Diskusia

Ako ušetriť v roamingu: Šesť najlepších rád

24 príspevkov
15.6.2012 08:29 / jojo Reagovať 1 30 nahlásiť

netelefonujte :)

15.6.2012 09:09 / :) Reagovať 1 15 nahlásiť

ach jaj ta baba na tom obrazku celkom ujde :)

15.6.2012 09:30 / xxx Reagovať 7 10 nahlásiť

Kukám aká baba, šak v článku žiadna nie je a to je ešte ne titulke :-) Ale ujde, to je fakt :-))

15.6.2012 15:02 / ... Reagovať 17 3 nahlásiť

Vlastniť ju by bolo rizyko :-D

15.6.2012 09:37 / zxcvb Reagovať 4 23 nahlásiť

7.rada - nechajte telefen doma a uzite si dovolenku ako normalny clovek

15.6.2012 09:50 / ado Reagovať 3 10 nahlásiť

presne netelefonovat mat len v pripade nudze. prijemnu dovolenku cavte

15.6.2012 10:25 / zazu Reagovať 2 21 nahlásiť

autor zabudol vypichnut ze aj orange mobily su blokovane.a to tie ktore su bez akoze zavazku.

15.6.2012 11:15 / Reagovať 1 19 nahlásiť

na to sa cielene zabuda. 3-[

15.6.2012 13:56 / Jozef Remen Reagovať 11 1 nahlásiť

myslim, ze to byvaju tie, ktore su davane ako bonus k 2. SIM karte. telefony so zavazkom blokovane nebyvaju, aspon nie tie vyssej kategorie. Natrafil som len na nejaky smejdovy Samsung V-cko, ten blokovany Orangom bol – myslim, ze presne pripad k druhej SIM karte

15.6.2012 14:38 / Reagovať 1 13 nahlásiť

ide o kompletne vsetky ktore si zakaznik vyberie ako mobil za otratu pocas neviazanosti http://www.orange.sk/web/prevas/mobil-bez-zava... ...

15.6.2012 18:22 / rainbow Reagovať 3 7 nahlásiť

program WOW = Najlepšia ponuka, akú sme kedy mali! B-] B-] B-] B-] B-] B-] B-] B-] B-] B-] B-] B-] B-] B-] B-]

15.6.2012 12:54 / sandokaj Reagovať 1 12 nahlásiť

co je to za eu,ked nema este stale jednotne ceny medzi chlievikmi? a potom treby vymyslat finty ako usetrit...hruza go

15.6.2012 14:45 / ... Reagovať 30 7 nahlásiť

A a a v tom najmenšom chlievyku je najdrahšo :-D

15.6.2012 14:41 / ... Reagovať 31 6 nahlásiť

Ja by som zaviedol ročný sviatok netelefónovania od 1.1 do 31.12 z cyklom každý nepárny rok. Nech si operátory oddýchnú od hrabania €-čkov lebo vypadajú dosť vyčerpano.

15.6.2012 15:44 / Reagovať 1 29 nahlásiť

kašlite na rooming,konkrétne v HR je najlepšie používať nejakú miestnu predplatenku,minulý rok som používal BONBON.Najdete to na recepciach v hoteloch a je to zadara aj s kreditom 1 Kuna

15.6.2012 18:17 / Martin Novotny Reagovať 2 11 nahlásiť

V clanku je pisane, ze O2 nema roamingove programy. Ma, je to novinka. Vola sa to EU PAS. ale je to v podstate jedno. Suhlasim s tym, aby sa na dovolenke volalo len v nutnych pripadoch. Aspon si clovek doma porozprava zoci-voci. Osobne vyuzivam WIFI v zahranici, ak uz musim. Prajem prijemny den!

15.6.2012 21:56 / T Reagovať 4 7 nahlásiť

Od MM by som si nedal radiť. Vezmem pdf cenníky z webu operátorov a vidím.. MM takéto články píšte pre Nový čas. Však vy máte v článkoch často zásadné chyby a musia Vás upozorniť, že je tam chyba inak by ste to nevideli.... Myslíte si ako Apple, že pri mobiloch máte na všetko patent. V tomto prípade patent na rozum... :-D

16.6.2012 03:54 / Erik Reagovať 2 8 nahlásiť

Uplne ma dostavaju fotky zien ktore davate na titulku k clankom. Ja klikam na clanok s ocakavanim, ze sa o tych kraskach dozviem/ uvidim viac a tam len same mobily :-|:-D

16.6.2012 07:22 / mmx Reagovať 4 6 nahlásiť

Toto je postavene uplne ne hlavu. Preco by mal clovek travit hodiny studovanim cennikov a opakovanymi navstevami predajne, aktivovanim a deaktivovanim sluzieb a balikov, s ktorymi aj tak dokopy nic neusetri? Zamyslite sa nad sebou mili operatori a konecne ponuknite normalne ceny vsetkym a zruste vsetky stupidne balicky.

16.6.2012 18:06 / Johny Reagovať 2 7 nahlásiť

Kde najdem viac fotiek tej slecny? :D

18.6.2012 10:14 / Reagovať 0 6 nahlásiť

Milá redakcia Mobilmanie. Voľakedy ste boli fajn, dalo sa tu aj niečo rozumné prečítať. Dnes pozerám, že aha, zaujímavý článok na tému "Ako ušetriť v roamingu: Šesť najlepších rád" a hlavne Tipy a Triky. NEchce sa mi dopodrobna študovať ponuky operátorov, tak som si povedal, že tu budem mať všetko , pekne napísane a hadam si vyberiem. ALE! Okrem peknej baby na obrázku je tento článok jeden veľký grc, také typip a triky vie aj moja babka. Fakt vám tam chýbal už len ten 7. tip, ako tu niekto napísal, že 7. Netelefonujte. Ste na úrovni Nového Času. Mrzí ma to, rád som Vás čítal, ale toto je už vrchol. Dovi !

18.6.2012 16:54 / Surany.MORE Reagovať 1 6 nahlásiť

Zabudli ste dodať dva veľmi dôležité body ako ušetriť, ktoré som využil aj ja na cestách. A to: 1. Nainštaloval som si na mobil Skype ešte pred cestou. Dohodli sme sa na určitý čas, kedy si zavoláme cez Skype, pričom veľa ľudí má Skype zapnutý stále a netreba sa ani dohadovať. Vyšlo ma to na O €, lebo som bol na bezplatnej WiFi v Burger Kingu. Bezplatné WiFi sú v centrách miest bežné a nie je problém nejakú využiť. Je tu aj možnosť využiť "Skype kreditu". Vtedy môžete zo Skypu volať aj na mobile a pevné linky za celkom výhodné ceny. 2. Zobrať z predajne O2 štartovaciu kartu (iba vtedy ak O2 kartu ešte nemáte). Ďalej, v zahraničí nájdete telefónny automat a SMS-kou pošlete jeho číslo domov. Následne vám oni z O2 karty zavolajú na toto číslo. SMS v zóne 1 je 0,132 € a 1 minúta z O2 na účastnícke čísla zahraničných operátorov sú za 0,13 €. To je odomňa všetko, snáď som týmto niekomu pomohol.

12.7.2012 16:49 / trkolo Reagovať 0 0 nahlásiť

Ak postavis svoju rodinku pred webkameru miestneho infocentra, tak to budes mat aj s videohovorom. Vyskusane. Dokonca uz k webcam pribalili aj video stream, takze online video ma vidia doma a cez skype pocuju. A na niektorych plazach je tiez video stream, takze ak rodic ostal doma, moze na dialku strazit veci, alebo deti. :-)

19.6.2012 20:46 / 3NITRON Reagovať 0 6 nahlásiť

Zavolajte svojim znamym ked niesu doma, Viete kolko usetrite?

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke