Diskusia

Vyberáme high-endový mobil pod stromček

98 príspevkov
30.11.2011 00:20 / wayne_rooney Reagovať 1 14 nahlásiť

sensation xe bojkotujete?

30.11.2011 01:40 / janac.marek Reagovať 6 4 nahlásiť

Alebo.... Počkať do januára na Nokiu Lumia 800 (prípadne zohnať zo zahraničia).

30.11.2011 05:38 / Palo Reagovať 57 12 nahlásiť

Kto na to ma, jasna volba iPhone :) Vsetky ostatne klony su sice lacnejsie ale od toho zavisi aj vybava a komfort!

30.11.2011 05:49 / Herkules Reagovať 16 56 nahlásiť

O akých klonoch to tu blúzniš? iOS nepoužíva žiadny telefón okrem zhnitého jablka takže to máš v hlave domiešané. Ja na iPhone mám, ale túto americkú predraženú sračku nekúpim ani keby mala tri krát lepšiu výbavu. Hociktorý android ju vopchá do vrecka a platiť za značku môže len magor.

1.12.2011 05:26 / Palo Reagovať 3 2 nahlásiť

Keby si si aspon raz vyskusal iPhone tak by si ani v najvacsej opitosti nemohol tvrdit ze nejaky Droid ho prekona. Zbozne prianie, mozno raz sa tak stane ale dovtedy tu kube kralom iPhone! Darmo napodobeniny budu stale odkukavat od Apple!

6.12.2011 18:03 / mat Reagovať 0 1 nahlásiť

iphone 4s som mal... kupil som na pausal a cca po tyzdni som ho predal a kupil samsung galaxy note.... ked niekto povie ze ios je neprekonatelny a bla bla bla tak sa iba zasmejem, vo vsetkych ohladoch je note od iphonu lepsi,iba plynulost multitouchu na ufone je lepsia ale to je tak vsetko.

30.11.2011 10:47 / veto Reagovať 2 9 nahlásiť

iphone nie je zly mobil, ale prichodom hd displejov je uz prekonany. ZA tu cenu sa uz rozhodne neoplati. Sam prechadzam z iphone 4 na galaxy note, kedze mobil pouzivat hlavne na net(snad viac ako na telefonovanie) a tam je rozlisenie+velkost displeja to, co privitam najviac.

30.11.2011 05:44 / AG Reagovať 14 33 nahlásiť

To sme dopadli. Vo vybere high-end, tzv. vacsinou pracovnych mobilov, je JEDEN model s klavesnicou. Nejaka klasicka numericka uz vobec nehrozi. Ved kto by s telefonom potreboval telefonovat, ze? Dnes su tie 400-eurove placky urcene iba na smatlanie po displeji. Na zavolanie si lepsie posluzi nejaky ksunt za 20 eur a za 40 je uz celkom kvalitny telefon. Plus vydrzi to na baterku tyzden a ta sa dokonca da aj vymenit. Nie tieto plackove ksunty.

30.11.2011 07:36 / Reagovať 10 12 nahlásiť

Moja reč. Keby mi v obchode predstavili toto, čo v tom článku, tak by som položil otázku :"A prosím Vás, nemáte tu aj niečo na telefonovanie?"

30.11.2011 07:59 / ........ Reagovať 13 10 nahlásiť

dostal by si odpoved, ze vsetky su na telefonovanie ..

30.11.2011 08:40 / AG Reagovať 9 9 nahlásiť

Predajcovia elektroniky zvyknu takto kecat.

30.11.2011 09:19 / ....... Reagovať 9 12 nahlásiť

... daj nejaky link, kde je popisane ze SGS 2, iphone a podobne veci NIE su urcene na telefonovanie .. idealne link na stranku vyrobcu. v opacnom pripade kecas ty ..

30.11.2011 20:15 / AG Reagovať 0 4 nahlásiť

Pozri sa na hocijaky web takychto vyrobcov a ukaz mi taky, kde sa telefonicke funkcie (napr. lahke vytacanie cisiel, kvalitny zvuk, vydrz baterie) spominaju medzi prvymi 10 vlastnostami. Vsade je v prvom rade velkost displeja a podobne kraviny.

30.11.2011 20:19 / ..... Reagovať 2 2 nahlásiť

ach jaj .. neodpovedas na moju otazku

30.11.2011 08:00 / ..... Reagovať 6 3 nahlásiť

... sa hanbis kupit telefon, ktory nie je v tomto zozname ? ci ?

30.11.2011 08:39 / AG Reagovať 18 7 nahlásiť

Skor by som sa hanbil za jeden z tychto. Teda okrem tej Nokie s klavesnicou. Nechapem ten vyvoj.

30.11.2011 09:17 / ........ Reagovať 3 12 nahlásiť

takze si kup nieco mimo toho zoznamu .. naco to vobe riesis ked vies co chces ? .. potrebujes nejake verejne potvrdenie tvojho uvazovania ? si zavisly na verejnom uznani ?

30.11.2011 20:16 / AG Reagovať 1 4 nahlásiť

A ty si zavisly na Apple, Goole alebo Microsofte ze ich tak obhajujes? :-D Rovnaka logika. Bral by som smartphone, kde su dobre rozvinute telefonicke funkcie, ma to dobru klavesnicu a dobru vydrz. Cakal by som, ze taky telefon najdem vo vybere 'high-end'. To ze taky tu nie je, je chyba vyrobcov, ze vsetci opisuju od 'aj fon'.

30.11.2011 20:25 / ..... Reagovať 0 0 nahlásiť

nevymyslaj si .. reagujem na to co vidim. "Bral by som smartphone, kde su dobre rozvinute telefonicke funkcie, ma to dobru klavesnicu a dobru vydrz" tak hladaj .. a ked nic nenajdes co ti vyhovuje, tak musis cakat .. co ti nato mam napisat ? ja som si kupil smartphone a zmieril som sa s tym aky je .. co ine mi ostava ? nebudem menit phone kazdy mesiac ..

30.11.2011 20:30 / ..... Reagovať 0 0 nahlásiť

btw: kazdy podnikatel dava to co chce vacsina . nikto nebude robit pre uzku skupinu ludi produkt (vyvoj, vyroba, reklama, servis .... ) navyse, vyroba v malom mnozstve je vzdy drahsia ako vo velkom .. je tam toho viac, ze preco nemas svoj vysnivany model vo vyklade ..

1.12.2011 00:37 / AG Reagovať 0 1 nahlásiť

Sam pises, ze si sa s vlastnostami toho telefonu ZMIERIL. Co je to za trhovy system, ked sa zakaznik musi zmierit s tym, co mu vyrobca velkodusne hodi? Dnes vyroba nefunguje tak, ze sa vyrobi to, co zakaznik chce. Vyrobi sa nieco a potom sa zakaznik presvedci, ze je to in a ze to musi mat. No a zakaznik sa s tymi vlastnostami co? Zmieri. Nuz hej, ked vyrobca nechce vyrobit telefon co by vyhovoval uzkej skupinke ludi, tak si hold ta uzka skupinka ludi radsej kupi telefon ktory im vyhovuje a pritom stoji 10% z ceny co mohol povodne investovat. To je trzne chovanie :-D

1.12.2011 06:21 / ..... Reagovať 0 0 nahlásiť

batt vydrzi den/dva, ale povedal som si ze nevadi lebo nabijam kazdy vecer a ine vlastnosti ma oslovuju ... ale az tak uplne to neplati co si napisal, teda nie vsade :) v monopolnom postaveni urcite ano ...

1.12.2011 07:02 / .... Reagovať 0 1 nahlásiť

no jo ... tvoje peniaze nedostanu, ocakavam zrusenie nejakych prevadzok u samsungu a applu ;)

30.11.2011 09:23 / nie Reagovať 0 1 nahlásiť

bol tu aj clanok s vyberom do 100e..

30.11.2011 10:48 / esino Reagovať 0 0 nahlásiť

Preto na telefonovanie používam samsung xcover ktory si možem kopať po ceste a kúpať sa s ním v bazéne a na hranie a prácu mám Evo3D :-)

30.11.2011 11:04 / A? Reagovať 1 11 nahlásiť

Ked chces s telefonom len telefonovat tak naco pozeras high-end telefony? Mas pocit ze telefonovanie je nejaka high-end priorita? Takze neplet jablka s hruskami. Ak chces iba telefonovat a nezaujimaju ta ostatne funkcie vyber si nieco za 20e s dlhou vydrzou. Ak chces high-end s nabitymi funkciami, kde telefonovanie nehraje prim, tak mas na vyber jednej z telefonov uvedenych v clanku napr.

30.11.2011 20:18 / AG Reagovať 0 2 nahlásiť

A preco sa to potom vola telefon, ked na tom telefonovanie nie je prioritne? Nech to nazvu PDA s 3G modulom a bude klud. Takto ked chcem mat aj telefon na telefonovanie, aj high-end telefon na one pokrocile funkcie, to mam nosit dva? Len preto, ze high-end zariadenie nevie splnit to, co najlacnejsi low-end?

30.11.2011 22:22 / ..... Reagovať 1 1 nahlásiť

vola sa to smartphone ... len aby si bol v obraze

30.11.2011 22:25 / .... Reagovať 1 0 nahlásiť

inak falt neviem o co ti ide ... sa tu ohanas slovickami a kritizujes cele portfolio mobilnych telefonov .... ak si chces zanadavat a phovarat, napis rovno co ta bavi ..

1.12.2011 10:42 / hm Reagovať 0 0 nahlásiť

To ze nevies telefonovat s "high-end" telefonom nie je chyba telefonu. ostatnych 99% zakaznikov je spokojnych (inak by si ho nekupili)

30.11.2011 12:14 / miso Reagovať 4 1 nahlásiť

Presne tak, ma to kopu funkcii ale aj tak clovek nemoze ziadne z nich vyuzivat naplno, aby mu bateria vydrzala aspon jeden cely den. Marketingove oblbovaky... :-D

30.11.2011 06:22 / Jano Reagovať 7 3 nahlásiť

Vie niekto, kde sa da kupit na Slovensku 64GB verzia iPhone 4S? Kazdy operator ma max. 32ku.

30.11.2011 06:58 / M2 Reagovať 2 0 nahlásiť

@lza (to prve ma byt A)

30.11.2011 06:39 / sheddow Reagovať 4 19 nahlásiť

chybou je ze sa plastove telo stale berie ako minus, pritom galaxy s 2 ma v tomto velku vyhodu oproti iphonu. Ide hlavne o pruznost materialu a to ocenite hlavne pri pade telefonu , viac crash test tychto fonov na youtube. A pre mna je to aj velka vyhoda v zime. Skuste si pri minusovych teplotach drzat v ruke iphone niekolko minut a pocitite aka je ta vodivost tepla kovu neprijemna.

30.11.2011 08:04 / ..... Reagovať 7 8 nahlásiť

jo, pravdu mas .. ale ajtak by som radsej kupil telefon s kov / sklo telom ako s plastom - mna to viac oslovuje.

30.11.2011 08:38 / AG Reagovať 7 5 nahlásiť

V zime je na to stary osvedceny sposob ovladania elektroniky uz od dob tranzistorakov. RUKAVICE! Samozrejme, pre "aj fon" a jeho klony to neplati, pretoze tam si pouzivatel v rukaviciach neskrtne.

30.11.2011 09:20 / ..... Reagovať 1 3 nahlásiť

... skoro vsetko na svete je o kompromisoch .. ak vies co to znamena

30.11.2011 12:11 / miso Reagovať 5 5 nahlásiť

Konecne niekto s normalnym uvazovanim, ze dotykovy displej je uplne na nic, ked clovek potrebuje nieco na telefone urobit aj mimo domova a obzvlast by to chcel urobit jednou rukou. Toto na dotykaci je takmer nemozne. Ale vyrobcovia to tam pchaju lebo trh to tak chce (= ovecky to vidia vo filme tak hrrr uz po tom tuzia). Rovnaky pripad je s lesklymi displejmi pri notebookoch, kde su sice farbicky o cosi krajsie, ale pouzitelnost vonku je nulova 3-[ Vsetkym majitelom takychto kachliciek prajem tuhu zimu a obrovske mnozstvo teelfonatov vonku, aby si uvedomili tu "vyhodu" :-D

30.11.2011 13:46 / ..... Reagovať 1 6 nahlásiť

ja jednou rukou zavolam na dotykaci ...

30.11.2011 08:47 / R1S0 Reagovať 6 6 nahlásiť

tak tak. "....menej kvalitna plastova konstrukcia..." oproti comu? oproti plastovej konstrukcii ineho vyrobcu? alebo oproti hlinikovej konstrukcii? plast je lahsi,odolnejsi,takze v tom nevidim ziaden problem.kazdopadne kto chce,moze si na sg2 kupit zadny aftermarket hlinikovy kryt a moze sa vytesovat,ze uz nema "menej kvalitny plast"... :-O

30.11.2011 10:26 / Ľubomír Vnuk Reagovať 4 8 nahlásiť

Dobrý deň, SGS2 sám používam už niekoľko mesiacov. Plastová konštrukcia mi prekáža z toho dôvodu, že časom sa na zadnej strane objavilo množstvo nevzhľadných škrabancov (a to pri šetrnom používaní) a taktiež kryt batérie nedrží tak, ako by držať mal. Podobný problém sa týka aj spomínaných SE Arc S a aj Galaxy Note. V odolnosti ale máte pravdu.

30.11.2011 11:07 / hanshan Reagovať 0 2 nahlásiť

ja mam momentalne arca ale spominany problem som na nom nespozoroval

30.11.2011 11:42 / mmx Reagovať 1 2 nahlásiť

puzdro?

30.11.2011 13:47 / .... Reagovať 2 3 nahlásiť

puzdro sa neuznava .. mnoho ludi to vytyka majitelom iphonu. to je ina kultura ... treba mat nahaty telefon :))

7.12.2011 15:31 / Mates Reagovať 0 1 nahlásiť

co prosim???? samsung galax note mam, padol mi uz niekolkokrat na zem a 2 krat na kachlicky cca 1,5m a neni na nom ani tuk.. tak nehovor ked nemas na vlastnej "kozi" vyskusane!!!

30.11.2011 10:12 / mison323 Reagovať 5 7 nahlásiť

zopar citacii z android fora ohladne samsungu galaxy s2, aby sa zasa nespominal iba iPhone4S "mel jsem vedle sebe nekolikrat dva stejne galaxy... a nikdy nemeli stejne odstiny barev" "Presne tak,v robote mame 3galaxy s 2ky a kazda ma iny dysplej." "mam jiz nekolikaty samsung galaxy 2 a u vsech jsem zjistil, ze kdyz me nekdo spatne slysi tak je problem v tom ze drzim tel v leve ruce, dam ho do prave a je to OK." "Ahoj Jájo,mám úplně stejný problém co ty,taky prvních 14 dnů vše OK a pak se začal občas restartovat a ted klidně i 6 krád za den." "Pokazde kdyz vytocim cislo nebo prijmu hovor, do cca 3-5 sec dojde ke kratkemu vypadku zvuku." "Ahojte mam Galaxy SII druhy tyzden vcera vecer som nabil baterku na 100% a rano mi pipal ze je prazdna baterka. Povypinane boli vsetky app, wifi, datovy prenos a rezim siete som dal iba GSM. V task manager nebezal tiez ziadny proces." "Borcovi S2 prdla, vlastní vina, výměnna celýho displaye sevším všudy 3500,-" "gorilla moc nedrzi koukam...skrabance ty jo" "Osobně jsem hodně zklamaný, mám na display už dva dlouhé hluboké vrypy." "taky mám na tel. proužky, hlavně při minimálním osvětlení. Např. v aplikaci pro SMS jsou bubliny značně proužkované." "I já mám proužky. Ptal sem se pár známých a mají je tam taky." "Někteří uživatelé mají problém s rychlým vybíjením baterie" "Dnes jsem si všiml, že i na dřívějších fotkách se vpravo objevuje malá tmavá skvrna." "Zdravím, vždy na začiatku hovoru prvých pár sekúnd nepočujem druhú stranu, takisto ani mňa nie je počuť. Robí mi to vždy, čiže problém je u mňa." "Vzhledem k problémům, co mám s (ne)výdrží telefonu, začal jsem sledovat i teplotu. Hrám moc nedám, ale na teplotu kolem 40 stupňů mi to vyleze při připojení na mobilní internet a taky takovej čtvrthodinovej telefonát dokáže zatopit." "Tak necelá půl hodina jen navigace a 56 C a telefon se restartnul na chvíli." "kdykoliv někomu volám ,nebo někdo volá mi .. blbě mě jde slyšet. Nejde mi rozumět, nebo třeba každé moje třetí slovo jako kdybych neměl signál ,ale ten samozřejmě mám. Já je slyším úplně v pořádku."

30.11.2011 10:17 / ..... Reagovať 0 9 nahlásiť

vdaka za kompilaciu prispevkov .. urcite to dalo dost roboty ;) aspon si robim postupne obraz, aspon takto virtualne .. kolko ludi tu v skutocnosti vlastni ten telefon :))

30.11.2011 10:33 / RVM Reagovať 6 2 nahlásiť

To ti niekto za to aj zaplati ? :)

30.11.2011 10:34 / RVM Reagovať 0 2 nahlásiť

ups, mala to byt reakcia na mison323

30.11.2011 10:39 / mison323 Reagovať 0 4 nahlásiť

neplati, ale realne vyberam mobil a chcem to najlepsie. Sledujem a porovnavam aj podla reakcii majitelov. SGS2 som, vazne chcel.. a mozno este aj chcem. A tiez mi vadia tie zabomysie vojny iPhone proti zvysku sveta. jedine co som vsak zistil, ze nikto neponuka tolko muziky kolko penazi sa opovazi vypytat za telefon. Android je dobry system, ale uz len vyrobit k nemu dobry hardware bez kompromisov.

30.11.2011 13:24 / abelardoo Reagovať 2 2 nahlásiť

keď chceš to najlepšie prečo vôbec strácaš čas a uvažuješ nad SGII a Androidom preboha?

30.11.2011 13:49 / ... Reagovať 0 1 nahlásiť

a co je naj ? ja nic nepoznam ..

30.11.2011 10:37 / Robo Reagovať 5 11 nahlásiť

Mam Galaxy S2 a nemam ani jeden problem z tohto zoznamu. Je pravda, ze sa telefon zahrieva, ale nad 38 C som sa ja osobne nikdy nedostal. Viacero kamaratov ma taktiez S2 a neviem o tom, ze by mal niekto z nich nejaky z hore popisanych problemov. Navyse su tie nase mobily uplne rovnake a na 100% maju rovnaku farbu a aj displeje. Samozrejme pri vsetkych zariadeniach sa najdu chybne kusy, ale z osobnej skusenosti mozem S2 iba doporucit. Podla mna je to uplne uzasny stroj.

30.11.2011 10:40 / mison323 Reagovať 2 3 nahlásiť

dal som ti +. To iste pisu aj uzivatelia Iphone 4S ale nikto to neberie do uvahy. Chcel som len naznacit, ze nic nieje tak dokonale aby vsetko ostatne bolo uplne zle.

30.11.2011 23:33 / _px_ Reagovať 0 0 nahlásiť

U mnohych je problem, ze svoju skusenost pokladaju za univerzalnu a ked oni (ne)maju problem, tak to urcite (ne)ma nikto/kazdy. Napriklad iPhone4 realne mali problem s prijmom. Drzal som takyto kus v ruke, ked si ho chytil chvatom, na ktory sa pred rokom a nieco ludia stazovali, naozaj stratil signal. Tento problem som vsak videl iba na jednom-jedinom kuse. Ostatne ho nemali. No a doteraz tu mas flamy, kde jedna strana tvrdi jedno a druha opak. Ani jedna si neuvedomuje, ze pravda moze byt niekde v strede.

30.11.2011 11:13 / hanshan Reagovať 2 2 nahlásiť

vsak ta nik nenuti si ho kupovat,kludne si ostan naveky so svojim symbianom,nemusis si tu vylievat ziarlivost nad uspechom samsungu,ktora vlastne potvrdzuje jeho kvalitu bo inak by ho ludia nekupovali ps.moj kolega dava zabrat svojej s2ke denne a nema problem,problem bude viac menej,ze s k takemu mobilu dostanu diletanti,ktori s nim nevedia narabat

30.11.2011 11:23 / ..... Reagovať 0 0 nahlásiť

asi si necital jeho prispevky .. chce kupit smartphone, ale nevie ktory vzhladom na pomer cena / vykon / problemy .. ale ano, vela veci je case by case .. cize nie kazdy zaznamena tu istu chybu. ja tvrdit ze kupit a predat ak nevyhovuje :)

30.11.2011 11:47 / mison323 Reagovať 0 0 nahlásiť

nevylievam si zlost. Mal som v plane iPhone4S, SGS2 a N9. Iphone som zatial zavrhol kym sa definitivne neporiesia problemy okolo neho. N9, je to supa, to ovladanie ma oslovilo, ale ma tiez svoe muchy, navyse Nokia ma pekne serie co sa tyka servisov. Vzdy si najdu chybicku len aby nemuseli opravovat mobil na vlastne naklady. Bol som rozhodnuty teda pre SGS2, tak som zacal okolo toho snorit a nasiel som to co som tu zverejnil. Kludne mozes ist na android forum napisat svoj pozityvny nazor.

30.11.2011 14:05 / Reagovať 3 2 nahlásiť

uprimne sa ti divim, ze potom co si tu napisal tie veci o sgs2 este o nom dalej uvazujes...mne je este viac smiesny ako mi bol :) dik za ten prispevok

30.11.2011 15:11 / mison323 Reagovať 0 0 nahlásiť

vies ja neodsudzujem mobil na zaklade nejakych informacii, kazdy ma svoje pre aj proti. Aj iPhone na to nieje tak ze ako tu HLAVNE androidaci pisu. Preto som hned neodsudil SGS2, ale cakal som nejake info od realnych majitelov tuna. No uz mi je to jedno, prave som kupil k pausalu Nokiu N9. Ten mobil mozno nema buducnost, ale ma ducha a vyborne ovladanie. Osobne si myslim, ze ked nokia padne na drzku s WP7 tak sa vrati k tomu najlepsiemu co z nej vypadlo..k MeeGo.

30.11.2011 10:49 / Jednoduchomakac Reagovať 3 5 nahlásiť

samsung a telefony boooze mam len zle skusenosti sice to neboli smartphony ale aj tak :-D

30.11.2011 11:06 / hanshan Reagovať 5 5 nahlásiť

mas zle skusenosti lebo milujes nokiu,to je vsetko,ja naopak,milujem sice se ale vlastnil som peknych par samsungov a kvalitu si pochvalujem,nikdy som nemal ziaden problem

30.11.2011 11:07 / ehm Reagovať 6 0 nahlásiť

strasny trapko

30.11.2011 23:00 / miso323 Reagovať 0 0 nahlásiť

momentalne by som tiez jeden samsung hodil po psovy.. j700. syn tam nieco postlacal a vypisuje nejake obmedzenie servisu..a neda sa nan dovolat.. nepomahaju ziadne resety epromky.. nic.. stale je tam precierknute sluchatko. dokonca imei same nuly.

30.11.2011 11:10 / esino Reagovať 2 7 nahlásiť

Sensation je fajn mám Evo3D, čo je skoro to iste len má 3D škoda že sa to 3D viac nepresadzuje v mobiloch je to celkom pecka. Samsung Galaxy S2 som mal na nejaky čas telefonik fajn ale ta konštrukcia pokulháva. Neskutočná pecka sa mi zdá Galaxy Note svižný stroj parádny displej, za ten by som už asi aj menil moje Evo ale v ruke sa už naozaj zle drží, 5,3" je už riadne hebedo. Čo sa týka iPhonu kúpil som ho žene a aplikácie je prevažne dávam do telefonu ja, robil som nan jailbreak a podobne. Mám ho už v rukách už nejakú chvílu. Určite by som nemal problém si ho kúpiť pre seba. Ale pre skalopevných iPhonistov, načo by som to robil? Android je pre mňa omnoho lepší systém ako iOS. Par vecí sa iPhonu ale nedaju uprieť - atraktívny dizajn, výborný foťak, ktorý robí slušne fotky aj za zlých svetelných podmienok a dobrá hracia konzola pre môjho syna (aj keď ten si berie rovnako moje HTC ako iPhone takže tam je to zrovnatelné) inak pre mňa iOS o triedu zaostáva za Androidom.

30.11.2011 13:13 / martin55 Reagovať 3 3 nahlásiť

Máte tam chybu, Iphone 4s, nahráva Full HD video.

30.11.2011 13:34 / Ľubomír Vnuk Reagovať 0 2 nahlásiť

Dobrý deň, označenie "HD" sme v tomto prípade použili ako všeobecné pomenovanie pre video s vysokým rozlíšením. To zahŕňa aj Full HD, teda 1 080p, ako je aj v článku uvedené.

30.11.2011 15:53 / martin55 Reagovať 0 1 nahlásiť

len Iphone 4s bohuzial to HD video nenahra, vzdy Full HD a nie vzdy je potrebujem Full hd. Nejakych 7 min uz ma 1GB co sa mi zda pri 16GB verzii trosku nepouzitelne na dlhsie natacanie.

30.11.2011 16:15 / Reagovať 0 0 nahlásiť

ono mobil nie je asi na dlhsie natacanie ze ano? :-D

30.11.2011 16:20 / martin55 Reagovať 0 0 nahlásiť

Mám zrkadlovku, ta videa nenataca tak aj ked som bol na dovolenke na momentky som puzival iphone 4. Staci mat v 16GB verzii nejake aplikacie, hudbu foto a uz tam toho miesta moc neostane ani na tie kratsie videa.

30.11.2011 16:23 / Reagovať 0 0 nahlásiť

njn, je to velmi subjektivne a zalezi jedine na poriadku ktory si uzivatel udrziava alebo neudrziava. Samozrejme, ze ked si das do mobilu ktory ma 16 GB pamate 15.5 Gb hudby tak moc miesta ti neostane na videa. Je zato na vine apple? Ja som sa vratil z 2 tyzdnovej dovolenky fotil som a natacal aj videa do iphonu 4 a stale mi zostalo nejake miesto

30.11.2011 16:53 / ..... Reagovať 0 0 nahlásiť

cize: nie je alternativa mat viac aplikacii .. je to len o tom, ze bud mam bordel alebo nie .. skvele :) nikde nepise ze je na vine apple .. beries to moc osobne. dovca: on zhodnotil, ze pre neho je 16GB malo lebo 7min video ma 1gb .. kazdy kto to nevedel uz teraz vie, koniec. neviem co riesis .. ako mu pomoze info, ze ty si mal miesto po dvoch tyzdnoch ? :))

30.11.2011 16:58 / Reagovať 0 0 nahlásiť

tak isto ako mne pomoze info ze on to miesto nemal. Inymi slovami kazde datove medium ma konecnu velkost a tym padom je zaplnitelne. Je len na uzivatelovi ako a kedy ho zaplni, preto akekolvek subjektivne komentovanie ze natacanie videa rychlo zaplni pamat je uplne zbytocne.

30.11.2011 17:59 / ..... Reagovať 0 0 nahlásiť

on: 7 min - ~1 GB ty: 2 tyzdne dovolenky a mam volne miesto takto hadam zbadas ten rozdiel ;) .. ale ano, snazil si sa vyjadrit vzdelane .. si sikovny :) [kazde datove medium ma konecnu velkost a tym padom je zaplnitelne]

30.11.2011 18:31 / Reagovať 0 1 nahlásiť

on: 7 min - ~1 GB ty: 2 tyzdne dovolenky a mam volne miesto takto hadam zbadas ten rozdiel ;) .. ale ano, snazil si sa vyjadrit vzdelane .. si sikovny :) [kazde datove medium ma konecnu velkost a tym padom je zaplnitelne] precitaj si poriadne forum, asi ti unikol jeden jeho prispevok ked ti unika pointa mojej dovolenky. Kde som spominal vzdelanie? Ty vidis asi ine veci ako ostatni ludia

30.11.2011 18:34 / ..... Reagovať 0 0 nahlásiť

no nic, som blb .. asi som mimo, ale fakt neviem najst co myslis ak mi to sem nedas :) nevadi, kaslat nato .. :)

30.11.2011 17:01 / Reagovať 0 0 nahlásiť

nehovori, ze na vine je apple...? stazuje sa ze to nenahrave HD (asi myslel 720p) ale len full HD (1080p)..to je vitka mojej babke alebo applu? podla mna applu

30.11.2011 17:56 / ..... Reagovať 2 0 nahlásiť

.. neviem co robi tvoja babka .. ak ma na starosti navrh HW pre iphone, tak asi jej. ale som zabudol, tuto musi clovek zacat vetu: "mam iphone, nikoho nechcem urazit, nikomu nenadavam len by som chcel informovat o nasledujucej skutocnosti, ktora mne sice velmi nevyhovuje ale chapem ze niekomu inemu moze a teda nic nevytykam apple [tu nasleduje jeho informacia]" vravim, beries to moc osobne ;)

30.11.2011 18:45 / Reagovať 1 2 nahlásiť

takze si prave pripustil ze to bola vycitka apple...ok ja to vobec neberiem osobne. len som trochu citlivy na ludsku hlupost. iphone ma asi najlepsie fotky a video z mobilov a oni este vylepsili video na full HD a trupik namiesto toho aby sa z toho tesil, tu ide hladat negativa ze zabera to vela miesta...mne to pride absurdne. To akoby napisal ze ok sice porsche caynne turbo ma super vykon ale musim chodit castejsie tankovat...omg

30.11.2011 19:58 / ..... Reagovať 0 0 nahlásiť

jj, on asi nevedel vopred ze to tolko zaberie .. tak mozno lutuje ze nezobral co ja viem 64gb verziu :) .. ja to beriem len ako konstataciu z jeho strany, ak bude chciet tak sa este hadam vyjadri ako to myslel v skutocnosti :)

30.11.2011 22:49 / martin55 Reagovať 0 0 nahlásiť

Myslel som to tak, ze je zbytocne (aspon pre mna) aby muselo byt vzdy video v rozliseni Full HD, chyba mi voba nastavenia rozlisenia. to je vsetko co som chcel povedat :)

1.12.2011 07:05 / .... Reagovať 0 0 nahlásiť

mhm, zatial mi to nenapadlo ale mohlo by to byt uzitocne :)

30.11.2011 20:05 / miso323 Reagovať 0 1 nahlásiť

ja som sa tesil na 8mpx na iPhone, a fakt robi pekne foto, ale tiez ma sklamalo, ze nenataca aj v nizsom rozliseni. Urcite je 1080p dobre, ale pre bezne netove uploady je to strasne vela. Ja nemam nejak super net a kym sa mi nacita chvilka z 1080p videa tak ma ide porazit. Teraz ked mi pride ta N9, tam je len 720p. Tam zasa mohli dat aj moznost vyssieho rozlisenia, ale na to nieje dost vykonny HW.

30.11.2011 20:09 / ..... Reagovať 0 0 nahlásiť

ak dobre viem, tak na svk nenajdes mobilny net ktory by pokryl taketo potreby :) takze budes mat nakoniec N9 ? .. super, daj potom vediet :) tam je ten MeeGo OS ?

30.11.2011 20:14 / Reagovať 0 0 nahlásiť

"Urcite je 1080p dobre, ale pre bezne netove uploady je to strasne vela" - pri youtube si zvolis ci chces HD alebo neHD a este aj tak ti to video brutalne skomprimuje a pri facebooku je to podobne, takze tvoje obavy su uplne neopodstatnene

30.11.2011 20:28 / ..... Reagovať 0 0 nahlásiť

mozno myslel upload na nejake vlastne ftp, neviem ..

30.11.2011 21:50 / miso323 Reagovať 0 2 nahlásiť

sak to ze naco nahravat fullHD ked sa to aj tak zmensi.. mozno mam len ja na prd net -cca 512kb, ale mne to proste 1080p neprehraje tak aby som pri tom nestratil nervy. Ani na youtube :D Dokonca aj online serialy pozeram 240p. Ale nie.. fakt je dobre ked zariadenie dokaze nahravat 1080p, ale mala by tam byt aj moznost nizsieho rozlisenia.. uz len pre moznost volby.

30.11.2011 22:00 / Reagovať 0 0 nahlásiť

napriklad pre svoju potrebu? ty nahravas radsej pre potrebu inych ludi (youtube) ako pre svoju potrebu? ak chces moznost volby, kup si android. Mozes volit na nom od rana do vecera co len chces

30.11.2011 22:58 / miso323 Reagovať 0 0 nahlásiť

mal som android.. xperiu mini pro.. a 1080p nenatacala :D

30.11.2011 21:54 / miso323 Reagovať 1 1 nahlásiť

no kedze uz mam mobil vybrany, neviem ci ma zmysel sa tu uz vobec ukazovat.. :D Nevravim, ze N9 je najlepsi mobil, ale myslim ze je to vyzva. androida na hranie so mal asi tyzden a moc som mu nedal zabrat co sa tyka nahravania aplikacii. Ja potrebujem hlavne spolahlivo telefonovat. Na meego je uz 730 aplikacii wauuu :D

1.12.2011 07:30 / ....... Reagovať 0 0 nahlásiť

... len ked mas volny cas a nevies co s nim .. inak to nema zmysel :) su lepsie stranky na informacie :P to nevadi ze ich je malo, hlavne nech to nie je 730 verzii poznamkoveho bloku :)

1.12.2011 09:39 / mison323 Reagovať 0 0 nahlásiť

kludne sa popozeraj http://my-meego.com/software/index.php...

30.11.2011 22:28 / ..... Reagovať 1 0 nahlásiť

no nic, idem spat ... rano tu ocakavam prispevky od nasho zahadneho nocneho vulgarneho diskutera .... samozrejme smerom na apple :))

1.12.2011 09:47 / mison323 Reagovať 0 0 nahlásiť

niekto tu vyplakuval ze 16Gb nieje v telefone dost.. a co tak sluzby typu iCloud a dropbox?, tym padon nepotrebuje iPhone ani usb storage a BT na prenos dat. odfotite a zachvilu to mate vsade kde treba.

3.12.2011 14:29 / milan Reagovať 0 3 nahlásiť

všetko su to lopaty čo sa vybijú po 2 hodinovom používaní tak aké hi tech . to tam síce má ale možeš to naplno využívať asi len hodinu . a ani sneh tým nevyhrnieš . ešte že aspon nokie majú výdrž baterky a menšiu spotrebu v porovnaní z ostatnými .

7.12.2011 19:00 / romanno Reagovať 0 1 nahlásiť

a Blackberry nic? 9900? Nemrzne, nepada, nerestartuje sa sam od seba, kombinacia touch-screen a full klavesnice, baterka vydrzi 2 dni.

14.12.2011 21:14 / Mentol999 Reagovať 0 5 nahlásiť

Ja mám nokiu N8 kamoš iphone 4s Ja mám video "iba 720" on 1080. Ale keď si to pozriem na TV s veľkosťou 96 a viac palcov. Tak to video od iPhonu je o dosť kockatejšie, menej ostré, slabšie farby. Ale hlavne že má Ful HD. On má na iPhone neviem koľko Ghz dvojadrový procák. Ja mám jedno jadro na 680 Mhz. Všetko ide rovnako rýchlo, len to jeho 2jadro žerie baterku. jemu vydrží 1 deň mne 2-3 dni. A to nerátam funkcie ako FM Transmiter,( napojím to bez káblov aj na 100 ročné rádio!!!) časované profily,USB OTG, HDMI a aj klasický tv výstup.( napojím to aj na 25 ročný televízor) xenónový blesk, konečne fotky aj v noci, a tramtaradá úplná bomba na záver je že ma zobudí aj keď je vypnutý, ( platí to aj pri vybitej baterke,) a to dokázal PRVÝ mobil ktorý mal budík. Iphone je len hračka za veľa prachov, teda môj tiež nebol lacný 480€ pred necelým rokom ale som VEĽMI spokojný a VôBEC NEĽUTUJEM,

14.12.2011 21:18 / Mentol999 Reagovať 1 4 nahlásiť

A ešte som zabudol, že to dokážem nabiť aj klasickou nokiáckou nabíjačkou a usbčkom. A nabíjal som to aj usbčkovou nabíjačkou zo samsungu a aj zo Sony Ericssonu. A všetko ide aj napriek tomu, že NIESÚ kompatibilné medzi sebou. Nokia Nková rada 4ever.

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke