Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Telekom stále ponúka internet na rok zadarmo. Cez trik

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.211.95.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
8 príspevkov
7.5.2012 15:28 / Belt4zar (zive.sk) Reagovať 3 22 nahlásiť

To je síce pekné, že ponúka, ale keď som sa bol informovať na predajni, že mi teraz končí viazanosť u nich a chcel by som prejsť na tento Študentský paušál, tak mi teta za pultom povedala, že si ho môžem zobrať ale len na novú SIM kartu s novým číslom (už aký je problém to aktivovať na pôvodnú SIM-ku na moje staré číslo?), tak som jej hneď povedal zbohom a smer O2.

7.5.2012 15:45 / sovereign (zive.sk) 0 3 nahlásiť

jasne ze to nie je problem, teta si chcela iba zarobit... inak tento SP sa ponuka uz od marca pre vsetky kategorie... nie je to ziadna novinka...

7.5.2012 19:58 / ehm (zive.sk) 1 4 nahlásiť

mal si do 27? lebo na predajni ho nedokazu aktivovat bez vekoveho obmedzenia. mozno len fakt nejakym trikom na nove cislo. alebo len klasika - neinformovanost pracovnikov na predajni, to je uz klasika a telekom je tym (zial) znamy.

7.5.2012 16:30 / Wevo (zive.sk) Reagovať 1 0 nahlásiť

Test UA (Apple)

7.5.2012 16:44 / ... (zive.sk) Reagovať 16 12 nahlásiť

Telekom boduje naplno. Očakávalo sa to síce od O2 ale to túži po titule najdrahšieho opka.

7.5.2012 22:10 / Vasil Bumbajka (zive.sk) Reagovať 0 1 nahlásiť

a bude sa dať ten internet po roku zrušiť, aby mi zvyšný rok nechodila faktúra na 5,99 resp. 9,99 €?

7.5.2012 22:12 / mikosuo (zive.sk) 1 3 nahlásiť

ano v predchadzajucom clanku sa pise ze si to mozes zrusit kedykolvek takz potom tu simku odlozis do suflika a vybavene... skor by ma zaujimalo ze ak si dam na zaciatok ten 500mb ci neskor mozem zmenit na 2gb ktory bude len za 2eura

14.5.2012 12:14 / tom (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Uz je zastavene ponukanie Student.pausalu pre zakaznika nad 27 rokov k dnesnemu dnu s okamzitou platnostou

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.