Diskusia

Moody's zaradila Nokiu do špekulatívneho pásma

24 príspevkov
16.6.2012 03:41 / krischis (zive.sk) Reagovať 6 6 nahlásiť

FM Hands-free do auta pre všetky iPhone / iPod s LCD displejom a USB nabíjanie a výstup http://goo.gl/JQme3...

16.6.2012 05:07 / abc (zive.sk) Reagovať 18 12 nahlásiť

a mame to tu,toto uz sleptym fanatikov snad oci otvori,vivat starec elop!

16.6.2012 08:01 / 16 14 nahlásiť

zbohom nokia ....B-]

16.6.2012 15:16 / nokla (zive.sk) 3 14 nahlásiť

ty temu rozumíš. kua prečo tam uš nesedíš ako direktor alebo aspoň finančák?

16.6.2012 16:28 / Bluedish (zive.sk) 18 7 nahlásiť

Nokia musi ist na Android, inak nema sancu. Jednoducha matemetika, treba vyhoviet zakaznikovi.

16.6.2012 22:11 / Jozef Remen (zive.sk) 11 17 nahlásiť

na Androide profituje jedine Samsung. Ostatni su v hlbokej strate. Fakt.

18.6.2012 08:31 / Bluedish (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ved prave.

18.6.2012 15:42 / mental.disease (zive.sk) 0 5 nahlásiť

Nepaušalizuj. Aj Lenovo, Huawei, ZTE, Gigabyte, Acer, Asus, Kyocera, Fujitsu, Toshiba, Sharp, Nec, Casio, Pantech..? Ano väčšina je minorita, ale buď ostatní, alebo nie. Buď v hlbokej, alebo zisku :-P

18.6.2012 15:08 / Cortex A9 (zive.sk) 1 3 nahlásiť

Bluedish: Tak mi vysvetli túto matematiku...LG, HTC, Sony maju mizerné zisky, sú daleko za pozadu v predajnosti oproti Nokii a použivaju Android, hm???? Nokia je na 2 mieste !!!

18.6.2012 10:29 / catm4n (zive.sk) 7 15 nahlásiť

slepy fanatik Ti na to napise, ze sak WP sa predava v Cine viac ako iP :) podla mna uz Nokii nepomoze vobec nic, WP je jednoducho prepadak, nech sa marketingovo snazia ako chcu - a vykrutit sa z toho uz neda, aj kvoli financnej podpore od MS komu vyhovuje obmedzenost a "vodenie za rucicku" - ten ma uz roky k dispozicii iP - kopirovanie toho konceptu Microsoftom, naviac funkcne znacne pozadu, je jednoducho krok vedla Nokia nemala roky chrapat a symbian mal byt uz davno v stave, ako je teraz (Belle) s Meegom mali pokryt top segment - a mali by jedinecny sw (dalsie minus pre WP) a naviac vlastny

18.6.2012 12:19 / rebel (zive.sk) 5 6 nahlásiť

mudry nazor catm4n,ale to,co si napisal nokiaci nepochopia

16.6.2012 16:38 / T (zive.sk) Reagovať 18 2 nahlásiť

Toto rušenie miest, ktorého súčasťou bude zatvorenie jediného závodu Nokie vo Fínsku, znamená, že celkový plánovaný počet zrušených miest od roku 2010 stúpol na viac ako 40 tisíc. ------------ Pokiaľ viem, tak Nokia má závod ešte v Maďarsku. Tak jediný závod vo Fínsku asi nie je... To je tak, keď si novinár neoverí o čom píše... Len translaite a copy a je článok...

16.6.2012 22:21 / oldboy63 (zive.sk) 0 15 nahlásiť

no to asi znamená, že vo fínsku zatvoria jediný závod nokie, ktorý tam má. maďarsko vo fínsku nie je, pokiaľ ma pamäť neklame. ale, možno sa časom niečo zmenilo a mne to uniklo. ;-) B-]

16.6.2012 22:26 / oldboy63 (zive.sk) 1 13 nahlásiť

a inak, celé ratingové firmy stoja za dve veci. špekulatívne sú samé o sebe. vedia potopiť i dobréhho plavca, čo nehovorím, že je to tento prípad. sám som v živote nokiu nemal, iba služobnú, aj to trpím, lebo musím, ale nikdy nehovorím nikdy.

16.6.2012 23:31 / prehistoric (zive.sk) 1 14 nahlásiť

:-D čo čakáš od maskota lubomíra ? len takéto žvásty. asi vychádzal z ugrofínskeho jazyka a nejak sa mu to celé doplietlo v tej jeho hlavičke.

17.6.2012 10:59 / T (zive.sk) 13 2 nahlásiť

Jediný závod Nokie vo Fínsku.... Jediný - to znamená, že nikde inde na svete by nemal byť závod Nokie.... Tak kto je tupec? Ja som nepísal, že Fínsko je v Maďarsku... Pozastavil som sa nad spojením - jediný závod.... Prehistoric ty sa vráť do praveku.... Fínsky jazyk s maďarským jazykom sú si blízke.. Časť Húnov zostala na juhu a časť išla na sever... :-P

17.6.2012 11:38 / prehistoric (zive.sk) 1 12 nahlásiť

ty brďo. ty si fakt tak hlúpy ako vyzeráš. a možno ešte aj hlúpejší... jediný závod nokie vo fínsku neznamená nič iné ako jediný závod nokie vo fínsku. a ten sa zatvára. spojitosť so závodom v maďarsku už vyhoď zo svojej hlávky. to je jediný závod nokie v maďarsku. :-D

17.6.2012 12:12 / T (zive.sk) 10 1 nahlásiť

Jasné zatvoria závod vo Fínsku a nechajú otvorený závod v Maďarsku... Dobrý vtip... V Maďarsku sa vyrábali low-endy a potom tam odpratali aj lacné Symbiany... Vlajkové lode Nokie vyrábal závod vo Fínsku... Ak zatvoria závod vo Fínsku to znamená, že závod v Maďarsku nebude vyrábať Lumie, ale presunú celú výrobu do Činy a pre Nokiu bude vyrábať mobily Foxconn ako pre Sony a Apple, alebo nejaký iný závod v Ćíne... :-D Hlúpo je to napísané... Jediný závod vo Fínsku = akoby bol jediný závod na svete. Inak by bola správa, že zatvoria závod vo Fínsku bez spojenia - jediný... :-D

17.6.2012 12:14 / T (zive.sk) 8 1 nahlásiť

Maďarsko je s veľkým M ako názov štátu, Fínsku s veľkým F... Tak nadávaj do hlúpych a nauč sa pravopis.... :-P:-P:-P:-P:-P:-PB-]:-D

17.6.2012 17:13 / T (zive.sk) 6 1 nahlásiť

Prehistoric dal si si málo +.... To, že nevieš pravopis a kam patrí veľké písmeno, tak to by chcelo viac +.... :-):-):-)B-]

16.6.2012 23:42 / reza (zive.sk) 1 13 nahlásiť

Jezisi to je vul. Citat vie ale co z teho ked nerozumi. Enem kope kolem sebe. Musi to mit v zivote hodne tezke. Madarsko ve Finsku je hlod stoleti. A mozna kluk vi to co my ne B-]

18.6.2012 03:38 / beizhuo (zive.sk) 3 4 nahlásiť

Je to prvýkrát, čo som si kúpiť mobilný telefón on-line, veľmi dobré, a voľný náklad, veľa ľudí strach alebo nedôvera, strach, podvodu alebo podobne, cez moje skúsenosti, nákup jednoduchšie než si myslíte, že je veľmi bezpečný. Sprostredkovatelia budú chrániť svoje záujmy, tak teraz International International nakupovanie je čoraz viac populárne, pozri Andr OID mobilný telefón som si kúpil Y 152.00, bezplatné dodávky, po veľmi dlhú dobu, bez poškodenia, je naozaj veľmi spokojní s nákupmi: http://goo.gl/6F1s0...

18.6.2012 13:55 / adda (zive.sk) Reagovať 1 0 nahlásiť

bud pojde na android....alebo nech sa vráti ku symbianu

19.6.2012 04:48 / bukaiyou (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

doprava zdarma HTC, alebo Nokia Evo 4G Dual Flex Hard Case Gél Cover, 4,49 dolárov. toto je môj prvý nakupovanie on-line, prostredníctvom mojich skúseností, je to tak bezpečná a jednoduchá, bez akejkoľvek nebezpečenstva. a získať mnoho darov. a ja som použil tento kryt dlho, ale nie všetky škody, som veľmi spokojný s týmto nakupovanie on-line. tak si nenechajte ujsť tento kryt pre HTC, tak dokonalý: http://x.vu/261279...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke