Diskusia

Orange: „zľavový” paušál a prechod z paušálu na Primu

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
34 príspevkov
22.5.2006 19:35 / saturn (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

cakate zbytocne, tento poplatok sa menit nebude, nie je dovod...skor zbada Orange ako budu ludia migrovat na Primu len aby dostali akcie pre novych a dopadne to ako presun kreditunovy 399Sk pausal je chujovina ako traky, teraz aspon ludia co pouzivaju standardne kreditne pausaly vidia, ako Orange na nich ryzuje ked pri 600Sk da 100% zlavu na pausal

23.5.2006 00:35 / 0 0 nahlásiť

No, ked zacnu ludia prechadzat z T-Mobilovych pausalov na Primu, mozno ten poplatok znizia. I ked ktovie, kolko nakoniec bude stat ta prenositelnost...

23.5.2006 00:37 / saturn (zive.sk) 0 0 nahlásiť

woe si normalny woe? naco by som prechadzal z T pausalu na posratu Primu???? este aj s cislom woe?

22.5.2006 19:56 / ja (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

none cca pred 4-mi rokmi Primu premigrovali na paussal tak co to za novinku?

22.5.2006 20:56 / 82.119.125.xxx (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Uz zacinam by alergicky na spravy o novych "super" vyhodnych pausaloch.Pozrel som do OR cennika a tam :6 standardnych pausalov (P60 - P1000)4 kreditne pausaly (P199 Sk = P499 Sk)2 sms programy (PSMS500, PSMS2000)a dalsich 8 pausalov (P25+SMS, P25+SMS uni, P30 maxi, PDomov 45, P50+SMS, P80 my, P90+SMS, Flexi).kua, na co je komu 20 pausalov? Operatori sa nam snazia natlacit do hlav, ze maju pre nas pausaly site na mieru. Ale ked si chcem nejaky "vyhodny" pausal vybrat, tak pri pohlade do cennika ma napada jedine - zrusit mobil. Takze namiesto zjednodusovania struktury programov a znizovania cien !!!! to robia presne opacne (asi velmo dobre vedia, preco to robia). Taka recnicka otazka - kedy sa naposledy znizovali ceny hovorneho na niektorom pausali (pripadne ceny sms) ? Ja osobne mam P60 uz niekolko rokov a ked sa pozriem do aktualneho cennika, tak cez pracovny den volam stale za 8 Sk.No nic, ospravedlnujem sa za tento vykrik do tmy (uz je cca 9 hodin vecer ) a idem vonku na pivo ...

22.5.2006 21:49 / 09 (zive.sk) 0 0 nahlásiť

no,  nie je to vykrik do tmy. mas pravdu. ked chcu robit pausal na mieru, nech urobia pausal, ktory si mozes sam poskladat. 123min, 23SMS, 9MMS a pod. no ... ale ja stale cakam na dalsi :))a s tym pivom ... na zdravie

22.5.2006 22:13 / mostro (zive.sk) 0 0 nahlásiť

No T-mobileu tiez v poslednych mesiacoch pribudaju nove typy pausalov ako ekvivalentne, Fix, Donekonecna.. ku nim este Viac, relax, ideal.. Podla mojho nazoru ale T-Mobile ich ma prehladne usporiadane v cenniku, pekne na jednu stranku jeden typ narozdiel od konkurencie.. Inac s tym pivom, tiez sa pripajam ... na zdravie

22.5.2006 23:43 / Partner (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Máš paušál P60 a už niekoľko rokov voláš stále za 8Sk? Tak buď rád! Hovorí Ti niečo inflácia? Čo stálo pivo vtedy a čo stojí teraz? Nebodaj odvtedy zlacnelo?

23.5.2006 00:42 / 0 0 nahlásiť

Telekomunikacne sluzby vsade na zapade, kde je poriadna konkurencia, celkovu inflaciu brzdia - inymi slovami ceny telek. sluzieb klesaju (napriek inflacii). U nas su stale rovnake - vysoke. Potom zrazu zistim, ze za hovory cez den vo vlastnej sieti platim viac ako za hovory do inych krajin EU.

23.5.2006 18:33 / legnaw, legnaw (zive.sk) 0 0 nahlásiť

...a len pockaj ked sa jedno rano zobudis a vdaka nejakej sudruzke z europskej komisie zistis ze ti volania do vlastnej siete zdrazeli o 20% lebo museli kvoli regulacii znizit o 10% ceny roamingu....   to bude pošušňáňíčko...

24.5.2006 17:11 / ja (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ale to je zase o inom

22.5.2006 23:46 / Dodam nieco.. (zive.sk) 0 0 nahlásiť

A dodavam .tiez .mam 7 rokov pausal 60 (bolo 50) u orangu..uz mi 2 roky pilia usi ze kedy uz konecne prejdem na 120tku..ja clovek extrakonzertivny co sa len tak nedam nabulikat na kraviny (ani farebny mobil nemam..kym to nedvihnu na 320 x 240 ..serem im), som si povedal kurnik sopa..dajte mi elektronicke vypisy hovorov...odoberal som ich poctivo pol roka..potom som stravil asi 2 hodiny vytvaranim najzlozitejsej excelovej tabulky v strednej europe za posledny rok  a viete co mi vyslo??? Ze pri tej istej strukture a charakteristike hovorov by som kazdy mesiac so 120tku zaplatil o 45 az 120 korun viac..Tak som si povedal FOK ORANGE aj s ich dementnymi marketingami a pedofilnymi reklamami. Ziadna 120tka nebude a mozu byt radi ze vobec platim ti 60tku...svine skurvene.poj..ne..cennik nezlacnia 6 rokov..za kazdy rok co som u nich navyse..by malo byt 2,5 percenta z celkovej ceny dole..namiesto toho mi posielaju kalendariky..rozne kreditnodebetne karty..stredny manazment a pipenky z ustredia sa vyvazuju po roznych akciach za 100tisice...ze ano..grilovane prasiatko za money zakaznikov chuti lepsie.. pipenka co robi asistentku nejakej manazerke ma 35 litrov v cistom..pritom je duta ako tago..nic nevie struhat ceruzky posilat maily z outlooku a dodrzat ulohy  v kalendari co sa jej publikuju kazde rano samy do spravnych casov..takze z nasich 1 - 2 litrov mesacne prosim pekne platime pipenkam nadstandard zivotnu uroven za to ze ho.no vedia.Ej..ale som sa vytocil.!!!!

23.5.2006 00:51 / Fefe (zive.sk) 0 0 nahlásiť

A ty si sa rano zobudil a zistil si ze si sa postal v noci..kamarat ty sa daj liecit,lebo si uplne vytrety kokot..co ma spolocne asistentka z OR s tvojou demenciou a uchylkou na P60??Takychto jebenkov ako ty rozbijat bejzbolkou,zasrany spekulanti..ty sockar..

23.5.2006 12:33 / Peter (zive.sk) 0 0 nahlásiť

FEFE, si VÝMET. To len tak na okraj diskusie, ak by si nahodou nevedel... Ale aj tak vdaka, je to zabava, citat podobne prispevky.

23.5.2006 20:07 / Dodam nieco.. (zive.sk) 0 0 nahlásiť

No ..zabudol som dodat (dost dolezity fakt) ze mam kazdy mesiac ucty cca 1300 az 2500 sk..co je hodne nad tu 60tku....takto to snad dava vacsi zmysel :)) Ide o to, ze napriek tomu ze clovek pretelefonuje 1500 sk, neoplati sa ich mat s vacsim pausalom..Tak ci tak, vas neuveritelne vulgarny nastup ma tak ci tak sokoval..brutal suterenna uroven komunikacie..mozete sa hanbit.A co ma spolocne pipenka s mojimi uctami? Ze sa este stale najde niekto kto to nechape..vsak z tych predrazenych minut co clovek vola cez den..z toho je platena..a predrazene mozu byt len preto lebo je to duopol..a kalendariky takisto...Obycajne telefonovanie obycajneho cloveka stoji na slovensku 8-10 percent priemerneho cisteho platu? to je akoze normalne?

24.5.2006 09:11 / C. (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Tak to silne pochybujem, ze pipenka ma 35 cisteho... Poznam par ludi, co robia u operatorov a ti maju tak okolo 30 000 hrubeho a to su platovo NAD pipenkami asistentkami (ktore maju bars aj vysoku skolu) - pretoze su fachmani a ich praca je relativne narocna na vzdelanie. Takze taka pipenka urcite nema 35 cisteho...Okrem toho byva velka cast tychto "low-endovych" zamestnancov riesena cez personalny lizing, cize do vykazov sa zahrnuju len ako naklady, nie ako mzdy. Potom vlastne vznikne falosne presvedcenie, ze priemerna mzda v sektore telekomov je nad 25 000 Sk - to su vsak len kmenovi zamestnanci. Ludia s nizsimi prijmami, ktori robia u operatorov (mobilnych ci fixnych) su vsak vykazovani v sektore "ostatne sluzby", resp. "personalne sluzby". C.

23.5.2006 18:14 / GF (zive.sk) 1 0 nahlásiť

Daj sa liecit blbecku, alebo vies co, kasli na to, v tvojom pripade to nema zmysel

23.5.2006 18:34 / legnaw, legnaw (zive.sk) 1 0 nahlásiť

na Mobilmanii hovorime slusne!!!

26.5.2006 10:11 / golem (zive.sk) 0 1 nahlásiť

to mas v kazdej spolocnosti taku pipku, a ty to nezmenis.J.b.š tu na Orange, ale si asi nepočul o megalomanskych party spolocnosti ako napr. ING, ALLIANZ, ČSOB, SPP ...

22.5.2006 22:16 / rprt (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

nad doveryhodnym zdrojom sa mozme len smiat,hahaha, tak isto aj nad spoplatnenou linkouinak ten clanok si po sebe aj precitam nie...???Orange umožní prechod za paušálu na Prima kartu

22.5.2006 23:26 / Filip_Hanker, Filip_ (zive.sk) 0 0 nahlásiť

o doveryhodny zdroj skutocne ide, za tym si stojim. Chybu som opravil, dakujem za upozornenie.

23.5.2006 00:00 / David (zive.sk) Reagovať 0 1 nahlásiť

Keby nechceli odrbavat ludi, tak jednoducho povedia: pausal za 600 Sk bez DPH (714 Sk s DPH) obsahuje 150 minut do vsetkych sieti v SR a po prevolani zaplatite 5,90 (7,00) Sk za minutu do vsetkych sieti v SR.

23.5.2006 08:37 / nex sa paci (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

no ak je to pravda s tym prechodom z pausalu na primu, tak sa velmi velmi tesim... konecne som sa dockala:) inak vcera, ked som kvoli tomu volala na infolinku 905, a prepojilo ma az po nejakej minutke a pol, lebo tam bolo kopec tych zvastikov, ak si zelate blabla - stlacte 1, ak blablabla - stlacte 2,................ no proste po prepojeni mi tam povedali, ze to nie je mozne, a ani nevedia ako to bude...... tak sa tesim tajnemu zdroju a dufam, ze je to pravda:)

24.5.2006 08:14 / enkydu (zive.sk) 0 0 nahlásiť

podla mna sa tu hovori o prechode z pausalu na kartu v tom zmysle, ze napriklad zakaznik pausalneho programu T-Mobile si moze prejst do Orange aj s cislom na predplatenu kartu Prima. Urcite sa nehvori o prechode z pausalu na kartu vramci jedneho operatora... Moj nazor

24.5.2006 14:50 / nex sa paci (zive.sk) 0 0 nahlásiť

no uvidime, ja som usudzovala z tohto: "Orange umožní prechod z paušálu na Prima kartu, a to za 500 Sk s DPH, pričom zákazník ihneď získa 300 Sk kredit. Konkurenčný T-Mobile prechod z paušálu na Easy umožňuje za 1000 Sk bez DPH, po nástupe prenositeľnosti čísel ale očakávame zníženie tohto poplatku." Moj nazor;)

23.5.2006 08:41 / pepeq (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Pamatam sa, ako som chcel davnejsie prejst z pausalu na primu. Zenickav orindzi mi siahodlho vysvetlovala, ze je to absolutne nemozne, ze su v tomtake a onake technicke uskalia, ze keby sa to dalo, tak to urcite umoznia...Banda nenazrana... uz im prihara, da sa zrazu vselico

23.5.2006 10:31 / jB (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ja som chcel prejst tiez, nedalo sa, zrusil som pausal, zobral easy, nabil za 2000, dostal 4000 kredit a som happy

23.5.2006 11:29 / reBel (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

tu mate vy imbecili, co ste chceli prenasat svoje cislo. volovia! to aj svoju domacu adresu prenasate pri prestahovavani sa???

23.5.2006 13:54 / 09 (zive.sk) 0 0 nahlásiť

neviem co si tym chcel napisat suhajko

23.5.2006 14:34 / Zion (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Pri stahovani nahlasim na poste svoju novu adresu a odteraz mi budu listy a baliky chodit na novu adresu. Takisto si prenesiem aj domenu od jedneho poskytovatela k druhemu. Cislo na pevnu linku si prenesiem na novu adresu a slovo mobil je od slova mobilny, takze nevidim dovod nepreniest si aj mobilne cislo.

23.5.2006 17:14 / d (zive.sk) 0 0 nahlásiť

prenesenie pevnej stoji mesacne 1000 sk k účtu. to len tak na okraj, cize za rok = 12 000 len taký fukot. Vraj technicke bla bla bla, Hned som si vybavil noce cislo

23.5.2006 16:49 / Benco (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Chcem len povedat, ze prispevok od "Dodam nieco.." je fakt super. vazne. a co sa tyka pomaranca, tak ten ide do peknych sraci.k, pretoze nic nerobi pre normalnych zakaznikov, ako je P60 a tomu podobne. A co sa tyka cien, tak tie sa nedaju s CR ani porovnat. Sak sa mi pomaly viac oplati volat v roamingu s Oskarty ako s Primy :D co je dost dovidenia, a nech mi nevravia smejdi ze to za lacnejsi peniaz nejde :D

23.5.2006 18:24 / Martin (zive.sk) 0 0 nahlásiť

A čo robí t-mobil? Myslím si že tohto roku orange urobil viac pre svojich zákazníkov, napr: happy hours na sms.

23.5.2006 20:00 / Markoff, Markoff (zive.sk) 0 0 nahlásiť

a co este prosim pekne urobil orange okrem tej trapnej akcie pre pubertakov na pisanie SMSiek cez obed? (1. SMS nepisem, som pohodlny a je to aj pre adresata menej obtazujuce, 2. obzvlast ich nepisem medzi 12-14tou, vtedy obedujem resp. pracujem...) som zakaznik x rokov, moc si toho nepamatam co pre mna OR spravil bez toho aby som sa mu musel zavazovat, TMO je v akciach pre beznych zakaznikov rozhodne lepsi ked im umoznuje vyuzivat akcie aj bez viazanosti, OR ma akcie len pre novych/viazanych zakaznikov, TMO spravi obcas nieco pre vsetkych

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.234.147.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.