Diskusia

Samsung Galaxy Chat: Jednoduchý QWERTY smartfón s Androidom 4.0

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
10 príspevkov
5.7.2012 00:50 / michalk (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

ak bude cena vyssia ako 160 e teda cenu xperie, tak sa neoplati, snad vo vsetkom je lepsia xperia mini pro

5.7.2012 06:40 / AG (zive.sk) 1 9 nahlásiť

Na druhej strane vazi to 112 gramov namiesto 130+ a ta klavesnica asi bude pohodlnejsia nez ta vysuvacia na krpatom XMP. Inak povedane, bral by som takyto telefon prave namiesto XMP keby to malo nejake normalne parametre a zvladalo to aj nieco viac nez len pisat statusy na fejsbuk :-/ Uz je tu HTC ChaCha, Galaxy chat - oba v podstate to iste, jednoduche fejsbukove sroty, preco si vyrobcovia myslia ze narocnejsi pouzivatelia chcu bud 4-palcovy displej alebo stupidnu vysuvaciu klavesnicu a k tomu este nosit so sebou 150g tehlu?

5.7.2012 10:09 / servisak (zive.sk) 1 2 nahlásiť

Tento telefon ma sirku 6 cm, Xperia mini pro ma vysku 9,2 cm, takze bude mat rozhodne tu klavesnicu sirsiu a teda aj pohodlnejsiu, navyse displeje su rovnako velke, co znamena, ze XMP ovela lepsie naraba so svojimi rozmermi, to, ze je hrubsia o pol centimetra a vazi viac o neskutocnych 26 gramov by mi bolo uplne jedno. Neviem, co to je za uchylku mat co najtensi a najlahsi mobil, moj ma 140 gramov, predtym som mal 118 gramovy a ziadny rozdiel v tom nepocitujem, ale ty mas asi digitalnu vahu v rukach, pri takto velkom mobile a jeho vahe 112 g mam vazne pochybnosti o kvalite materialov...

5.7.2012 10:46 / T (zive.sk) 1 4 nahlásiť

Len Xperia má rozlíšenie 16 miliónov farieb a tento Samsung, iba 262 000... Keby si priložil tie displaye k sebe vidíš ten rozdiel farieb....

5.7.2012 14:46 / AG (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ja mam XMP a jeho hrubka a vaha mi vadia. Pred 6 rokmi som mal smart ktory vazil 110 gramov vratane integrovanej qwerty a jeho spracovanie bolo vyborne. Ja zas neviem co je to dnes za uchylku mat zase mobily s hmotnostou ako z roku 2000 a vydrzou ako z 1995 :-D Ked po vreckach potrebujem nosit dva mobily a 5 dalsich veci tak sa tie hmotnosti pekne scitaju a dokopy stvrt kila navyse vo vreckach gati nie je ktovieco. Jasne ze vyberam tie najlahsie.

5.7.2012 14:47 / AG (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Vlastne 140 gramov... To je tiez tak 1995-7. V 2000 uz rok ficali stogramove.

5.7.2012 09:20 / janickovo (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

B-]no konecnemkvalitny klavesnicovy mobil kupim hned pre sestru ona je taka facebookova kralovna :-D

5.7.2012 09:31 / T (zive.sk) Reagovať 3 2 nahlásiť

MM sa rozplýva nad foťákom a pri Lumii sa MM rozplývala nad údajne kvalitnými foto a boli tmavé... Foťáky v mobiloch by mal brať človek s rezervou. Lepšia je vysúvacia klávesnica.

5.7.2012 16:38 / marek (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Rad by som zatlieskal no nieje preco. Keby vyrobcovia aspon raz do roka predstavili qwerty telefon bez vysuvnej klavesnice s kortex procesorom s lepsim rozlisenim ako je QVGA a baterkou aspon 1500 som presvedceny, ze by si to naslo mnoho zaujemcov. Ak niaky vyrobca predstavi nieco podobne kupim to ani nebudem vahat. Android mi je velmi sympaticky no zatial som svoj vyvoleny pristroj nenasiel. Ako niekto pisal vyssie trh je uz unavne a notoricky presiteny plackami na 1000 spôsobov. Ak by som mal prizmurit oko a mal si vybrat nieco co je teraz na trhu s androidom bola by to len xperia pro teda velka verzia mini pro. U mini pro je najvacsim handycapom bateria no aj tak to je zaujimavy pristroj pretoze nema prakticky ziadnu rovnocennu konkurenciu.

5.7.2012 19:12 / chalkidiky (zive.sk) 0 0 nahlásiť

http://debata.pravda.sk/profil/debata/lubomir2/... lubomirove basnicky a prispevky! :D :D :D :D

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.91.135.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.