Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/top-produkt-2014
Diskusia

Motorola Atrix HD: Vylepšený RAZR pre AT&T

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.82.209.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
29 príspevkov
5.7.2012 15:58 / T (zive.sk) Reagovať 7 3 nahlásiť

Koho to zaujíma? AT&T na Slovensku nepôsobí.... Tu stačí nakopírovať cenník Rakúskych opov a už píšu platinoví, že sa má človek presťahovať do Rakúska.... Ani MM nepustila otázku, keď tu mali zástupcu Orange prečo neskopírovali rakúsky cenník.... Slovensko je jediná krajina v okolí, kde nie je žiadna LTE sieť..... Tu máte US Motoroly a všimnite si cenovky. Je tam Atrix2, tak MM je asi pozadu.. :) http://www.motorola.com/us/consumers/Mobile-Phone... ...

5.7.2012 16:53 / Alzheimer (zive.sk) 6 3 nahlásiť

At&t na slovensku posobi ty nepodstatne lajno

5.7.2012 17:10 / mariena (zive.sk) 0 10 nahlásiť

vy ste nejaky prchky. to bude tym, ze mate kratke prirodzenie, akne a lupiny. :-(

5.7.2012 17:16 / Alzheimer (zive.sk) 9 0 nahlásiť

Mariena drza! Posli mi tvoje foto na alzheimer azet sk a mozno ti ukazem ake kratke prirodzenie mam. Akne sa sem tam vyskytne na chrbte, dufam ze mi s nim pomozes :)

5.7.2012 17:29 / mariena (zive.sk) 0 9 nahlásiť

ako som si myslela. pubertak a onanista. :-O

5.7.2012 17:42 / Alzheimer (zive.sk) 5 2 nahlásiť

Vidis aka si neskutocne bystra. Mas problem s onaniou? So sebapoznavanim? Chod k doktorovi lebo ked nebudes poznat dokladne svoje telo tak partner ta neprivedie nikdy ku stastnemu koncu. Pubertu mam za sebou tak cca 15 rokov . Mila marienka kludne sa mi zdover aj s dalsimi tvojimi problemami, rad ti nezistne poradim

5.7.2012 18:07 / T (zive.sk) 1 4 nahlásiť

Neviem, že by AT&T pôsobil ako operátor na Slovensku..... Dokonca ani v EÚ... :-D

5.7.2012 18:39 / 0 3 nahlásiť

ach ty alzheimerova iOvca....B-]

5.7.2012 19:49 / 3 0 nahlásiť

ach ty jeden ucitel gramatiky, ktory ju sam neovlada B-]

5.7.2012 18:14 / bx (zive.sk) 1 2 nahlásiť

mna to zaujima, motorola vacsinu telefonov po par mesiacov uvedie aj v EU a osobne si myslim, ze co sa tyka prevedenia, tak motorola je spick (samozrejme DROID4 nas minul, co je velka skoda a teraz je uz zastaraly)

5.7.2012 18:42 / 1 3 nahlásiť

s motorkou je v europe stale problem...ano ked sa velmi posnazis mozno si cez UK nejaku zozenies... ale o standardnej distribucii u nas sa hovorit neda... a v sucasnosti ked motorke vladne google cakat zmenu je totalna naivita...vsetci vieme ako to google spackal uz s predajom nexusone

5.7.2012 18:59 / T (zive.sk) 1 4 nahlásiť

Zohnať Motorolu na Slovensku nie je problém. Je v každom dobrom e-shope a je to distribúcia pre SR a ČR. Aj v O2 sa nejaké nájdu... :) Niektoré modely Motoroly sa do EÚ nikdy nedostanú. Tak ako má každý výrobca rozdelené trhy. Navyše pre USA väčšina modelov podporuje LTE pásma používané v USA a Kanade, tak v EÚ by LTE na nich nefungovalo...

5.7.2012 18:19 / MM (zive.sk) Reagovať 1 7 nahlásiť

Pri 1 780 mAh baterii pisat o solidnej vydrzi nedokaze hocikto. Uz ma s tym nestvite. Solidna vydrz je pri Motorole RAZR Maxx, kde je pouzita 3 300mAh bateria. Tam sa da pisat o solidnej vydrzi. Vsetko s vydrzou do 20 hodin je len priemer. Skor by som napisal, ze napriek dostupnosti vykonnych baterii je opat pouzita co mozno najslabsia.

5.7.2012 18:39 / 1 3 nahlásiť

presne tak

5.7.2012 19:48 / 8 2 nahlásiť

asi ti nedocvaklo, ze kapacita baterie je len jeden z viacerych faktorov urcujucich vydrz baterie, ze? :-/ Telefon s androidom moze mat aj 600000 mAh bateriu a aj tak nevydrzi dlhsie ako den

5.7.2012 20:26 / MM (zive.sk) 1 8 nahlásiť

Mne to docvaklo uz velmi davno, aj vdaka pradavnemu studiu na ekektrotechnickej. Pozri si realne resty Motoroly RAZR Maxx a potom pis nieco o vydrzi mensej ako den. Mna nestve to, ze motorola ma najvacsiu bateriu a aj najvacsiu vydrz, ale to, ze taku bateriu nemaju aj ostatne fony. Pritom by to nebol absolutne ziadny problem. A ked sa este zacne spominat "solidna" vydrz pri ubohych 1 780mAh, tak je to na zasmiatie. To je dobre akurat tak pre obycajny telefon a nie pre smartfon.

5.7.2012 23:41 / .... (zive.sk) 0 3 nahlásiť

nekecaj, na RAZR MAXX jasne vidiet, ze dvojnasobna bateria zaruci minimalne tie dva dni, pod 2000 mAh sa ale neda ocakavat viac ako den pri takych displejoch

6.7.2012 11:32 / karolkok (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Som majitel Motorola Droid RAZR Maxx a musim povedat, ze ten telefon "drzi" tak ako pisu.

5.7.2012 20:46 / janickovo (zive.sk) Reagovať 1 5 nahlásiť

my tu mame AT&T?:-O

5.7.2012 20:59 / 5 2 nahlásiť

ano janicko. Neviem ci v janickove, ale v BA su v 3 budovach a v KE v jednej. Maju tu jendo z najvacsich supportnych centier na svete

5.7.2012 21:10 / ??? (zive.sk) 1 7 nahlásiť

To neznamena, ze posobi OPERATOR na Slovensku. Objednaj si u nich pausal ty vole

5.7.2012 21:31 / 4 1 nahlásiť

a kde som napisal, ze posobi ako operator v SR? :-D sa nauc citat deges

5.7.2012 21:35 / ??? (zive.sk) 1 8 nahlásiť

Ked si kkt a trollujes, tak sa mozes akurat tak poje...

5.7.2012 21:43 / 13 2 nahlásiť

daj si este 2 plusky, aby si mal rovnako s tym prispevkom vyssie

5.7.2012 21:47 / ??? (zive.sk) 1 3 nahlásiť

neviem ako ty, ale ja si viem dat len 1 :-). Takze asi so mnou ludia suhlasia :-P. Neplac, ze mas tolko minusiek

5.7.2012 22:24 / 1 1 nahlásiť

mne je postihnutych deti ako ty skor luto. ale viem udrzat emocie na uzde a neplakat, aj ked s tebou to bude vaznejsie

6.7.2012 00:07 / T (zive.sk) 0 3 nahlásiť

Alzheimer tvoje miesto je na pokeci. Rubrika Rómovia.... písal si, že pôsobí na Slovensku. Tu máš svoj príspevok... Alzheimer | 05. 07. 2012 16:53 At&t na slovensku posobi ty nepodstatne lajno Odpovedať | Súhlasím (+3) | Nesúhlasím (-4)

6.7.2012 00:25 / 1 1 nahlásiť

ano AT&T na Slovensku posobi. Uz niekolko rokov. Ak tomuto textu nerozumies, daj si ho vysvetlit mamine alebo opatrovatelke

5.7.2012 21:30 / janickovo (zive.sk) 2 0 nahlásiť

:-Ddakujem ja z Trencina no tak idem si k nim zobrat na pausal tu motorolu

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.