Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Rýchly test Sony Xperia U: Malé osvieženie

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 23.22.194.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
15 príspevkov
2.7.2012 10:17 / Reagovať 43 5 nahlásiť

Ach 500 verzií všeliakých shitov... strašný mobil.

2.7.2012 10:21 / Sagon (zive.sk) 3 36 nahlásiť

Už si si uľavil, je ti lepšie ? :-D

2.7.2012 11:59 / viperman 2 8 nahlásiť

troll

4.7.2012 20:12 / servisak (zive.sk) 0 8 nahlásiť

kolkokrat si ho drzal v ruke ak smiem vediet?

2.7.2012 11:52 / flo (zive.sk) Reagovať 19 5 nahlásiť

tie custom verzie UI su cisty gyc. cudujem sa, ze im google dovoli takto prznit ich OS. este ze sa to da vyhodit.

2.7.2012 11:56 / viperman 1 20 nahlásiť

praveze sony ma z tych cistejsich androidov, oni tam maju svoje iba timescape. kde mas pozlucovane kontakty dokopy spolu s fb, twiitterom atd...

2.7.2012 16:10 / AG (zive.sk) Reagovať 9 12 nahlásiť

Je zaujimave, ze Sony ma celkom lacne a dobre mobily. Kdezto snad vo vsetkom ostatnom maju drahe nekvalitne produkty. Ono ten Ericsson nieco znamena(l) :-D

4.7.2012 20:14 / servisak (zive.sk) 4 8 nahlásiť

ktore vyrobky Sony konkretne su nekvalitne? Staci si porovnat aj ich telky a telky od Samsungu ci LG, korejci mozno byvaju o pol kroka technologicky vpredu, ale kvalitativne tri vzadu a to plati aj pre porovnanie japonske vs. korejske auta

2.7.2012 23:53 / Reagovať 39 3 nahlásiť

Kto povie ze X peria je telefon je u mna cvok milion aplikacii ziadna nefunguje bateria 12 hodin a vkuse mrzne vypadava signal laba pocutelnost hovorov proste cisty blud takto to presne vyzera ked chce niekto kopirovat telefony ako galaxy ci I phone.....

4.7.2012 08:45 / 0 20 nahlásiť

To je zaujímavé, mám Xperiu Neo, mám asi 80 aplikácií a všetky idú v pohode, nemrzne mi, signál nestráca, počuteľnosť výborná, pri veľkom používaní, hlavne internet nie je problém "vyšťaviť" akumulátor za 12 hodín aj v iných modeloch, od iných výrobcov.Takže fakt netuším o akom mobile vlastne píšeš? Xperie podľa môjho názoru sú krásne, dizajnovo originálne modely.Na nič sa nehrajú a už z diaľky môžeš poznať, že o aký mobil ide. A technická spoľahlivosť je na vysokej úrovni. Samozrejme nedajú sa vylúčiť vo veľkovýrobe prípadne závady a problémy. Pre toto tu máme záruku.

3.7.2012 00:38 / SHARK (zive.sk) Reagovať 0 3 nahlásiť

spodný panel? ten pod tým pásikom? a dá sa to aj na xperii S prosím? a kde by som ho vedel kúpiť? ja mam svoj prasknutý... rad by som ho vymenil, ďakujem za rady...

3.7.2012 00:38 / SHARK (zive.sk) 0 1 nahlásiť

ako vyčítal som to z plusov k telefónu, keby ste niekto nevedel, na čo reagujem, resp. sa pýtam :)

4.7.2012 20:18 / servisak (zive.sk) Reagovať 6 2 nahlásiť

pravdupovediac nie som si isty uspechom tohoto mobilu, ked si vezmem, ze Xperia Sola stoji len o 40€ viac, alebo ked taka Xperia pro s hardwerovou klavesnicou stoji nova dokonca menej, urcite by som si U nevzal

3.1.2013 19:25 / Maťo (zive.sk) Reagovať 0 3 nahlásiť

Mám mobil Xperia U už 3 mesiace a je skvelý, za tú cenu paráda. Nemám čo vytknúť.

22.10.2013 14:02 / vlado224 (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

vie mi niekto poradit kde najdem kolko ktora aplikacia na telefone sonny xperia U stiahla dat?

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.