Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

GSM používame 15 rokov. Orange oslavuje

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.163.70.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
70 príspevkov
16.1.2012 23:14 / Lubino (zive.sk) Reagovať 2 18 nahlásiť

Posielam kvety

16.1.2012 23:39 / pedro (zive.sk) 3 3 nahlásiť

prvym 100 zakaznikom ma orange vraj nachystane prekvapenie :)

17.1.2012 01:01 / 5eter (zive.sk) 0 50 nahlásiť

Ano, ma...1 fakturu za cenu dvoch.

17.1.2012 07:46 / 0 33 nahlásiť

minister palacka zabezpečil pre slov,operátorov bezkonkurenčné prostredie s 15 x vyššími cenami ako v západ. europe. Zato v Smotánke sa tak radi doteraz stretávajú,ved oslavovať je stále čo....... a sprostí ludia plaťme veselo nadalej.........To sa to dobre podniká na Slovensku...:-D

17.1.2012 08:27 / crash (zive.sk) 0 18 nahlásiť

uplne presne si to vystihol ...... miesto toho aby cusali ako vos pod chrastov oni oslavuju ten smradlavy kartel .... su to neuveritelne miliardy o ktore okradol len orangutan tuto spolocnost

17.1.2012 08:54 / 0 9 nahlásiť

Ale no.. vari len nezavidis alternativnemu gabovi, ktory chce pre Slovensko len to najlepsie.. ozaj, kam ho sudruhovia zo SDKU upratali? Do Londyna??

17.1.2012 09:19 / Busy (zive.sk) 0 5 nahlásiť

Co z toho ked alternativny gabo chce pre Slovensko len to najlepsie, ked potom ucet za "to najlepsie" musia zaplatit Slovaci ???

17.1.2012 09:19 / crash (zive.sk) 0 5 nahlásiť

skulavy klerenc??

23.1.2012 19:04 / lukas (zive.sk) 0 1 nahlásiť

..preco nezacnes podnikat aj ty kamarat a dalsich 90% mudrlantov, ktori tu prispievaju :-)

19.1.2012 14:33 / 0 0 nahlásiť

Aj Slováci chcú "free mobile" výzva operátorom nová stránka na facebooku :-D

16.1.2012 23:40 / pedro (zive.sk) Reagovať 0 20 nahlásiť

a musim pochvalit autora, pekny a podrobny clanok, zaujimave citanie.

17.1.2012 00:21 / Reagovať 32 11 nahlásiť

Ja využívam hlasové služby Globtel / Orange od decembra 1997 a som spokojný. V súčastnosti využívam aj dátové služby od Orange a tiež som spokojný, aj keď by som prijal zväčšenie dátových balíčkov, pri zachovaní, alebo znížení cien.

17.1.2012 00:32 / stanky (zive.sk) 5 61 nahlásiť

v decembri som po 14 rokoch od nich odisiel a tiez som spokojny.

17.1.2012 00:59 / 30 21 nahlásiť

stanky - V súčastnosti majú všetci traja operátori v ponuke aj služby bez viazanosti, ktoré sú veľmi podobné. Preto prenos čísla do už O2 (predpokladám, že si prešiel do O2) už teraz nemá v podstate zmysel, len ak by si sa ulakomil na ponúkaných 100€, ktoré operátor dáva vo forme zľavy na službu, samozrejme za určitých podmienok. Ja v sieti OR využívam na hlasovej SIM aj také služby, ktoré O2 dodnes neumožňuje, prečo by som teda menil sieť?

17.1.2012 05:03 / ja (zive.sk) 4 13 nahlásiť

ako vies ze isiel do O2?

17.1.2012 10:06 / OJRO (zive.sk) 2 14 nahlásiť

určite odišiel do FanFánu, veď aj to je vraj pre OR cudzia sieť :-D

17.1.2012 06:14 / botto (zive.sk) 18 6 nahlásiť

Presne Pavel aj keď o2fans sa ide z o2jky potentovať a pritom pri o2jke skôr strácajú.

17.1.2012 09:11 / Muchache (zive.sk) 3 28 nahlásiť

Ludia ak ty to nepochopia. Nie potentovať, ale keby niet o 2 tak ešte si stále tí smradi dajú platiť 15 Sk za min. na kredit. Prístup k zákazníkovi je obrovský rozdiel , nehovorím už o tom, že po mnohoročnej spolupráci pomaranč ani degeš ružový si svojich zákaznkov nevážia. V živote ich už podporovať nebudem a stačí mi , že si volám mnohonásobne lacnejšie ako kedysi u nich .

17.1.2012 09:57 / RastislavJ (zive.sk) 21 1 nahlásiť

1)"ale keby niet o 2 tak ešte si stále tí smradi dajú platiť 15 Sk za min. na kredit" predplatenka OR Click 8,90SK/min predplatenka TM Nonstop 9,50SK/min predplatenka O2 Narovinu 8,50SK/min Ešte nejaká rozprávka? 2) O2 bol jeden z troch záujemcov. A evidentne dal najslabšiu ponuku.

17.1.2012 14:29 / qwe (zive.sk) 6 0 nahlásiť

lebo pri O2 dostanes po 10 rokoch nieco, su tu 5 rokov a po piatich rokoch daco daju.

17.1.2012 09:20 / Busy (zive.sk) 3 21 nahlásiť

A ja zase v sieti O2 na svojej hlasovej SIM vyuzivam aj take sluzby, ktore Orange dodnes neumoznuje, preco by som teda menil siet ?

17.1.2012 12:53 / 10 2 nahlásiť

Busy - Tá služba, o ktorej som sa zmienil ja GSM banking, ktorý už niekoľko rokov u OR využívam. Ak máš na mysli u O2 službu DN a využívaš ju, je to OK. Ja pozitívne hodnotím aj volania po 3. minúte, pri O2 fér, v domácej sieti. Ja tiež volania po 3. minúte v O2 využívam, keďže mám väčšinu rodiny v O2, ale na samostatnej SIM a samostatnom čísle. Aby som nemusel nosiť dva telefóny, tak používam duál s dvomi SIM. Cez to všetko OR je a ostane mojim kľúčovým operátorom.

17.1.2012 14:12 / Busy (zive.sk) 3 4 nahlásiť

O2DN mam ale vzhladom na to ze mesacne sa vojdem do 50 MB, v podstate by mi stacili aj nejake lacnejsie obmedzene datove balicky (tusim ze Orange dava uz od 5.90). Volania po tretej minute zadarmo nemam, som O2 Jednotka. Myslel som hlavne sluzbu M3, ktora sa sice v urcitej podobe da vyskladat aj u Orange, ale bud to celkovo vyjde ovela drahsie alebo s viazanostou a to nechcem. Jediny kto ma tuto sluzbu plnohodnotne a zadarmo, je funfon. Inak ja by som vyuzil aj trojsimkovy mobil - potrebujem mat O2 na fakturu + O2 na kredit (pretoze O2 az prilis casto dava ovela lepsie akcie na kredit) + ceske O2 (pretoze casto jazdim do Ciech a viac sa mi vyplati "zivit" cesku simku nez platit drahy roaming. Ale zial u nas na trhu nie je ziadny slusny high-endovy ani dvojsimkovy, nieto este trojsimkovy mobil...

17.1.2012 10:35 / crash (zive.sk) 1 16 nahlásiť

Pavel je trapne od orangutana ze sem posiela do diskusii svojich ludi pisat PR prispevky ..... nemyslis??

17.1.2012 13:51 / 11 2 nahlásiť

crash - Prečo si myslíš že ma do diskusie niekto poslal? Ja som svojprávny človek a vyjadril som iba svoj názor. Ja mám s operátorom OR dobré skúsenosti, tak v čom je problém? Určite sa nájdu aj takí, ktorí majú inú skúsenosť, ale to platí pre všetkých operátorov.

19.1.2012 09:39 / 1 5 nahlásiť

Až na to, že to čo píšeš nie je pravda. Ja mám číslo z prvej akcie (PF 97 = dec. 1997), dnes ho používa manželka. Vlani v septembri (2011) som kúpil pre seba ďalšie. Dal som si 50 min. paušál a 1000 MB. Mojou vlastnou chybou som v novembri platil 125 € - mal som o dosť väčšiu spotrebu. Tak som zašiel do Orange kde mi ponúkli podľa mojej spotreby paušál 200 min. a tie dáta. Celkom asi 27 € - že by trebárs upozornili na drastické prekročenie a poslali ma do predajne si to zmeniť - NIE. Išiel som do O2 a tam mi ponúkli za podobný profil 21€. Plus 20 x 5€ zľavu = tých 100€. Výsledný paušál teda 16€. Preniesol som číslo. Asi za hodinu po spustení prenosu mi volali z Orange, že neverejnou ponukou mi dajú cca. 23€ ponuku. Ak si myslite, že toto je seriozna reakcia od Orange, tak ste v úplnom rozpore s mojimi závermi.

17.1.2012 09:01 / Pilat (zive.sk) 0 12 nahlásiť

Presne tak aj moja cela rodina od nich odisla a sme spokojny a vysmiaty kolko sme usetrili, v mojej sieti mam 100 minut za 1 Euro.

17.1.2012 09:06 / Pilat (zive.sk) 1 19 nahlásiť

Orange - velka reklama ........ a nic nove pod slnkom, v susednom Rakusku za 9 EUR 1000 volnych minut, Orange su obycajni h....i, inde ako na Slovensku by sa so svojimi vysokymi cenami nepresadili, darmo Ti daju 5000 minut zadarmo, ked ich aj tak vacsinou neprevolas, ale musis zaplatit 30 EUR + hovory do druhych sieti, pekny podvod

17.1.2012 14:41 / qwe (zive.sk) 9 0 nahlásiť

tak si to chod zobrat do rakuska, lolo.. na co by davali take ceny, ked konkurencia ma porovnatelne ceny

17.1.2012 11:25 / Robo (zive.sk) 0 22 nahlásiť

Ja som odišiel po 13 rokoch. Do O2, aby mali niektorí radosť. A nie pre preto, lebo som dostal 50 € príspevok, ale preto ako sa Orange k nám, malým zákazníkom správa.

17.1.2012 00:59 / 5eter (zive.sk) Reagovať 7 0 nahlásiť

Tak teda 81 miliard (v podnadpise) alebo 81 tisic miliard (v clanku)?? A, aby som nezabudol...tiez posielam kvety.

17.1.2012 05:04 / ja (zive.sk) Reagovať 0 7 nahlásiť

ach ten Lovencin, daky divny veta:-) Výhodu toho, že NMT sieť EuroTelu už pred spustením GSM využívali mnohí zákazníci, nedokázal operátor neskôr.

17.1.2012 06:10 / botto (zive.sk) Reagovať 17 5 nahlásiť

Gratulujem Globtelu a FanFonu. Posielam taktiež kvety.

17.1.2012 07:48 / Azsh (zive.sk) Reagovať 6 10 nahlásiť

Ach to uz 15 rokov platim Globtelu/Orangu ... :-P

17.1.2012 08:34 / ja (zive.sk) 4 15 nahlásiť

uprimnu sustrast :-)

17.1.2012 08:51 / M i r o (zive.sk) Reagovať 0 15 nahlásiť

Skorumpovali SDKÚ a otvorili si u nás zlatú baňu. Vo Francúzsku nafúknutá ORANGE bublina spľasla, keď museli ihneď znížiť ceny o 50% lebo tam prišiel 4. operátor a spôsobil revolúciu. ...neomezené volání, SMS a MMS + 3 GB dat v přepočtu za českou pětistovku, nebo 60 minut a 60 SMS za 50 Kč.... http://www.mobilmania.cz/clanky/4-operator-zpusobi... ...

17.1.2012 09:14 / marek1234 (zive.sk) 1 17 nahlásiť

Pekny clanok, vdaka za link na mobilmania.cz! Taka revolucia by sa zisla aj u nas. Preto som po rokoch odisiel z Orange, radsej splachnem 10 EUR do zachodu, ako by som zaplatil co i len 1 cent Orange!!!

17.1.2012 09:23 / M i r o (zive.sk) 0 16 nahlásiť

U nás je to zatiaľ vo fáze kartelu a prikrmovaná gorila usilovne odháňa 4. operátora.

17.1.2012 09:16 / Busy (zive.sk) 0 12 nahlásiť

No ty brdo tak to by som bral hned. Neobmedzene vsetko do vsetkych sieti + 3GB dat za 20 eur mesacne to je skvele. Jedine, co mam teraz lepsie je O2DN, ale kedze mesacne spravim tak mozno 50 MB dat (na stahovanie filmov mam doma optiku) tak 3GB je pre mna uplne dostatocne. Rad by som ale vedel ako to maju doriesene s prepojovacimi poplatkami do inych sieti, t.j. ci nebudu stratovi ked by som za tych 20 eur hodne volal do inych sieti.

17.1.2012 22:27 / Iguso (zive.sk) 1 6 nahlásiť

V kultivovanych krajinach ludia nevolaju nasilu len preto ze je to zadarmo. Ale to slovensku dlho dlho nehrozi. Posielam kvety.

18.1.2012 09:04 / Busy (zive.sk) 0 2 nahlásiť

To je jasne, ale operator predsa musi urobit taku ekonomicku kalkulaciu na cenu sluzieb, aby kvoli tymto sluzbam pri akomkolvek spravani zakaznika nebol stratovy. Napriklad 75% zlava z pausalu ktore dava T-ecko spociva v tom ze niekto iny musi platit plnu cenu pausalu, takze navzajom sa to spriemeruje.

17.1.2012 10:44 / 0 6 nahlásiť

Toto sa na Slovensku asi nikdy nestane, kvoli nenazratym a skorumpovanym ludom, ktori 'vladnu' nasej krajine... 3-[:-(3-[

17.1.2012 11:36 / Kordo (zive.sk) Reagovať 8 2 nahlásiť

Je pravdou že ceny poklesli priemerne o 50 percent príchodom outuu za čo sa môžeme tejto sieti poďakovať česi sú momentálne 100 rokov za nami jediný výhodný operátor v čechách je vodafone ale majú mizerné pokrytie a viac sa mi oplatilo posielať sms z roamingu ako z českého outuuuu že 5Kč jedná sms na slovensko no nech ti nehrabe a z roamingu ma vyšla 13 centov že majú bratia česi super politiku. Ja nemienim každý deň meniť operátora a vyhovujú mi služby Orangutana hlavne kôli dátovým službám a mojemu častému cestovaniu no aj keď sa nemôžeme vyrovnať naším susedom alá Austria vždy sme na tom lepšie ako niektoré krajiny kde sú ceny vyššie a preto sa nad tým nejak nerozčuľujem. Možno nás Orangutan prekvapí nejakým benefitom k svojim 15tinám či? Aj keď moc neočakávam ale človek nikdy nevie prajem im veľa úspechov aj do budúcnosti a radšej sa budem držať pomaranču ako pritepleného ružového pantera :D

17.1.2012 11:43 / crucifix (zive.sk) Reagovať 2 14 nahlásiť

Orange Rakusko:http: //www.orange.at/Content.Node/tarife/tarife-ohne-handy/all-in-15-sim-only/ 1000 min. do vsetkych sieti 1000 sms do vsetkych sieti Neobmedzene data, po presurfovani 1GB rychlost dole...bez telefonu 7,50 EUR !!!!!!!! Sme krajina nenažratých operátorov a hlúpych zákazníkov. Novodobý Klondike a samozrejme špecifický trh.3-[

17.1.2012 11:55 / pjotr (zive.sk) 0 7 nahlásiť

free francuzsko http://mobile.free.fr/...

17.1.2012 12:01 / envy (zive.sk) 0 5 nahlásiť

tescomobile slovensko http://tescomobile.sk/pausal-tri100.html... ;-)

17.1.2012 13:20 / botto (zive.sk) 12 1 nahlásiť

Si kompletný.

17.1.2012 13:47 / AG (zive.sk) Reagovať 4 18 nahlásiť

Je uplne jedno, kolko je na Slovensku operatorov. Slovensky a takisto aj cesky trh totiz vyzera takto: 1. Na trhu je X (1, 2, 3) operatorov a vsetci nadavaju, ake je to drahe 2. Pride operator X+1. Urobi nejaku akciu pre socky (Globtel Jarna mobilizacia, O2 Jednotka, Paegas Dancall 2711 s cestinou, Vodafone 40 min. za 10 Kc). Stane sa najvacsim zadavatelom reklamy v krajine, svoju akciu vypropaguje do zblbnutia. Ceny ma napohlad celkom dobre, ale to plati tak pre 1/3 sluzbieb. Tie zvysne 2/3 ma bud predrazene, alebo ich nema vobec (3G), navyse ma hnusne mizerne pokrytie a nespolahlive sluzby. 3. Operator X+1 sa stava milacikom socialneho publika. Fananatici firmu ospevuju a brania do roztrhania tela. Pre nich nic lepsie pod slnkom nikdy neexistovalo. Novy operator je ten najlepsi kamarat, frajerka, pes, proste vsetko. 4. Trh docasne upravi ceny tak, aby nie vsetky socky utiekli k X+1i. Ostatni operatori teda ponuknu nejake tie nove akcie a predstavia nove sluzby, ktore konkuruju novemu opertorovi. 5. Ukazuje sa, ze stare drahe pausaly u starych operatorov su stale rovnako popularne. Ludom totiz nejde o to mat lacne a dobre sluzby, ale mat co najdrahsi nablyskany mobil, hlavne aby bol dotovany. 6. X+1 postupne buduje siet a rozsiruje sluzby. Stale je to sracka co sa tyka kvality a pokrytia, ale uz to tak nebije do oci. Vyzera v podstate ako dalsi velky operator. Sice stale ma problemy ako na zaciatku, ale dokaze ich dobre zahladit. 7. X+1 ma stale svojich fanusikov, ktori ho budu branit do roztrhania tela a obhajovat v kazdej internetovej diskusii. 8. X+1, ako mu prestava byt treba tvarit sa ako novy a kamarat, zrusi vsetky povodne socialne sluzby. 9. Kazdy z teraz uz X+1 operatorov uz neustale iba chrli reklamu a nove sluzby, ktore su stale viac a viac nevyhodne a maju stale viac a viac pravnych kluciek, vynimiek a chytakov. 10. Sme naspat v bode 1.

17.1.2012 13:59 / botto (zive.sk) 6 5 nahlásiť

Máš u mňa (+) za reálne zhrnutie ako to skutočne je a aj bolo. Ceny sa odrážajú od toho koľko sú ľudia schopný platiť.

17.1.2012 14:11 / crucifix (zive.sk) 1 4 nahlásiť

tvoje zavery su velmi zjednodusujuce a cierno-biele. Tu zlyhava povedomie zakaznikov ( nemoze byt kazdy ekonom, analityk), zlyhavaju spotrebitelske organizacie, podobne stat, media, ktorych ulohou je mimo ine upozornovat (lenze sa boja, aby neprisli o reklamu)...a zlyhavaju aj opovia lebo je rozdiel ryzovat a zarabat. Nemozes vsetko zvalit na ovecky, ovecky su aj v Rakusku, ale tam maju napr. extremne silne zazemie spotrebitelske organizacie.

17.1.2012 14:29 / AG (zive.sk) 1 4 nahlásiť

Spotrebitelske organizacie su len tak silne, aki silni su spotrebitelia. Stat je na tom rovnako a media, co zmozu? Aj keby SME, Pravda a vsetky ostatne velke media priniesli porovnanie nasich a britskych cien, operatori to proste popru (v ramci prava na odpoved) a nic sa nezmeni. Zmenilo sa azda nieco, ked bola velka kampan za zrusenie poplatkov u bank? Nic. (Ano, bola to aktivita mbank, ale bolo to aj pravidve.) Odvrtedy sa este zvysili. Samozrejme ze je to zjednodusujuce, nebudem tu predsa pisat diplomovku. Ano, aj v zapadnych krajinach su ovce, ale ineho druhu - idu za najlepsim pomerom vykon/cena, zatial co tu idu ludia iba za reklamou. Hej, niekedy sa tu daju vyzobat hrozienka, ja mam stale pausal so 75% zlavou, co mi len neustale pripomina, ake by to bolo uchylne platit za to iste 4 x viac, cize beznu cenu.

17.1.2012 14:42 / crucifx (zive.sk) 2 4 nahlásiť

Je pravda, ze na slovensku su strasne slabi niektori spotrebitelia (typu dam si oblek a idem po telefon). Na druhej strane nemozno od cloveka ocakavat, ze bude expertom na uplne absurdne ponuky opov (cenniky, web, reklamy....) Zahranicne ovce nejdu za najlepsim pomerom cena/vykon, u nich si tieto psycho-finty opovia jednoducho nemozu dovolit. Plati aj etika v podnikani, ozajstne konkurencne prostredie...ale tu by museli ludia prestat brat pausaly/telefony aspon rok, aby sa tito nasi mudrlanti spamatali.

17.1.2012 15:45 / M i r o (zive.sk) 3 3 nahlásiť

Na Slovensku je evidentne kartel 3 operátorov a trh tu vôbec neexistuje. Všetky tie reklamy, či rivalita to je iba kamufláž, aby to podobalo trhu. A zisk je doslova obludný... z každého 1€ skoro 50%, t.j.50centov. Je úplne jedno u koho si, je to všade +- rovnako, sú jednoducho medzi sebou dohodnutí.

17.1.2012 13:56 / Reagovať 1 13 nahlásiť

typický Orange... zaplatí si X reklám v Y médiach, aby každý vedel, čo oni za naše peniaze dokázali namiesto toho, aby dali zákazníkom čo i len biednu jednodňovú akciu.. Modrý operátor ich už ani nestíha počítať a nemusí mať na to ani dôvod na oslavu..

17.1.2012 14:03 / botto (zive.sk) 11 4 nahlásiť

Ten tvoj modrý keby mal toľko zákazníkov ako orangután tak by bol ešte drahší ako orangután. Stačí sa zamyslieť ako sa chová od prvého umelého melóna.

17.1.2012 14:15 / 0 12 nahlásiť

som zákazníkom oranžového a môj príspevok mal byť ako tichá sťažnosť voči jeho sebeckému chovaniu.. ale to nie som prvý..

17.1.2012 15:10 / M i r o (zive.sk) Reagovať 0 5 nahlásiť

Ten čas letí... tak už je to 15 rokov čo pán Palacka z SDKÚ dovolili orangutanovi kŕmiť našu gorilu. Orangutan s gorilami vytvorili zo Slovenska naozaj "špecifický trh=inde sa to volá kartel", kde iba mesačný zisk je dnes u Orange cca 30 miliónov€. Ale smiešny poplatok za licenciu na 10 rokov už socky u orangutana platiť nechcú.

17.1.2012 16:06 / yeti (zive.sk) Reagovať 1 6 nahlásiť

Ja som mal svoj prvy mobil v maji 1997 v Globteli,Philips Fizz.Ale uz tam davno nie som a som spokojny B-]

17.1.2012 17:52 / Manobb (zive.sk) Reagovať 11 0 nahlásiť

Jarná mobilizácia - II. diel ... posielam námet na II. diel "jarnej mobilizácie" ... http://www.mobilmania.cz/clanky/4-operator-zpusobi... ... Toto je super: Za necelých 20 Eur tarif "takmer" bez obmedzenia !!! neomezeně do všech mobilních sítí ve Francii, Kanadě a USA včetně Aljašky a Hawaje + neomezené volání na pevné linky ve 40 zemích SMS/MMS - taktiež neobmedzene DATA - neomezené připojení přes Free Wi-Fi hotspoty (4 miliony míst) + 3 GB přes 3G ******************************************* A ešte poznámka k O2: "500 000 zákazníků za první týden" .... takto to malo vyzerať nielen pri O2 Jednotkách, ale aj pri O2 Fér, ak by tie programy nezaspali na vavrínoch, ale by aplikovali podnety klientov na ich vylepšenie ... DOBRÁ PONUKA SA TOTIŽ PREDÁVA SAMA !!!!! ;-)

17.1.2012 18:01 / bubelaj (zive.sk) 0 10 nahlásiť

troll opat uraduje. len pre tvoju informaciu francuzsko ma 65 milionov obyvatelov. 500 k ludi je uplne zanedbatelne mnozstvo.

17.1.2012 18:26 / Manobb (zive.sk) 5 0 nahlásiť

Sorry, bubelaj, nechcel sa Ťa dotknúť troll a socka. Platím za 200 minút do ALL SR sietí iba 5,97 Eur, tak som v poňatí francúzskeho operátora z kategórie "sociálny". Tam "sociálny" paušál za 2 Eur obsahuje 60 minút + 60 SMS (čo môžeme prirovnať pri 6 Eurách cca na 180 minút + 180 SMS). ;-) Radšej budem sociálny a šetriť ako sa hrať na bossa a platiť neprimerane veľa za ten istý objem služieb (viď. cenníkové ceny našich operátorov) ...

17.1.2012 19:24 / bubelaj (zive.sk) 0 8 nahlásiť

kde si mozem ten tvoj pausal aktivovat ja a vsetci zaujemcovia ? si navlas rovnaky pripad ako lubomir zvany momentalne "T".

17.1.2012 18:43 / Manobb (zive.sk) 8 0 nahlásiť

Tam "sociálny" paušál za 2 Eur obsahuje 60 minút + 60 SMS U nás Ťa to vyjde pri použití extrabalíčkov napr.: ALL50 (6Eur) + 10x0,13 (1,30Eur) + SMS50 (3Eur) + 10x0,06 (0,60Eur) = 10,90 Eur !!! Slovák u najobľúbenejšieho operátora tak zaplatí za 60 min.+ 60SMS až 10,90 Eur, čo je vyše 5-násobné drahšie !!! P.S.: Pre tých, čo budú mať nutkanie obhajovať volania vo vlastnej sieti, tak ON100 je za 3 Eur + 3,60 za 60 SMS = 6,60 Eur, čo je ešte stále vyše 3-násobne drahšie !!! OK, skúsime aj extrém: 1. neprerušené volanie v trvaní 60 minút do vlastnej siete = 0,39 Eur + 3,60 za SMS = 3,99 Eur, čo je - a budem sa asi opakovať - opäť drahšie, a to až takmer dvojnásobne !!! ;-) P.P.S.: Obhajovači slovenských operátorov u mňa vždy dokážu vylúdiť úsmev na tvári z toho, že tento národ je jednoducho nepripravený hájiť svoje záujmy a dokáže "mudrovať" len pri pive.

17.1.2012 19:30 / crucifix (zive.sk) 0 7 nahlásiť

Opat zjednodusujuce zavery... Najvacsim problem nie je "narod" najvacsi problem je nevedomost. Nevedomost maju na svedomi media, stat...a dalej je to neexistujuce konkurencne prostredie, slaby legislativny ramec...atd atd. Je lahke zvalit vsetko na ludi. Ale telefonovat je nutnost, pri x ponukach a y variantoch sa stratim uz aj ja. sranda je ze 100 min. od pomaranca + vecer vikend do citrusovej siete stale stoji cca 21 Eur, stalo tak aj pred 4 rokmi ak nie aj dlhsie (lenze za ten cas sli ceny telefonov RAPIDNE dolu a ceny dotacii POKLESLI...a to nehovorim a posilneni SVK koruny a dalsich a dalsich premennych vstupujucich do tohto procesu) Ozaj nezda sa tu niekomu ani trochu divne tie ABSURDNE CENY DOTOVANYCH TELEFONOV?

17.1.2012 20:15 / Manobb (zive.sk) 4 1 nahlásiť

"Nevedomost maju na svedomi media, stat...a dalej je to neexistujuce konkurencne prostredie, slaby legislativny ramec...atd atd." Súhlas, ale iba čiastočný. Myslím si totiž, že ľudia sú leniví informácie získavať .... čítať, pýtať sa, zisťovať si ich. Vo všeobecnosti: Majú prakticky nezáujem o svoje najbližšie okolie, čím de facto strácajú kontakt aj so širším okolím (ľuďmi a prostredím). Je to v našich hlavách, v našich povahách. Žiaľ. ;-)

19.1.2012 13:45 / 69 (zive.sk) 0 2 nahlásiť

miestny maskot manobb vies kulove o tomto socialnom pausale. preto si daj facku. rovnako by mali postupovat aj vsetci senzaciechtivi novinari ktori uverejnili a ale zabudli napisat k tomu b,c... Majiteľom Free Mobilu je spoločnosť Iliad, ktorú vlastní excentrický multimilionár Chavier Niel. Excentrický preto, že ako jeden z mála z manažérov v telekomunikačnom biznise nie je absolventom nejakej prestížnej univerzity. Alebo aj preto, že zbohatol na biznise so službami online zábavy pre dospelých. Na vysvětlenou: francouzská vláda v březnu loňského roku nařídila operátorům nabízet i paušály pro sociálně slabé, aby si ho mohli dovolit i lidé, kteří dostávají jen podporu od státu. snivajte svoje vlhke sny o dvojeurovych pausaloch so 60 minutami a 60 sms spravami. predpokladam ze nikto z vas nechce byt dobrovolne v skupine socialne odkazanych len preto aby mal narok na takyto pausal. prikazovat niekomu aby predaval aj takyto typ pausalu je chore. nech si stat postavi vlastne bts a potom nech poskytuje ludom bez prace hoci aj bezplatne sluzby mobilnej telefonie. potom sa mozu tvarit ako socialisti. howgh.

17.1.2012 20:50 / e51nokia (zive.sk) Reagovať 13 1 nahlásiť

Ako si mi ušlo verejné ospravedlnenie O2, Orange za spornú reklamu trhania farieb orange. Neviete čo sa deje?

19.1.2012 14:16 / maro (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Hej, tu na Slovensku má Orange aj keď nie možno najvďačnejších ale najbohatších klientov;-)

19.1.2012 21:08 / l0l0 (zive.sk) Reagovať 0 1 nahlásiť

Mne v clanku chyba obrovsky globtelacky preslap v podobe francuzkych mobilov znacky SAGEM. Od Sagemu potom kupili aj setopoxy do tej ich spomalenej optiky. To bol dalsi preslap, ale uz ako Orange. Skoda ze sa nepoucili.

31.1.2012 11:38 / juu (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

velmi zajímavé zápasy http://hete.netstranky.cz/...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.