadnej sieti v HU ani HR.
Anonymný používateľ
Bonyek
8.8.2017 00:20 | |
+0 -0
Zvýšenie rýchlosti na 768kbps by malo v roamingu fungovať. Max.objem prenesený v roamingu by mal byť 2 GB
Anonymný používateľ
TuKabeI
5.8.2017 15:12 | |
+21 -1
Operátori: internet v zahraničí klientom nespomaľujeme,☺ no doma to už neprezradia, aké "KAZÍTKO" im nachystali do internetového spojenia. Takýto orange zo svojím funfónom by vedel ľuďom vysvetliť ako to je.😀 Že približne po 600 až 800kB im zmení IP adresu, aby sa im načítavanie stránky spomalilo a niektoré sa vôbec nedokázali načítať a otvoriť. Tak takéto nejaké praktiky a internetové "KAZÍTKA" používa na zákazníkov napríklad orange.😀 Dúfam, že ho za takéto nejaké praktiky mastná pokuta neminie.😀😁
1234
5.8.2017 16:23 | |
+2 -0
minule som isiel do BA vlakom a signal 4ky je velka katastrofa. signal 4ky som mal len v mestach a inak mi vzdy naskakoval roaming siete orange telekom. telekom chytil ako jediny signal v par mestach viac .kde nemal pokrytie ani orange. ked to zhrniem tak najlepsi signal mal za celu cestu 1.telekom 2.orange 3.o2 4.4ka
Anonymný používateľ
Peter
5.8.2017 21:50 | |
+4 -14
Postar TuKabeI, pokuta caka prave vas, na rozdiel od tohto tvojho vymyslu bude opravnena, za to ako porusujete zakony ;)
stano313
5.8.2017 08:31 | |
+1 -0
Za seba mozem povedat , že v pohode islo aj v Čechach, Rakúsku a Taliansku ,v Maďarsku mi nešlo vobec predpokladam že som mal nastaveneho zlého operatora
Anonymný používateľ
Peter
5.8.2017 08:15 | |
+9 -13
Takze vsetci traja slovenski mobilni operatori maju 4G roamingovych partnerov a data idu bez priplatkov v ramci balickov, ci mensim objemom pri dennych netoch. Len postarska parodia na operatora ma odmietnuty pristup do 4G v roamingu a este aj za 40€ za GB :D 4Ka blamaz pokracuje
Anonymný používateľ
Rudy102
5.8.2017 08:59 | |
+6 -1
Postari spoplatnuju vsetko nad domaci pausal co znamena ze doma zaplatis svoj pausal na dobijacej sim karticke a v eu ti aj tak uctuju vsetko extra a tvoje nevyuzite domace jednotky prepadavaju. Teda nielen data ale aj sms a hovory. Mms nie lebo tie pre istotu nemaju vobec. Amatertel je absolutne najdrahsi. Len ovce ako alobalovy lubo tupo obhajuju drazobu od 4ka. A to nehovorim o strasne mizernom pokryti kedy aj v miestach kde deklaruju plne po vojdeni do interieru o signal prides a si v roamingu a tym aj v uzasnej 2g edge sieti. Brrr uz je druha polka roka 2017 amateri a nie rok 1997.
Anonymný používateľ
4kar
5.8.2017 09:28 | |
+5 -1
len počkaj rudy, ked zverejnia hospodarske vysledky ako ostatny oprateri
Anonymný používateľ
Peter
5.8.2017 09:48 | |
+8 -14
Hospodarske vysledky? Nezaplatenie Telekomu za narodny roaming? Priklepnutie milionov eur za slovensko.sk a internet pre skoly od Smeru? Pozicanie milionov eur z Ciny? Zaplatili uz vobec za siete cinskej firme? To su teda hospodarske vysledky, tomu sa hovori podnikanie! Hnus, v inej krajine uz by davno tento paskvil bol zbaveny licencie.
MaTToS88
4.8.2017 21:47 | |
+1 -1
Chorvátsko s Orange, HR VIP 4G rýchlosť v noci bežne 35/35Mbit čo je super, počas dňa sa to ale hýbalo tak 3-9Mbit/35Mbit; každopádne sa nesťažujem fungovalo všetko v poriadku. Ono je to ale pochopiteľné, celá prevádzka tečie zo zahraničia cez VPNku do Slovenského Orange tak dalo sa čakať že keď sa dátová prevádzka nárazovo zvýšila a to xxx násobne tak sa to niekde prejaví. Pri tých cenách ktoré boli dovtedy ako 500MB za 15€ v Chorvátsku je to rozdiel keď tam dnes niekto príde s 5GB balíkom dát za 16€ mesačne, nehovoriac o tom že XGB má už dnes v programe asi každý.

Teraz bude zaujímavé ako moc budú operátori plakať že nie len že na Roamingu netrhli milióny eur zisku počas leta, ale ešte aj budú musieť za služby platiť zahraničným operátorom... čiže im ešte klesne aj zisk z toho čo platíme na Slovensku za služby,
Anonymný používateľ
joxe
5.8.2017 06:57 | |
+1 -3
Mam orange, v chorvatsku bol internet takmer nepouzitelny. Prvy den vip lte, potom uz len edge, obcas 3g.
Ta ista lokalita rok predtym lte v plnej rychlosti.