Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Rýchly test LG Optimus L7: Na kórejskú nôtu

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.161.145.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
26 príspevkov
4.7.2012 10:03 / pejay (zive.sk) Reagovať 1 9 nahlásiť

Horúcou ihlou: ... ktorá sa na LG Optimuse L7 podarila ... ... Optimus L3 ponúkne 4 GB vnútornej pamäte ... atď.

4.7.2012 11:39 / michalk (zive.sk) 1 18 nahlásiť

potesi prijemnou cenou od 270 eur??..za mobil s jednojadrom ktory laguje?..s priemernym fotakom??.. no ďakujem teda

4.7.2012 11:53 / ja (zive.sk) 10 8 nahlásiť

Navyše je veľký jak krava a určite bude problém ovládať ho jednou rukou.

4.7.2012 11:59 / Redeemer (zive.sk) 5 18 nahlásiť

Ako vlastnik LG Optimus 2X odporucam drzat sa dalej od LG ! Po SW stranke (kvalita, sviznost, updates resp. podpora komunity) ma LG velke medzery.

4.7.2012 17:52 / michalk (zive.sk) 6 9 nahlásiť

tak tak ja mam tiez LG a horsi telefon uz asi sa ani nedal vyrobit laguje mi skoro nonstop proste nevyladeny system ....lg nikdy u mna skoncilo

4.7.2012 18:38 / T (zive.sk) 19 5 nahlásiť

Aký nevyladený systém? V L7 je Android a ten je dobre vyladený..... Možno máš hlúpy mobil LG bez OS....

5.7.2012 22:04 / Zaklinac (zive.sk) 2 3 nahlásiť

LOL dobre vyladeny Android :-D odkedy ti zacali prazdniny, nejak si sa rozkokosil. Najprv ikonky vo WP7, teraz dobre vyladeny Android...na polutovanie.

5.7.2012 18:44 / 3 1 nahlásiť

a to je problem nasackovat si tam napriklad cyanogenmod? ked uz B-]

4.7.2012 15:00 / AG (zive.sk) Reagovať 5 1 nahlásiť

Taky maly tablet... Bral by som cosi podobne iba na surfovanie.

4.7.2012 15:28 / Peterko (zive.sk) Reagovať 3 7 nahlásiť

Tak si moj zlaty vyskusaj tento Optimus L7. ja ho uz viac ako mesiac pouzivam a som velmi spokojny. Je dobre si kupovat Android phones urcene a testovane pre SK trh..nie smeliny / a zahranicne vypredaje cez lacne online weby

4.7.2012 17:18 / Lubino (zive.sk) Reagovať 10 8 nahlásiť

"ponúka najnovší android" tj. telefón bude mať v sebe 4.1? Určite nie, takže zavádzate!

11.10.2012 21:18 / Lenka (zive.sk) 0 2 nahlásiť

ja ho mam tiez a ponuka najnovsi android blbecku

5.7.2012 00:49 / sdfd (zive.sk) Reagovať 3 3 nahlásiť

Ak chcete funkcne GPS tak na LG zabudnite :D velmi zle skusenosti

5.7.2012 18:44 / 1 4 nahlásiť

asi je chyba medzi stolickou a displayom

7.7.2012 17:37 / lg (zive.sk) 0 1 nahlásiť

na l3 nic moc mal si l7?ked kritizujes?

6.7.2012 00:01 / kolibrik (zive.sk) Reagovať 7 2 nahlásiť

No v tej zenskej ruke vypada fakt nemozne a smiesne !!! To je taka k.k.tina ze to je az p.č.vina ! 4 palce su maximom este lepsie 3,8 ! A navyse je korejsky chšmejd ! Ludia nekupujte korejske suck produkty - majte rozum ! :-/:-(

9.7.2012 14:44 / Jara (zive.sk) Reagovať 0 4 nahlásiť

Mobil vlastním již týden a nemohu k němu mít výhrady. Pro mé potřeby maximálně postačuje, nestalo se mi že by byl pomalý, skvěle padne do ruky. Design těla a kvalita displeje jsou perfektní.

10.7.2012 13:55 / ich (zive.sk) Reagovať 4 0 nahlásiť

mam ho asi mesiac, je skutocne katastrofalne pomaly. na zobrazenie kontaktov alebo hovorov po kliknuti na ikonku niekedy cakam az minutu (!). ma nevyladeny android a niektore predinstalovane aplikacie boli urcite vytvorene mongolmi, napr. prehravac hudby sa neda vypnut (len killnut).

10.7.2012 13:58 / mich (zive.sk) 0 1 nahlásiť

ale aby som mu len nekrivdil, displej je skvely, fotak prekvapil, baterka vydrzi nadpriemerne dlho a som s nim inak spokojny.

16.8.2012 14:52 / dich (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Dalsie skusenosti: Preto, ze je neskutocne katastrofalne pomaly, na to aby som ho mohol vobec pouzivat, musim ho casto restartovat. Navyse si robi co chce aj ked je displej uzamknuty, bezne sa prepina rezim zvonenia na tichy a ja preto neviem, ci mi niekto vola, to mi uz sposobuje seriozne skody. Samo sa zapina GPS, BT atd. Najnovsie sa mi zacali odinstalovavat aplikacie. Uz by som si tento telefon urcite nekupil.

22.7.2012 18:49 / wtf (zive.sk) Reagovať 0 4 nahlásiť

Ked si idem kupovat mobil, vygooglim si recenzie az potom kupim. Niektori tu pisete, ze je naozaj pomaly... Ked si o nom precitam, ze je pomaly, nekupim ho. Nie je 1 recenzia na internete, najde sa ich minimalne 10 urcite. Ale sak mne je to v podstate jedno :-)

28.8.2012 22:48 / Zidaaanko (zive.sk) Reagovať 0 5 nahlásiť

Vcera som si kupil tento telefon v 1. rade chcem podotknut ze som uz vlastnil SGS1 a taktiez LG optimus 2X a kedze som potreboval telefon s velkym displejom a prijemnou cenou volba bola jasna... Po precitani mnohych recenzii som si nebol sice isty (pomalost systemu,nevyladenost,mrznutie,restartovanie apod.) ci telefon bude ficat ako ma ale zatial som nadmieru spokojny, telefon ani raz nesekol,reakcie velmi svyzne a rychle (pravda ze loading hier nieco trva ale tych 10 sekund je nic) Telefon jee ozaj super a prekvapil ma vo viacerych smeroch... android 4.0 je nadherny,lista krasne prepracovana... Ale aby nebolo len chvaly tak napriklad reproduktor hra otrasne a takisto aj pribalene sluchatka som uz zahodi...Fotak foti klasicky niako neohury ale ani nesklame...ale video je fakt ze len "dopoctu" kedze sa snim pracovat neda... Ale vcelku hodnotim telefon nadmieru pozitivne a urcite odporucam ak potrebujete telefon s krasnym displejom,dobrym fotakom, novym androidom a prijemnou cenou ... a aby som nezabudol telefon je krasny(dizajnovo) ;-)

1.10.2012 16:09 / Mariana (zive.sk) 0 1 nahlásiť

chcem sa len opítat či spušta HD hry a filmy.....dá sa vobec stiahnut na nom film??

11.10.2012 21:23 / Lenka (zive.sk) 0 2 nahlásiť

da sa na nom robit vsetko aj stahovat filmy a hrat aj hry, a podotykam mam ho uz vyse mesiaca ani raz mi nezamrzol ani sam od seba neresetoval ani nic podobne ako tu niektori vypisuju

25.12.2012 21:41 / nerozhodný (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ahoj, idem si tento telefón objednať teraz a ty si tu takmer jediný písal o LG L7 v celku pozitívne veci. Ako funguje po dlhšej dobe? :) Stále si s ním rovnako spokojný? :) Odporučil by si mi ho teraz kúpiť? :) Na nete je za ozaj lákavú cenu od 199 do 215 eur :-)

1.11.2012 12:22 / Miro (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

chcel by som sa opýtať, mám tento telefon druhý den , registroval som sa na gmaily ,prihlasil na google play, a chcel stiahnut nieaké aplikácie, no čakal som zbytočne , aplikáciu mi len načítavalo ,a k stahovaniu ani nedošlo , vedel by mi niekto poradiť ??

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.