Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Telekom pokryl 3G sieťou ďalších 31 nových lokalít

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.87.93.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
14 príspevkov
28.6.2012 16:37 / Gelnica (zive.sk) Reagovať 0 10 nahlásiť

A ja ze preco mi vypadava 3G v duchu som si aj myslel ze by to bolo fajn keby dali HSPA+ s maximálnou teoretickou rýchlosťou do 21 Mbit/s a cuduj sa svete dnes tu o tom citam clanok :-D

28.6.2012 16:37 / super (zive.sk) Reagovať 3 14 nahlásiť

Skoro cela orava pokryta 21mbit iny luxus :-D :-D Telekom palec hore

28.6.2012 17:27 / pRo_lama (zive.sk) 3 7 nahlásiť

Ešte šťastie, že to je iba teoretických 21Mbit/s :-D ... Reálna rýchlosť bude oveľa nižšia. ;-)

28.6.2012 17:43 / super (zive.sk) 3 2 nahlásiť

No momentalne mi to slape rychlejsie ako wifi internet co mam doma...:-D Len skoda ze mam len 2GB/mesiac +chcelo by to lepsi mobil mam len Xperiu Neo s 7,2Mbit. Takze rychlost bude urcite nizsia ;-)

28.6.2012 17:50 / 0 2 nahlásiť

nema neo 10Mbit

28.6.2012 18:38 / super (zive.sk) 0 2 nahlásiť

nasiel som to na stranke vyrobcu ale nwm no...na gsmarene pisu to iste HSDPA, 7.2 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps:-D

29.6.2012 04:25 / jajaja (zive.sk) 1 2 nahlásiť

ja mam na iPhone 4S rychlosti okolo 9Mbit/s v telekome :-)) a tie 2GB som este nikdy neprecerpal takze je to dostacujuce

29.6.2012 06:56 / indeks (zive.sk) 5 0 nahlásiť

a cudujes sa? ved 2 GB nie je mozne legalnym sposobom vycerpat. proste nie je. ani keby si otca naucil pozerat futbal na iPhone.

29.6.2012 13:09 / Jony (zive.sk) 0 1 nahlásiť

skus posadit dceru za komp nech si pusta nejake rozpravky z youtube ... :-/ Osobna skusenost, faktura viac nez prekvapila, nastastie telekom vyhovel mojej reklamacii (nedosla sms o precerpani objemu dat)

29.6.2012 17:36 / RastislavJ (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Nie 2GB neprečerpáš legálne aj keby si sa na hlavu postavil, vedenie O2 to vie najlepšie a čo ono povie to je axióma a o tej sa nediskutuje. :-) . TK sa ti mal ospravedlniť, že to bola chyba v počítaní dát. :-) To sa má počítať ako s rýchlosťou svetla 2GB + 2GB = 2GB :-)

28.6.2012 18:50 / SpaceQ (zive.sk) 0 0 nahlásiť

neviem preco by ti to ist ovela pomalsie (ak nemas vela ludi naraz pripojenych).... tu je moj test na inej sieti ale realne rovnake parametre.... download 10MB pdf ka http://www.youtube.com/watch...

1.7.2012 08:47 / ja (zive.sk) 0 0 nahlásiť

aj to pokrytie je len teoreticke :-D

28.6.2012 18:53 / X (zive.sk) Reagovať 0 4 nahlásiť

Uz len keby im to fungovalo. Dnes doobeda, vcera cely den a predvcerom mi to stale vypadavalo, prepinalo sa na UMTS, prenosove rychlosti, ak to vobec fungovalo boli 500 - 900 b/s (ano, bitov za sekundu) Toto iste sa opakovalo asi pred 3 tyzdnami. Lokalita? Bratislava

28.6.2012 19:29 / wow (zive.sk) Reagovať 5 14 nahlásiť

no super, kym O2 zverejni 3 male dedinky Telekom pokryva cele oblasti.;-) Telekom palec hore ;-)

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.