Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/itanketa
Diskusia

Apple žiada Brusel, aby zasiahol proti firme Motorola Mobility

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.161.192.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
12 príspevkov
20.2.2012 13:13 / ... (zive.sk) Reagovať 3 22 nahlásiť

Jak malé deti na pieskovisku....maaamííí Motorola mi nedovolí ....beee a potom ... Motorola prestaň, veď som ti povedala, že sa musíte dohodnúť ....;-) Keď každý platí tak nech aj Apple platí !!! Doteraz neplatil nič tak nech ho skasíruje...3-[ ak aj Samsung alebo HTC platí 2,25% s tržby TOP modelu tak nech platí aj Apple. Je ich problém, že HTC predá menej TOP modelov ako Apple B-]

20.2.2012 13:40 / Busy (zive.sk) 4 11 nahlásiť

Tak tak, Apple ma peniazkov dost, tak nech plati ! Alebo nech tie patenty nevyuziva, ked za ne nechce platit. Alebo nech da ostatnym pokoj a ostatni daju pokoj jemu ;-)

20.2.2012 13:17 / Reagovať 2 3 nahlásiť

nudáááááá

20.2.2012 13:23 / mental.disease (zive.sk) Reagovať 1 4 nahlásiť

Tak ako je to? "Nemecký súd totiž koncom uplynulého roka vydal predbežné rozhodnutie, v ktorom potvrdil porušovanie patentových práv Motoroly spoločnosťou Apple." "Apple vyhral spor s Motorolou, môže zakázať predaj jej zariadení v Nemecku" tie dve vety si dáko odporujú..

20.2.2012 13:29 / 0 10 nahlásiť

Neodporuju. Prva veta je o porusovani patentov, co patria Motorole spolocnostou Apple Druha o porusovani patentov, co patria Apple spolocnostou Motorola.

20.2.2012 13:34 / mental.disease (zive.sk) 1 1 nahlásiť

njn, nebol som si istý, lebo viem že motorola už dáke spory s Apple vyhrala.

20.2.2012 13:38 / ddkk (zive.sk) Reagovať 4 12 nahlásiť

apple je uz trapny... ta ich politika je ako cigani na slovensku

20.2.2012 13:54 / M2 (zive.sk) Reagovať 5 17 nahlásiť

Samsung: Mamiii, Apple porusuje moje technologicke patenty na 3G! EK (Mama): Ticho, musis sa podelit! ----- Apple: Mamiii, motorola ma predbezne opatrenie na moj design, ale aj tak ho zakaz v celej Europe! EK (Mama): Iste milacik, cokolvek pre teba, ten smrad ti nebude kradnut placku!

20.2.2012 15:27 / mass (zive.sk) Reagovať 0 9 nahlásiť

Preco Apple nepoziada slovenske sudy o pomoc, u nas je vsetko promptne a zaroven najlepsia vymozitelnost prava :-D:-D:-D:-D:-D Pravnici od Applu by stali s diplomatkami zoradeni a skrabali by si cela, kym by sa Harabin pred nimi sulal na zemi od smiechu :DDD

20.2.2012 19:19 / R1S0 (zive.sk) Reagovať 1 8 nahlásiť

Mily Apple,chod uz konecne do prec,a prestan otravovat vzduch... uz je toho privela. :-/

20.2.2012 23:12 / TA (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

ak niekto zarába na cudzom patente, ktorý je mu prístupný len z hľadiska jeho všeobecného zamerania, tak by mal platiť dostatočne vysokú sadzbu, že mu dané riešenie produkuje zisk. Neviem síce, čoho presne z technológií 3G sietí sa týkajú inkriminované patenty, ale bez 3G by asi veľa vody nenamútili, takže platiť 2,25 % je len almužna (nehovoriac o tom, že Apple má vysoké marže, čo by sa správne malo taktiež zohľadniť pri určovaní výšky tejto sadzby).

21.2.2012 18:46 / roob (zive.sk) Reagovať 1 2 nahlásiť

plne suhlasim s applom, motorola sa asi zblaznila ked chce 2,25%. Mali ziadat okamzity zakaz predaja iphonu v EU, presne ako ziadaju tie applovske ku*vy od samsungu!

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.