Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

V ponuke Telekomu aj Samsung Galaxy Ace 2. Až 29 telefónov vyradených v júni

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.90.46.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
8 príspevkov
3.7.2012 17:23 / Amnart (zive.sk) Reagovať 2 0 nahlásiť

a co chcu teraz predavat nie kazdy potrebuje drahy pausal na volanie, teda ked budu mat lacny pausal v ponuke nemaju lacny mobil je to cudne

3.7.2012 18:22 / kokso (zive.sk) 11 7 nahlásiť

si musel prespať veľa rokov, ono totišto brať paušál kvoli mobilu je dávno fuč. Teraz je aktuálne sa neviazať a mobil kúpiť v eshope cez net. Veľa tým ušetríš a nerizkuješ. Si slobodný v čase, keď ceny klesajú. Ale nájdu sa aj nadržaný a nekompletný čo to nemajú pohromade...

3.7.2012 22:53 / Amnart (zive.sk) 3 3 nahlásiť

takze mi chces povedat ze sa mi oplati kupit iphone za 600€ ?? Ked potrebujem pausal podla seba 7 od telekomu kde je mes splatka 40€ ?? A mobil tam vyde 279€ ku pausalu?? Zosalel si??

3.7.2012 19:44 / T (zive.sk) Reagovať 0 7 nahlásiť

Dobré ráno... Samsung ACE2 bol v ponuke Telekomu už minulý týždeň.... :-D

3.7.2012 21:18 / Podkušiteľ (zive.sk) Reagovať 8 7 nahlásiť

Vážení, pokiaľ chcete SAMSUNG GALAXY ACE 2 v 100% stave, bez poškodenia softvéru blokovaním ako to robí už len podprimitívny Telekom alebo ako sa ten ružovučký zlodej volá, tak Vám odporúčam návštevu značkovej predajne SAMSUNG a akciovým mobilom v ružovučkom Telekome sa na kilometre vyhnite!!! NIKDY VIAC AKCIOVÝ TELEFÓN A UŽ NIKDY NIE Z TELECOMU!!!3-[3-[3-[

4.7.2012 10:36 / Deathless (zive.sk) 0 5 nahlásiť

Nie som si sity ci blokuje vsetky telefony... Co som bral pred Vianocami len tak ze dali HTC Wildfire S, ani jeden nebol blokovany.. predal som ich ako neblokovane ;-) :-D

8.7.2012 17:02 / 0 1 nahlásiť

Nuz, daco na tom bude. Mam Galaxy SII od T-comu, prave som to skusil a O2 karta mi tam funguje. Takze zrejme neblokuju uplne vsetko, ale zda sa mi, ze staty iPhone 3G od nich som blokovany mal.

24.7.2012 21:26 / 0 0 nahlásiť

spolahlivy obchod a oficialna slovenska distribucia http://www.qcomp.sk/shopping/product_details.php...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.