Diskusia

Dropbox aktualizoval aplikáciu pre iOS

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.205.144.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
4 príspevky
15.6.2012 16:46 / Reagovať 0 2 nahlásiť

No neviem aké máte skúsenosti s aktualizáciou vy, ale ja po aktualizovani keď ju spustím a zadám heslo (mám ju zaheslovanú) vždy padne. Ešte sa mi ju nepodarilo oživiť... Ostatným vám funguje?

15.6.2012 19:00 / wtff (zive.sk) 1 2 nahlásiť

Nie, pada a neda sa spustit. Pomoze len delete a install. Inak uz som X krat pisal Feedback, ze by bolo vhodne zmenit to krkolomne uploadovanie documentov. Mali by si zobrat priklad zo Skydrive kde pri prehliadani zloziek je stale pritomne tlacitko UPLOAD a do tej danej zlozky sa da priamo nahravat. Nie ako v Dropboxe upload je uplne samostatne oddelena funkcia pomocou ktorej musite najst pozadovany folder, napriek tomu ze ste ho mali prave otvoreny.

15.6.2012 19:31 / Mudrlantko (zive.sk) 0 0 nahlásiť

iPhone (4s) aj iPad(1) aktualizacia OK, iPhone uz tlaci foto hore, narast priestoru zatial avizovanych 500MB z celkovo 3GB, fotky uz vidim v PC v priecinku camera Uploads v DP (vytvoril sa sam)

16.6.2012 03:46 / krischis (zive.sk) 0 0 nahlásiť

FM Hands-free do auta pre všetky iPhone / iPod s LCD displejom a USB nabíjanie a výstup http://goo.gl/JQme3...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.