Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

Počuť druhú stranu ešte pred zdvihnutím? Nestretli sme sa s tým, tvrdia operátori

16 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
PsychX
10.8.2017 08:41 | |
+4 -1
Reagovať
Mne sa toto dialno na starsom HTC HD 2 celkom bezne ked mi niekto volal z pevnej linky. A pokail viem tak to neuctovalo. Mal som orange. Obcas to spravil aj samsung s3 ale odvtedy som sa s tym nestretol. uz to je 4-5 rokov.
Juraj
10.8.2017 06:28 | |
+4 -0
Reagovať
Zaujimavejsie by bolo zistit ci ten hovor bol aj zauctovany u operatora od ktoreho bol iniciovany napriek tomu ze nebol regulerne druhou stranou prijaty.
Milionar
9.8.2017 19:50 | |
+4 -1
Reagovať
Ten milion prežerú za pár dní. Ale pre štátnu rozumej našu poštu to je vraj výhodný deal...že poštatel má dobré výsledky. Na koho to kua furt hrajú? https://ekonomika.sme.sk/c/20621887/milion-eur-statna-posta-asi-kupi-podiel-vo-stvorke.htm­­l?ref=trz
Soki
9.8.2017 19:32 | |
+4 -0
Reagovať
Samsuns Galaxy S3 alebo S4 (nepamatam si presne) siet Orange. Cca 4 roky spat. Robilo to casto ale neprisiel som na pricinu. Ta ista SIM v inom telefone ok. Casto to bola sranda pocut ludi este pred zdvihnutim;-)
Kire
9.8.2017 19:06 | |
+4 -2
Reagovať
Takto môžu každého odpočúvať. Nemusíš ani volať a mikrofón je stále aktívny.
computeman
9.8.2017 17:43 | |
+11 -1
Reagovať
Operatora nikdy nezaujima nic co mu nezaraba zisk :-)
Shwisht
9.8.2017 16:38 | |
+2 -2
Reagovať
Zaseknuté tlačidlo na mobile typu aligátor. Papagáj alebo mačka ktorá stláča mobil aby prestal pípať.
Lobogo
9.8.2017 14:32 | |
+7 -15
Reagovať
Zas niekto robi z komara somara... "Zároveň dodala, že ČTÚ eviduje iba jediného účastníka, ktorý sa s problémom stretol."
Tukabel
9.8.2017 12:52 | |
+16 -3
Reagovať
Telekom cca. 4 roky dozadu. Operátori sa chcú obhájiť akí sú čistí, ale nie je to pravda. Protokoly hovorov sú deravé ako rešeto.
Tukabel
9.8.2017 12:56 | |
+16 -4
Hlásil som to na Telekom. Vraj to riešili nejakí technici a nedošli k riešeniu. Mohlo to byť spôsobené vyťažením siete. Nevedeli. Tak prosím nech Korec nezavádza. Chápem, možno tam pred 4 rokmi ešte nerobil, resp. je hovorca, čo väčšinu vecí mu nepovedia a on musí iba obhajovať firmu.
mccy
9.8.2017 12:13 | |
+19 -3
Reagovať
aj mne sa to robilo v sieti Orange cca 3 roky späť. Telefon zvonil a bolo už počuť volajúceho
Juraj
9.8.2017 11:57 | |
+19 -1
Reagovať
Mal som HP iPaq voice messenger, sieť Orange - robilo mi to. Keď mi niekto volal, stacilo vypnut zvonenie a pocul som volajuceho :) Celkom sranda. Bolo to niekedy 2011.
Marian
9.8.2017 18:40 | |
+3 -1
Ja som presne s tymto stretol na rovnakom zariadeni, operator orange. Ked mi zvonil telefon a stisil som ho, hned som pocul volajuceho. Telefon som reklamoval, vratili mi peniaze.
nonilion
9.8.2017 11:37 | |
+2 -20
Reagovať
Neviem prečo všetci hovoria, že ide o chybu v sieti, keď ide o chybu v tom telefóne. Najskôr je možné, že takých telefónov bude pár kusov, keď to dodnes nik nereklamoval u žiadneho operátora nikde na svete.
Elenice
9.8.2017 11:24 | |
+21 -10
Reagovať
Prečo klame a zavádza O2 na Sk já osobne s tým mám skúsenosť manželovi som volala do ČR ešte len zvonilo a on už rozprával bolo ho počuť.A miešajú sa jeden hovor s druhým účastníkom.Ked sme ich upozornili dostali sme vysvetlenie vraj to nieje možné.Vsetci len zavádzajú!
Pipo
9.8.2017 11:39 | |
+7 -27
Jelenica neklam. Trapny postarsky trik.
  • «
  • 1
  • »

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.