Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Ušetrite v roamingu ešte viac! 6 najlepších tipov

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.161.225.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
12 príspevkov
22.6.2012 11:07 / Manobb (zive.sk) Reagovať 2 32 nahlásiť

Tip č.7: Na dovolenke majte pri sebe mobilný telefón vo vypnutom stave a pre prípad núdze ho zapnite a volajte 112. Pre všetko ostatné je viacmenej zbytočný, keďže v každom dobrom hoteli na recepcii predsa majú telefón, takže Vaši známi by Vás predsa vedeli kontaktovať a nechať Vám odkaz, ak by bolo niečo veľmi, ale že veľmi vážne. Počas dovolenky oddychujte na pláži a neriešte volanie, SMS-kovanie .... Na to bude dosť času po návrate domov ... Prajem príjemnú dovolenku všetkým. ;-)

22.6.2012 11:11 / ehm (zive.sk) 2 9 nahlásiť

bez vyhrady suhlasim, co sa tyka dovolenky. do zahranicia ale nechodis len dovolenkovat a niekedy sa aj telefon zide :)

22.6.2012 15:35 / Manobb (zive.sk) 2 1 nahlásiť

To je pravda, súhlasím.0 Pre pracovné a iné využitie okrem dovolenky preto treba brať do úvahy prioritne tipy 1 až 6. ;-)

22.6.2012 12:05 / ja (zive.sk) 1 11 nahlásiť

spravne, uzite si dovolenku a nebudte zavisli na neustalej dostupnosti signalu. Zit sa da aj bez MT, kto nevie bez neho prezit na dovolenke tak by na nu ani nemal ist.

22.6.2012 14:44 / ja (zive.sk) 4 4 nahlásiť

co si tak uvedomit ze dovolenka vyvalit sa na plaz a prezrat v allinclusive baroch nie je sen vsetkych slovakov... niekto rad aj cestuje, presuva sa, spoznava mesta, krajinu, ludi...a telefon sa casto hodi

22.6.2012 19:51 / ja (zive.sk) 0 4 nahlásiť

naco ti je k tomu telefon?

22.6.2012 20:02 / Burda (zive.sk) 3 8 nahlásiť

na nafotenie action a pripnutie na fakbúk B-] fakbúk musí byt akuálny furt a nech to stoji čo to stoji.

22.6.2012 14:38 / ujoxx- (zive.sk) Reagovať 1 3 nahlásiť

Skype ma aj lacnejsiu alternativu od Betamaxu. Napr. http://www.voipgain.com/... Hovor na Slovensko Ps 0,012E, Mob. 0,092E + spojovaci poplatok 0,039E.

22.6.2012 21:19 / Surany.MORE (zive.sk) Reagovať 0 7 nahlásiť

Už v minulom článku o šetrení v roamingu som v komentároch spomenul jeden veľmi dôležitý bod. Týka sa to ale len zóny 1. O2 ponúka hovory na účastnícke čísla zahraničných operátorov v zóne 1 za 0,13 €. Pokiaľ vám zo Slovenska zavolajú na telefónny automat v zahraničí, ušetríte nemalú sumu.

22.6.2012 22:21 / ja (zive.sk) 1 5 nahlásiť

uz len najst niekde ten automat :-)

22.6.2012 22:58 / Surany.MORE (zive.sk) 2 4 nahlásiť

Napriklad bol som nedavno v Prahe a automat tam bol na kazdom rohu..nie jak u nas (prepacte toto pisem z mobilu)

25.6.2012 20:44 / Jordy (zive.sk) Reagovať 2 0 nahlásiť

Mne príde ako najvýhodnejší balík od Orangutánu - Moja Európa. Zaujímalo by ma ako sa však ceny zmenia po 1.7 - či klesnú na novú hranicu len prijímané hovory alebo budú líniu nasledovať aj hovory odchádzajúce. Za 9 centov to už je ozaj ako doma...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.