Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Apple žiada Brusel, aby zasiahol proti firme Motorola Mobility

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.198.42.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
12 príspevkov
20.2.2012 13:13 / ... (zive.sk) Reagovať 3 22 nahlásiť

Jak malé deti na pieskovisku....maaamííí Motorola mi nedovolí ....beee a potom ... Motorola prestaň, veď som ti povedala, že sa musíte dohodnúť ....;-) Keď každý platí tak nech aj Apple platí !!! Doteraz neplatil nič tak nech ho skasíruje...3-[ ak aj Samsung alebo HTC platí 2,25% s tržby TOP modelu tak nech platí aj Apple. Je ich problém, že HTC predá menej TOP modelov ako Apple B-]

20.2.2012 13:40 / Busy (zive.sk) 4 11 nahlásiť

Tak tak, Apple ma peniazkov dost, tak nech plati ! Alebo nech tie patenty nevyuziva, ked za ne nechce platit. Alebo nech da ostatnym pokoj a ostatni daju pokoj jemu ;-)

20.2.2012 13:17 / Reagovať 2 3 nahlásiť

nudáááááá

20.2.2012 13:23 / mental.disease (zive.sk) Reagovať 1 4 nahlásiť

Tak ako je to? "Nemecký súd totiž koncom uplynulého roka vydal predbežné rozhodnutie, v ktorom potvrdil porušovanie patentových práv Motoroly spoločnosťou Apple." "Apple vyhral spor s Motorolou, môže zakázať predaj jej zariadení v Nemecku" tie dve vety si dáko odporujú..

20.2.2012 13:29 / 0 10 nahlásiť

Neodporuju. Prva veta je o porusovani patentov, co patria Motorole spolocnostou Apple Druha o porusovani patentov, co patria Apple spolocnostou Motorola.

20.2.2012 13:34 / mental.disease (zive.sk) 1 1 nahlásiť

njn, nebol som si istý, lebo viem že motorola už dáke spory s Apple vyhrala.

20.2.2012 13:38 / ddkk (zive.sk) Reagovať 4 12 nahlásiť

apple je uz trapny... ta ich politika je ako cigani na slovensku

20.2.2012 13:54 / M2 (zive.sk) Reagovať 5 17 nahlásiť

Samsung: Mamiii, Apple porusuje moje technologicke patenty na 3G! EK (Mama): Ticho, musis sa podelit! ----- Apple: Mamiii, motorola ma predbezne opatrenie na moj design, ale aj tak ho zakaz v celej Europe! EK (Mama): Iste milacik, cokolvek pre teba, ten smrad ti nebude kradnut placku!

20.2.2012 15:27 / mass (zive.sk) Reagovať 0 9 nahlásiť

Preco Apple nepoziada slovenske sudy o pomoc, u nas je vsetko promptne a zaroven najlepsia vymozitelnost prava :-D:-D:-D:-D:-D Pravnici od Applu by stali s diplomatkami zoradeni a skrabali by si cela, kym by sa Harabin pred nimi sulal na zemi od smiechu :DDD

20.2.2012 19:19 / R1S0 (zive.sk) Reagovať 1 8 nahlásiť

Mily Apple,chod uz konecne do prec,a prestan otravovat vzduch... uz je toho privela. :-/

20.2.2012 23:12 / TA (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

ak niekto zarába na cudzom patente, ktorý je mu prístupný len z hľadiska jeho všeobecného zamerania, tak by mal platiť dostatočne vysokú sadzbu, že mu dané riešenie produkuje zisk. Neviem síce, čoho presne z technológií 3G sietí sa týkajú inkriminované patenty, ale bez 3G by asi veľa vody nenamútili, takže platiť 2,25 % je len almužna (nehovoriac o tom, že Apple má vysoké marže, čo by sa správne malo taktiež zohľadniť pri určovaní výšky tejto sadzby).

21.2.2012 18:46 / roob (zive.sk) Reagovať 1 2 nahlásiť

plne suhlasim s applom, motorola sa asi zblaznila ked chce 2,25%. Mali ziadat okamzity zakaz predaja iphonu v EU, presne ako ziadaju tie applovske ku*vy od samsungu!

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.