Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Test Sony Xperia Sola: Šikovná a inovatívna

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.196.132.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
19 príspevkov
4.6.2012 09:07 / dunčo (zive.sk) Reagovať 8 6 nahlásiť

android a 1320mAh ???

4.6.2012 11:27 / rebel (zive.sk) 0 13 nahlásiť

nezabudaj,ze japonske auta zeru podstatne menej ako europske,aj olejove nadrze maju pri rovnakom obsahu o litrik mensie,rovnako je to s japonskou elektronikou

4.6.2012 14:43 / Lubino (zive.sk) 2 0 nahlásiť

Na HTC HD2 mam android 2.3.7 a vydrz priemerne 2dni a to ma baterku 1230mAh, aj ked je pravda, ze nestavim ho velmi.

4.6.2012 09:14 / q (zive.sk) Reagovať 4 2 nahlásiť

Tie tenisky ste našli pri smeťiaku ?! www.sneakers.cz

4.6.2012 10:09 / Deathless (zive.sk) 2 7 nahlásiť

No co..asi pracovna obuv...travnik pred domom tiez nekosim v 300eurovych krokodilkach :))

4.6.2012 10:09 / Deathless (zive.sk) Reagovať 6 2 nahlásiť

inac vyzera ako plastova hracka...moj nazor..

4.6.2012 10:44 / Solas (zive.sk) Reagovať 0 6 nahlásiť

Na gsmarena.com vyzeraju fotky urobene nimi lepsie, hlavne to macro. Nechce sa mi verit ze to macro v tomto teste bolo to najlepsie co ten mobil dokazal....

4.6.2012 15:27 / Reagovať 24 1 nahlásiť

Kto si tieto mobily kupuje? Hrôza celé Sony - 500 všeliakých model a oničom.

4.6.2012 15:50 / dakar (zive.sk) 1 19 nahlásiť

kolko mas rokov trulko? 9, 10?

4.6.2012 17:36 / Vasil Bumbajka (zive.sk) Reagovať 14 1 nahlásiť

dizajn jak z '86-teho

4.6.2012 17:54 / mmk (zive.sk) 0 11 nahlásiť

Dizajn sa mi páči. Je to niečo iné, ako ajfoun, alebo samsung, ktoré sú všetky na jedno brďo. Sony je v dizajne podľa mňa veľmi dobrá značka a nerobí telefóny pre deti, ale pre ľudí, ktorí tento dizajn vedia oceniť. Určite sa mi páči viac, ako Samsung galaxy s III (jeho vlastnosti by som chcel, ale dizajn a cenu vôbec). Čo sa mi ale veľmi nepáči je baterka, ktorá sa nedá meniť. Tiež mi príde málo kapacitná a táto recenzia na to až tak neodpovedala, ako by som si želal (jediná veta: "Integrovaný akumulátor ponúkne kapacitu 1 320 mAh, čo novinke vystačí v priemere na dva dni prevádzky" mi naozaj nestačí, pretože ste nenapísali, čo ste robili, ako ste robili...)

4.6.2012 22:08 / Dávid (zive.sk) Reagovať 1 2 nahlásiť

Mojich pár postrehov. Ono tam je chyba, že tlačidlo fotáku sa stláča veľmi ťažko. Hlavne druhá fáza keď ho treba dotlačiť. Preto sú fotku veľakrát neostré. Druhou vecou je , že celkovo sú tie fotky dosť špatné. Teda môj subjektívny názor. Vidieť Veľmi veľkú kompresiu pri prezeraní v PC Inak tiež som si myslel že vyzerá plastovo, keď som ju videl na fotkách, ale v reále vyzerá super ! a ten ,,skok " dole pod displejom je perfiš. Dobre sa na ňom drží telefón na šírku. Baterka , no porpavde pri používaní , kedy telefonujem každé dve hodinky tak po 5 minút, sem tam niečo na nete (mobilná sieť) , tak za deň je po nej. Pri neustálom hraní sa som ho vybúchal za 8 hodín :) čiže neklamú tých 480 minút. Floating touch - dobrá vec to je aj teraz . Ja osobne to celkom využívam pri browsovaní. :-) Nepríjemne mi je niekedy, že dispej ako keby blikal tak jemne. Ale stretol som sa stým u viacero SE. CElkom ma zarazilo, že video (avi, kodek neviem) z PC , ktoré som surovo nakopíroval do telefónu nešlo prehrať. Muselo byť MP4.

5.6.2012 05:20 / doprava zdarma anjel (zive.sk) 6 0 nahlásiť

doprava zdarma anjel krídla Ultra tenký Stander Pevný kryt so stojanom pre iPhone 4, tabliet, $ 2.99, tak dokonalý: http://x.vu/257926... Najlepšie na vaše telefóny

5.6.2012 08:53 / q (zive.sk) 0 0 nahlásiť

play google nemožnosť nativne prehrávať avi tvoj problém vyrieši ;)

5.6.2012 21:55 / Dávid (zive.sk) 0 0 nahlásiť

vďaka , pohrabem sa :)

15.6.2012 00:04 / martin (zive.sk) 0 1 nahlásiť

ak chces prehravat avi subory,treba stiahnut z marketu BS player,ja osobne ho pouzivam a slape fajn.

2.4.2013 23:00 / aram (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Zdravím. Neviem si poradiť s takou triviálnou vecou ako je pripojenie na domácu Wi-Fi sieť. Funguje mi to bez problémov na Samsungu S Dual, na Huawei G300, ale Sola sa len pripája a hneď zasa odpája - sieť pritom registruje. Kde som asi urobil chybu?

6.6.2012 09:57 / sony (zive.sk) Reagovať 1 0 nahlásiť

tie baterie u Sony telefonov su v dnesnej dobe fail.

11.6.2012 09:42 / testerm (zive.sk) Reagovať 0 2 nahlásiť

a kde sa da zohnat lumia 800 za 300 eur ako spominal recenzent v clanku ? ja som nasiel lumia 800 biela s cenou az okolo 400 eur. za 300 eur som nasiel na webe len cierne z polskych obchodov kde ani adresu nemali uvedenu, alebo to boli nejake kusy z neoficialnej distribuce, kde nie je ziadna zaruka. ceny lumia 800 z ofic. distribuce sa predavaju najlacnejsie okolo 400 eur. takze cca ceny su Sony Sola za 300 eur vs Nokia Lumia 800 za 400 eur.

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.