Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/itanketa
Diskusia

Od júla klesnú ceny v roamingu. Len na cenový strop

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.226.192.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
20 príspevkov
20.6.2012 12:45 / Manobb (zive.sk) Reagovať 3 15 nahlásiť

"Nižšie ceny za hovory tak budete môcť získať len v rámci spoplatnených balíkov." Hmm, takže i naďalej sa chcú hrať na poštárov ... Nechceš spoplatnený (údajne výhodnejší) balík ? Tak plať maximum ! To je proste slovenský podnikateľský prístup. Lacnejšie ? Ani bohovi a ak, tak zaplať najprv za balík. Nie, nie, samozrejme, že nejde o nepriame vydieranie ..., to je len snaha o maximálny biznis a to je legálne. Čo na tom, že ten zákazník ten balík ani nepotrebuje, platiť bude viac a basta ! Nech žije BIZNIS ! :-D

20.6.2012 13:10 / Busy (zive.sk) 0 9 nahlásiť

Maximalne legalne vydieranie. Chces zlavu ? Zaplat si ju ! :-P

20.6.2012 12:52 / ja (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

to su ceny s DPH ci bez?

20.6.2012 13:21 / mental.disease (zive.sk) 0 11 nahlásiť

ceny su s DPH. O2 EU pas sa oplatí až pri hovoroch nad: 2min:45s odchádzajúce 6min:15s prichádzajúce (tarifikacia 1+1) Orange Moja Európa: tam je poplatok 2,99€. viac ako 5 hovorov sa javí výhodnejšie. No pri prichádzajúcom hovore sa platí 12c za minútu. Takže 10 min. hovor je 60c O2, 1,2€ Orange. (tarifikacia 60+1) Bežná tarifikácia EU roaming je 30+1 odch., 1+1 prichadazjuce. Každý kto vie počítať si vyberie (dúfam) čo mu je výhodnejšie.

20.6.2012 13:27 / ... (zive.sk) 2 7 nahlásiť

Jednoznačne kúpiť simku v danom štáte a mailovať, skypovať a pod.

20.6.2012 13:36 / Milko (zive.sk) 2 6 nahlásiť

Kamarat,ty sa vyznas... Napriklad z Nemecka si mozes poslat sms na Slovensko za 19c a zavolat na SK za 29c, mms 39c a MB 24c, takze pochybujem o tvojej mienke,ze kupovat zahranicnu simku a volat na SK. Akurat na miestne hovory v danom state sa oplati,inak eee...

20.6.2012 16:12 / ... (zive.sk) 2 4 nahlásiť

Tiež si odborník, musím uznať. Kolega je každý druhý mesiac v Taliansku a frčí na 5GB nete na predplatenke a talianskej simke. Neviem za koľko ju kupuje na pumpách ale pokiaľ nevolá tak prednabitý kredit má na 2 mesiace netu.

21.6.2012 05:15 / Milko (zive.sk) 0 3 nahlásiť

No .... Expert. Diky za radu. Je to "super". Ked si budem chciet zavolat,tak cez aplikaciu skype v telefone,ale ti co im budem volat,musia cely den sediet pri kompe a len cakat,kedy sa im ja rozhodnem zavolat na skype a ked nahodou bude niekto volat mne,tak mu nedvyhnem,ale poslem mail,ze nech sa rychlo prihlasuju na skype a volaju mi :o). Daj mi este dalsie taketo "super "rady ,ako usetrit :o).

20.6.2012 18:54 / 0 3 nahlásiť

Z Chorvátskeho Tele2 sa dá volať na Sk pevné siete za 1cent za minútu a to je predplatená karta.

20.6.2012 20:47 / 1 1 nahlásiť

Zas az take hrozne to nie je v tom nemecku, 5gb za 15e nasledne znizenie rychlosti, volania na Eu a USA linky za 9 centov. Lidlmobile.de ked som tam pouzivam a som spokojný.

20.6.2012 22:00 / ... (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Som zvedavý čo prinesie Orangutan na vynovenej Prima karte aj keď po WOW zdražení dat a hlasu to zázrak zrejme nebude. Ešte ste nič nevyňuchali?

20.6.2012 22:23 / RastislavJ (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ak vyňuchajú, mohla by to byť dobrá ponuka. Ak nevyňuchajú tak to bude vtipparáda ako s wow.

21.6.2012 04:43 / ... (zive.sk) 1 0 nahlásiť

Prekvapenie z kidervajíčka. Podľa ich politiky sa zrejme budú vyhovárať na FunFon, keďže sú pravidlá podľa vop primi aj keď sa na FunFon nevzťahujú voľné minúty od Orange paušálov. Sú to všetko ekonomické hry navymýšlané, ako zarobiť na sieti, pritom hovor v sieti Orange a hovor na FunFon ich nič nestojí lebo je uskutočnený v sieti Orange a je to mimo prepojovacich poplatkov. Renomovaný od Orange jasne odpovedali, že sa chystá zmena na Prima karte. Tak dúfam, že to nebude fiasko ako WOW.

21.6.2012 07:59 / ja (zive.sk) 0 2 nahlásiť

zakladne ceny nechaju vysoke a dohodia daky dalsi "Super" balicek nevyhod :-)

21.6.2012 08:14 / RastislavJ (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Myslíš nejaký superbalíček : vrátime Vám kredit zo zrušenej karty na 5 splátok a nie iba na 2 splátky aj keď neevidujeme žiadosť o vrátenie kreditu, ktorú ste si podali ?

20.6.2012 14:03 / RastislavJ (zive.sk) Reagovať 0 13 nahlásiť

Prima do ostatných SK sieti : :-) 0,4680 :-) €/min. Už o desať dní budete môcť z krajín Európskej únie telefonovať za maximálnu sumu :-) 34,8 :-) centa za minútu Chcete šetriť, prepnite sa na zahraničného operátora :-)

20.6.2012 14:34 / dtpd (zive.sk) 4 2 nahlásiť

alebo sa da aj preniest cislo. je tu niekto taky co vobec pouziva primu?

20.6.2012 14:40 / RastislavJ (zive.sk) 0 4 nahlásiť

To by si nemal ten dobrý pocit, že voláš v zahraničí lacnejšie ako doma :-)

20.6.2012 15:38 / niky (zive.sk) 0 12 nahlásiť

Poznám chalana čo doteraz volal za 0.4854 v Telekome na Easy, keď som mu povedal, že čo sa neprepne na Easy Free, tak mi nerozumel. Tak som mu aktivoval Easy FREE a teraz mi ďakuje. Hovorí, že predtým bol kredit fuč za týždeň a teraz kredit nie a nie minúť. :-))

20.6.2012 15:39 / niky (zive.sk) 0 4 nahlásiť

samozrejme že mal Easy Team

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.