Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

O2 zlacňuje flatový paušál zo 70 na 45 eur, pridáva bonus

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.197.94.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
235 príspevkov
29.6.2012 14:54 / NoName (zive.sk) Reagovať 34 15 nahlásiť

hmm a aké sú podmienky FLATu. Už minule bolo písané, že O2 vyžaduje primeranú prevádzku odchádzajúcich a prichádzajúcich hovorov, lenže ja volám 95 percent a príjmam 5 percent hovorov. čo na to O2? v orange je to v tomto prípade férovejšie! teda 250 čísel bez limitu a ak volám na viac čísel tak v tom prípade platím len za tie čísla navyše!! (pôvodných 250 je stále zadarmo...)

29.6.2012 18:38 / pfff (zive.sk) 26 16 nahlásiť

keby len primeranú prevádzku ktorá nie je nikde definovaná (je na svojvôli O2SK) podľa VOP stačí aj aby si volal viac zahraničie, alebo napríklad telekom sieť, alebo večer či v noci, hocičo mimo ich nezverejnený priemer ako bomba je, že ak voláš niekomu kto získava bonus za prichádzajúce hovory 1. ako o2sk vie kto u iného opa dostáva bonus? 2. ako to máš vedieť ty, že ak niekomu komu voláš získava bonus? sa máš pýtať najprv emailom a až potom volať? osobne mám známu ktorej prehodili z o2 moja firma na O2 fér a žiadali 1000€, údajne to zaplatila a len sa domnieva že to preto že najčastejšie volala zahraničie, kedže tam má obch. partnerov, ona koordinuje, vyvoláva... ale odpoveď od o2sk za čo 1000€ bola len suchá odvolávka na VOP, ktoré medzitým zmenili (keď sa viazala platili iné, časom popridávali nové a nové obmedzenia, pomenili podmienky a ty len drž hubu a plať)

29.6.2012 19:19 / weiss (zive.sk) 4 49 nahlásiť

Zaplatila 1000 ecok, bez akehoklvek presneho odvolania sa na nieco co podpisala? Odkazujem jej, ze mam struhanku, kg za 200 €, idealne ako 3D puzzle.

29.6.2012 21:48 / pfff (zive.sk) 31 3 nahlásiť

podpísala povinnú - AUTOMATICKY sa obnovujúcu viazanosť pri O2 Moja Firma, vrámci zmluvy súhlasíš s VOP ktoré operátor môže zmeniť kedykoľvek, zneužitie služby (= dôvod na odpojenie počas viazanosti ktorá je neustál) podľa VOP je pokutovaných, súdne vymáhateľných, ešte jej aj odpojili číslo kým sa nedohodla že im tých 1000€ dá v splátkach, takže trpel jej biznis, poškodzovali jej meno nesnaž sa, chytrým aj tak nikdy nebudeš a tupé drísty ma nezaujímajú

29.6.2012 22:09 / weiss (zive.sk) 2 27 nahlásiť

IMHO pri zmene VOP ich mozes neakceptovat a bez pokut odstupit od zmluvy. Ak nie je definovana nikde zneuzitie sluzieb, potom je to na sud. Ale asi 1000 € pri niektorych nie je velka suma. Dakujem, ze vidis do mojej buducnosti. Este poprosim cisla Lota.

29.6.2012 22:16 / pfff (zive.sk) 24 3 nahlásiť

na loto použi svoje IQ, si v pásme ale dík že už nepopieraš ako iný o2 guru že o2sk robí také svinstvá

29.6.2012 22:22 / ... (zive.sk) 17 5 nahlásiť

Outu - ticha voda brehy myje.

30.6.2012 19:11 / wow (zive.sk) 19 6 nahlásiť

FunFon nabijes 3x7€ co je 21€ ročne. 4.členná rodina tak dá ročne 84€ ktoré prevolá na bežné vybavovačky. o2 flat 45€ mesačne a to len jeden člen rodiny ktorý za rok zaplatí 540€. 540€ jedna osoba mínus 84€ štyri osoby je úspora 456€ ročne, za ktoré si rodina može urobiť menšiu dovolenku a bude mať celá rodina zaslúžený relax aj medzi sebou ročné volanie ba aj na volania na bežné vybavovačky.

30.6.2012 21:01 / ja (zive.sk) 1 10 nahlásiť

ako dlho pouzivas FF? Ved platnost kreditu je 4 mesiace, potom uz vam nepomoze volanie zadarmo lebo nevytocite ziadne cislo

30.6.2012 21:06 / wow (zive.sk) 15 3 nahlásiť

3x4=12 mesiacov 3x7€=21€

30.6.2012 08:18 / daskar (zive.sk) 4 21 nahlásiť

vyuzivam o2 moja firma.. nelimitujem sa ze kam volavam, podla tabuliek skor do orange a zahranicie.. 80 percent odchadzajuce hovory, mesacne cca 2500 min. nezneuzivam FLAT, len sa nelimitujem a keby pristupili k vypovedi z ich strany, tak ich prebehnem sluzbou ktoru si platim prave na nepredvidane udalosti.. Kazdy si musi zvazit co potrebuje a podla toho si vybrat sluzby.. ani jedna spolocnost nie je 100 percentna. Kazdy z nas potrebuje nieco ine.. a ziadna z nich to nespravi tak, aby na vas nezarobila. Pekny den

30.6.2012 08:30 / daskar (zive.sk) 3 1 nahlásiť

a teraz by bola otazka na O2 co vymyslia pre o2 moja firma, kedze poplatok 55 bez Dph.. O2 platina 45 - neviem ci s Dph ci bez.. keby aj nie.. tak 10e x 12m ... 120e rocne .. plus moznost dotacie na telefon..., co na o2 moja firma existuje, ale v smiesnej dotacii..

30.6.2012 16:31 / pfff (zive.sk) 21 2 nahlásiť

jeho to tiež čaká, ak nekecá že má o2 moja firma a v podstate oberá o2sk o zisk 4.2 Účastník je okrem ďalších povinností uvedených vo Všeobecných podmienkach povinný najmä: a) využívať Služby spôsobom, ktorý je v súlade so Zákonom, Zmluvou, s týmito Všeobecnými podmienkami, Cenníkom, písomnými návodmi a s pokynmi Poskytovateľa a ktorý nemôže negatívne ovplyvniť prevádzku siete alebo akejkoľvek jej časti, ani kvalitu Služieb poskytovaných iným Účastníkom. Za zneužitie sa považuje najmä, nie však výlučne: (i) automatizované generovanie telekomunikačnej prevádzky, t.j. ak odchádzajúce volanie vykonáva automat, */ to je aj GSM alarm (ii) generovanie telekomunikačnej prevádzky, ktoré môže negatívne ovplyvniť prevádzku siete Poskytovateľa napriek predchádzajúcemu upozorneniu zo strany Poskytovateľa na takéto využívanie Služby, (iii) využívanie Služby so stanoveným maximálnym cenovým stropom alebo poskytovanej v neohraničenom rozsahu za pevný mesačný poplatok v neprimeranom rozsahu neobvyklom oproti štandardnému správaniu užívateľa, predovšetkým neúmerné využívanie tzv. nekonečných, resp. neobmedzených volaní za účelom získania finančného prospechu (napr. získavanie Kreditu) volajúceho alebo volaného priamo závislého od dĺžky takéhoto volania */ ako to o2sk vie?! informuje sa u iného operátora, preveruje či najprv ťa obviní a ty dokazuj že nie?! = vždy si prever či nevoláš niekomu s aktívnym BONUSOM! /, za štandardné správanie sa pre účely týchto Všeobecných podmienok považuje priemerná miera využívania toho istého plnenia ostatnými Účastníkmi so zachovaním primeraného pomeru medzi odchádzajúcou a prichádzajúcou telekomunikačnou prevádzkou na danej SIM karte, */ aký je to primeraný pomer?! 1:1, 2:1, 1:2, 5:4 4:5?! kde je zverejnená priemerná miera využívania ostatnými ktorú keď prekročíš, zneužívaš službu?! pozor na volania na zmeškané hovory! = zlý pomer! žiadne ake nedvíhanie počas školy, rokovania a volanie počas presávky = ZLE = ZNEUŽITIE! / (iv) umožnenie využívania SIM karty na šírenie nelegálneho obsahu, neoprávneného zasahovania do práv tretích strán, (v) umožnenie, aby prostredníctvom SIM karty boli poskytované akékoľvek služby elektronických komunikácií tretím stranám, prípadne poskytovanie technických riešení určených na poskytovanie Služby tretím stranám, */ = aj konferečný hovor - počkaj, prepojím ťa, mám to "zadara" = zneužitie (vi) využitie tzv. GSM brán, alebo iného zariadenia slúžiaceho na prepájanie volaní medzi sieťami jednotlivých podnikov, (vii) využitie SIM karty výlučne na zabezpečenie spojenia medzi tretími stranami navzájom prostredníctvom nedovoleného presmerovania telekomunikačnej prevádzky pripojením na zariadenie slúžiace na automatické smerovanie telekomunikačnej prevádzky a/alebo využitím softvéru na takéto automatické smerovanie, */ = počas nedostupnosti presmerovanie na iné číslo, nie je uvedené na akú dobu sa to počíta, t.j. ak máš 2 týždňovú dovolenku, vypneš sim ktorú presmeruješ na číslo v predajni aby vec vybavil niekto kto je v práci = zneužitie! b) využívať Služby iba prostredníctvom mobilných telefónov alebo iných koncových zariadení, ktoré Poskytovateľ schválil na použitie SIM karty, */ BOMBA! potrebuješ od operátora schávalenie či v danom zariadení môžeš simku používať - obejdnej si mobil z číny, ktorý op nepredáva a máš problém!/ c) využívať Poskytovateľom dodatočne zavedené spôsoby ochrany sietí a Služieb, ak je to v prospech Účastníka alebo siete, d) platiť za poskytnuté Služby v súlade so Všeobecnými podmienkami, najmä čl. 7, a s platným Cenníkom, e) dodržiavať ďalšie povinnosti uvedené v týchto Všeobecných podmienkach, platnom Cenníku a v návode na používanie Služieb, SIM karty, mobilného telefónu alebo iného koncového zariadenia, f) vyhovieť výzve Poskytovateľa, aby sa z dôležitého dôvodu súvisiaceho s poskytovaním Služieb dostavil osobne na výzvu Poskytovateľa do určenej Značkovej predajne alebo na iné miesto, ktoré určí Poskytovateľ, pričom tento dôvod musí byť uvedený vo výzve, */ oni povedia prídite a ty musíš - Účastník je povinný najmä: f) dostavil osobne na výzvu Poskytovateľa do určenej Značkovej predajne... / g) písomne oznámiť Poskytovateľovi na oddelenie starostlivosti o zákazníkov do 15 pracovných dní každú zmenu svojich údajov podľa čl. 2.3, h) využívať SIM kartu Poskytovateľa výlučne na prevádzku mobilného telefónu alebo iného koncového zariadenia určeného na zabezpečenie hlasovej telefonickej komunikácie fyzickej osoby a výlučne pre svoju potrebu, */ takže žiadny konatelia, majitelia, živnostníci, žiadne obchody cez telefón, len kecy ktoré nevedú k fin. prospechu, ŽIADNE požičiavanie SIMky v rodine!!!! "výlučne pre svoju potrebu"!!! i) poskytnúť Poskytovateľovi akúkoľvek potrebnú súčinnosť a umožniť mu kontrolu používania Služby, najmä možnosť preveriť prípady podozrenia na zneužívanie Služieb, */ tomu nerozumiem, všetko ide cez nich ale oni si osobujú právo kontrovovať môj majetok, vstup na pracovisko, domácnosť, či mám povolené zariadenie, či volám len ako fyzická osoba, či mobil nikomu nepozičiavam, či neide o automat a pod ?! dokonca asi musím volať aj pred nimi - vtrhnú mi kukláči do domu aby zistili či som náhodou nepožičal mobil dcére aby zavolala kámoške že si objednáva od Avonu to a to = zneužitie služby?! No NEKÚP TO!

30.6.2012 21:33 / ferisson (zive.sk) 1 12 nahlásiť

ešte sem daj VOP z Orange a T-com a hoď pls ktomu tvoje komentáre a hlavne ku všetkým dodatkom ak si taký múdručký

1.7.2012 04:23 / pfff (zive.sk) 7 1 nahlásiť

keby si nebol debílek napísal by si niečo k veci - témou je O2 flat a O2 VOP debílek to nevie sám?

2.7.2012 10:23 / lulu (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Si zabil teraz!!! A tie komentáre čo si k tomu dal - klobúk dole! Ty kokso to sú teda podmienky, to by ma v živote nenapadlo....človek až má strach mobil použiť! Radšej budem písať listy a vysielať dymové signály kámošom do mesta :)

30.6.2012 16:57 / milan (zive.sk) 0 13 nahlásiť

55 je uz s dph a je to strop a nie pravidelny mesacny poplatok

1.7.2012 16:02 / Matúš (zive.sk) 0 5 nahlásiť

To v článku nenapísali, ale O2 Moja Firma sa zmenil tiež. Limit 55 Eur sa znížil na 40 Eur a sadzba 8 centov sa znížila na 6 centov v najvyššom pásme. Treba pozrieť nový cenní na webe operátora.

1.7.2012 16:16 / pfff (zive.sk) 0 3 nahlásiť

výborná novinka, ale nespomenuli to asi preto, že to zmenili až dnes a o2sk narozdiel od platiny to nedala v predstihu vedieť z 55 na 40€... -27% = super!

29.6.2012 21:18 / cabajčapor (zive.sk) 13 6 nahlásiť

je to tak, ale redaktori to už dávno zatajujú ,lebo im to Telefonica platí aby nezverejnili pravdu a pokutovanie ludí Poznám 20 ludí, ktorí dostali pokutu za "flat" lebo volali vela(5,000-15,000 minút) podla informácie O2 zamestnancov je tychto ludi minimalne 100, ale predpokladam, ze aj ovela viac, kedze zamestnanci nemaju globalnejsi prehlad

30.6.2012 00:21 / Peťo (zive.sk) 1 33 nahlásiť

15000 minút? :-O To je 250 hodín a to je 10,5 dňa alebo inak povedané v mesiaci 8 hodín denne. Non-stop na telefóne okrem spania a sr@nia? A karfiol na hlave nemajú?

2.7.2012 10:25 / lulu (zive.sk) 1 1 nahlásiť

ti poviem že moja mama dokáže 5000 minút mesačne minúť ako nič....len vkuse rozmýšľa, komu by volala.....to už je mobilománia, liečia to na prednej hore :)

2.7.2012 13:43 / Busy (zive.sk) 0 0 nahlásiť

To je proste _mobilmania_ :) ;)

30.6.2012 09:47 / ferisson (zive.sk) 1 13 nahlásiť

Urcite ked to tak poslusne zaplatila mala maslo na hlave a bola si vedoma ze to prepiskla. Telefonika nikdy nepristupuje k takymto sankciam bez overenia. Mam skusenost ze odpustaju aj vyssie pokuty ak zakaznik zdovodni objektivne priciny!

30.6.2012 15:52 / pffff (zive.sk) 10 2 nahlásiť

pekne sa snažíte hodiť vinu na zákazníkov miesto toho aby ste riešili prečo pri 55€ neobmedzene, za čo účtujú 1000€ pokutu 1000 / 55 = 18,18 mesiaca podľa teba to v čom mohla tak prepísknuť?

30.6.2012 21:34 / ferisson (zive.sk) 3 7 nahlásiť

tebe už len za to že si tupý

1.7.2012 04:39 / pfff (zive.sk) 6 2 nahlásiť

ahoj debílek, opäť nič k veci si nenapísal. pozdravuj rodinu, viac cucaj prsty

30.6.2012 23:03 / Merfi (zive.sk) 6 3 nahlásiť

ferisson O akych objektivnych pricinach to tocis? 1.Ak slubia,ze je to neobmedzene,nema to byt obmedzene. 2.Ak to uz chcu obmedzovat,v poriadku.Ale ma to byt jasne dane!!!! 3.Ak je to hlavne pre podnikatelov,nemaju to co zrovnavat s priemernym O2 zakaznikom!!!!

30.6.2012 23:54 / Busy (zive.sk) 4 2 nahlásiť

Na nadnesene nepravdive vyroky sme si uz u operatorov predsa zvykli. Dlhe roky nas masirovali pojmom "vsetky siete" a pritom sa jednalo iba o siete slovenske. Orange teraz napise 'neobmedzene volania" ale v skutocnosti su obmedzene len na 250 cisel. Ani nekonecno u O2 nie je nekonecnom, tiez tam maju nejaku blizsie nespecifikovanu FUP. Aspon ze u toho Orange je to jasne dane...

1.7.2012 00:09 / Merfi (zive.sk) 11 0 nahlásiť

Busy Lenze za prevolanie navyse v Orange nehrozi pokuta 1000eur. To uz nieje informacia o nepresnom nekonecne.To je cielena moznost operatora dat ti pokutu bez toho,aby si poznal presne znenie podmienok,za akych ti ju moze dat A na rozdiel od Tel. a Or. to O2 nema napisane ani tym mini pismom s hviezdickou. To je velmi zasadny rozdiel.Obvzlast ak sa hra operator na feroveho

1.7.2012 09:16 / kajko (zive.sk) 1 10 nahlásiť

A dokaz o pokute maju byt reci jednej nesvojpravnej hlupane? Bavime sa o flate pre kazdeho. Tarat dokaze kazdy blb.

1.7.2012 11:49 / Merfi (zive.sk) 7 0 nahlásiť

kajko urcite si niekedy pocul google.Tak to skus a napis pravdu,ci ti nasiel iba jednu pokutu..aby som bol presny " jednej nesvojpravnej hlupane"

1.7.2012 12:06 / zak (zive.sk) 0 10 nahlásiť

@merfi aj keby tie "nesvojpravne hlupane" boli tri alebo ich bolo 10 je to jedno. nie vsetko na google je fakt. faktom vsak v pripade ak by to bola pravda je informacia o nesvojpravnosti. ak si niekto mysli ze je v prave nech sa obrati na telekom. urad alebo na sud. inak len trepe blbosti mozno aj ako zamestnanec konkurencie. je to vysoko pravdepodobne.

1.7.2012 12:58 / Merfi (zive.sk) 0 1 nahlásiť

zak Mas pravdu.Ak by sa to stalo mne,tak by som sa urcite na sud obratil

1.7.2012 13:02 / Merfi (zive.sk) 2 1 nahlásiť

zak Ale fakt to je.To ze porozdavali vysoke pokuty je pravda s ktorou sa netaji ani samotny operator.Zahmlieva ale dovod preco ich porozdaval. Ved je podla mna normalne,ze ak podnikam a platim si relativne nekonecno,tak prevolam viac,ako je bezny priemer O2 zakaznika Potom je chore,ak za to dostanem pokutu aj v pripade,ze nieje jasne specifikovane,kolko je to "nad ramec slusnych mravov"

1.7.2012 13:52 / Mirec (zive.sk) 1 3 nahlásiť

:-)):-)) BALIK MAXIMUM 2 OD ORANGE 39,99EUR s DPH NEKONECNE VOLANIA SR VSETKY SIETE NEKONECNE SMS a MMS SLOVENSKO VS SIETE 2000MB internet. po prekroceni spomalena rychlost + k tomu sa da aktivovat za 6,99 eur NEKONECNE VOLANIE CELA EUROPSKA UNIA(nie iba par krajin) alebo 9,99 NEKONECNE VOLANIE CELY SVET okrem satelitnych sieti.

19.8.2013 13:23 / 0 0 nahlásiť

Uz to nie je obmedzene stale 45 euro ....ci volas 1 minutu alebo 10000 za mesiac...

29.6.2012 14:55 / am (zive.sk) Reagovať 0 15 nahlásiť

no teraz kritizujte! :)

29.6.2012 16:10 / mart1n (zive.sk) 7 8 nahlásiť

No keď sa dobre pamätám tuším vo Francúzsku bol/je flat+internet za 20€/mes...

30.6.2012 13:52 / mart1n (zive.sk) 6 2 nahlásiť

Rado vďaka za link na ponuku; rozmýšľam nad tým, prečo má ten príspevok momentálne viac mínusiek ako pusiek keď je pravdivý...:-O

30.6.2012 13:54 / indeks (zive.sk) 10 3 nahlásiť

pretoze nase slavne dokonale a super ferove 02 "zlacnelo" len na 45 :-D

1.7.2012 07:28 / mito (zive.sk) 2 1 nahlásiť

...hlupana!

29.6.2012 14:56 / Manobb (zive.sk) Reagovať 109 96 nahlásiť

Napadajú ma dve otázky: 1.) Ide modrákom o krk, keď musia i bez zmenených podmienok (náklady sa tak rapídne nemenia za tak krátku dobu) tak rapídne znížiť cenu ? a/alebo 2.) Je to priznanie "férového" operátora, že doteraz voči zákazníkom použilo neférovú = poriadne nadhodnotenú = predraženú cenu ? Však zmena ceny zo 70 na 45 Eur je predsa 35 % zníženie ceny, čo nie je málo, že ??? P.S.: Som rád, že po Filipovi bez filipa útržil porážku (v oveľa kratšom čase) aj predražený platinový paušál. Jednoducho inak to skončiť ani nemohlo, keďže v EÚ idú FLATOVÉ paušály nie zriedka aj za 20 Eur .... OK, 45 je menej ako 70, ale stále stráááášne veľa oproti 20 Eur !!! P.P.S.: Ďakujem vopred za mínuská od modrákov a ich fanclubu. ;-)

29.6.2012 15:01 / V (zive.sk) 3 19 nahlásiť

no vidis minusak, a este stale na tebe zarabaju...

29.6.2012 15:09 / wow (zive.sk) 15 12 nahlásiť

v pripade kyslika: kyslik by mohol este raz 25€ zlacnieť a aj tak by zarobil neskutočne veľa

29.6.2012 15:14 / Manobb (zive.sk) 18 42 nahlásiť

Celkom určite a nielen kyslík. Ale ešte potečie veľa vody Dunajom, kým sa tak stane ...., pretože ešte aj dnes sa nájdu "špeciálne ovečky", ktoré sú ochotné platiť za 400 min. do ALL SR sietí + nekonečno vo vlastnej až (a teraz sa posaďte), opakujem až 60 Eur mesačne. Keď som to videl, napadlo ma len jedno slovo: blbec, ktorý si neváži svoje vlastné prachy ! ;-) P.S.: Je veľmi zaujímavé sledovať, koľko sú Slováci pri tak mizerných platoch ochotní míňať na tak zbytočné veci, akými je napr. aj mobilná komunikácia (neberem teraz biznis sektor, ale klasických userov)

29.6.2012 15:23 / wow (zive.sk) 19 16 nahlásiť

60€ neminem na FunFone a Easy Free za rok a to volám a surfujem ako ďas :-D

29.6.2012 15:42 / RomanBA (zive.sk) 7 32 nahlásiť

zvlast to Free uz vyuzivas rok :-D:-D:-D no Andersen daj este nejaku rozpravocku :-D:-D:-D

29.6.2012 16:03 / rudná online (zive.sk) 1 23 nahlásiť

Martina (14:17) Myslíte, že WoW je fakt unikátny ? Podľa výpočtu som mala zľavu na telefón vyšší pri skladaní Paušálov Snov. Ja si myslím, že WoW je síce najvýhodnejší, ale len veľmi minimálne. WoooooWWW by som mohla povedať, keby ste predstavili nejakú takúto ponuku: http://www.orange.at/Content.Node/tarife/... Túto ponuku by ste ako nazvali, keď Vaša ponuka je momentálne WoW ? Dobry den, na podobnu otazku sme uz odpovedali vid. specifika slovenskeho trhu.

29.6.2012 18:45 / pfff (zive.sk) 16 4 nahlásiť

RomanBA máš neustále problémy so slovenčinou "wow 29. 06. 2012 15:23 60€ neminem na FunFone a Easy Free za rok a to volám a surfujem ako ďas" aký je významový rozdiel medzi: "60€ neminem na FunFone a Easy Free za rok" "60€ som neminul na FunFone a Easy Free za rok" vieš? + tebe treba špeciálne rozpisovať ako ma kto dlho ktorú kartu? či ani FF nemá ani rok? alebo len jednoducho nerozoznávaš časy, súvislosti, defektne čítaš, reaguješ na tebou defektné pochopenie napísaného? tebe akurát tak rozprávku ako RomanBA šiel neúspešne do sveta pre seba zdravý rozum hľadať... a nenašiel

29.6.2012 21:01 / RomanBA (zive.sk) 2 16 nahlásiť

easybarancek sa ozval :-D:-D:-D ty mas problem s tou dutou vyrazkou na krku... ty s vyrazom "neminem" ides nieco o slovencine hovorit :-D:-D:-D

29.6.2012 21:50 / pfff (zive.sk) 12 3 nahlásiť

potráp svoju vyrážku a zacituj kde presne píše že easy využíva už rok? ja to neviem nájsť, ty si to tam nejak zázrakom našiel, tak sa ukáž beďarik

29.6.2012 15:12 / 8 23 nahlásiť

skor by som povedal, ze tie cenove pohyby za posledne roky u vsetkych troch svedcia ako nas cele roky odrbavali a ako nam tlacili do hlavy ze ake maju vyhodne volania, ked vidime ze postupne vedia dat este vyhodnejsie...

30.6.2012 21:39 / ferisson (zive.sk) 0 8 nahlásiť

o čom točíš že troch? a roky? ked už tak vás o dr bali OSK a TK a aj v tom veselo pokračujú iba O2 sa snaží tlačiť aj u nich ceny dole trochu objektivity by neuškodilo

30.6.2012 21:46 / indeks (zive.sk) 4 0 nahlásiť

iba 02 sa snazi? tebe snad uslo, ze toto bola reakcia na snahu ORANGE?

30.6.2012 21:48 / 4 0 nahlásiť

reagoval som hlavne na toto: 2. Je to priznanie "férového" operátora, že doteraz voči zákazníkom použilo neférovú = poriadne nadhodnotenú = predraženú cenu ? on toci o tom ze zly zly O2 je drahy...ale zabuda ze cele roky dupol bol drahy a kecali nam stale ako volame vyhodne a postupom rokov vidime ze to ze to ide este vyhodnejsie = odrbavaju nas vsetci. nie som kamarat so ziadnym opom, bol som u kazdeho...resp mam aktualne 2 sim - TK + O2 koli frajerke. tieto zabomysie vojny tu trvaju x rokov,preto sem treba chodit iba obcas...amen.

29.6.2012 16:43 / hm (zive.sk) 12 5 nahlásiť

OK, 45 je menej ako 70, ale stále stráááášne veľa oproti 20 Eur !!! akych 20e??

29.6.2012 16:49 / Manobb (zive.sk) 11 17 nahlásiť

Ty žiješ na Marse alebo na planéte Zem a v EÚ, keď sa tak pýtaš ? Viac sleduj dianie okolo seba, viac čítaj a potom možno zistíš, že Slováci aj pri sume 45 Eur dostávajú také isté za o vyše dvakrát vyššiu sumu, ako iní zákazníci (tiež Európania) ... A potom skús porovnať aj platy a zistíš, že pridaná hodnota je u nás oveľa nižšia, keďže na ten FLAT musíme robiť oveľa dlhšie ako tí Európania ... Ešte Ti to nedochádza ? Hmm, tak potom si zapni farmu alebo nejakú telenovelu, to je pre "menej náročných" zákazníkov ... ;-)

29.6.2012 16:53 / hm (zive.sk) 7 13 nahlásiť

aha takze ty snivas na slovensku o eurpskych cenach :) dobru noc a sladke sny :D

29.6.2012 16:59 / Manobb (zive.sk) 13 9 nahlásiť

ahááá, takže Ty veríš tej rozprávke o "špecifickom trhu" ... Hmm, už mi je potom jasné, prečo sme v SR v takej prdeli. ;-)

29.6.2012 17:26 / +- (zive.sk) 0 7 nahlásiť

Špecifický trh? "Zvolili sme si sami" hlavne alternatívny GABO P. ... :-D:-D:-D http://www.youtube.com/watch...

29.6.2012 18:05 / hm (zive.sk) 1 7 nahlásiť

takze ty dokonca "vies" comu verim..vies mi aj povedat,preco je elektronika v inych krajinach(napr dansko,swedsko..atd) drahsia ako u nas?

29.6.2012 18:11 / wow (zive.sk) 8 2 nahlásiť

a preco davas otazky mimo temy?:-D

29.6.2012 18:14 / hm (zive.sk) 3 5 nahlásiť

nikto ta nenuti reagovat :) mozno aj dansku ludia diskutuju a pytaju sa preco si v kodani kupi televizor drahsi ako napr vo warsawe.tiez su asi specificky trh :) ale nemusis reagovat, jednine zeby si chcel a mozes aj minusku dat,cau :)

29.6.2012 19:49 / indeks (zive.sk) 5 0 nahlásiť

2-3 nasobne drahsia?

29.6.2012 20:48 / hm (zive.sk) 1 7 nahlásiť

to je naozaj tazke pochopit?ked napr francuzsko na niekolko nasobne viac obyvatelov ako slovensko,teda trh je tam obrovsky, mozu si dovolit dat lepsie ceny. ja sa nechcem tymto zastavat ziadneho operatora,ale jednoducho taka je situacia.sme mensi trh.teda televizor si mozes u nas kupit lacnejs(ak by bol lacnejsi v polsku kupis ho tam)i,ale mobilne sluzby musis vyuzivat u slovenskeho operatora.

29.6.2012 20:55 / ... (zive.sk) 7 2 nahlásiť

A to je chyba, že nemôžem použivať napr. rakusky orange.

30.6.2012 00:47 / 0 5 nahlásiť

..a preco by si nechcel aj rakusky dochodok? ty kde zijes trubka? tak plat aj rakuske dane a budes mat rakuske orange.

30.6.2012 06:32 / ja (zive.sk) 0 6 nahlásiť

neviem ako by sa tvaril keby mu napr z odstupneho zobrali 75% dan

30.6.2012 02:46 / indeks (zive.sk) 8 1 nahlásiť

vysvetlis mi prosim vplyv poctu obyvatelov na ceny telekomunikacnych sluzieb? konkretne vplyv, ktory zabrani nasmu operatorovi dat cenu aku ako vo FR a tu musi byt 2x vyssia

30.6.2012 07:38 / hm (zive.sk) 1 11 nahlásiť

zajdi za nejakym ekonomom napr na ekonomicku univerzitu a nechaj si tieto banalne veci,ktore chapu uz aj stredoskolaci, vysvetlit.

30.6.2012 10:55 / indeks (zive.sk) 7 1 nahlásiť

prosim, vysvetli mi to. pekne prosim.

1.7.2012 20:24 / indeks (zive.sk) 2 2 nahlásiť

klasika.. clovek ziada nejake fakty, tak je ticho.. ale urazat, to viete :-D

29.6.2012 17:08 / smea (zive.sk) 5 14 nahlásiť

perfektne ... ale zadubeni slovaci toto nepochopia a etse idu sami proti sebe to je nieco co zase nepochopim ja. Nie aby nakladali tym operatorom zhadzovali ich na forach pisali im listy a stazovali sa ale este s radostou im zaplatia tie premrstene ceny ... fakt ciste Slovensko toto len si dovolim ti oponovat trosku s tymi modrakmi vo vyssich prispevkoch aj ked v podstate so svetkym co psies suhlasim. Lez ja na priklad do ineh operatora nepojdem ako O2 vies preco ? Pretoze som loajalny zakaznik a to aj opacne ak ma niekto vyse 10 rokov zdiera co vlastne eurotel a globtel ...neskor T-mobile a Orange robili tak uz do ich predajni nikdy nevstupim. Operator O2 aj ked teraz vyrazne pochybil s tym 70 eurovym flatom. Aj tak tuto politiku zlacnovania vlastne na Slovensko priniesol za co mu patri vdaka ... inak by sa nam t dvaja dalej rehotali do ksichtu. este sa vratim k tomu 70 Eurovemu flatu ... zjavne si ho mohol dovolit na ceny nastavene este pred par emsiacmi takz enie len o2 odrbava ale vsetci no uz vyrazne menej a samozrejme ze mozu ist este dolu. Tiez neverim ziadnym rozpravkam specifickom trhu tym nas naockovali biznismani aby sme paltili ako blbci. A to je so vsetkym pocnuc oblecenim.

29.6.2012 17:14 / wow (zive.sk) 18 10 nahlásiť

mne zasa ta lojalnost u o2 zacala liez na nervy. Polovyrobky, ziadny servis a nekonecne sluby, dorazili ma ze su najdrahsi a bez dat

29.6.2012 17:29 / smea (zive.sk) 6 20 nahlásiť

Co ja viem ja som setkych svojich prinutil na O2 a po tretej minute zadara ? Ktory iny operator to ma ? A trom cislam uplne zadara kedykolvek za 6 Eur mesacne ... to sa mi nezdalo najdrahsie s holkou sme si volali do omrzenia. Vadilo mi to len co sa tyka prace ... ze nie je nejaky rozumny flat lebo iste ze klienti nebudu mat vsetci O2. No zasumelo to medzi operatormi a zda sa mi ze teraz je to vcelku vyrovnane opat. A zase viem byt trochu zhovievavy k operatorovi, ktory je tu nepomerne kratsie ako ostatni dvaja hraci, co si tu svoje imperium mohli nerusene budovat roky. Ale vietor tu urobil prave ten treti a tym padom som k nemu loajalny a viem mu prepacit aj nejaky ten preslap ako bol ten 70Eurovy pausal napriklad a budem velmi pozorne sledovat ci nebude robit dalsie preslapy. Zatial sa od neho nepohnem ale vykricnik som si uz pripisal. Co sa tyka telefonov ... snad si nebudem brat tie smejdy na pausal. Objednavam zasadne cez amazon.co.uk alebo inych UK predajcov a beriem si telefon podla chuti a s prijemnejsimi cenami a nemusim visiet na ziadnom pausali. To robim aj s inymi produktami - oblecenie, elektronika (naucte sa vyuzivat EU nie len kydat na to) No ale dnes dava O2 bonus 288 Eur na telefon ked mas platinovy flat nuz zalezi aky telefon k tomu ponukne. Ale to uz je celkom fajn ponuka.

29.6.2012 16:50 / wow (zive.sk) 11 6 nahlásiť

akych 20e?? Rakuskych, Francuzskych a po prepocte at Polskych.

29.6.2012 19:50 / Majkls (zive.sk) 14 4 nahlásiť

Ja by som sa pridal k tejto tvojej teme a opytal modrakov v com je lepsi ten ich flat za 45Eur oproti Maximu 2 od orange za 40Eur :) Skuste napisat ze volania do par krajin :) Odpoviem ze za 47Eur u orange mate pozor nie volania len do par krajin ale omnoho viac krajin :) Mate navyse mms a 1GB internetu tak ako ich vsetci urcujete ze 2GB je akurat ;) A ten kto nevola do zahranicia zvoli Orange, ten kto vola tak sa nebude obmedzovat trapnym O2 ale zoberie orange a ma omnoho viac krajin a aj profesionalnejsi pristup Takze v com je o2 fajn ked vas zdiera o 25Eur a reaguje len na konkurenciu a priznava ze vas o*ebavali o 25eur mesacne? :)

29.6.2012 21:12 / Busy (zive.sk) 1 11 nahlásiť

Zabudol si na neobmedzene smsky do tych siestich krajin.

30.6.2012 21:42 / ferisson (zive.sk) 1 6 nahlásiť

tebe je to zbytočné vysvetlovať - keby ti aj niekto nasadil chrobáka do hlavy tak tam skape od hľadu!

30.6.2012 04:20 / 2 6 nahlásiť

V inej diskusii som písal prečo dali cenu 70.EUR hooodne nadhodnotenu, boli prví, dali takú cenu, počkali na reakciu konkurencie, a teraz sa iba prispôsobili/dorovnali (presne ako som to písal/predpokladal že to tak spravia za krátky čcr). Teraz pustili len toľko čo museli, proste nedokázali odhadnúť cenu/strop, preto to hooodne až do oči bijúce umelé predraženie, proste to nechali na konkurenciu, a teraz sa ako som už písal, len prispôsobili. Poniektorí ich za to ešte aj pochvália. :-) ;-) Ps. Zahrali takticky, a vyšlo im to. Nejde nikomu o krk, a správne píšeš, ani náklady sa tak rapídne nemenia.! Samozrejme ak to nie je súčasť plánu.!? :-) ;-) Fér je "len" názov produktu, a toto je čistý a tvrdý busines bez akejkoľvek hranice férovosti, nič viac nič menej.

30.6.2012 09:55 / Milan (zive.sk) 0 7 nahlásiť

tiež ich za to chválim a necítim sa menejcenný. doteraz som si neobmedzeneo nedal lebo bolo drahé ale teraz je to prijateľná cena. a áno každému ide o biznis charitu sem neprišiel robiť ani jeden podnik nie len operátori.

30.6.2012 10:27 / Busy (zive.sk) 0 8 nahlásiť

Presne tak, suhlasim. O2 malo tu guraz a odvahu ako vobec prve ponuknut celoslovensky flat (a to dokonca rovno nielen celoslovensky, ale aj zopar dalsich statov) najprv pre firmy a potom aj pre obycajnych smrtelnikov ! Orange po nom vsetko len skopiroval. Cena aku O2 nasadilo bola taka aka bola (55e a 70e), myslim si ze nevedeli ako bude reagovat trh preto museli nasadit taku cenu, aby to akcionarom vykompenzovalo riziko reakcie trhu. Kazdy kto teraz vycita O2-ke tych 70e mal by predovsetkym najprv vycitat oranzovemu operatorovi ze ked prvykrat skopiroval firmu za 55e tak tiez nasadil podobnu cenu. No a teraz po nejakom case, ked Orange ponukol celoslovensky flat za nizisu cenu, prisiel cas upravit cenu aby bol viac konkurencieschopny, to je normalny vyvoj trhu. Podobna situacia sa opakuje casto. Vyrobca uvediet na trh novy produkt (mobil) za nejaku cenu, a po par mesiacoch tato cena spadne casto aj o tretinu. Znamena to ze cena pri uvedeni bola neferovat a vyrobca zakerne a neferovo okradal svojich zakaznikov ?

30.6.2012 10:22 / ferisson (zive.sk) 0 13 nahlásiť

Ak ťa napádaju takéto plytke otázky aj v zivote je mi ta luto. N Preco ta nenapadlo ze wow prisiel az po dvoch rokoch ako O2 prisla s degresivnym spoplatnovanim? Lebo OSK aj T ma dost b l b cov co maju presne taketo plytke otazky a su ochotny opit sa suchym rozkom O2 dokaze rychlo reagovat na trh co je obrovska vyhoda oproti konkurencii Keby si si u ineho operatora dal nevyhodny pausal a o mesiac by sa zmenili podmienky na trhu platit budes ako si sa zaviazal na dva roky. O2 uplatnuje zmeny pre vsetkych co je dalsia obrovska vyhoda!

30.6.2012 10:33 / Busy (zive.sk) 1 8 nahlásiť

Presne tak. Ked som este bol u Orange, mal som Pausal 60 kde som mal 60 minut iba v ramci SK a za to chceli sialenych 476 Sk/mesacne. A aj ked som neprevolal predplatene minuty, volania do zahranicia som si musel tak ci tak zaplatit zvlast. Keby som z vlastnej iniciativy nedal vypoved (alebo nepresiel na nieco ine), dodnes by som mal tento uz vtedy riadne predrazeny pausal. O2 sa v tomto pripade sprava ovela ferovejsie - ked znizi cenu produktu, znizi cenu vsetkym uzivatelom, nielen novym.

30.6.2012 10:59 / indeks (zive.sk) 6 1 nahlásiť

takze ten kto sa zaviazal v roku 2008 programom Pre mna, tomu v 9/2008 zmenili automaticky program na vyhodnejsi?

30.6.2012 10:58 / indeks (zive.sk) 7 0 nahlásiť

nie celkom chapem, preco ked pisete o konkurencii, automaticky je tam predpokladana 2 rocna viazanost.

30.6.2012 21:45 / ferisson (zive.sk) 0 7 nahlásiť

lebo teba ako aj iných opijú rožkom a dva roky im za mobil podpíšeš TAK preto

30.6.2012 21:48 / indeks (zive.sk) 5 0 nahlásiť

je to proste blbost, dobre to vies. ano, maju MOZNOST (VOLBU, NIE NUTNOST) viazanosti za cenu inych vyhod (telefon, cena, ...).

29.6.2012 14:58 / wow (zive.sk) Reagovať 34 18 nahlásiť

Lenka na Fony.sk je rychlejsia. To bude zrejme robota orange, ze O2 predrazenu platinu zlacnela. Postreh: aspon vidite ako nas sklbe to ferove o2.

30.6.2012 21:47 / ferisson (zive.sk) 0 4 nahlásiť

a tvoj pán aj zbiera po tebe hovienka ked ta venčí?

29.6.2012 15:00 / V (zive.sk) Reagovať 2 18 nahlásiť

ako tak citam orange zase pridava flat s novymi odrbami :-)

29.6.2012 15:39 / Merfi (zive.sk) 3 10 nahlásiť

Veru tentokrat riadne sklbe peniaze z ludi aj Orange Cen internetu na pausalny program vyssia ako u predplatenky je zarazajuca

29.6.2012 15:34 / FLAT (zive.sk) Reagovať 19 9 nahlásiť

Cakal som skoru odpoved na Orange...ale toto je co zase...45.- Euro? Ale to vari nie! Dakujem, zostavam pri Easy Free...FLAT predstava ceny u mna=max. 30 Euro s nejakymi datami. :-)

30.6.2012 20:50 / wow (zive.sk) 22 0 nahlásiť

dat za predrazeny O2 poloflat 45€ mesacne a rocne 540€? Si veria ze oblbnú mozgy a zhrabnu kopec €ckov, lenže nizke platy nepustia.

30.6.2012 21:49 / ferisson (zive.sk) 0 7 nahlásiť

pomocným robotníkom ako si ty je to ozaj nanič

29.6.2012 15:47 / Reagovať 3 19 nahlásiť

Konecne nieco poriadne a konecne aj s netom :-) Platina za 70 urcite nemala uspech a vdaka konkurencnemu produktu od pomaranca islo O2 s cenou dole. Muselo ist, zakonite... Kazdopadne, je to O2, vdaka ktoremu mame ceny take, ake mame a urcite sa pojde s cenami stale nizsie, i ked raz to musi zastavit. Inak by sa im to neoplatilo. Dalsia vec je, ze kto chce, bude kritizovat aj keby to stalo neviem kolko. Ale to sme si uz zvykli... Takze 45€ do vsetkych sieti aj mimo SK splu s netom je pre mna osobne lepsia ponuka ako ma orange. Samozrejme, kazdy si vyberie to, co mu vyhovuje. Je to kazdeho slobodna volba. Takze OR bude mat svojich priaznivcov, ale aj O2. Konkurencny boj je krasny. Este TM prinesie nieco a bude to zaujimavejsie. Tesim sa :-) :-))

29.6.2012 15:57 / wow (zive.sk) 17 17 nahlásiť

flat za 40-45€ bude akceptovať 2-3% zákazníkov. 20-25€ flat bude až bežný a predajný. ;-)

29.6.2012 16:21 / Manobb (zive.sk) 9 6 nahlásiť

K+

29.6.2012 16:49 / miguel (zive.sk) 18 26 nahlásiť

Keby bol u nás FLAT za 20 EURO, tak by ho mali skoro všetci školáci na základných školách a boli by stále zavesený na sieti. A človek, ktorý by si chcel normálne zavolať by mal stále preťaženú sieť a dovolal by sa do riti. Aký by to malo zmysel? To by si vyžiadalo investície operátora do ďalších a ďalších BTS a to sa navzájom vylučuje.

29.6.2012 16:56 / Manobb (zive.sk) 19 14 nahlásiť

Sorry, ale Tvoj príspevok navrhujem za zrnko múdrosti ... Väčšiu blbosť som už dávno nečítal. ;-)

29.6.2012 17:02 / wow (zive.sk) 12 8 nahlásiť

:-D na ktoru pomocnu skolu chodis? Aj internet ti treba obmedzeny :-D

29.6.2012 17:34 / miguel (zive.sk) 2 12 nahlásiť

Nemáš páru o podnikaní, lebo nedávaš v škole pozor a stále vyrušuješ. -D:-D Predpokladám, že trafená hus zagágala. Chcel by som vidieť teba na mieste operátora ako by si sa správal, keby od teba chceli viac výkonu a za menej peňazí. Bohoval a penil by si jak pes.

29.6.2012 17:41 / wow (zive.sk) 12 4 nahlásiť

a co potom v rakusky, francuzsky a polsky operatory? Preco klames?

30.6.2012 21:11 / heno (zive.sk) 0 8 nahlásiť

myslíš ten rakúsky orange ktorý má dlh jednu miliardu eur a nemôžu ho predať ? fajn biznis . vráť sa k lopate alebo sa začni lepšie učiť .

30.6.2012 21:37 / indeks (zive.sk) 6 0 nahlásiť

v rakusku maju len orange?

30.6.2012 21:58 / 0 4 nahlásiť

no majú tam aj druhých ale orange tam do.d.rb.al trh s cenami a tak mu treba.

1.7.2012 13:09 / indeks (zive.sk) 3 0 nahlásiť

ale stale ostava francuzsko, polsko, chorvatsko. vysvetli.

29.6.2012 16:33 / ĽUBO (zive.sk) 17 7 nahlásiť

Orange ma za 39,99 voalnia do vsetkych sieti , neob. SMS a neob. internet. takze co je vyhodnejsie na O2. inác ten program sa vola maximum2. A internet v Orange sa neda porovnat s O2 ktore ma 20 percentne pokrytie na rozdiel Orange ktory ma 78 percentne pokrytie.

29.6.2012 17:00 / Marko (zive.sk) 4 10 nahlásiť

ze tie volania a sms a mms mas aj do EU a tvoj nekonecny internet je tusim 2gb ale ok o 1GB viac no...

29.6.2012 17:16 / Ľubo (zive.sk) 13 3 nahlásiť

Prepác akoze pokrytie O2 je mizerne dost cassto funguju zakaznici cez siet telekomu a to bude este minimalône 5 rokov. Orange bezproblemov. Volania do zahranicia ? - osobne neprevolam ani minutu. a ked sa raz tak stane tak urcite najdem sposob. premna je dolezite mat dobre sluzby. volat kolko chcem odkial chcem a posialat sprav kolko chcem. Ale najdolezitejsie pre mna su DATA. mesacne presurfujem cez WIFI okolo 5000 MB a dalsich 1500 cez 3G a neakceptujem EDGE. To mozem poslat postoveho holuba.a 5x24=120 eur ktore usetrim a tie mozem pouzit aj inac ako platit za nekvalitnu siet. Inac skus zavolat vo Veľkom zaluzi pri nitre. Orange bezproblemov a O2 roztrhat ma islo, stale vypadaval signala a do pivnice som ani nemohol ist. lebo ... A pouzivam navigaciu WAZE. Skus ist na Oravu mozes sa rozlucit ye ta bude navigovat a uvidis premavku a vsetko naco je ta navigacia urcena ked nemas poriadne data.

29.6.2012 23:49 / rado (zive.sk) 4 8 nahlásiť

a Tebe je naco datovy prenos na navigaciu? myslis ze na oravu nesvietia GPS satelity?:-D

30.6.2012 09:55 / 8 4 nahlásiť

Na nacianie dopravnych obmedzeni/polohy policie v okoli, ceny paliva na pumpe po ceste...navigacia uz nie je len o odboceni o 200 metrov vlavo...

30.6.2012 10:24 / ferisson (zive.sk) 1 6 nahlásiť

Na lazoch sa ti tazko zije' čo.

29.6.2012 17:16 / Busy (zive.sk) 1 5 nahlásiť

Lenze Orange za tych 39e ponuka volania a spravy iba v ramci SK, kdezto u O2 mas este 6 dalsich statov. U Orange by si si este musel priplatit neobmedzene volania do EU - sice ziskas celu EU, ale uz to bude drahsie ako u O2.

29.6.2012 17:26 / Ľubo (zive.sk) 12 3 nahlásiť

Ok tak si radsej yaplatim k tomu 9,99 a mozem volat do celeho sveta. A mam stale o 1000 Mb dat viac lepsiu siet a neobmedzene volania uz fakt vsade. a Galaxy S3 za 238 Eur.

29.6.2012 19:53 / indeks (zive.sk) 8 4 nahlásiť

presne ako napisal diskuter nado mnou.. priplatis este nieco a nemusis riesit, ci je to zhodou nahod v jednej z tych krajin, kde 02 ponuka "domace" ceny.. keby 02 pridalo aspon DE, FR a ES (mozno IT), tak OK..

29.6.2012 16:04 / Haluzáci (zive.sk) Reagovať 1 23 nahlásiť

Ak by neprišiel O2 s flat. paušálom tak nám Rehák stále predáva 100 min za 20€ Nechcem tým povedať že O2 je najlepší, len si treba uvedomiť že takto sa aspoň trošku lady pohli.

29.6.2012 16:12 / wow (zive.sk) 31 9 nahlásiť

O2 prisiel o2 platinu aby nas ozbijal vo velkom co sa napokon aj dokazalo.

29.6.2012 16:21 / Busy (zive.sk) 3 12 nahlásiť

..presne ako sa uz mnohokrat dokazalo ako nas predtym ozbijali ostatni operatori ;)

29.6.2012 21:59 / Merfi (zive.sk) 11 0 nahlásiť

Busy To asi vsetci. Ale nikto so zdravym rozumom si neda flat od O2.Je riadna hlupost,ze to nemaju ohranicene tak,aby si sa mohol vyhnut ich nezmyselnej pokute Ak by som potreboval volat nad 1000min do cudzej siete,tak si dam rozhodne radsej Orange

29.6.2012 22:32 / Busy (zive.sk) 2 4 nahlásiť

V tom pripade si ja radsej dam rovno tu cudziu siet, a v ramci nej budem volat ovela lacnejsie nez za oranzovy flat ;)

30.6.2012 23:06 / Merfi (zive.sk) 7 0 nahlásiť

Busy A riskovat pokutu ako Brno a nemat moznost overit si co je a co nieje zneuzivanie? to by si riskoval?Ja urcite nie

1.7.2012 00:14 / Busy (zive.sk) 0 3 nahlásiť

Za 1000 minut volani mesacne v ramci vlastnej siete pokuta nastastie nehrozi :)

1.7.2012 11:59 / Merfi (zive.sk) 6 0 nahlásiť

Busy cital si nepozorne.Ja som napisal nad 1000. Dobre vies,ze ja niesom ziadny fans.Ale ak ma niekto tak nejasne a nepresne podmienky ako ma v podmienkach vyuzivania "nekonecna" O2,tak je to minimalne na podnet pre SOI. Samozrejme,ak by sme boli v inom state,kde SOI aj pracuje.U nas SOI nepokutuje vyslovene mafianske praktiky operatora.U nas SOI rozdava pokuty zanezaciernene gulicky v oznaceni handier,za to,ze neas v potravinach pri dverach zakaz fajcit a za to,ze mas v kase o tri centy viac ako mas mat podla bloku.

1.7.2012 12:26 / ErichDo (zive.sk) 1 6 nahlásiť

v telko sektore je na riešenie Telekomunikačný úrad alebo súd. Ak ti niesú tieto dve veci známe je to tvoj problém. prečítaj si VOP ktoréhokoľvek operátora. takže nejaké komenty o nejakých "pokutách" v anonymných diskusiách na webe majú presne takú váhu ako keď ja napíšem že mesačne zarábam v čistom 99.900 eur.

1.7.2012 13:08 / Merfi (zive.sk) 5 0 nahlásiť

ErichDo Nielen TU a sud,ale aj SOI.Pokial ide o nekale praktiky a ze ta zmluva je ich plna je jasne aj zo znenia,ktore sem postol pfff Ak ti to nieje zname,tak je to tvoj problem;-)

1.7.2012 13:27 / ErichDo (zive.sk) 0 5 nahlásiť

prezradím ti jedno veľké tajomstvo ale nikomu to nehovor. pfff je ch.u.dak ktory si tu lieci svoje ko.m.ple.xy me.nejc.enno.sti. kazdemu tu nadava do d.eb.ilk.ov aj horsie namiesto toho aby ak ma pocit ze je v prave konal v zmysle VOP ktorehokolvek operatora. on radsej navstivi kvazianonymnu diskusiu v ktorej si mysli ze je za stenou neohrozeny a citi sa byt velky. velky je ale radsej nemenujem. ba co velky. tu je najvacsi ;-) ale ked chces poplac si s nim.

1.7.2012 16:32 / Merfi (zive.sk) 4 1 nahlásiť

Ja nemam dovod plakat,pretoze nemam O2;-) Kazdemu tu nenadava,pokial som si vsimol,tak vacsinou nadava tym,co nadavaju jemu. Ja vulgarnosti neschvalujen,ale neschvalujem ani cielene pokutovanie operatorom a na to pfff poukazal opravnene

1.7.2012 18:04 / ErichDo (zive.sk) 0 3 nahlásiť

nebudem tu rozoberat tuto nepodstatnu osobku ale len zareagujem na tvoju zarosenu optiku. ferisson 30. 06. 2012 21:33 ešte sem daj VOP z Orange a T-com a hoď pls ktomu tvoje komentáre a hlavne ku všetkým dodatkom ak si taký múdručký a jeho priama reakcia: pfff 01. 07. 2012 04:23 keby si nebol debílek napísal by si niečo k veci - témou je O2 flat a O2 VOP debílek to nevie sám? no a tie jeho nezmysly co tu popisal vydavajuch ich za fakty je skoda podrobne rozoberat. ziadne cielene pokutovanie sa nekona. pises nezmysly zalozene na konstatacii tohoto individua. kazdopadne ta jeho znama ak vobec nejaka existuje mala a stale aj ma moznost situaciu riesit standardnou cestou. preto som ti napsal aby si si s nim poplakal. s vysokou pravdepodobnostou vsak ma pekne nakydane v rukach ak to neriesila a urcite vie velmi dobre preco. toto co tu predvzadza nejaky pfff je hodne tak 15 rocneho decka ktoremu rodicia vzali jeho oblubenu hracicku kvoli zlemu vysvedceniu. viac sa nejakym bezvyznamnym pfff ktory nedokaze komunikovat ako dospely clovek len ako buran nebudem zaoberat.

29.6.2012 16:31 / marty88 (zive.sk) Reagovať 3 8 nahlásiť

od pondelka prechadzam zo zlateho pausalu na platinovy a to jednoznacne!! skoda ,ze sa o tom neinformovalo skor,lebo by som dal za Xperiu S o 100 eur menej :( ale co uz...clovek nemohol vediet...snad mi to teraz nejako vynahradia,ked prechadza na vacsi pausal!! uvidime,ale chcem ist do toho!

29.6.2012 16:38 / Manobb (zive.sk) 15 4 nahlásiť

Samozrejme, že vynahradia ....., dajú Ti SMS/MMS zadarmo na jeden deň. To je u nich prejav vďaky pri významných výročiach a podobne. Takže si priprav pršteky, aby sa Ti tá stratená 100 eurovka vrátila cez SMS .... Len pozor, aby si si nezodral klávesnicu, či diplej .... ;-) P.S.: Aké z toho plynie poučenie ? Nebrať čerstvé ponuky, ktoré sa od začiatku javia ako nevýhodné. Však muselo byť každému jasné od začiatku, že jednotková cena je vyššia .... ako predtým, len to malo iný obal a inak sa to volalo. Trpezlivosť ruže prináša, v modrom to platí dokonca aj dvojnásobne ... ;-)

29.6.2012 17:19 / Busy (zive.sk) 1 7 nahlásiť

To vobec nevadi, za ten platinovy zaplatis pocas 18 mesiacov viazanosti menej prave o ten rozdiel ceny mobilu - o tych 100 eur. Takze stratis len malinko kvoli inflacii.

29.6.2012 20:04 / jarka (zive.sk) 1 4 nahlásiť

marty88 ked prejdes na platinu...budu Ti modri odratavat vyssi bonus z faktury na telefon...teda nie 11 evry...ale 16 evry mesacne ;-)

29.6.2012 21:15 / Busy (zive.sk) 3 2 nahlásiť

Nebudu. Po podpisani dodatku na akciovy telefon sa mesacne strhavany bonus uz nemeni ani pri zmene programu. Pokial prejdes na vyssi program, kde by sa mal strhavat vyssi bonus, budes to ma celkovo o tento rozdiel bonusov lacnejsie.

29.6.2012 22:24 / marko (zive.sk) 0 4 nahlásiť

A to Ty mas odkial ? Tajne info od operatora ? Pretoze doteraz to tak bezne funguje.

29.6.2012 22:30 / Busy (zive.sk) 4 1 nahlásiť

To je vseobecne znamy trik, pise sa o tom skoro vsade: http://mobilmania.azet.sk/clanky/o2-pausal-pod-lupo... ...

29.6.2012 23:02 / rudná online (zive.sk) 1 5 nahlásiť

a to som si naivne myslel že aspoň ty rozumieš napísanému textu http://www.fony.sk/clanky/6069-o2-ako-platit... ...

29.6.2012 23:29 / Busy (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Alebo mozno iba ty nerozumies tomu co som napisal vyssie ;)

30.6.2012 00:07 / marko (zive.sk) 0 2 nahlásiť

sorry, 1x som si to zle precital. Je to presne ako pises. Cena bude nizsia o rozdiel bonusov.

29.6.2012 16:55 / Marko (zive.sk) Reagovať 3 11 nahlásiť

A co takto prenos cisla do O2 -5e na mesiac pocas 10mesiacov a zobranie najlacnejsieho telefonu na modry pausal a potom prechod na platinu cize bonus dalsich -12e na 18 mesiacov...cize prvych 10mes., 28e a potom 8mes za 33e - neobmedzene svk+eu + sms a mms + 1gb net... parada ! a telekomacke programy vam nepridu ako osklb ? napriklad podnikatel 1200 a spol ? http://www.telekom.sk/biznis/telefonovanie/mobi... ... jeden program O2 a vsetci jacite ako sprostaci

29.6.2012 17:03 / Merfi (zive.sk) 7 9 nahlásiť

Nie,pretoze ak si ich niekto da,je to jeho problem Ja si vzdy pockam na zaujimavu retencnu ponuku.

29.6.2012 17:41 / Ľubo (zive.sk) 6 3 nahlásiť

Sice obhajujem Orange aich novu ponuku ale aj tak pouzivam sukromne Telekom. Ale bez retencie urcite nie. mam 120 minut vsade 4000 SMS, vecerne volania do telekomu a internet a ktomu mobil s ponuky a mam zam 50percentnu zlavu cize platim 15 Eur. Telekom pouzivam len preto lebo su dvojka v pok. internetu a cenu som si vybojoval dobru. Ale ked nedaju taku istu cenu za par mesiacov tak urcite prechadzam do Orange.

29.6.2012 17:35 / am (zive.sk) Reagovať 1 4 nahlásiť

45 eur za flat + 6 krajín v EU je podla mna vynikajúca ponuka oprori konkurencii aj s nejakym tym netom... pred par rokmi by som sa bola od radosti asi neviem co urobila... ale pravdou je, ze v dnesnej dobe 45 eur dat cisto len za mobilovanie sa mi zda vela, aspon k mojej vyplate... ja sa snažím náklady za mobil znižiť okolo 10-15 eur ked sa da... momentalne lepsie ako tescomobile do konca roka nevidim.. avšak uvidíme.. hadam konkurencia nezaspi :) flat za 25 by som uz brala (hlavne keby bolo aj do ostatnych nie len SR krajín) ale o2 pochybujem ze by este islo nizsie... no uvidime

29.6.2012 22:10 / 3 2 nahlásiť

Uvidis ze za par rokov ked bude flat za 25 eur sa ti to bude zdat vela - ved s predplatenou kartou sa bude dat v pohode zmestit do 5 max 10 eur.

30.6.2012 10:55 / am (zive.sk) 0 6 nahlásiť

jasne brano, ked nevolas, netextujes a nenetujes tak aj do 0 eur :)

29.6.2012 17:51 / wow (zive.sk) Reagovať 16 11 nahlásiť

vlastne uz je len telekom bez flatu. Medzi flat volaniami vyhrava orange. Na predplatenky easy a funfon.

29.6.2012 18:17 / Pejko (zive.sk) Reagovať 5 12 nahlásiť

pekne ale stale je velmi vela. ked da O2 tento flat za 20 eur mesacne, prechadzam. takto si vystacim bohate s podla seba 3 z retecnou ponukou. samozrejme nie je to flat ale mne osobne to staci a rozumny clovek sa radsej bude kontrolovat a povedzme aj obmedzovat pri narabani s mobilom a sluzbami ako by mal platit 45 eur. je to proste vela. vsetky tie sluzby nemaju vacsiu hodnotu ako 15-20 eur duplom tu na SR s tymi nasimi zobrackymi prijmami.

29.6.2012 18:32 / veru pejko (zive.sk) 11 10 nahlásiť

moja rec. My mame vsetci v rodine FunFon cize volame medzi sebou zadarmo akurat tri krat doroka nabijeme kredit po 7€ co je za rok 21€ a ty prevolame na bezne vybavovacky kde minuta nas stoji 12€c v sek. tarif. O2 cisla hlavne sme si poprenasali na Easy Free/Time. Je to lepšie a lacnejšie ako celý Flat. To čo dáš mesačne do flatu to mame na celý rok aj netom.

29.6.2012 23:05 / rychlost je vrazedna (zive.sk) 2 9 nahlásiť

tak si ho strc aj s kaporami do izé. koho zaujima operator pre socky a kaporov? koho zaujíma operator ktory nema dobre ceny ani na volania ani na data? koho? teba? gratulujem

30.6.2012 00:07 / pfff (zive.sk) 10 1 nahlásiť

zníženie ceny o 36% a pridanie 1GB dát (8€ zadarmo)vystihuje presne to tvoje "koho zaujíma operator ktory nema dobre ceny ani na volania ani na data?" nezaujíma asi nikoho, keď po tak krátkej dobe museli tak spustiť z ceny

29.6.2012 19:01 / wow (zive.sk) Reagovať 6 5 nahlásiť

elektrina v domacnosti stoji mesacne 45€ z ktorej väcsi osoh ako bezvyznamne volania za 45€ mesacne. Je to cele chore a pre operatorov vysoky zisk.

29.6.2012 19:39 / Reagovať 8 6 nahlásiť

To je super ze ceny idu dole. Len si uvedomte este jednu vec. Ak to takto bude pokracovat tak od roku 2013 sa nic v telko biznise nezmeni. Nebudu lepsie siete,rýchlejsie a stabilnejsie internety a podobne. A to koli tomu že operátory to nebudú mať z čoho zaplatit. Ak Vas napadlo že prečo to vedia zaplatit inde v Europe. No asi preto že napr.Francuzov neni 5milionov ako na slovensku ale xkrat viacej.

29.6.2012 19:55 / indeks (zive.sk) 5 8 nahlásiť

francuzov je X krat viac, ale nepotrebuju uplnou nahodou aj X krat vacsiu siet?

29.6.2012 20:33 / Peter (zive.sk) 5 6 nahlásiť

Samozrejme že potrebujú pretože jedna BTS dokáže obslúžiť len obmedzené množstvo dotazov naraz. A taktiež Francúzi majú x krát väčšie územie ako my.. Nechápem či ten príspevok hore písal zamestnanec operátorov alebo nejaký masochista ale určite ho nepísal zdravý svojprávny človek. Kokos takto by chcel dobrovolne platiť a ešte verí tomu že potom dostane kvalitnejšie služby pche.

29.6.2012 21:16 / Busy (zive.sk) 4 1 nahlásiť

Ale vecsie uzemie vyzaduje aj dlhsiu infrastrukturu a vsetko co s tym suvisi - opakovace po urcitej vzialenosti a pod.

29.6.2012 22:27 / ... (zive.sk) Reagovať 9 3 nahlásiť

Pride čas keď budú musieť aj O2 Fér preobliecť a o&prchovať lebo už &mr dí dražobou na míle.

29.6.2012 23:04 / Jojo (zive.sk) 14 5 nahlásiť

Kazdy jeden zo zvyhodnenych balikov v Orange si vies vziat aj bez viazanosti. Sam som mal O2 vyse 2 rokov. Som z Kosic. Vela volam a datujem. S O2 netom som si mimo KE ani neskrtol. Nacitavat stranku ci len po... Facebook cez edge bola hotova katastrofa. Neda sa predsa porovnat 3G siet Orange a O2, tak ako sa neda porovnat stabilita siete. V Orange mam nekonecne volania v ramci SR, nekonecne sms/mms a 2gb netu BEZVIAZANOSTI (pretoze som si nevzal mobilny telefon a aj napriek tomu za kazdu zaplatenu fakturu ziskavam body na zlavy z noveho mobilu ktory si mozno niekedy zoberiem, co v o2 nemam)za 39.99 mesacne. S 3G sietou orange nemam problem uskutocnit tych 5 az 6 hovorov do zahranicia cez voip. Preco by som mal platit 45 eur za flat v o2? Vzdy som bol zastanca o2. Boli pre mna ti naj... Ale zial teraz je to uz inac. Tak, ako dobre zacali tak to teraz pokazili. Net u nich? Mimo velkych miest nevyuzitelny atd atd... Mal som u nich mesacne fakt vyse 40 eur, ked som odchadzal do orange ziadna snaha o udrzanie ma, niezeby som sa koli tomu siel zosalit, ale ako cenu ma pre nich zakaznik? proste sklamali na plnej ciare. Orange ponuka proste lepsiu siet, lepsie data, lepsie podmienky a za menej penazi.... Apropo... FUP v O2? Hocikedy ti daju pokutu, ako som si zistoval nikdy nikto nevie, kedy si ich FUP prekrocil a kedy nie vsetko je na pomere prichadzajucich volani a odchadzajucich volani. To aby som sa kazdy mesiac stresoval ze ci nahodou somneporusil podmienky a nenapalia mi pokutu? To nie... O2 sklamalo na plnej ciare... Ako viem ja, neoficialnych zdrojov, pomer volani by mal byt aspon 60 ku 40 odchadzajuce/prichadzajuce v minutach... Takze ako sorry... V orange nic take nie je... Navyse nie som vvvvvviazany takze...

29.6.2012 23:07 / rudná online (zive.sk) 2 9 nahlásiť

to myslíš tie predražené lacáky s blokovaním na vlastnú orange sieť na 24 mesiacov od kúpy? super. pozdravujem tvojho obvoďáka. odkáž mu nech už ide na zaslúžený odpočínok.

30.6.2012 09:02 / suchyzyps (zive.sk) 8 1 nahlásiť

napisal ze si sumu sertri na telefon keby sa rozhodol zaviazat. ja som mal nasetrene 300 € na zlavu. a na vybrane typy mi dal orange 2 nasobnu zlavu. cize 600 € !!! teraz mam k maximum 2 samsung galaxy s 3 za jedno euro tak si dalej pouzivaj nokiu c2 :) co ti ostala ked si si prenasal cislo

30.6.2012 12:07 / Ľubo (zive.sk) 7 1 nahlásiť

Musim ta poopravit ale Orange neblokuje telefony. Blokuje ich len Telekom

30.6.2012 12:28 / indeks (zive.sk) 6 2 nahlásiť

tie ktore dostanes ako darcek za platenie neviazanych faktur su blokovane - aspon pokial viem

30.6.2012 12:41 / drak (zive.sk) 0 9 nahlásiť

jasne. tie mobily su blokovane ale dal som ti minus za ten darcek. kokos tebe to inak kuruje. ze darcek.

30.6.2012 12:44 / indeks (zive.sk) 8 0 nahlásiť

co ti da iny operator za to, ze u neho pouzivas sluzby a platis za ne?

30.6.2012 13:23 / ach! (zive.sk) 0 8 nahlásiť

ani orange ti nič nedá . keď nerozumieš tvoj problém .

30.6.2012 13:47 / indeks (zive.sk) 8 0 nahlásiť

nie? nedostanem o nic viac ako v 02?

29.6.2012 23:14 / rudná nonline (zive.sk) 2 14 nahlásiť

a inak ty sedlák nech už sa snažíte akokoľvek o.j.e.babrávať tak žiadny pomer o ktorom píšeš stanovený nikdy nebol a nieje. mám platinový paušál 2 mesiace lebo sa mi oplatí a teraz ešte viac. ďakujem o2 že je tu a že môžem volať do anglicka koľko mi hrdlo ráči. aj bez tvojich blbých trapných agentúrnych rečí. radšej ponúknite konečne niečo čo je hodné najväčšieho operátora ako len trapošinu wow navyše okopírovanú z o2 fóra. tam sa to neujalo lebo je to blbosť. kontrola spotreby neaktuálna 24 hodín teda ak by niekto vychádzal z údajov ktoré sa mu zobrazia sú nanič. pritom by mu možno stačilo prevolať 2-3 minúty aby to celé mal lacnejšie. o dotáciách na mobil nehovorím. vrátite zákazníkovi jedno euro aj keď roky platil paušál ktorý bol drahší ako ten istý bez viazanosti. no trapas nad trapas.

30.6.2012 02:52 / indeks (zive.sk) 10 0 nahlásiť

tak schvalne.. kolko vrati 02, ak sa telefon neda opravit alebo je to 3. reklamacia? skutocnu cennikovu cenu alebo cenu "so zlavou"? a mimochodom, ktory pausal je s viazanostou drahsi ako bez viazanosti?

30.6.2012 09:06 / suchyzyps (zive.sk) 14 0 nahlásiť

aha tak ty si ten jediny clovek co si dal 02 platinum :)))). pausal maximum 2 plus neobmedzene volania svet. a platim 50 a za brutalny program. ale asi sa viac oplati stale platinum pre zahmlene o2 mozgy

30.6.2012 04:55 / wow (zive.sk) Reagovať 5 4 nahlásiť

od zajtra budú o 41% lacnejšie prepojovacie poplatky. Som zvedavý o koľko znížia ceny služieb všetci operátory.

30.6.2012 09:50 / prednosta (zive.sk) 0 5 nahlásiť

andelík asi takto http://mobilmania.azet.sk/clanky/poplatky-klesaju-k... ...

30.6.2012 09:56 / Busy (zive.sk) 0 3 nahlásiť

O2 uz zacalo - s platinou zo 70e na 45e :) Len ci v tom bude pokracovat a ci sa znizenie odrazi aj v cenach u ostatnych programov...

30.6.2012 10:37 / wow (zive.sk) 19 1 nahlásiť

O2 platinu za 70€ ukazalo ako zdiera ovečky

30.6.2012 11:01 / indeks (zive.sk) 6 0 nahlásiť

dufam, ze ten smajlik vyjadroval presne to co si myslim - ze nikto neveri tomu, ze pad ceny flatu ma suvis s poklesom prepojovacich poplatkov :-)

30.6.2012 07:54 / Jakub (zive.sk) Reagovať 7 3 nahlásiť

Este by som chcel doplnit, ze s platinovym o2 pausalom je lepsie porovnavat zvyhodneny balik maximum 2 ako nekonecno 3 kde v ramci balika je v cene 39,99 okrem neobmedzenych hovorov ci sms aj 2000 mb. A ak zakaznik vola aj do zahranicia tak ma moznost si dokupit za 6,99 volania do celej EU nie len do niekolkych krajin ako to ma o2. Dotacia na telefon je pri tomto pausale 240 eur, no k baliku sa ponukaju aj zvyhodnene telefony co je aktualne iPhone za 299 €.

30.6.2012 09:12 / suchyzyps (zive.sk) 9 1 nahlásiť

presne tak. ale to by nemohlo byt toto forum na o2 mobil mania stranke aby to spomenuli. o2 musia vzdy zvyhodnit. stale sa cudujem ze to ostatny operatori pravne nenapadli. v kazdom clanku zvyhodnuju o2 a zahmlievaju presne informacie . odkaz pre redakciu .aspon to doplnte do clanku s porovnanim balicka maximum 2 od orangeu... a nie si ze vyberete neporovnatelne

30.6.2012 11:16 / indeks (zive.sk) 8 0 nahlásiť

+1 mobilmania ma rada, ked nemusi robit vela prace.. idealne (nie je problem aj s chybami) skopirovat text z cudzieho webu a ide sa.

30.6.2012 11:03 / pepe (zive.sk) Reagovať 6 1 nahlásiť

preco tam neni taliansko

30.6.2012 12:34 / killli (zive.sk) Reagovať 8 1 nahlásiť

to v O2 maju skupinku, ktora ma na starost pisanie na webe? Mam sice firmu na O ale tak, ako to tu niektori zeru, to nie je normalne. Imho je to sucast ich pracovnych povinnosti.

30.6.2012 12:47 / indeks (zive.sk) 9 0 nahlásiť

v minulosti sa uz odhalili.. sice nechcene, ale predsa.. takze ANO, 02 plati diskutujucich na webe (a FB, ...)

30.6.2012 13:21 / ach! (zive.sk) 1 10 nahlásiť

kotrčka kotrčka . si na tom zas špatne ? ako kedysi ? nedarí sa ti ani v česku ? smola . keď sa správaš tak ako tu ani sa nedivím .

30.6.2012 13:49 / indeks (zive.sk) 11 1 nahlásiť

zahovarame FAKT, ze 02 plati diskuterov? :-D

30.6.2012 14:44 / rudná online (zive.sk) 0 9 nahlásiť

mr. zero http://blog.sme.sk/diskusie/1465268/1/Stazno... https://plus.google.com/116505089092595581227/posts/Z6JGF596sbL ... https://plus.google.com/116505089092595581227/about https://plus.google.com/116505089092595581227/posts/Z6JGF596sbLPeter Kotrčka24.2.2012 ...... Ostanem navzdy nulou.? https://plus.google.com/116505089092595581227/posts/Z6JGF596sbL B-]

30.6.2012 18:00 / indeks (zive.sk) 8 2 nahlásiť

opakujes sa - je to verejny post, nemusis nim spamovat. radsej sa vyjadri k tomu, preco 02 plati diskuterov? musi, lebo inak by malokto napisal nieco pekne?

30.6.2012 20:33 / rudná online (zive.sk) 0 6 nahlásiť

Peter Kotrčka24.2.2012 ...... Ostanem navzdy nulou.? https://plus.google.com/116505089092595581227/posts/Z6JGF596sbL taký wow a ... ti už začínajú konkurovať. dve alebo až tri nuly na jednom smetisku. to nembude dobrý.

30.6.2012 21:44 / indeks (zive.sk) 7 1 nahlásiť

to bola reakcia na to, ze si 02 plati diskuterov? zaujimava. k tomu vyroku, aby si bol stastny: napisal som ho po tom, ako som sa dozvedel, ze v praci (ktora sa mi pacila) nebudem pokracovat - aj napriek tomu, ze dohoda so zamestnavatelom na zaciatku znela inak. takze logicky, nebol som stastny. nastastie dnes mam inu pracu, podobnu, s lepsimi nadriadenymi, v lepsie riadenej firme. ale nulou som - v porovnani so znamymi osobnostami som nedokazal nic velke, len zijem, prezivam. rovnako ako 99,999 percenta dalsich. kazdopadne, uplne zle to so mnou nebude, kedze sa najde stale dost zufalcov, ktori snoria a hladaju kazdu moju zverejnenu myslienku, aby ju potom mohli dookola (mimochodom, zopakujem pre pomalsie chapajucich este raz - je to verejny post, nemusis ho dookola vypisovat, jedine co dosiahnes bude zmazanie prispevkov kvoli spamu) vypisovat ako odpoved na neprijemne FAKTY typu "02 si plati diskuterov na webe, FB a tak podobne aby zakrylo svoju neschopnost a prusery".

30.6.2012 13:22 / M2 (zive.sk) Reagovať 1 12 nahlásiť

Takych expertov tu je, az mi je zle. Nestaci vam znizenie ceny o 25€ a pridanie internetoveho balika za 8€, este budete chciet aby bol za 20€. Ked bude za 20€ budete chciet za 10€ a ked bude za 10€ budete to chciet zadarmo ... Ked na to nemate tak si to prosto NEDAJTE! Typicka Slovac - vsetko neobmedzene za hubicku bez limitov, nech na tom operator prerobi co najviac a ja nech usetrim co sa da a zneuzijem danu sluzbu maximalne! Je jedno, zeby mi stacil pausal za 10€ so 100 minutami, ja si musim dat FLAT za 45€ lebo je to neobmedzene a este nadavat, ake je to drahe ...

30.6.2012 13:26 / ach! (zive.sk) 1 10 nahlásiť

čo robíš ? šak niektorí by bez neustáleho pitchovania stratili zmysel života. napriklad peter kotrčka

30.6.2012 13:48 / indeks (zive.sk) 8 4 nahlásiť

ono skor bude problem v tom, ze aj napriek masivnemu zlacneniu a pridaniu balika sa do nedotahuje nakonkurenciu :-D

30.6.2012 15:02 / M2 (zive.sk) 1 6 nahlásiť

35€ + 7€ za 700MB/10€ za 2000MB + SMS za 4€ so 700MB netom/2€ s 2000MB netom = 46€ /700 MB dat/ alebo 47€ /2000MB dat/ Nech porovnavam akokolvek, 46€/47€ mi pride viac ako 45€ nehovoriac o tom, ze u O2 v cene je aj 6 EU krajin, kde v Orange by si si musel priplatit dalsich 10€. Takze aby si dostal O2 Platinu, musel by si miesto 45€ dat v Orange minimalne 56€ co je o 9€ viac.

30.6.2012 15:48 / RastislavJ (zive.sk) 7 0 nahlásiť

V OR to podľa OR shopu máš za 47€ s tým, že máš volania do pár vybraných krajín a máš o 1000MB viac.

30.6.2012 15:51 / RastislavJ (zive.sk) 6 0 nahlásiť

Oprava V OR to podľa OR shopu máš za 47€ s tým, že máš volania do celej EU a nie do pár vybraných krajín a máš o 1000MB viac.

30.6.2012 16:11 / M2 (zive.sk) 0 5 nahlásiť

Podla cennika to je bez EU roamingu.

30.6.2012 17:46 / RastislavJ (zive.sk) 1 0 nahlásiť

"Podla cennika to je bez EU roamingu." V O2 máš k tomu nejaký roaming navyše? Osobne roaming vypínam, aby sa mobil neprepol do AT sieti.

30.6.2012 18:45 / wow (zive.sk) 25 2 nahlásiť

45€ mesačne a 540€ za rok dať O2 za volania do 6 štátov? Za FunFon dám ročne 21€ a volám si po rodine ako frajer a tých 21€ prevolám na bežné volania.

30.6.2012 18:47 / wow (zive.sk) 21 4 nahlásiť

o2 plateny diskutery su zamestnanci, je to tak maju to v pracovnej naplni.

30.6.2012 20:20 / M2 (zive.sk) 0 9 nahlásiť

Zle som sa vyjadril - kym v O2 mas vo FLATe volania do UK, IR, CZ, HU, PL a AU, tak v Orange by si to platil navyse za takmer 17 centov na pevne siete a takmer 37 centov na mobilne cisla NAVYSE k Orange Flat kym v O2 to mas uz v cene (alebo si priplatis opat navyse). Samozrejme Roaming v cene Flatu nie je, to som iba pouzil zly vyraz. A len pikoska navyse Cennik Orange WOW ma vyse 100 stran (bez dalsich dodatkov) Cennik O2 Fer ma 34 stran Cennik O2 pausal ma 27 stran Cennik Telekomu neviem kolko ma, lebo som ho nenasiel :)

30.6.2012 20:45 / RastislavJ (zive.sk) 8 0 nahlásiť

V OR máš vo flate za 47€ Flat nie len do UK, IR, CZ, HU, PL a AU, ale do celej EU, ale to by si musel lepšie hľadať. Za 50€ máíš skoro celý svet. No niekto nemá problém ten cenník najsť http://www.telekom.sk/osobne/pomoc-a-podpora/do... ...

30.6.2012 21:04 / kajko (zive.sk) 0 8 nahlásiť

chlapci zbytocne sa tu natahujete. v o2 mozete mat po zlacneni tento flat uz za 28 euro. na to sa nechyta ani orange a telekom radsej pomlcim. nemaju gule.

1.7.2012 12:29 / M2 (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Vies kedy to je 47€ (+- euro) ? Ked das 35€ za neobmedzene volania v SR sietiach, dalsich 7€ za EU siete a aktivujes si SMS z 4€. Takze netrep rucickami a nohami do vzduchu :)

1.7.2012 14:39 / RastislavJ (zive.sk) 2 0 nahlásiť

Mirec | 01. 07. 2012 13:52 | | [213.151.222.] BALIK MAXIMUM 2 OD ORANGE 39,99EUR s DPH NEKONECNE VOLANIA SR VSETKY SIETE NEKONECNE SMS a MMS SLOVENSKO VS SIETE 2000MB internet. po prekroceni spomalena rychlost + k tomu sa da aktivovat za 6,99 eur NEKONECNE VOLANIE CELA EUROPSKA UNIA(nie iba par krajin) alebo 9,99 NEKONECNE VOLANIE CELY SVET okrem satelitnych sieti. To, že ty nie si schopný najsť niečo ešte neznamená,že to neexistuje. Takze netrep rucickami a nohami do vzduchu :-)

1.7.2012 19:02 / M2 (zive.sk) 0 1 nahlásiť

+ 24 mesacna viazanost ak sa nemylim :) Ako bolo spomenute vyssie - chces sa hrat a vyberat si to naj? Tak si zozenies O2 Flat za 28€ na 10 mesiacov a potom za 33€ na dalsich 8 :) co je menej ako to co davas ty + bez viazanosti na sluzby :)

1.7.2012 20:55 / RastislavJ (zive.sk) 1 0 nahlásiť

Akurát, že sa zase mýliš. Až keď dajú akceptovateľné podmienky vo VOP. Zatiaľ je to dobré len do osád.

30.6.2012 17:39 / T (zive.sk) Reagovať 11 3 nahlásiť

Každý flat je hlúposť.....Radšej si dám paušál Podľa seba 3.... :-D

30.6.2012 18:58 / wow (zive.sk) 9 2 nahlásiť

a co tak kupit 4-balenie FunFon simkariet za 9,90€ rozdať rodine a známym a volať zadarmo. Ročný náklad 21€, ktorý prevoláš na bežné vybavovačky?

1.7.2012 17:07 / Merfi (zive.sk) 1 0 nahlásiť

T Mne podla seba3 uz skoncil a zatial je nulovy.Na P.S.3 mam 50% zlavu tak ak ho potrebujes,mozem ti ho prepisat;-)

30.6.2012 19:22 / wow (zive.sk) Reagovať 10 2 nahlásiť

Radšej FunFon ako drahý O2 flat FunFon nabijes 3x7€ co je 21€ ročne. 4.členná rodina tak dá ročne 84€ ktoré prevolá na bežné vybavovačky. o2 flat 45€ mesačne a to len jeden člen rodiny ktorý za rok zaplatí 540€. 540€ jedna osoba mínus 84€ štyri osoby je úspora 456€ ročne, za ktoré si rodina može urobiť menšiu dovolenku a bude mať celá rodina zaslúžený relax aj medzi sebou ročné volanie ba aj na volania na bežné vybavovačky.

30.6.2012 20:11 / M2 (zive.sk) 0 11 nahlásiť

Porovnavat trabant (FunFon volania) s BMW (FLAT volania) moze iba nesvojpravny clovek. Chces volat lacno? Dajte si Easy Time a volajte az kym neodpadneze za 15 centov medzi sebou :)

30.6.2012 20:17 / Busy (zive.sk) Reagovať 3 9 nahlásiť

Len poznamka k tomu 1 GB dat v cene. Pokial by to niekomu nestacilo, tak stale funguje to ze za priplatok 3e si moze kupit dalsi 1 GB dat v danom mesiaci. Takze za 48e ma flat + 2 GB dat, za 51e ma flat + 3GB dat ... atd.

30.6.2012 21:45 / indeks (zive.sk) 5 1 nahlásiť

mas to overene? neber ako provokaciu, realne sa pytam. 02 totiz nema ziaden iny program s predplatenym balikom dat, takze neexistuje precedens.

30.6.2012 22:26 / Busy (zive.sk) 0 7 nahlásiť

Ano, mam to oficialne potvrdene priamo z O2. Navyse (ako som pisal na inom mieste v tejto diskusii), da sa vyuzit aj klasicky trik na znizenie mesacneho poplatku - vezmem si modry pausal a k nemu nejaky telefon. To znamena ze platim 15e mesacne, z toho 11e za sluzbu a 4e je splatka za mobil. Potom prejdem na platinu, kde by som mal platit 29e za sluzbu a 16e splatku za mobil. Avsak kedze uz mi bezi viazanost na splatky mobilu a podmienky splacania mobilu sa pocas viazanosti nemenia, dalej platim len 4e za mobil. Plus k tomu tych zostavajucich 29e za sluzbu = dokopy 33e. Cize takto mozem mat absolutny celoslovensky (+ dalsich 6 statov) volaci a smskovy flat + 1GB dat + akciovy dotovany mobil, a to vsetko za 33e mesacne ! ;) Taku ponuku mi absolutne nie je schopny dat ani Orange (maximalne mozno tak cez retencne). A navyse je to bez viazanosti (v pripade vypovede som povinny doplatit len nesplateny zvysok plnej ceny mobilu).

1.7.2012 08:43 / +- (zive.sk) 2 0 nahlásiť

To Busy Nič v zlom, nechcem rozpútať flame ale opýtam sa ťa priamo: Myslíš si že bežný zákazník (ktorý nečíta fóra o mobiloch = poznám veľa takýchto ľudí) vie o tomto triku? resp. máš z nejakého zdroja overené že mu to poradia predajcovia na O2 predajni?

1.7.2012 09:12 / Busy (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Zalezi od predavaca, ale myslim si ze skor nie ako ano. Ale napriklad ked vysiel tu na mobilmanii clanok s tymto trikom, O2 hned dalo na svojej oficialnej FB stranke link na tento clanok.

1.7.2012 09:51 / +- (zive.sk) 3 1 nahlásiť

To Busy Pravdupovediac očakával som podobnú odpoveď lebo ťa beriem ako relatívne objektívneho užívateľa mobilných služieb (aj keď trochu fandiaceho O2 ;-) ) Inak s tým FB je to dosť zapeklité lebo poznám veľmi veľa ľudí ktorí ho nepoužívajú (ja som jeden z nich) a obávam sa, že bežný zákazník ktorý sa bude chcieť vytešovať novým mobilom si pred návštevou predajne ktoréhokoľvek operátora nedá toľko námahy aby prelúskal všetky triky a fígle ako získať to NAJ pre zákazníka t.j. pre seba. Častokrát je zákazníkove rozhodnutie na základe informácií získaných zo svojho okolia (nie vždy tých správnych pre neho) alebo čo je ešte bežnejšie jeho rozhodnutie je impulzívne na základe informácií poskytnutých predajcom. No a predajca sa už z princípu snaží ponúkať to čo je NAJvýhodnejšie pre operátora ktorého zastupuje lebo je tak vyškolený hoci sa navonok bude tváriť "prozákaznícky" ...

1.7.2012 11:19 / Busy (zive.sk) 0 3 nahlásiť

Mas pravdu, kazdy operator sa snazi maximalizovat svoj prijem, a rad vyuzije zakaznikovu neznalost roznch trikov a figlov, s tym nic nenarobime...

30.6.2012 21:31 / flat (zive.sk) Reagovať 37 8 nahlásiť

stručne napísané. Nech je trebars prepojovací poplatok 0,03€ za minútu. Na flate od O2 prevoláte 100 min do Or, 100 min do Tm a 100 min do O2. Na vaše čislo nech vám volajú 100 min z Or, 100 min z Tm a 100 min z O2. Aké sú náklady O2 na O2 Flat? Nula (0)€. Aký ma zisk O2 z Vás? 100% čiže získa od Vás celých 45€ a neprerobí ani cent. Keby naďalej ponúkal O2 flat za 70€ tak jeho čistý zisk by bol celých 70€.

30.6.2012 21:50 / 2 18 nahlásiť

si baran a baranom aj ostaneš. ale šak aj tí kanále mosí volakto kopat.

30.6.2012 21:57 / obzvlast o2 flat (zive.sk) 8 2 nahlásiť

je navod ako rychlo zbohatnut.

30.6.2012 22:00 / 1 8 nahlásiť

šak hovorím si baran a baranom aj ostaneš. čo je potom podnikateľ 600 a 1200 od telekomu? čo je potom flat od orange? vráť sa do kanálu. ma.gor.

30.6.2012 22:09 / flat (zive.sk) 8 2 nahlásiť

vdaka or mate v o2 flat lacnejší o 25€ a mate k tomu už aj data

1.7.2012 01:05 / Busy (zive.sk) 1 5 nahlásiť

Skor by som napisal, ze prave vdaka O2 mame vobec nejaky celoslovensky flat ;) Orange by nemal tie "gule" do toho ako prvy ist ...

1.7.2012 10:19 / indeks (zive.sk) 6 1 nahlásiť

dali to ako prvi, ale za aku cenu? a romanba im este tlieskal, lebo podla neho je jedno, aka cena je to, ale nikto iny to neponukal.

1.7.2012 11:14 / Busy (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Tak ta cena bola sialene predrazena to suhlasim. Ale i tak sa (pravdepodobne) naslo zopar zakaznikov ktori to vzali. Napriklad ja mam znameho podnikatela ktory najprv bol dlhocizne roky v Orange (dokazal vyuzit Pausal 250), ale potom presiel na O2 Fer lebo to pre neho bolo vyhodnejsie, a nakoniec zobral firmu za 55e. Keby O2 neponuklo firmu za 55e tak by teraz zobral tu platinu aj za 70e. Napriklad ja osobne by som platinu nevzal ani keby hned klesla na 30e, pretoze sa mi to pri mojom volani proste nevyplati a s inymi produktami od O2 dokazem pokryt moje potreby za 20 az 25e mesacne. Takze z mojho pohladu by aj tych 30e za platinu vratane dat bolo privela ;)

1.7.2012 11:37 / indeks (zive.sk) 6 3 nahlásiť

pravdupovediac, neviem si celkom dobre predstavit, koho mohla platina za 70 € zaujat. vysvetlim. ak vola vela, pravdepodobne nepouzivas telefon len na sukromne ucely. respektive, urcite sa da aspon suhlasit s tym, ze drviva vacsina vela volajucich pouziva telefon (aj) na pracovne ucely (a teraz nemyslim 1000 minut vykecavaciek medzi vzdialenymi zalubencami, ale vsetky siete). ak ano, preco by bral 70 € platinu, ked moze mat 30-55 € moju firmu a este tam mal aj viac krajin, do ktorych mohol volat a tu ponuku mal uz davno a este tam bolo aj zvyhodnenie pre roaming. za 45 s datami, to je uz ina pesnicka. kazdopadne, minimalne v tomto pripade mozu zakaznici platiny nohy bozkavat Orangeu za to, ze dal cenu aspon taku ako dal.

30.6.2012 21:59 / bdf (zive.sk) Reagovať 11 3 nahlásiť

vdaka orange sa zobudili....

30.6.2012 22:01 / 1 10 nahlásiť

daj za orange slúžit omšu B-]

1.7.2012 11:50 / T (zive.sk) 9 1 nahlásiť

Orange doplatí na 1 produkt, tak ako predtým O2, keď vsadila, iba na Fér.... Nie každému 1 produkt vyhovuje.... Som rád, že Telekom ich nekopíruje a má viac produktov na výber a bezkonkurenčné predplatenky... 4 operátor im ukáže aké je wow.... :-D

1.7.2012 13:39 / heno (zive.sk) 0 2 nahlásiť

orange má všetko úplne jednoducho spracované. aj podmienky získania mobilu "bez záväzkov" sú úplne jednoduché presne tak ako ich cenníky. Podmienky poskytovania zliav v rámci ponuky Mobil bez záväzku 1. Spoločnosť Orange Slovensko, a.s., (ďalej len „spoločnosť Orange“) poskytuje pre účastníkov jej služieb poskytovaných na základe Zmluvy o poskytovaní verejných služieb, ktorej súčasťou sú Všeobecné podmienky poskytovania verejných elektronických komunikačných služieb prostredníctvom verejnej mobilnej siete spoločnosti Orange Slovensko, a.s., (ďalej len „Zmluva o poskytovaní verejných služieb“) osobitnú ponuku s názvom „Mobil bez záväzku“ (ďalej len „Ponuka“). Ponuka má dočasný charakter a trvá do 31. 8. 2012. Spoločnosť Orange má právo dobu trvania Ponuky predĺžiť, skrátiť alebo stanoviť, že získava trvalý charakter. 2. Predmetom Ponuky je poskytovanie zliav z cien mobilných telefónov, prí- padne iných telekomunikačných zariadení alebo iných zariadení predávaných spoločnosťou Orange. Zľavy z cien mobilných telefónov, prípadne iných zariadení, sa poskytujú podľa podmienok uvedených v týchto Podmienkach poskytovania zliav v rámci ponuky Mobil bez záväzku (ďalej len „Podmienky“). Spoločnosť Orange je oprávnená kedykoľvek akýmkoľvek spôsobom zmeniť Podmienky vydaním dodatku k Podmienkam alebo vydaním nového znenia Podmienok alebo tým, že bez zmeny znenia Podmienok zmení pravidlá poskytovania zliav. Poskytovanie zliav z cien mobilných telefónov, prí- padne iných zariadení, v rámci Ponuky sa vzťahuje len na mobilné telefóny alebo iné zariadenia de? nované v bode 10 Podmienok (ďalej sa tieto mobilné telefóny a iné zariadenia, z ceny ktorých je možné získať zľavu v rámci Ponuky, označujú ako „Zariadenia“). V prípade, ak kupujúci nespĺňa podmienky stanovené v Podmienkach pre získanie zľavy z ceny zariadenia predávaného spoločnosťou Orange v rámci Ponuky, nie je tým dotknutá prípadná možnosť kúpiť uvedené zariadenie za podmienok stanovených pre kúpu dotknutého zariadenia v rámci iných ponúk. 3. Právo na zľavu z ceny Zariadenia má osoba, ktorá splní všetky podmienky na získanie zľavy uvedené v týchto Podmienkach (nesplnenie alebo len neúplné splnenie čo len jednej z podmienok získania zľavy z ceny Zariadenia má za ná- sledok, že právo na zľavu z ceny Zariadenia podľa týchto Podmienok nevznikne). Právo na zľavu z ceny zariadenia môže získať len účastník služieb spoločnosti Orange poskytovaných na základe Zmluvy o poskytovaní verejných služieb (ďalej len „účastník“), a to vždy v súvislosti s konkrétnou SIM kartou, pridelenou mu na základe Zmluvy o poskytovaní verejných služieb, pričom v prípade, že účastník užíva služby poskytované spoločnosťou Orange na základe Zmluvy o poskytovaní prostredníctvom viacerých SIM kariet, jeho právo na zľavu z ceny Zariadenia sa posudzuje osobitne pre každú SIM kartu, a teda môže získať toto právo v súvislosti s každou SIM kartou, pri ktorej budú splnené všetky podmienky získania práva na zľavu z ceny Zariadenia. 4. Právo na zľavu z ceny Zariadenia v rámci Ponuky v súvislosti s konkrétnou SIM kartou má účastník len v prípade, že neplynie doba viazanosti dohodnutá v platnom Akciovom dodatku, v ktorom sa účastník zaviazal plniť povinnosti najmä prostredníctvom dotknutej SIM karty. Akciovým dodatkom sa rozumie dodatok k Zmluve o poskytovaní, na základe ktorého účastník kúpil zariadenie za cenu so zľavou alebo získal iné zvýhodnenie a v ktorom sa účastník zaviazal, že bude užívať prostredníctvom v predmetnom Akciovom dodatku de? novanej SIM karty služby spoločnosti Orange po dobu stanovenú v Akciovom dodatku (v Podmienkach tiež ako „doba viazanosti“), a to v rozsahu a/alebo štruktúre stanovenej v predmetnom Akciovom dodatku. Pokiaľ plynie doba viazanosti dohodnutá v Akciovom dodatku, nemá účastník právo na zľavu z ceny Zariadenia v rámci Ponuky (ďalej tiež „Zľava“) v súvislosti s tou SIM kartou, prostredníctvom ktorej plní svoju povinnosť užívať služby spoločnosti Orange v stanovenom rozsahu a/alebo štruktúre po dobu viazanosti (pokiaľ však spĺňa podmienky na poskytnutie Zľavy prostredníctvom inej SIM karty, skutočnosť uvedená vyššie v tejto vete nemá vplyv na prípadné splnenie podmienok na získanie Zľavy v súvislosti s touto inou SIM kartou). 5. Právo na Zľavu má účastník len v prípade, že uhrádzal ceny za služby poskytované mu spoločnosťou Orange včas a riadne počas celej doby poskytovania týchto služieb. Právo na Zľavu účastník v súvislosti s konkrétnou SIM kartou nie je oprávnený využiť, pokiaľ má v okamihu žiadosti o poskytnutie Zľavy na nej aktivovaný niektorý z účastníckych programov služby FunFón Paušál, niektorý z účastníckych programov služby Mobilný Orange Internet, Denný internet, Internet na doma, účastnícky program Exkluzív, niektorý z účastníckych programov PROF 1, PROF 2, Paušál Z, Paušál Demo, ATM paušál prenájom s CSD zálohou, ATM paušál prenájom bez CSD zálohy, ATM paušál bez CSD zálohy, Demo 100, D500, LBS – resource management 500, LBS – resource management 2000, LBS – resource management 3000, BMSMS, MBG01, Hromadná SMS/MMS (GAP) exist, Hromadná SMS/MMS (GAP), BMG paušál TA, OBM PRO 2000, BMG25, MBG05, BMG10, Dátový paušál 50, Dátový paušál 15, Dátový paušál 0, DT30, DT50, Dátový paušál neobmedzene, DT05, DT10, DT00, DATA UNLIMITED, ISP užívateľský program alebo Spoločný dátový paušál alebo prostredníctvom tejto SIM karty užíva službu Zelené číslo alebo službu Virtuálna recepcia (ďalej tiež „Neprí- pustné programy“). 6. Výška Zľavy, ktorú môže účastník získať v súvislosti s kúpou jedného Zariadenia, závisí od celkovej ceny, ktorá bola účastníkovi vyúčtovaná za služby poskytované mu prostredníctvom konkrétnej SIM karty počas Rozhodného obdobia (ďalej sa táto celková cena označuje ako „Spotreba“; pojem „Spotreba“ použitý v ustanoveniach bodu 5 Podmienok označuje tiež túto celkovú cenu). Do Spotreby sa nezapočítavajú ceny tovaru, ktorý účastník kúpil od spoločnosti Orange ani splátky úveru, ktoré účastník platí prostredníctvom spoločnosti Orange subjektu, ktorý mu poskytol úver na kúpu zariadenia z majetku spoločnosti Orange. Do Spotreby sa započítavajú ceny služieb, ktoré boli vyúčtované v súvislosti s Oprávnenou SIM kartou počas Rozhodného obdobia účastníkovi, pokiaľ boli uhradené v lehote splatnosti, ako aj v prípade, ak ešte uhradené neboli, avšak len v prípade, že sa ešte nestali splatnými. V prípade, že po vystavení faktúry alebo vyúčtovania ceny za niektoré zúčtovacie obdobie dôjde k oprave vyúčtovanej ceny služieb, ktorá sa zaratúva do Spotreby, dobropisom alebo ťarchopisom, tieto opravné úkony nemajú vplyv na výšku Spotreby, ktorá je rozhodujúca pre výpočet výšky Zľavy. V prípade akýchkoľvek rozdielov, sporov alebo iných nejasností týkajúcich sa výšky Spotreby počas Rozhodného obdobia, sú rozhodujúce údaje v evidencii spoločnosti Orange, a to aj v prípade, že sú tieto údaje v rozpore s údajmi uvedenými vo vystavených faktúrach alebo vyúčtovaniach ceny. Rozhodným obdobím sa rozumie: a) V prípade, že účastník počas doby užívania služieb prostredníctvom prísluš- nej SIM karty (s ktorou je spojené právo na Zľavu; v Podmienkach sa takáto SIM karta označuje tiež ako „Oprávnená SIM karta“) nevyužil právo na Zľavu v súvislosti s touto Oprávnenou SIM kartou spôsobom uvedeným v bode 10 písm. a) Podmienok ani neuzavrel žiadny Akciový dodatok, v ktorom sa zaviazal plniť povinnosti podľa Akciového dodatku prostredníctvom tejto Oprávnenej SIM karty, obdobie od aktivácie služieb spoločnosti Orange na príslušnej SIM karte do okamihu zakúpenia Zariadenia, z ceny ktorého sa poskytuje Zľava. b) V prípade, že účastník počas doby užívania služieb prostredníctvom Oprávnenej SIM karty už využil právo na Zľavu v súvislosti s touto Oprávnenou SIM kartou spôsobom uvedeným v bode 10 písm. a) Podmienok a súčasne neuzavrel žiadny Akciový dodatok, v ktorom sa zaviazal plniť povinnosti podľa Akciového dodatku prostredníctvom tejto Oprávnenej SIM karty, obdobie od prvého dňa zúčtovacieho obdobia nasledujúceho po tom zúčtovacom období, počas ktorého účastník poslednýkrát v súvislosti s touto Oprávnenou SIM kartou využil právo na poskytnutie Zľavy, do okamihu zakúpenia Zariadenia, z ceny ktorého sa poskytuje Zľava. c) V prípade, že účastník počas doby užívania služieb prostredníctvom Oprávnenej SIM karty ešte nevyužil právo na Zľavu v súvislosti s touto Oprávnenou SIM kartou spôsobom uvedeným v bode 10 písm. a) Podmienok, ale počas tohto obdobia už uzavrel Akciový dodatok, v ktorom sa zaviazal plniť povinnosti podľa Akciového dodatku prostredníctvom tejto Oprávnenej SIM karty a doba viazanosti podľa tohto Akciového dodatku už uplynula, obdobie od prvého dňa zúčtovacieho obdobia nasledujúceho po tom zúčtovacom období, počas ktorého uplynula doba viazanosti dohodnutá v časovo poslednom Akciovom dodatku, v ktorom sa zaviazal plniť svoje povinnosti prostredníctvom dotknutej Oprávnenej SIM karty, do okamihu zakúpenia Zariadenia, z ceny ktorého sa poskytuje Zľava. Spoločnosť Orange je oprávnená (nie však povinná) za súčasť Rozhodného obdobia považovať aj obdobie odo dňa, v ktorý uplynula doba viazanosti, do posledného dňa zúčtovacieho obdobia, počas ktorého uplynula doba viazanosti. Za uplynutie doby viazanosti dohodnutej v Akciovom dodatku sa nepovažuje uplynutie časti doby viazanosti, po uplynutí ktorej má účastník právo uzavrieť nový Akciový dodatok, v ktorom sa zaviazal plniť svoje povinnosti prostredníctvom SIM karty aj v prípade, že dohodnutá doba viazanosti ešte neuplynula (ustanovenie tejto vety rovnako platí aj pre uplynutie doby viazanosti uvedené v písmene d) tohto bodu Podmienok). d) V prípade, že účastník počas doby užívania služieb prostredníctvom Oprávnenej SIM karty už využil právo na Zľavu v súvislosti s touto Oprávnenou SIM kartou spôsobom uvedeným v bode 10 písm. a) Podmienok a zároveň počas tohto obdobia už uzavrel Akciový dodatok, v ktorom sa zaviazal plniť povinnosti podľa Akciového dodatku prostredníctvom tejto Oprávnenej SIM karty a doba viazanosti podľa tohto Akciového dodatku už uplynula, obdobie od prvého dňa zúčtovacieho obdobia nasledujúceho po tom zúčtovacom období, počas ktorého nastala neskoršia z nasledovných udalostí: 1. uplynutie doby viazanosti dohodnutej v časovo poslednom Akciovom dodatku, v ktorom sa účastník zaviazal plniť svoje povinnosti prostredníctvom dotknutej Oprávnenej SIM karty, 2. okamih, keď účastník poslednýkrát v súvislosti s touto Oprávnenou SIM kartou využil právo na poskytnutie Zľavy, do okamihu zakúpenia Zariadenia, z ceny ktorého sa poskytuje Zľava. V prípade podľa odseku 1 tohto písmena je spoločnosť Orange oprávnená (nie však povinná) za súčasť Rozhodného obdobia považovať aj obdobie odo dňa, v ktorý uplynula doba viazanosti, do posledného dňa zúčtovacieho obdobia, počas ktorého uplynula doba viazanosti. Do rozhodného obdobia sa však v žiadnom prípade nezapočítava obdobie, počas ktorého mal účastník na Oprávnenej SIM karte aktivovaný niektorý z Neprípustných programov, a teda sa ani do Spotreby nezapočítava cena, ktorá bola účastníkovi vyúčtovaná za služby poskytované mu prostredníctvom Oprávnenej SIM karty počas obdobia, počas ktorého mal účastník na Oprávnenej SIM karte aktivovaný niektorý z Neprípustných programov.

1.7.2012 13:40 / heno (zive.sk) 0 3 nahlásiť

to neni všetko. pokračujeme 7. Výška zľavy sa určí podľa Spotreby na základe nasledujúcej tabuľky: Spotreba Výška zľavy 0 – 30 € 0 € 60,01 – 120 € 10 € 120,01 – 240 € 20 € 240,01 – 360 € 40 € 360,01 – 600 € 60 € 600,01 – 1200 € 100 € 1200,01 – 1800 € 200 € 1800,01 € a viac 300 € V prípade, že bude výška Spotreby medzi 30,01 € a 60,00 €, získa účastník právo na Zľavu vo výške 5 €, avšak túto Zľavu môže využiť len spôsobom uvedeným v bode 10 písmeno b) Podmienok, spôsobom podľa bodu 10 písmeno a) Podmienok v prípade takejto výšky Spotreby účastník Zľavu využiť nemôže, a teda pri kúpe Zariadenia iným spôsobom ako podľa bodu 10 písmeno b) Podmienok mu nebude v prípade výšky Spotreby uvedenej na začiatku tejto vety žiadna Zľava poskytnutá. 8. Zľava sa poskytuje z ceny Zariadenia, za ktorú ju môže kúpiť od spoločnosti Orange osoba, na ktorú sa nevzťahuje žiadne zvýhodnenie z ceny Zariadenia poskytované spoločnosťou Orange v rámci ktorejkoľvek jej ponuky (vrátane Ponuky) v prípade, že nie sú splnené žiadne podmienky pre poskytnutie akejkoľvek zľavy z ceny Zariadenia (štandardná spotrebiteľská cena). Spoločnosť Orange je oprávnená v prípade cien niektorých Zariadení stanoviť, že ak účastník dosiahne niektoré z rozpätí Spotreby uvedené v bode 7 Podmienok, získa Zľavu vo väčšej výške, ako je to defi nované v bode 7 Podmienok. 9. Cena Zariadenia po uplatnení Zľavy nemôže klesnúť pod výšku 1,00 €. V prípade, že účastník požiada o poskytnutie Zľavy pri kúpe Zariadenia, ktorého cena je menšia ako súčet výšky Zľavy, na ktorú má účastník v súvislosti s príslušnou Oprávnenou SIM kartou v zmysle Podmienok právo a sumy 1,00 €, získa účastník právo na Zľavu vo výške rozdielu medzi cenou Zariadenia a sumou 1,00 €. Právo na zvyšok Zľavy v prípade podľa predchádzajúcej vety účastníkovi kúpou Zariadenia zaniká. 10. Účastník získa Zľavu len v prípade, že o ňu spoločnosť Orange ňou určeným spôsobom požiada a uzavrie so spoločnosťou Orange: a) Zmluvu o kúpe zariadenia, ktorej obsahom sú podmienky kúpy Zariadenia za cenu so Zľavou alebo b) Akciový dodatok, ktorého obsahom bude kúpa Zariadenia za cenu zníženú o Zľavu. 11. V prípade, že účastník požiada o uplatnenie Zľavy a uzavrie so spoločnosťou Orange Zmluvu o kúpe zariadenia (bod 10 pís. a) Podmienok), nie je možné kombinovať Zľavu s inými zľavami z ceny Zariadenia, a to ani v prípade, že by účastníkovi v dôsledku splnenia podmienok inej ponuky mal vzniknúť súčasne nárok na inú zľavu z kúpnej ceny Zariadenia, čiže v tomto prípade nie je možné kumulovať viacero zliav z ceny Zariadenia, ale je možné uplatniť jedine právo na Zľavu, pričom v prípade uplatnenia Zľavy takýmto spôsobom zanikajú ostatné práva na zľavu z ceny dotknutého Zariadenia vyplývajúce z podmienok iných ponúk spoločnosti Orange (ustanovenia tejto vety majú prednosť pred podmienkami iných ponúk spoločnosti Orange). V prípade, že účastník požiada o uplatnenie Zľavy a uzavrie so spoločnosťou Orange Akciový dodatok, obsahom ktorého bude kúpa Zariadenia za cenu zníženú o Zľavu (bod 10 pís. b) Podmienok), účastníkovi sa poskytnú z ceny Zariadenia tiež ďalšie zľavy, na ktoré mu prípadne vznikne právo v dôsledku splnenia podmienok na poskytnutie zľavy z ceny Zariadenia na základe inej ponuky spoločnosti Orange odlišnej od Ponuky (čiže v tomto prípade je možné kombinovať Zľavu a iné zľavy z ceny Zariadenia, pokiaľ boli súčasne splnené podmienky ich poskytnutia). Ustanovenia predchádzajúcej vety platia, pokiaľ nie je stanovené inak v podmienkach inej ponuky spoločnosti Orange umožňujúcej účastníkovi získať zľavu z ceny Zariadenia. Zľavu nie je možné kombinovať so zľavou zo štandardnej spotrebiteľskej ceny Zariadenia získanou na základe aktivácie služby Náhradný telefón. 12. V prípade, že účastník má právo na Zľavu a uzavrie dohodu o prevode Oprávnenej SIM karty (za prevod sa považuje aj prípad, keď zanikne Zmluva o pripojení a táto bude nahradená inými zmluvnými dokumentmi medzi spoločnosťou Orange a novým účastníkom služieb, pričom práva a záväzky účastníka vzťahujúce sa na uvedenú SIM kartu prevezme nový účastník, ktorému bude tiež pridelená dotknutá SIM karta), zaniká právo na Zľavu súvisiace s prevedenou Oprávnenou SIM kartou. Po prevode sa však začína novému účastníkovi v prípade, že sú splnené podmienky poskytovania Zľavy, odznova počítať Spotreba (Spotreba pôvodného účastníka v nej nie je zahrnutá). 13. Poskytovanie Zľavy z cien mobilných telefónov, prípadne iných zariadení, v rámci Ponuky sa vzťahuje a) v prípade poskytnutia Zľavy spôsobom uvedeným v bode 10 písm. a) Podmienok len na vybrané mobilné telefóny alebo iné zariadenia, pri ktorých spoločnosť Orange výslovne určí, že patria medzi mobilné telefóny alebo iné zariadenia, z ceny ktorých sa poskytuje zľava v rámci Ponuky. Z ceny mobilných telefónov a iných zariadení ponúkaných spoločnosťou Orange, ktoré nepatria medzi Zariadenia, nie je možné získať Zľavu spôsobom podľa bodu 10 písmena a) týchto Podmienok (týmto nie je dotknutá prípadná možnosť získať zľavu z ceny na základe inej ponuky spoločnosti Orange). Spoločnosť Orange môže zaradiť medzi Zariadenia, z ceny ktorých sa poskytuje Zľava spôsobom podľa bodu 10 pís. a) Podmienok, aj také zariadenie, ktoré je možné od nej kúpiť aj v rámci iných ponúk alebo zariadenie, pri ktorom je možné získať Zľavu z jeho ceny pri kúpe spôsobom podľa bodu 10 písmeno b) Podmienok, b) v prípade poskytnutia Zľavy spôsobom uvedeným v bode 10 písm. b) Podmienok na všetky zariadenia, pri kúpe ktorých možno získať zľavu z ceny zariadenia (odlišnú od Zľavy) za podmienky uzavretia Akciového dodatku (okrem ponúk, pri ktorých možno za osobitných podmienok skrátiť dobu viazanosti predtým platného Akciového dodatku prostredníctvom dohody uzavretej v novom Akciovom dodatku). 14. Účastník môže využiť svoje právo na Zľavu maximálne dvakrát v priebehu 12 mesiacov, pričom nezáleží na tom, či svoje právo na Zľavu využije spôsobom podľa bodu 10 písmena a) Podmienok alebo spôsobom podľa bodu 10 písmeno b) Podmienok. 15. V prípade, že účastník uzavrie Akciový dodatok, pričom súčasne z akéhokoľvek dôvodu (napr. z dôvodu, že v priebehu posledných 12 mesiacov už Zľavu využil dvakrát) nevyužije Zľavu, Spotreba, ako aj z nej vyplývajúca Zľava prepadá, a nebude sa započítavať do Spotreby a z nej vyplývajúceho nároku na Zľavu, na ktoré vznikne právo účastníkovi po uplynutí doby viazanosti Akciového dodatku. 16. V prípade, že bolo počas Rozhodného obdobia účastníkovi prerušené poskytovanie služieb prostredníctvom Oprávnenej SIM karty na dobu dlhšiu ako 30 dní, a to z dôvodu nesplnenia povinnosti uhradiť včas, riadne a v plnom rozsahu vyúčtovanú cenu služieb, tovaru alebo iného produktu poskytovaného spoločnosťou Orange alebo jej partnerom, z dôvodu uvedeného v článku 5 bode 5.1 písmene c) subpísmene ca) Všeobecných podmienok poskytovania verejných elektronických komunikačných služieb prostredníctvom verejnej telefónnej siete spoločnosti Orange Slovensko, a.s., z dôvodu podozrenia zo zneužitia falošných alebo cudzích dokladov, z dôvodu podozrenia z iného podvodného konania alebo z dôvodu zneužitia služby alebo podozrenia zo zneužitia služby, sa Rozhodné obdobie skracuje o dobu pred ukončením prerušenia poskytovania služieb prostredníctvom Oprávnenej SIM karty, a teda súčasťou Spotreby nie je celková cena vyúčtovaná v období pred ukončením prerušenia poskytovania služieb prostredníctvom Oprávnenej SIM karty. 17. Spoločnosť Orange je oprávnená (nie však povinná) účastníkovi služieb, ktorý využijúc službu Prenos mobilného telefónneho čísla prenesie telefónne číslo zo siete iného mobilného operátora, ak využíval v minulosti toto isté prenesené telefónne číslo na užívanie služieb spoločnosti Orange na základe Zmluvy o pripojení, poskytnúť Zľavu takým spôsobom, že mu za použitia vyššie uvedených pravidiel do Spotreby započíta aj Spotrebu za Rozhodné obdobie pred posledným prenesením daného telefónneho čísla zo siete spoločnosti Orange do siete iného poskytovateľa mobilných telefónnych služieb (t. j. pokiaľ preniesol to isté telefónne číslo do siete spoločnosti Orange viackrát, nezapočíta sa mu Spotreba za Rozhodné obdobie pred predposledným prenesením telefónneho čísla zo siete spoločnosti Orange do siete iného poskytovateľa mobilných telefónnych služieb), avšak len za podmienky, že nedošlo k zmene telefónneho čísla. Započítanie Spotreby z obdobia pred prenesením čísla zo siete spoločnosti Orange sa započíta len v prípade, že medzi okamihom prenesenia čísla zo siete spoločnosti Orange a žiadosťou o Zľavu nenastala skutočnosť, ktorá má za následok nový začiatok plynutia Rozhodného obdobia (napr. nová viazanosť alebo využitie práva na Zľavu). 18. Vzhľadom na to, že účastník za poskytnutú zľavu z ceny Zariadenia v prípade, že ho kúpi spôsobom uvedeným v bode 10 písmene a) Podmienok, neposkytuje spoločnosti Orange do budúcnosti žiadne protiplnenie, je spoločnosť Orange oprávnená pre každé Zariadenie, ktoré účastník kúpi spôsobom uvedeným v bode 10 písmene a) Podmienok a ktoré možno využiť na užívanie verejnej telefónnej služby, technicky obmedziť možnosť využívania tohto Zariadenia v inej sieti, ako je verejná telefónna sieť spoločnosti Orange (tzv. blokovanie zariadenia na sieť/SIM-lock). Vzhľadom na uvedené nevznikajú účastníkovi z vyššie v tomto bode uvedených dôvodov žiadne právne nároky voči spoločnosti Orange, najmä mu nevzniká: (a) právo reklamovať vyššie uvedené skutočnosti na zakúpenom Zariadení, (b) právo požadovať z horeuvedených dôvodov ďalšiu zľavu z kúpnej ceny Zariadenia, (c) právo z horeuvedených dôvodov odstúpiť od Zmluvy o kúpe zariadenia (požadovať vrátenie celej kúpnej ceny zaplatenej za Zariadenie), alebo akékoľvek iné právne nároky. 19. V prípade, že (i) účastník požiadal o poskytnutie Zľavy v čase od 18. 4. 2012 (vrátane) do 31. 8. 2012 (vrátane) a súčasne (ii) mu bola Zľava poskytnutá spôsobom podľa bodu 10 písmeno b) týchto Podmienok a zároveň (iii) si účastník spôsobom podľa bodu 10 b) týchto Podmienok kúpil niektoré zo Zariadení, pričom mu vzniklo právo na Zľavu, a súčasne (iv) doba viazanosti dohodnutá v Akciovom dodatku, na základe ktorého účastník kupuje Zariadenie, je dohodnutá na 24 mesiacov, spoločnosť Orange je oprávnená (nie však povinná) zvýšiť výšku Zľavy uvedenú v bode 7 týchto Podmienok až na dvojnásobok, a to za podmienky, že (v) sa účastník v Akciovom dodatku zaviaže počas doby viazanosti dohodnutej v Akciovom dodatku užívať taký účastnícky program, ktorého základný mesačný poplatok je vyšší ako 18,00 €, alebo takú kombináciu účastníckych programov a služieb spoločnosti Orange tvoriacich v zmysle ustanovení Cenníka služieb obsah Paušálu Snov+, súčet mesačných poplatkov ktorej je vyšší ako 18,00 €. Zmenou výšky Zľavy podľa tohto bodu nie je dotknuté ustanovenie bodu 9 Podmienok (predpokladom vzniku nároku na výšku Zľavy podľa tohto bodu je splnenie všetkých podmienok uvedených v tomto bode súčasne). 20. Spoločnosť Orange je oprávnená (nie však povinná) v prípadoch, keď účastník využíva služby spoločnosti Orange poskytované na základe Zmluvy o poskytovaní verejných služieb prostredníctvom viacerých SIM kariet, ktoré majú charakter Oprávnenej SIM karty, za účelom poskytnutia Zľavy v súvislosti s jednou Oprávnenou SIM kartou vo väčšej výške spočítať Spotrebu viacerých Oprávnených SIM kariet a poskytnúť Zľavu vo výške vypočítanej zo súčtu Spotrieb viacerých Oprávnených SIM kariet. V prípade podľa predchádzajúcej vety pri všetkých Oprávnených SIM kartách, ktorých Spotreba sa započítala do súčtu Spotrieb, zanikne právo účastníka na Zľavu a Spotreba sa začne počítať nanovo od nuly. 21. Tieto Podmienky nadobudli platnosť a účinnosť dňa 18. 4. 2012.

1.7.2012 16:33 / T (zive.sk) 2 0 nahlásiť

All in 15 SIM only Unser erfolgreichster All in Tarif Wenn Sie zu Ihrer Neuanmeldung kein neues Handy oder Smartphone brauchen, bezahlen Sie bei dem Tarif All in 15 nur die halbe Grundgebühr und das ohne Vertragsbindung. Weiters haben Sie unser neues Service für noch mehr Kostenschutz dabei. 1.000 Freiminuten in alle Netze österreichweit 1.000 SMS in alle Netze österreichweit Unbegrenztes Datenvolumen österreichweit: 1 GB bis 21 Mbit/s, danach bis 64 Kbit/s 7,50 Euro pro Monat oder um 15 Euro pro Monat mit Handy Die Servicepauschale beträgt 19,90 Euro pro Jahr http://www.orange.at/Content.Node/tarife/tarif... ... All in Europa SIM only ohne Handy ohne Bindung Sagen Sie ganz Europa hola, hello oder ciao. Denn mit All in Europa telefonieren Sie 100 Minuten europaweit. Und wenn Sie zu Ihrer Neuanmeldung kein neues Handy brauchen, zahlen Sie nur 12 statt 15 Euro Grundgebühr, ganz ohne Vertragsbindung. Mit dabei ist natürlich unser Kostenschutz, der Sie vor überraschenden Mehrkosten auf Ihrer Rechnung schützt. 1.000 Minuten österreichweit in alle Netze österreichweit 100 Minuten innerhalb der EU Gespräche von Österreich aus in die EU Aktive Gespräche innerhalb der EU Passive Gespräche innerhalb der EU 100 SMS in alle Netze österreichweit und in die EU Unbegrenztes Datenvolumen österreichweit: 1 GB bis 21 Mbit/s, danach bis 64 Kbit/s. 12 Euro pro Monat oder um 15 Euro pro Monat mit Handy

1.7.2012 14:42 / Reagovať 1 3 nahlásiť

Musim povedat,ze som rad ako sa cena znizila.Este podotknem ze O2 Moja firma uz nestoji 55 ecok ale 40!!!Takze i tu je znizenie ceny-Co ma velmi tesi...

2.7.2012 13:45 / Busy (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Hej hej. Chcel som znamemu, co ma O2 Moja firma, poradit ze by sa mu vyplatilo prejst na platinu. Ale zda sa, ze moja rada je uz v podstate neaktualna :)

1.7.2012 14:43 / Reagovať 5 2 nahlásiť

za toto moze platit len dusevne postihnuty clovek..

2.7.2012 13:44 / Busy (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Alebo taky, ktoremu sa to (vzhladom na jeho telefonicke naroky) proste vyplati ;)

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.