Diskusia

Motorola Atrix HD: Vylepšený RAZR pre AT&T

29 príspevkov
5.7.2012 15:58 / T Reagovať 7 3 nahlásiť

Koho to zaujíma? AT&T na Slovensku nepôsobí.... Tu stačí nakopírovať cenník Rakúskych opov a už píšu platinoví, že sa má človek presťahovať do Rakúska.... Ani MM nepustila otázku, keď tu mali zástupcu Orange prečo neskopírovali rakúsky cenník.... Slovensko je jediná krajina v okolí, kde nie je žiadna LTE sieť..... Tu máte US Motoroly a všimnite si cenovky. Je tam Atrix2, tak MM je asi pozadu.. :) http://www.motorola.com/us/consumers/Mobile-Phone... ...

5.7.2012 16:53 / Alzheimer Reagovať 6 3 nahlásiť

At&t na slovensku posobi ty nepodstatne lajno

5.7.2012 17:10 / mariena Reagovať 0 10 nahlásiť

vy ste nejaky prchky. to bude tym, ze mate kratke prirodzenie, akne a lupiny. :-(

5.7.2012 17:16 / Alzheimer Reagovať 9 0 nahlásiť

Mariena drza! Posli mi tvoje foto na alzheimer azet sk a mozno ti ukazem ake kratke prirodzenie mam. Akne sa sem tam vyskytne na chrbte, dufam ze mi s nim pomozes :)

5.7.2012 17:29 / mariena Reagovať 0 9 nahlásiť

ako som si myslela. pubertak a onanista. :-O

5.7.2012 17:42 / Alzheimer Reagovať 5 2 nahlásiť

Vidis aka si neskutocne bystra. Mas problem s onaniou? So sebapoznavanim? Chod k doktorovi lebo ked nebudes poznat dokladne svoje telo tak partner ta neprivedie nikdy ku stastnemu koncu. Pubertu mam za sebou tak cca 15 rokov . Mila marienka kludne sa mi zdover aj s dalsimi tvojimi problemami, rad ti nezistne poradim

5.7.2012 18:07 / T Reagovať 1 4 nahlásiť

Neviem, že by AT&T pôsobil ako operátor na Slovensku..... Dokonca ani v EÚ... :-D

5.7.2012 18:39 / Reagovať 0 3 nahlásiť

ach ty alzheimerova iOvca....B-]

5.7.2012 19:49 / Reagovať 3 0 nahlásiť

ach ty jeden ucitel gramatiky, ktory ju sam neovlada B-]

5.7.2012 18:14 / bx Reagovať 1 2 nahlásiť

mna to zaujima, motorola vacsinu telefonov po par mesiacov uvedie aj v EU a osobne si myslim, ze co sa tyka prevedenia, tak motorola je spick (samozrejme DROID4 nas minul, co je velka skoda a teraz je uz zastaraly)

5.7.2012 18:42 / Reagovať 1 3 nahlásiť

s motorkou je v europe stale problem...ano ked sa velmi posnazis mozno si cez UK nejaku zozenies... ale o standardnej distribucii u nas sa hovorit neda... a v sucasnosti ked motorke vladne google cakat zmenu je totalna naivita...vsetci vieme ako to google spackal uz s predajom nexusone

5.7.2012 18:59 / T Reagovať 1 4 nahlásiť

Zohnať Motorolu na Slovensku nie je problém. Je v každom dobrom e-shope a je to distribúcia pre SR a ČR. Aj v O2 sa nejaké nájdu... :) Niektoré modely Motoroly sa do EÚ nikdy nedostanú. Tak ako má každý výrobca rozdelené trhy. Navyše pre USA väčšina modelov podporuje LTE pásma používané v USA a Kanade, tak v EÚ by LTE na nich nefungovalo...

5.7.2012 18:19 / MM Reagovať 1 7 nahlásiť

Pri 1 780 mAh baterii pisat o solidnej vydrzi nedokaze hocikto. Uz ma s tym nestvite. Solidna vydrz je pri Motorole RAZR Maxx, kde je pouzita 3 300mAh bateria. Tam sa da pisat o solidnej vydrzi. Vsetko s vydrzou do 20 hodin je len priemer. Skor by som napisal, ze napriek dostupnosti vykonnych baterii je opat pouzita co mozno najslabsia.

5.7.2012 18:39 / Reagovať 1 3 nahlásiť

presne tak

5.7.2012 19:48 / Reagovať 8 2 nahlásiť

asi ti nedocvaklo, ze kapacita baterie je len jeden z viacerych faktorov urcujucich vydrz baterie, ze? :-/ Telefon s androidom moze mat aj 600000 mAh bateriu a aj tak nevydrzi dlhsie ako den

5.7.2012 20:26 / MM Reagovať 1 8 nahlásiť

Mne to docvaklo uz velmi davno, aj vdaka pradavnemu studiu na ekektrotechnickej. Pozri si realne resty Motoroly RAZR Maxx a potom pis nieco o vydrzi mensej ako den. Mna nestve to, ze motorola ma najvacsiu bateriu a aj najvacsiu vydrz, ale to, ze taku bateriu nemaju aj ostatne fony. Pritom by to nebol absolutne ziadny problem. A ked sa este zacne spominat "solidna" vydrz pri ubohych 1 780mAh, tak je to na zasmiatie. To je dobre akurat tak pre obycajny telefon a nie pre smartfon.

5.7.2012 23:41 / .... Reagovať 0 3 nahlásiť

nekecaj, na RAZR MAXX jasne vidiet, ze dvojnasobna bateria zaruci minimalne tie dva dni, pod 2000 mAh sa ale neda ocakavat viac ako den pri takych displejoch

6.7.2012 11:32 / karolkok Reagovať 0 2 nahlásiť

Som majitel Motorola Droid RAZR Maxx a musim povedat, ze ten telefon "drzi" tak ako pisu.

5.7.2012 20:46 / janickovo Reagovať 1 5 nahlásiť

my tu mame AT&T?:-O

5.7.2012 20:59 / Reagovať 5 2 nahlásiť

ano janicko. Neviem ci v janickove, ale v BA su v 3 budovach a v KE v jednej. Maju tu jendo z najvacsich supportnych centier na svete

5.7.2012 21:10 / ??? Reagovať 1 7 nahlásiť

To neznamena, ze posobi OPERATOR na Slovensku. Objednaj si u nich pausal ty vole

5.7.2012 21:31 / Reagovať 4 1 nahlásiť

a kde som napisal, ze posobi ako operator v SR? :-D sa nauc citat deges

5.7.2012 21:35 / ??? Reagovať 1 8 nahlásiť

Ked si kkt a trollujes, tak sa mozes akurat tak poje...

5.7.2012 21:43 / Reagovať 13 2 nahlásiť

daj si este 2 plusky, aby si mal rovnako s tym prispevkom vyssie

5.7.2012 21:47 / ??? Reagovať 1 3 nahlásiť

neviem ako ty, ale ja si viem dat len 1 :-). Takze asi so mnou ludia suhlasia :-P. Neplac, ze mas tolko minusiek

5.7.2012 22:24 / Reagovať 1 1 nahlásiť

mne je postihnutych deti ako ty skor luto. ale viem udrzat emocie na uzde a neplakat, aj ked s tebou to bude vaznejsie

6.7.2012 00:07 / T Reagovať 0 3 nahlásiť

Alzheimer tvoje miesto je na pokeci. Rubrika Rómovia.... písal si, že pôsobí na Slovensku. Tu máš svoj príspevok... Alzheimer | 05. 07. 2012 16:53 At&t na slovensku posobi ty nepodstatne lajno Odpovedať | Súhlasím (+3) | Nesúhlasím (-4)

6.7.2012 00:25 / Reagovať 1 1 nahlásiť

ano AT&T na Slovensku posobi. Uz niekolko rokov. Ak tomuto textu nerozumies, daj si ho vysvetlit mamine alebo opatrovatelke

5.7.2012 21:30 / janickovo Reagovať 2 0 nahlásiť

:-Ddakujem ja z Trencina no tak idem si k nim zobrat na pausal tu motorolu

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke