Diskusia

V ponuke Telekomu aj Samsung Galaxy Ace 2. Až 29 telefónov vyradených v júni

8 príspevkov
3.7.2012 17:23 / Amnart Reagovať 2 0 nahlásiť

a co chcu teraz predavat nie kazdy potrebuje drahy pausal na volanie, teda ked budu mat lacny pausal v ponuke nemaju lacny mobil je to cudne

3.7.2012 18:22 / kokso Reagovať 11 7 nahlásiť

si musel prespať veľa rokov, ono totišto brať paušál kvoli mobilu je dávno fuč. Teraz je aktuálne sa neviazať a mobil kúpiť v eshope cez net. Veľa tým ušetríš a nerizkuješ. Si slobodný v čase, keď ceny klesajú. Ale nájdu sa aj nadržaný a nekompletný čo to nemajú pohromade...

3.7.2012 22:53 / Amnart Reagovať 3 3 nahlásiť

takze mi chces povedat ze sa mi oplati kupit iphone za 600€ ?? Ked potrebujem pausal podla seba 7 od telekomu kde je mes splatka 40€ ?? A mobil tam vyde 279€ ku pausalu?? Zosalel si??

3.7.2012 19:44 / T Reagovať 0 7 nahlásiť

Dobré ráno... Samsung ACE2 bol v ponuke Telekomu už minulý týždeň.... :-D

3.7.2012 21:18 / Podkušiteľ Reagovať 8 7 nahlásiť

Vážení, pokiaľ chcete SAMSUNG GALAXY ACE 2 v 100% stave, bez poškodenia softvéru blokovaním ako to robí už len podprimitívny Telekom alebo ako sa ten ružovučký zlodej volá, tak Vám odporúčam návštevu značkovej predajne SAMSUNG a akciovým mobilom v ružovučkom Telekome sa na kilometre vyhnite!!! NIKDY VIAC AKCIOVÝ TELEFÓN A UŽ NIKDY NIE Z TELECOMU!!!3-[3-[3-[

4.7.2012 10:36 / Deathless Reagovať 0 5 nahlásiť

Nie som si sity ci blokuje vsetky telefony... Co som bral pred Vianocami len tak ze dali HTC Wildfire S, ani jeden nebol blokovany.. predal som ich ako neblokovane ;-) :-D

8.7.2012 17:02 / Reagovať 0 1 nahlásiť

Nuz, daco na tom bude. Mam Galaxy SII od T-comu, prave som to skusil a O2 karta mi tam funguje. Takze zrejme neblokuju uplne vsetko, ale zda sa mi, ze staty iPhone 3G od nich som blokovany mal.

24.7.2012 21:26 / Reagovať 0 0 nahlásiť

spolahlivy obchod a oficialna slovenska distribucia http://www.qcomp.sk/shopping/product_details.php...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke