Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/top-produkt-2014
Diskusia

Windows Phone 8 sa viac orientuje na hardvér. Aj preto bude verzia 7.8

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.82.89.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
13 príspevkov
26.6.2012 16:05 / Reagovať 7 25 nahlásiť

Zamrzí to, ale je to logické. Pýtali ste si podporu SD kariet - máte ju mať, väčšie rozlíšenie - máte ho mať, možnosť väčšieho prispôsobenia plochy - máte ho mať a takto by som vedel pokračovať ďalej a ďalej... Je to úplne normálne, že to vyústilo do danej aktualizácie. Tak či tak, spomínaná aktualizácia prinesie značné množstvo noviniek a rozlíšiť 7.8 od 8.0 bude problém. Ja osobne mám Omniu 7 a teším sa na aktuálizáciu, tak či tak po novom roku plánujem nový smartphone a bude už s regulérnou 8-čkou. Je to v podstate jedno...totou aktualizáciou, či už 7.8 alebo 8.0 sa z WP stáva konkurencieschopná platforma a nejedného managera Apple-u a Google-u oblial studený pot B-]

26.6.2012 16:25 / Marko (zive.sk) 6 17 nahlásiť

mas pravdu okrem toho... wp 7.8 a 8 budu nejaky ten rok s nami a nakolko rozdiely budu len na HW baze a a jej podpory tak moze byt kazdy v klude a nemusi tolko vykrikovat... inak je zaujimave ze mnohi si kupuju android telefony ale dopredu vedia ze budu mat omnoho starsiu verziu (2.2 alebo 2.3 namiesto 4 a tak dalej) a nikomu to nevadi...tuto bude rozdiel takmer len v ciselnom oznaceni a nie funkcionalite a kazdy skrieka ako divy... :-D

26.6.2012 16:56 / janac.marek (zive.sk) 3 12 nahlásiť

Práve že tie rozdiely nebudú len na HW báze a bojím sa chýbajúceho integrovaného Skype a niektorých ďalších vylepšení. A s tým Androidom a porovnaním. To je jasné. BFU o verzii OS veľa nevie. Človek v tomto rozhľadený si možno trošku vyberie.

27.6.2012 01:00 / adam (zive.sk) 6 4 nahlásiť

ale ak je rozhladeny,urcite nevlastni wp 7

27.6.2012 09:37 / Juro9 (zive.sk) 5 3 nahlásiť

Ja myslim, ze vyrobcovia vedia, preco do fonov davaju android 2. Android 2 aspon nepada a zvlada telefonovanie. Android 3 a 4 su nestabilne nedorobky.

27.6.2012 09:52 / 1 6 nahlásiť

znamy ma android 2.3 a ten mu pada cize fakt len ta dvojka je dobra:-))

27.6.2012 08:48 / matoe (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Aj tu obrazovku by som ozelel keby mi dali nokia mapy...:-/

27.6.2012 08:58 / Android (zive.sk) Reagovať 2 3 nahlásiť

Kedy bude konecne Windows Phone dostupny aj pre telefony mensie ako 110mm? Myslel som si ze sa toho ujme Nokia ale zatial nic. Preco musia byt vsetky telefony tak obrovske. Ja som aj povodne uvazoval nad telefonom s WP7, kedze osm 5 rokov pouzival WM6 lenze ked som videl tie obrovske komuniaktory tak som isiel do Androidu, konkretne SE Xperia Mini. Maly, sikovny a rychly telefon, ktory sa zmesti aj do vrecka nohavic.

27.6.2012 09:30 / Han Solo (zive.sk) 0 3 nahlásiť

samsung omniu W ma rozmery 115,97 x 58,8 x 10,9 mm....a to je len 5mm...ci mas male vrecka? :D

27.6.2012 10:52 / Android (zive.sk) 0 3 nahlásiť

Presne tak. Predtym som mal 5 rokov podla mna obrovsky telefon HTC TyTN 2 s rozmermy 112 x 59 x 19 mm. Odvtedy som si povedal, ze buduci telefon si musim kupit mensi, kedze to bol naoxzaj strasne velky telefon. Napriklad pri behani uplne neprakticky. Teraz mam rozmery 92 x 53 x 18 mm a je to v pohode. Kludne ak by mal aj 105 x 58 x 12 mm tak by som nebol proti.

27.6.2012 10:15 / Pista (zive.sk) Reagovať 0 4 nahlásiť

No, ja pouzivam WP7 uz davno. pred tym WM6.x, a ked mam pravdu povedat, tie starsie verzie mali do seba nieco viac, teda aspon podla mna, lebo boli prisposobitelne. Ale treba ist s dobou. K uplnemu stastiu mi ale na WP7.x chyba moznost zobrazit na uvodnej obrazovje sucasne viac poloziek z kalendara. To normalne nechapem, to nikoho nenapadlo co to programoval? Nikto nechcel rychlo vediet co ho najblizsie caka? Pre business by to malo byt podstatne! Dalsou drobnostou su snad profily - bud zvoni a vibruje, alebo len vibruje. Pridat tam este tichy by nebolo zle. Podobne je to aj s optickou indikaciou neprecitanych mailov, sms alebo neprijatych hovorov. Blikajuca ledka by vyrobcu nezabila (aj keby ju HW nepridavali, mohla by blikat napr. sipka na lavo :). Inac som spokojny (Omnia7 + WP7.5), cakam na WP8, a myslel som ze tam bude to co mi chyba. Ale ako tak citam, tak nic :-/

28.6.2012 09:38 / Zaklinac (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Co sa tyka kalendara, na Markete su take, ako pozadujes. Z hlavy neviem nazov ale pohladaj, vyskusaj :) S info diodou suhlasim, dost chyba, najma ked lockscreen tiez neukazuje zmeskane/ neprecitane udalosti.

28.6.2012 08:56 / kelemenko (zive.sk) Reagovať 0 4 nahlásiť

moj nazor je, ze ide skor o marketing ako o hw zmeny, co ani nezazlievam. Pravom kazdej firmy je produkovat zisk. Ale nemali by sa vyhovarat. Ked raz ide o HW zmeny ako je mozne ze HTC Rio bude mat podla informacii slabsi HW ako viacero starsich WP zariadeni a ked na nom bude fungovat WP8 tak ide len a len o marketing aby nedostali starsie zariadenia na uroven novych a hlavne ide o konecnu pre vyrobcu Nokia a jej top existujuce modely.

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.