Diskusia

T-Mobile ponúka polovičné zľavy pre Easy Plus

46 príspevkov
1.10.2008 19:36 / nayram, nayram (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

...no pobavil som sa; "plati AZ do konca roka" tj maximalne 3 mesiace......ja by som to nazval "kratkodoba akcia, ktora ma snahu priblizit ceny prepaid konkurecii pod podmienkov pravidelneho dobijania"

1.10.2008 19:37 / nayram, nayram (zive.sk) 0 0 nahlásiť

"podmienkoU" samozrejme...

1.10.2008 19:39 / tomino (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

skratili platnost kreditu z 12 na 3 mesiace - urobili niekolkotisicovu radost Hodine detoma aj mne

1.10.2008 19:56 / nayram (zive.sk) 0 0 nahlásiť

...nie si sam komu urobili tym skrtenim kreditu radost...v rodine sme fungovali na pausali "nekonecno" a 3 Easy(hlavne kvoli platnosti kreditu)...od skratenia je to "nekonecno" a 3 o2jednotky...od decembra to bude 1fer a 3 o2jednotky...tiez dakujem, neprosim

1.10.2008 20:09 / Majo (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Co mam povedat ja? Mam na karte kredit cez 9.000,- Sk. Stacilo dobit raz rocne za 200,- Sk a mal som cely rok pokoj. Kartu som pouzival hlavne v zahranici. Teraz musim kazde 3 mesiace. Nepaci sa mi, ked sa menia pravidla pocas hry. Skusim si tento "benefit" vybavit zajtra aj bez dobijania a s platnostou aj po 31.12.2008. Drzte palce.

1.10.2008 20:22 / peterd1 (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Tak to daj potom vedieť Kľudne by to mohli dať nastálo a všetkých resp. niekomu, čo buď pravidelne prijíma množstvo hovorov.

2.10.2008 10:21 / Majo (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Takze som dnes volal a zistoval. Vysledok? NULA BODOV. Ani ma necheli prepojit na retencne. Ze to je iba pausalistov.Skusim este listom kontaktovat. Uvidim.

2.10.2008 10:41 / tomino (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Majo, ako predplatenkar si pre nich nezaujimavy. ten kredit co mas je uz ich. Prechodom na pausal Ti vezmu bonusovy.. Zaujimavy budes pre nich len vtedy, ked minies aspon 5000 mesacne na fakturu.skusit to vsak mozes

2.10.2008 10:56 / Majo (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Som aj pausalista. Mesacne mam faktury okolo 2.500,- Sk. Dlho uz ale nebudem. No nic, pretelefonujem ten kredit a jebem na nich. Uz sa musim zial takto vyjadrit.Tu su len 3 priklady ohladom prepaid a postpaid:T.Mobile:1. T-Mobile mi neumozni (ani na vynimku) preniest kredit z jednej Easy karty na inu Easy kartu.2. T-Mobile mi nevie preniest benefit (volania v sieti cez vikendy za 0,90 Sk) z Easy karty, ktoru mi daroval na inu moju kartu, ktoru si platim.3. T-Mobile mi nevie dat pri postpaid zúčtovacie obdobie od prvého dňa do posledného dňa príslušného kalendárneho mesiaca.O2:1. O2 mi umoznil (i ked to nema v ponuke, urobil vynimku) preniest kredit z jednej O2 karty na inu O2 kartu.2. O2 mi umoznil (i ked to opät nema v ponuke, urobil vynimku) urobit z O2 Naroviny O2 Jednotku. Tuto zmenu som riesil davno predtym, ako prisli O2 Nove Jednotky.3. O2 mi vie dat pri postpaid zúčtovacie obdobie od prvého dňa do posledného dňa príslušného kalendárneho mesiaca.Co mi z toho vyplyva? O2 si ma vypocuje a snazi sa mi vyjst v ustreti. T-Mobile uplne na mna jebe. Jebem ich aj ja teda.

2.10.2008 11:18 / tomino (zive.sk) 0 0 nahlásiť

minule som nasiel medzi inymi papiermi fakturu od TM. Posledna polozka: Celkova dlzna suma: -5890.cca 2-3tyzdne na to mi odpojili komplet firmu za nezaplatenie uctov.Do ted ani jeden list od nich, ziadna upomienka, nic.Ale i tak ma to potesilo. Predstava byt viazany este vyse rok a pol.. brrr ale nie, keby vyber O2 alebo TM. Tak O2. Pokial vyber O2 alebo Orange, tak pre biznis urcite Orange. Zakaznikov nebudem riskovat - mam od O2 predplatenky uz od zaciatku.. za stratu klientov mi to zatial nestoji.o rok to moze byt uz inak

2.10.2008 12:51 / peterd1 (zive.sk) 0 0 nahlásiť

A môžem sa spýtať, čím si im argumentoval?

2.10.2008 17:59 / Majo (zive.sk) 0 0 nahlásiť

O2 Fer. Porovnal som mu ceny na Easy Nonstop s O2 Fer. Chlapec bol neinformovany alebo sa robil sprostym. Dalej mi tvrdil, ze O2 ma zlu siet. Ja mu na to, ze T-Mobile ma "super 3G siet" v porovnani s Orange. A dalej bla, bla, bla...

2.10.2008 21:41 / tomino (zive.sk) 0 0 nahlásiť

"Dalej mi tvrdil, ze O2 ma zlu siet."si sa ho mohol opytat, ci nemaju nahodou narodny roaming od T-Mobile, kto vie co by na to povedalale aspon je vidno ze uz zacinaju brat O2 vazne.

2.10.2008 21:56 / Majo (zive.sk) 0 0 nahlásiť

To som mu tiez povedal. A tiez som mu zdôraznil to, ze mna nezaujima, koho siet kto vyuziva. Mna ako zakaznika zaujima cena. Dnes som volal tiez na 0800 123 456. Pytal som sa, preco este nezrusili moju pevnu linku. Nieco nasla, ze spiaca linka bude este 3 mesiace. Myslel som, ze iba 1 mesiac. OK. Potom ma zacala presviedcat o "vyhodach" pevnej linky. Tak som sa zacal trocha zabavat. Opytal som sa jej, ze co mi doporuci. Vytiahla nejaky program (mam v nom 20 volnych minut, samozrejme len na pevne linky, s minutovou tarifikaciou...). Ja na to, ze O2 mi da za tie peniaze , co chce odomna T-Com, 65 minut (so sekundovou tarifikaciou, na mobilne i pevne cisla, ziadne mesacne poplatky, mobilita...) Na zaver len konstatovala, ze vyber je na mne.

2.10.2008 23:57 / tomino (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Sak podobne budem i ja pocas Vianoc kecat.. i ked je mozne ze dovtedy nieco upravia.Len dufam ze nie cenu za prechod na predplatenku smerom nahor

3.10.2008 10:47 / Majo (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Tak toto sa stalo mne kratko pred zavedenim poplatku 1000,- Sk za prechod z postpaid na prepaid (povodny poplatok bol 100,- Sk). Zacal som to riesit kratko pred skoncenim viazanosti, na infolinke ma presviedcali, aby som este pockal, ze sa mi este pripisu body na klubovu kartu. Tak som teda mesiac pockal. A aky sok som potom zazil, ked som si listoval v novom cenniku? Volam teda, ci nahodou v nom nie je tlacova chyba. Operatorka len potvrdila novu cenu. To sa uz moj hlas zacal poriadne zvysovat. Niekolko nahnevanych telefonatov, jedno prepojenie na retencne a uz mi to dali za povodnu cenu (100,- Sk).Inak, mam pocit, ze v roku 2006 tiez znizili poplatok z 1000,- Sk na 300,- Sk. Ale vydrzalo to iba par mesiacov. T-Mobile asi zistil, ze mu vela zakaznikov prechadzalo z postpaid na prepaid. Ale mna aj tak neodrbu. Ked aj zvysia poplatok, z cislom idem k O2.

3.10.2008 11:17 / tomino (zive.sk) 0 0 nahlásiť

este sa nasmejeme

1.10.2008 20:30 / tomino (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Majo, normalne posli ten kredit cez DMS. Ja som tak poslal podobnu sumu ako ty, zbavil som sa zbytocneho cisla (mam orange, ted mozno zacnem aktivne pouzivat i O2 Fer) a nutnosti valil dalsie a dalsie peniaze - 9,60Sk/minuta je nechutna zlodejina!Ak potrebujes byt na prijme, tak raz rocne dobi 200 a na SK volanie pouzivaj O2 Fer. Take ceny ako oni teraz Ti TM neponukne. Pritom stalebudes na TM sieti To som pouzival Dr.Mobil od roku 1998, 10 rokov! ostavaj zbohom

1.10.2008 20:53 / Majo (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Mne to nemusis vysvetlovat. V aprili mi skoncila viazanost v Orange. Presiel som na Prima kartu. Momentalne tuto kartu nedobijam. Dobijem len raz za rok. Dovod je asi kazdemu jasny. V novembri mi konci viazanost v T-Mobile. Tiez pojdem na predplatenku a budem dobijat raz rocne.Z O2 mam niekolko cisiel. Uz tu spominana moja Easy karta s vysokym kreditom. Hm. Budem ju musiet pretelefonovat. Nic mi ine nezostava. A budem vzdy pouzivat (dobijat) to cislo operatora, ktory bude najatraktivnejsi v ponuke.Pytate sa preco tolko cisiel? Vsetky mam totiz rovnake, samozrejme s inymi prefixami.

1.10.2008 20:59 / tomino (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Budem ju musiet pretelefonovat.len kvoli tomuto som to pisal - mne bolo az do placu platit 15Sk za volanie z m (alebo 9,60 ak som mal nonstop? ted uz neviem, roky som to nepouzival). Ani sms po 3,40 som nechcel poslat, radsej som zaplatil 3Sk Orange..Tak som vsetko poslal hodine detom. V april, ci maj neuctovali za sms. Podla mna, celkom ine, povznasajuce pouzitie penazi namiesto nechania ich "manazerom" alebo nanute ich pretelefonovat.1000 minut EASY = 9600Sk, 1000 minut v O2 = 3050Sk - tak radsej nech z toho ma par deti uzitok. Tolko moj pohlad na vec

1.10.2008 21:24 / Majo (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Musim sa este priznat k malemu tajomstvu. Sice mam kredit vyse 9.000,- Sk, ale realne som zan platil menej. Okolo 5.500,- Sk je z toho kreditu bonus, ktory som ziskal, ked som kartu dobil za 2000,- Sk. Myslim, ze takto som dobil kartu dvakrat. Raz som pri dobiti za 2.000,- Sk ziskal plus 300,- Sk. A potom este za prijate hovory nejake drobne. V podstate, ked som to spocital, za tychto okolnosti a pri tomto benefite (ak by pokracoval a nebolo by nutne dobijat za 300,- Sk kredit), mal by som to vyhodnejsie ako O2 Fer (konkretne minuta hovoru do vsetkych sieti za 1,90 Sk). Este vcera ale bolo O2 Fer lepsie.Je tu este jedna moznost v mojom pripade. Prejst na postpaid a potom prejst k inemu operatorovi. Peniaze (okrem bonusoveho kreditu) mi vyplatia spät.Na zaver. Bol by som teda velmi spokojny, keby tento benefit platil aj nadalej a nebolo by potrebne dobijanie.

2.10.2008 08:11 / J (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ze som taky sprosty - co je to DMS a kam poslem kredit?

2.10.2008 08:29 / Rastislav (zive.sk) 0 0 nahlásiť

DMS je darovacia SMS a musíš si vybrať komu ich pošleš (zadáva sa v texte správy)

2.10.2008 10:09 / tomino (zive.sk) 0 0 nahlásiť

http://www.darcovskasms.sk/

1.10.2008 20:25 / ioio, ioio (zive.sk) 0 0 nahlásiť

keby to spravil click tak skaces od radosti:)..ale ani ja neprosim,len z ineho dovodu ako ty

1.10.2008 20:31 / tomino (zive.sk) 0 0 nahlásiť

click ma 12mesacnu viazanost?

1.10.2008 20:34 / tomino (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ioio, len si zapamataj jednu vec. Pisem o tom co mam, co som pouzival, svoje skusenosti. Ked na nieco som nastvany, tak len preto ze sa mi to stalo. Narozdiel od teba, kt. nadava, ohovara a pritom to nikdy nemal.S tym clickom si neskutocne vtipny. Hlavne ak sa do mozocku tvojho zapisala len tato informacia. dalsia, ze vyuzivam denny free pausal, ze som min. Vianoce obnovoval 5sim kariet, tento rok aktivoval dalsie 3 sa ti uz do kory mozgovej nezapisalo.Firma kt. vlastnim, mesacne orange zaplati.. no hodne, uz to ale nesledujem, aby som mal cas na ludi ao si ty. co len taraju a maju blbe kecy.

1.10.2008 20:41 / ioio, ioio (zive.sk) 0 0 nahlásiť

mal som orange a dokonca aj pausal, pisem to uz 29 krat hadam

1.10.2008 20:47 / tomino (zive.sk) 0 0 nahlásiť

na otazku kedy vsak uz neodpovies.Inak zaujimave, pritom si tiez aspon 29 krat tvrdil ze tam kde zijes nemal Orange signal a komplet okolie malo TMobile..

1.10.2008 22:35 / ioio, ioio (zive.sk) 0 0 nahlásiť

a stale je to tak,chudinka sestra ked pride na navstevu,musi bezat na balkon aby chytila aspon 1 palicu.kedy ? ked eurotel zrusil nekonecny wap za 200korun a zmenil ho na data basic 99/1MB a ziadny iny balik s anedal vtedy este aktivovat..nejake roky to uz su

1.10.2008 23:05 / tomino (zive.sk) 0 0 nahlásiť

a ta nenavist voci Orange je preco?

2.10.2008 07:26 / NoOrange (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Jeho nenazranost a bezohladnost ku zakaznikom.

2.10.2008 10:26 / lol (zive.sk) 0 0 nahlásiť

"Ale optiku, ktoru od nich mam, je super" ze NoOrange?

1.10.2008 20:24 / miro (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

tú poslednú tabuľku si spravte poriadne. a máte tam aj chybu vo volaní do ostatných sietí.

1.10.2008 20:49 / Cabuko (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

a snad je tam este aj chyba, ze ako cena cez vikend a v slabej, teda od 20>00 - 06>00 je 1sk do vlastnej teda tdebilu? je to tak vsak?

1.10.2008 20:58 / msx., msx. (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Keď sa tak pozerám na tie nové akciové ceny, tak ma napadlo, že jediná konkurencia by bola pre O2, ak by tie ceny nechali nastálo. Síce cena do iných sieí je vysoká, ale ostatné sú už s O2 Fér porovnateľné, resp. lepšie. Ale to v T-Mobile asi nikdy nepochopia. Na druhej strane, je to ďalší dôkaz, preto sa viac oplatí Easy než paušál od T-Mobile. Paušál som už od nich mal a nikdy viac. Síce musím uznať, že cenník je o niečo prehľadnejší, ale na zapamätanie je cenník Orange vhodnejší. Mám na mysli, ak si má človek pamätať ceny programu, ktorý využíva.

2.10.2008 07:25 / NoOrange (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Kedze ide len o kratku akciu a este k tomu podmienenu mesacnou ciastkou, tak je to k nicomu. Takze O2 Fer stale ostava vyhodnejsi. Zaujimave, ze Orange vobec nereaguje na zmeny v prepaide - zrejme si prilis veri.

2.10.2008 07:57 / msxx 0 0 nahlásiť

Prima nikdy nemala akcie, ak nepočítam Prima variant za 1 Sk alebo za 9 Sk počas prádnin a to je tak akurát všetko. Dokonca to nebolo ani každé prázdniny.

2.10.2008 08:23 / Silvester (zive.sk) 0 0 nahlásiť

kdze chcu pausalistov tak robia akcie akurat tak na migraciu z primy..

2.10.2008 10:12 / miki (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Ak by to dali na stalo, napriklad pri jednorazovom dobiti 300 Sk tak je to dost dobre. Ale to asi nedaju. Ale aspon sa trochu pohli vody. Orange ak bude spat tak ako doteraz tak nechcem vidiet ten ich tvrdy koniec, hlavne na prime.

2.10.2008 13:20 / jaj (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Provnate aj ceny pri aktivovaní balíkov ;)305 sk a cena 1 minuty je 3,05sk/min10 DATA za 95 sk a cena za 1 MB je 9,5 sk,......

3.10.2008 09:51 / tomino (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

sa im zacina rucat ta ich slavna mobilna telefonna budka

3.10.2008 10:25 / tomino (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ktory chudak potrebuje pouzivat cudzi nick, predstavis sa?

4.10.2008 19:51 / tomino3 (zive.sk) 0 0 nahlásiť

no zaregistruj sa a netrep, ked budes zaregistrovany chudak, tvoj nick ti uz nikto nezoberie

4.10.2008 22:34 / tomino (zive.sk) 0 0 nahlásiť

takze ty si king, pretoze vies pisat pod ineho nickom. rodicia musi byt na svojho chlapceka tak strasne hrdy, ze az, vsak?

5.10.2008 16:34 / tomino4 (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ehm a co s tym maju moji rodicia ty zasran ? polka vsetkych diskusii tu je plna tvojich bullshitov, a urcite nie som jediny komu vadi, ze kazdy druhy prispevok je od teba... asi fakt nemas co lepsie na robote

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke