Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/top-produkt-2014
Diskusia

Android 4.1 Jelly Bean: Je rýchlejší, má nové funkcie

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.91.125.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
44 príspevkov
27.6.2012 23:04 / janickovo (zive.sk) Reagovať 15 19 nahlásiť

:-Dno teeeeeeeda uf ja este ani ics nemam a uz tu je dalsi droid no pokrok je pokrok inak ten pocitac novy androidovy to moze byt pecka.LEN TAK DALEJ GOOGLE SME TVOJI!!!!!!!!!

28.6.2012 00:04 / xexeo (zive.sk) 7 7 nahlásiť

už vidím tu bitku pred obchodmi z google OS počítačmi :-D

28.6.2012 03:00 / | (zive.sk) 11 24 nahlásiť

to neni apple a jeho ofce

28.6.2012 10:44 / xexeo (zive.sk) 13 6 nahlásiť

ved to toto je androprd a jeho homolce ved to na tom dvore vyzerá a ako duhová manifestácia v BA

29.6.2012 10:21 / mememe (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ty asi nemas orange wow :-)

27.6.2012 23:19 / Hrubian (zive.sk) Reagovať 13 3 nahlásiť

"...Na zemi predal štafetu cyklistom a horolezcom..." Mohol by autor článku objasniť, za koľko im tú štafetu predal? Bolo to za doláre alebo eurá? To bol taký ziskuchtivý? A nemohlo a stať, že im ju len jednoducho (po slovensky bez bohemizmov) odovzdal?

28.6.2012 03:00 / > (zive.sk) 0 5 nahlásiť

ani kua dnes neda zadarmo!

28.6.2012 07:34 / Durus (zive.sk) 0 9 nahlásiť

Desiatky a desiatky novych funkcii a aplikacii, clovek to nestiha ani sledovat... Mohol by sa niekto konecne pohrat s vydrzou. Technologie na to uz davno existuju. Osobne bych preferoval plnenie akmulatorov plynom, presne ako zapalovac. Prve prototypy tychto miniaturnych palivovich clankov fungovali uz v roku 2000.

28.6.2012 08:08 / RastislavJ (zive.sk) 1 7 nahlásiť

"Sľubované sú rýchlejšie reakcie, lepšia správa widgetov a :-) dlhšia výdrž batérie :-). "

28.6.2012 09:02 / Amnart (zive.sk) 47 13 nahlásiť

slubovane, upozornenia podla toho kde ste - okopirovane z iOS vyhladavanie dobrych restauracii - okopirovane zo siri z iOS gestá pre nevidiacich - ios ma na to aplikacie platenie cez aplikaciu ci mobil - to ma ios 6 vola sa to passbook teda vidim ze android 4.1 kopiruje ios 6

28.6.2012 09:19 / hahmm (zive.sk) 27 9 nahlásiť

take nemozes hovorit, lebo androidaci sa len nasrdia, ze to nieje pravda, oni mali system uz pred 100 rokmi, co apple este ani neexistoval :-D

28.6.2012 09:45 / RastislavJ (zive.sk) 2 13 nahlásiť

Požadovať niečo čo bolo práve sľúbené??? upozornenia podla toho kde ste - umožnuje sieť dávno a keby neboli operátori lenivý to sfunkčniť nebolo by to potrebné dávať ani do OS platenie cez aplikaciu ci mobil - sa už tiež dávno používa

28.6.2012 10:07 / 12345 (zive.sk) 2 21 nahlásiť

Keby si nebol iOS zaslepeny d.ebil tak by si si nasiel par info a zistil, ze tie funkcie o ktorych hovoris v spojitosti s iOS su tu uz niekolko rokov. Aj taky operator ako T-Mobile SK dokazal poslat reklamne SMSky viazane na to, kde si sa prave nachadzal a to bolo v casoch ked to bol este Eurotel. Akurat nenasiel dost zaujemcov z radov inzerentov a preto tato sluzba nebola nikdy komercne uspesna. Uz len cakam, kedy zacnes tvrdit podobnu perlu ako svojho casu Jozef Remen, ze ten posuvny prepinac na boku telefonu na aktivaciu ticheho rezimu vymyslel Apple.

28.6.2012 10:39 / Amnart (zive.sk) 12 5 nahlásiť

za prve to ze nadavas ubera tebe na dôstojnosti, a za druhé viem že boli skôr, ale ios velakrat prebera starsie napady a vylepsuje ich, hovorim proste o tom ako viditelne android 4.1 pridava novinky ohlasene na zaciatku mesiaca v iOS 6, a nie som zaslepeny vidim plusy aj minusy vsetkych softverov, a pri ios zostavam preto, lebo sa mi viac paci jeho spracovanie a prostredie, ked sa tebe paci android je ti nadavat nebudem je to tvoje rozhodnutie,

28.6.2012 10:49 / 3 21 nahlásiť

lenze zabudas na jednu vec iOs 6 je len beta, ostra bude mozno v Oktobri zato A4.1 uz je tu, takze na tom pracovali asi dlhsie nez to vobec zhnite jablko ohlasilo a vydalo v nejake bete :) wake up apple sheep

28.6.2012 19:08 / pbnchkin (zive.sk) 4 5 nahlásiť

zaujimave ale bude, na kolkych zariadeniach bude nainstalovany. A4 je tu uz skoro rok, hlavna vec ze je asi na 7% zariadeni. dalsia vyhoda androidu, ze?

30.6.2012 20:12 / 7 1 nahlásiť

prave kvoli tomuto si uz nekupim ziaden Android telefon. nedostanes totiz ziaden update. az na par vynimiek , ktore sa daju spocitat na prstoch na jednej ruke. 3 rocny iphone 3gs mojej dcery bude ma stale podporu ios 5

28.6.2012 10:11 / janickovo (zive.sk) 4 8 nahlásiť

chlapce ty co chlastak preboha hned prestan skodi ti to

28.6.2012 11:10 / rebel (zive.sk) 0 7 nahlásiť

platenie cez aplikaciu ci mobil funguje v japonsku viac ako 6rokov

28.6.2012 12:27 / Merfi (zive.sk) 0 8 nahlásiť

Mne nevadi,ak to kopiruju z ios.Ved aj v ios su veci skopirovanr z robota Co by ale mohli urobit,je spomalenie vydavania novych aplikacii a miesto toho doladit tie co uz existuju. Niekto tu pisal,ze ma S3 a je tam sice vela noviniek,ale funkcnost je na 50-60% No co by mali zlepsit jablko aj robot,je vydrz baterie

1.7.2012 11:55 / Mato (zive.sk) 0 2 nahlásiť

:D ta to musi strasne moc trapit ze to bolo prv na iOS myslis ze len apple prinasa inovacie a nove myslienky? naco znovu vynaliezat koleso? aj apple je trapny s tymi ich patentnymi "vojnamy"...

28.6.2012 09:19 / 0 11 nahlásiť

keby skákal poriadny slovák, tak by sa "natočil" ako vytrúbi fľašu borovičky vo vzduchu a tú mizernú štafetu nezabudne zabudnúť v lietadle.....B-]

28.6.2012 09:56 / Stefan (zive.sk) Reagovať 2 1 nahlásiť

Cawte, da sa tato romka hodit na galaxy s i9000??? Poradi mi niekto ako nato? Stiahol som ju ale cez odin mi to nejde.

28.6.2012 12:13 / M2 (zive.sk) Reagovať 5 5 nahlásiť

Zacinam si mysliet, ze iOS a Android zacinaju stagnovat vo vyvoji, WP8 sa dobieha na ich uroven a caka sa na niekoho 4teho s niecim revolucnym ... :)

28.6.2012 12:39 / Amnart (zive.sk) 2 6 nahlásiť

suhlasim s tebou, ios bol este ako tak zaujimavy v 2011, teraz ma viac menej pre mna nepotrebne novinky, android tiez, rad by som videl novy soft on niekoho ineho, lebo windows mobile sa mi nepaci pre tie okna

28.6.2012 18:39 / omg (zive.sk) 2 1 nahlásiť

ked pouzivas stary windows mobile...:) treba pouzivat windows phone :PPP

28.6.2012 13:38 / monocat (zive.sk) Reagovať 2 2 nahlásiť

Prave som ho nainstaloval. Fajny update to je. Nespominali jednu celkom fajnu vec. Fotak je vylepseny. Swipom dolava clovek pozera posledne foto, nemusi vobec galeriu zapinat. A aj sa mi zda rychlejsi (fotak). Na viac dojmov je este malo casu.

28.6.2012 15:58 / Štefan (zive.sk) 2 0 nahlásiť

Ako si ho inštaloval ? ide to aj na galaxy s i9000? Ďakujem za radu

28.6.2012 16:04 / monocat (zive.sk) 1 0 nahlásiť

mam Galaxy Nexus. A na ten to neoficialne vyslo vcera. Galaxy S - to asi potrva kym sa na xda developers zjavia nejake custom roms. Asi musi byt najprv zdrojovy kod uvolneny. Daj si tam daku stvorku z XDA. medzi stvorkou a 4.1 nie je velky rozdiel

28.6.2012 17:54 / Stefan (zive.sk) 1 0 nahlásiť

Dik

28.6.2012 15:42 / iqlogic (zive.sk) Reagovať 1 11 nahlásiť

A zas flame v diskusii ... Apple kopíruje, Google kopíruje, Samsung kopíruje atď. ... jedna firma príde s takou vychytávkou, ďalšia s onakou a vy sa tu hádate ako keby na tom záležalo a obraňujete si svoje obľúbené firmy ako keby ste pre nich niečo znamenali ... mobilné OS sú dnes nepochybne na skvelej úrovni každý jeden, no dokonalý nie je žiadny z nich a nikdy ani nebude, pretože ako sa vraví - sto ľudí, sto chutí ... Mňa len zaráža, že ešte dodnes nemá väčšina Androidov ICS a už je tu JB ... som zvedavý kedy naň výrobcovia prejdú ...

28.6.2012 15:53 / AERO (zive.sk) Reagovať 2 1 nahlásiť

ZAUJIMALO BY MA AKE BUDU HW POZIADAVKY NA 4.1, AKURAT VCERA SOM TAHAL ICS DO SVOJHO EVO 3D :D A CO SA TYKA TOHO FLAME ZE ANDROID TO MA OD iOS A PODOBNE ... A iOS TO MA ZAS OD NIEKOHO INEHO A TAK TO IDE DALEJ AK DO PRAVEKU V NIEKTORYCH PRIPADOCH :-P PS: SRY, INTERNATIONAL CAPS LOCK DAY :-D

29.6.2012 10:00 / Robo (zive.sk) Reagovať 2 1 nahlásiť

...a nevie niekto kedy vyjde ofiko ICS pre Note??

29.6.2012 10:33 / mememe (zive.sk) 1 2 nahlásiť

a nevyslo uz? http://www.mojandroid.sk/blogy/dlho-ocakavany-upda... ...

9.7.2012 14:01 / Vlado360 (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Už zhruba 3 týždne je vonku. Stojí to za to.

29.6.2012 10:29 / Johny350 (zive.sk) Reagovať 2 6 nahlásiť

opravte si : nie samsung galaxy nexus s ale google nexus s ;) inak ten systém sa mi páči, konečne začína dostávať to čo mu bolo dlho vyčítané, že nemá a to je svižnosť, resp. plynulosť systému.. som zvedavý, ako to bude všetko vyzerať, keď sa oficiálne dostane do mobilov.. inak mám iPhone a iPad, ale som fanúšik smartphonov, nie operačných systémov, takže budem len rád, ak budú v smartphonoch dobré operačné systémy ;)

29.6.2012 17:56 / PeterT (zive.sk) Reagovať 5 2 nahlásiť

Pre koho su vlastne tie "uzasne nove funkcie". V poidstate vsetky funguju len ked telefonu dovolite pripajat sa na internet kedy sa ktorej aplikacii zachce. Uz aj moja 15-rocna dcera vie, ze je hlupe to povolit lebo potom jednak trpi baterka jednak ma Google privela informacii o danom cloveku. Rozmyslajuci ludia boli v historii ludskych civilizacii v vzdy mensine, ale v sucasnosti to vyzera, ze rozmyslajuci clovek je anomalia, pravidlom su ovce lubovolnej farby, ktore za uzasnu funkcie, ze vam telefon povie ake je pocasie na mieste, kde sa prave nachadzate :) zaplati svojim sukromim. Je to uz zle a asi bude horsie...

29.6.2012 22:17 / Juro9 (zive.sk) Reagovať 2 3 nahlásiť

Tak to sa tesim, mozno ze uz to dokaze v textovom policku vlozit znak na poziciu kurzora, nie inam. Lebo v 3 ani 4 zatial nezvladli ani editovanie textu v TextBoxe. Vlasy mi dupkom stavaju, ked dristaju o pokrocilych technologiach, a ani len TextBox nevedia naprogramovat.

1.7.2012 11:28 / T (zive.sk) Reagovať 1 5 nahlásiť

Android nahradí Windows aj IOS.... :-P Apple kradol nápady\ z linuxových distribúcií. Software na 1 mieste a pod... Ak vás niekto špehuje, tak je to Apple. V Androide si to musíte začiarnúť. Apple sa nepýta a hodí tam skrytú aplikáciu kým na to niekto nepríde.... K verziám Androidu: Väčšina aplikácií na Android beží od verzie 2.2,.... Ja mám na tablete Android 4.0.3 všetko pekne synchronizované a nemenil by som som Android za W8 ani IOS.... Nová verzia Androidu väčšinou mení užívateľské prostredie a pridáva funkcie...

1.7.2012 15:29 / bree (zive.sk) 2 1 nahlásiť

Mas velmi bujne sny s tym androidom ( hanbou linuxu ). Ja len pevne dufam, ze iOS a WP a ine lunuxove distribucie ako Tizen, Mer atd. oslabia ten sekavy vyciciavaci system.

1.7.2012 20:30 / Android (zive.sk) 9 3 nahlásiť

Momentálne mám telefón galaxy s3 predtým som mal iphone. No musím povedať že Android je neskutočne nestabilny, seka, A veľa vecí mi nefunguje jak má. Ten telefón neslúži mne ale ja slúžim jemu, pretože stále tu niečo musím nastavovať aby fungoval. Momentálne čakám na New iphone A musím povedať, že Android už nikdy vzivote, viac nechcem.

2.7.2012 11:53 / crash (zive.sk) 5 1 nahlásiť

asi tak je to strasne sklamanie prejst z iOS na android ......

8.7.2012 21:11 / Diego (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Niesom zaryty "andridak" momentalne ho pouzivam cca. rok a spokojnost. Pred tym som mal symbiany od cca. 2004 roku potom asi pol roka IOS konkretne 3GS 16GB (nemal som ten fon rad) Teraz mam HTC Sensation a prejst na androida a zviknut si nan bolo otazkou par minut, max hodinu a poskytuje mi ten isty mozno vyssi komfort ako IOS...

11.7.2012 13:49 / Juro9 (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Mozno keby to malo zmysel, dal by som na youtube video, ako "pekne" sa da editovat text na tablete s androidom 4. Tak katastrofalne to nebolo ani na Windows 3.0. Znak vklada inam, ako na poziciu kurzora, mazanie znaku - maze iny znak ako znak na pozicii kurzora, kurzor nahle skoci do ineho controlu a ine, uplne neocakavane druhy chovania. Zmena browsera nepomoze, vsetky su postavene na tom istom zaklade - jadre. Nova verzia androidu napise ze "este komfortejsie editovanie", cim mysli, ze trocha korigovali - ale nie vyriesili - nejaky problem, v tomto pripade vyssie uvedeny. Posledna verzia androidu 4 vratila naspat vsetky stare problemy s editovanim textu okrem jedneho, ked obsah controlu pre titulok prepise do controlu pre prispevok. Android zatial staci na prezeranie internetu. Ani pouzitelneho mailoveho klienta este nema. To, pri com pisu "najlepsi" je v skutocnosti nepouzitelne.

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.