Diskusia

Apple musí zaplatiť Samsungu náhradu škody, prehral i v Austrálii

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 174.129.162.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
16 príspevkov
21.6.2012 15:34 / abelardoo (zive.sk) Reagovať 0 9 nahlásiť

1 AUD - 1,24 EUR? 1 USD - 1,27 EUR? aj ja chcem taky kurz na dolare, kde ho davaju poradte

21.6.2012 17:01 / rr (zive.sk) 1 7 nahlásiť

kriste pane .. toto su strasni amateri v tom azete .. ved nicoho nie su schopni len kopirovat a prekladat clanky !!!

21.6.2012 21:33 / fwq (zive.sk) Reagovať 0 6 nahlásiť

v holandsku asi dalo apple sudcom menej ako v nemecku hehe...

21.6.2012 23:22 / ericho33 (zive.sk) 8 2 nahlásiť

Nie!!! V Holandsku asi dalo Apple sudcom menej, ako Samsung… ;-) :-D :-D :-D

22.6.2012 13:58 / gfmn (zive.sk) 1 5 nahlásiť

davat musis len vtedy ked ti sudca priklepne ze si vymyslel jablko, ze si vymyslel stvorec ze si vymyslel oble rohy! a to musis poriadne zaplatiit aby sa s tymto blazon stotoznil nieto este sudca!

22.6.2012 20:30 / ericho33 (zive.sk) 2 3 nahlásiť

To si tak natvrdlý, že nerozumieš recesii??? OMG… Ľudia, neberte ten život tak vážne... ;-) Tak to Apple zaplatí, a jemu to zase zaplatím ja, keď si budem kupovať ďalší MBP. Tentokrát 15" retina ;) Už viem, prečo je tak kur*a drahý :-D B-]

26.6.2012 12:57 / crash (zive.sk) 0 1 nahlásiť

myslis vazne??? uz jablcko v tvojom nicku ukazalo ze asi ne z recesie.. a len kludne zaplat aj jobsovi nove gule len neviem ci ti ho to vrati!

22.6.2012 13:04 / rebel (zive.sk) 0 0 nahlásiť

tak im treba,kto druhemu jamu kope...

22.6.2012 13:57 / htr (zive.sk) Reagovať 0 3 nahlásiť

kde su ofce ? nemekaju tu?

22.6.2012 14:48 / crash (zive.sk) 2 3 nahlásiť

ovce bekaju ... nie mekaju ..... meka koza .. BalMEEEEr :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

22.6.2012 18:16 / 1 4 nahlásiť

ovce zeru APPLE na SAFARI zatial co ich MOUNTAIN LION sleduje spoza vysokej travy. pouzijem TIME MACHINE aby som sa preniesol do casov ked mi testosteron ICLOUD moj LOGIC PRO a spoluziacka mi robila ONETOONE MOTION. nestihol som dat FINALCUT a dal som jej FACETIME vo PHOTOBOOTH. QUICKTIME. na tu APERTURE spominam dodnes :-D dakujem jej za to ze bola prva co objavila ze nemam MAC MINI ale MAC PRO :-D:-D:-D:-D

26.6.2012 12:58 / gr (zive.sk) 0 1 nahlásiť

aspon sa nauc citat - on pise ofce a ty ovce...

26.6.2012 13:00 / htr (zive.sk) 0 0 nahlásiť

prirovnavat iofce k ovciam je urazkou ovci!

24.6.2012 08:30 / Fanatix (zive.sk) Reagovať 0 2 nahlásiť

Kto je vlastne technologická firma? Samsung kradne Applu designové patenty a Apple na oplátku Samsungu tie technické.

24.6.2012 13:35 / 0 0 nahlásiť

WINTEL VS APPLUNG :-D

26.6.2012 13:01 / jtr (zive.sk) 0 2 nahlásiť

designove patenty? myslis vyhradne pravo na sklo od okraja po okraj ci oble rohy na obdlzniku???? aby si neprisiel o ftaka ked si apple zapatentuje antetu co bude skutocne fungovat a nie ten ich trapas co zoberies do ruky a je ihned impotentny....

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.