Diskusia

Test Sony Xperia Sola: Šikovná a inovatívna

19 príspevkov
4.6.2012 09:07 / dunčo Reagovať 8 6 nahlásiť

android a 1320mAh ???

4.6.2012 11:27 / rebel Reagovať 0 13 nahlásiť

nezabudaj,ze japonske auta zeru podstatne menej ako europske,aj olejove nadrze maju pri rovnakom obsahu o litrik mensie,rovnako je to s japonskou elektronikou

4.6.2012 14:43 / Lubino Reagovať 2 0 nahlásiť

Na HTC HD2 mam android 2.3.7 a vydrz priemerne 2dni a to ma baterku 1230mAh, aj ked je pravda, ze nestavim ho velmi.

4.6.2012 09:14 / q Reagovať 4 2 nahlásiť

Tie tenisky ste našli pri smeťiaku ?! www.sneakers.cz

4.6.2012 10:09 / Deathless Reagovať 2 7 nahlásiť

No co..asi pracovna obuv...travnik pred domom tiez nekosim v 300eurovych krokodilkach :))

4.6.2012 10:09 / Deathless Reagovať 6 2 nahlásiť

inac vyzera ako plastova hracka...moj nazor..

4.6.2012 10:44 / Solas Reagovať 0 6 nahlásiť

Na gsmarena.com vyzeraju fotky urobene nimi lepsie, hlavne to macro. Nechce sa mi verit ze to macro v tomto teste bolo to najlepsie co ten mobil dokazal....

4.6.2012 15:27 / Reagovať 24 1 nahlásiť

Kto si tieto mobily kupuje? Hrôza celé Sony - 500 všeliakých model a oničom.

4.6.2012 15:50 / dakar Reagovať 1 19 nahlásiť

kolko mas rokov trulko? 9, 10?

4.6.2012 17:36 / Vasil Bumbajka Reagovať 14 1 nahlásiť

dizajn jak z '86-teho

4.6.2012 17:54 / mmk Reagovať 0 11 nahlásiť

Dizajn sa mi páči. Je to niečo iné, ako ajfoun, alebo samsung, ktoré sú všetky na jedno brďo. Sony je v dizajne podľa mňa veľmi dobrá značka a nerobí telefóny pre deti, ale pre ľudí, ktorí tento dizajn vedia oceniť. Určite sa mi páči viac, ako Samsung galaxy s III (jeho vlastnosti by som chcel, ale dizajn a cenu vôbec). Čo sa mi ale veľmi nepáči je baterka, ktorá sa nedá meniť. Tiež mi príde málo kapacitná a táto recenzia na to až tak neodpovedala, ako by som si želal (jediná veta: "Integrovaný akumulátor ponúkne kapacitu 1 320 mAh, čo novinke vystačí v priemere na dva dni prevádzky" mi naozaj nestačí, pretože ste nenapísali, čo ste robili, ako ste robili...)

4.6.2012 22:08 / Dávid Reagovať 1 2 nahlásiť

Mojich pár postrehov. Ono tam je chyba, že tlačidlo fotáku sa stláča veľmi ťažko. Hlavne druhá fáza keď ho treba dotlačiť. Preto sú fotku veľakrát neostré. Druhou vecou je , že celkovo sú tie fotky dosť špatné. Teda môj subjektívny názor. Vidieť Veľmi veľkú kompresiu pri prezeraní v PC Inak tiež som si myslel že vyzerá plastovo, keď som ju videl na fotkách, ale v reále vyzerá super ! a ten ,,skok " dole pod displejom je perfiš. Dobre sa na ňom drží telefón na šírku. Baterka , no porpavde pri používaní , kedy telefonujem každé dve hodinky tak po 5 minút, sem tam niečo na nete (mobilná sieť) , tak za deň je po nej. Pri neustálom hraní sa som ho vybúchal za 8 hodín :) čiže neklamú tých 480 minút. Floating touch - dobrá vec to je aj teraz . Ja osobne to celkom využívam pri browsovaní. :-) Nepríjemne mi je niekedy, že dispej ako keby blikal tak jemne. Ale stretol som sa stým u viacero SE. CElkom ma zarazilo, že video (avi, kodek neviem) z PC , ktoré som surovo nakopíroval do telefónu nešlo prehrať. Muselo byť MP4.

5.6.2012 05:20 / doprava zdarma anjel Reagovať 6 0 nahlásiť

doprava zdarma anjel krídla Ultra tenký Stander Pevný kryt so stojanom pre iPhone 4, tabliet, $ 2.99, tak dokonalý: http://x.vu/257926... Najlepšie na vaše telefóny

5.6.2012 08:53 / q Reagovať 0 0 nahlásiť

play google nemožnosť nativne prehrávať avi tvoj problém vyrieši ;)

5.6.2012 21:55 / Dávid Reagovať 0 0 nahlásiť

vďaka , pohrabem sa :)

15.6.2012 00:04 / martin Reagovať 0 1 nahlásiť

ak chces prehravat avi subory,treba stiahnut z marketu BS player,ja osobne ho pouzivam a slape fajn.

2.4.2013 23:00 / aram Reagovať 0 0 nahlásiť

Zdravím. Neviem si poradiť s takou triviálnou vecou ako je pripojenie na domácu Wi-Fi sieť. Funguje mi to bez problémov na Samsungu S Dual, na Huawei G300, ale Sola sa len pripája a hneď zasa odpája - sieť pritom registruje. Kde som asi urobil chybu?

6.6.2012 09:57 / sony Reagovať 1 0 nahlásiť

tie baterie u Sony telefonov su v dnesnej dobe fail.

11.6.2012 09:42 / testerm Reagovať 0 2 nahlásiť

a kde sa da zohnat lumia 800 za 300 eur ako spominal recenzent v clanku ? ja som nasiel lumia 800 biela s cenou az okolo 400 eur. za 300 eur som nasiel na webe len cierne z polskych obchodov kde ani adresu nemali uvedenu, alebo to boli nejake kusy z neoficialnej distribuce, kde nie je ziadna zaruka. ceny lumia 800 z ofic. distribuce sa predavaju najlacnejsie okolo 400 eur. takze cca ceny su Sony Sola za 300 eur vs Nokia Lumia 800 za 400 eur.

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke