Diskusia

Tip pre Windows Phone: Život v obrazoch s Photo Timeline

23 príspevkov
6.7.2012 11:23 / T (zive.sk) Reagovať 29 3 nahlásiť

V jednoduvhosti je krása - jednoducho mŕtvy WP7. :)

6.7.2012 11:42 / pipipi (zive.sk) 2 18 nahlásiť

Ty uz si pred nejakym casom sluboval, ze odtialto vypadnes tak sa toho drz. Zbal si svoj Wawe s Badou za par svestek z letnej brigady na kupalisku v Lefantovciach a prestan vsetkych unavovat svojimi vyplodmi v diskusiach, ktore mozu mat uroven.

6.7.2012 11:53 / T (zive.sk) 21 3 nahlásiť

No keď o Bade píše XPčkár s 11 ročným OS, tak neviem. Teraz bežím na Androide... WP7 je mŕtvy ako tvone zaostalé XP... Dedo bež na pokec. :)

6.7.2012 12:30 / pipipi (zive.sk) 1 10 nahlásiť

Napadlo Ta, ze som mozno v praci? Su IT firmy kde musis z roznych dovodov pouzivat starsi software, ale nevidim vyznam to prave tebe vysvetlovat. Osobne som presvedceny, ze si prave vysiel gympel v nejakom provincom mestecku a nemas cele leto co robit tak tu spamujes nieco o mrtvych systemoch. Mam tablet s Androidom a telefon s WP7. Som spokojny s oboma ajked WP7 je stale rychlejsi a spolahlivejsi. Vytykat mu, ze nema mass storage je smiesne. Nedostatky WP7 lezia len v tom, ze ma primalo lokalnych aplikacii. Dufam, ze po prichode W8 tu budeme mat treti velky ekosystem, aj keby mal len 15% podiel, stale je to dost.

6.7.2012 12:54 / Zaklinac (zive.sk) 2 9 nahlásiť

Samozrejne, ze ho to nenapadlo. Downov syndrom je neprijemna vec.

6.7.2012 18:32 / T (zive.sk) 12 0 nahlásiť

K O K O T E N K O starý Zaklínač ty máš lepru aj so starým K O K O T O M Igusom.... Odpadnú vám z toho ťukania na trojanoch MS staré údy.... :-D

6.7.2012 19:34 / Zaklinac (zive.sk) 0 9 nahlásiť

Ty mas vazne upal.

6.7.2012 18:34 / T (zive.sk) 13 0 nahlásiť

pipipi haha, že IT firmy a XP.......W8 sa nauchytí na tabletoch.... Mal som ho v notebooku a letel... Dopadne ako Vista.... :-D

6.7.2012 11:51 / mentol999 (zive.sk) 6 4 nahlásiť

Podľa mňa sa teraz rozbehne predaj WP7 mobilov. Dôjde WP8 a ceny WP7 pôjdu rapídne dole. A keď sa cena dostane na 50% pôvodnej ceny tak pôjdu na dračku.

6.7.2012 11:55 / T (zive.sk) 11 2 nahlásiť

Skôr Nokia vyhlási rekordnú stratu... WP8 je v nedohľadne... :-D

6.7.2012 13:07 / M2 (zive.sk) 1 9 nahlásiť

Len si plac, WP8 vyriesi vacsinu kravin, za ktorymi placu taki ludia ako si ty (aj ked pochybujem, ci si vobec clovek) a nebude mu uz nic stat v ceste ziskas vyznamne % z trhu a znizit podiel Androidu a/alebo iOS (a po bade nestekne ani pes - keby bola taka uzasna, tak ju Samsung da do viac telefonov, ale divim sa, preco nedava :) )

6.7.2012 15:41 / lol (zive.sk) 5 3 nahlásiť

co som cital, tak wp8 nebude podporovat bluetooth file transfer ani nadalej (povedal to clvoek z prostredia MS), iba nejakym hackom si to uzivatel moze povolit :-D. Akoze dakujem pekne za taky inovativny OS. BT file transfer mali uz stare mobily a nove ho nebudu vediet (tie kde bude WP). Mass storage ani nehovorim... MS vsadza na tu ich synchrozniaciu, fuj to je hnus.

6.7.2012 16:28 / .:) (zive.sk) 0 6 nahlásiť

ehm, BT flie transfer nevie ani iOS na jaTelefone pokial viem, a neda sa ani nijakym hackom dostat, alebo o nijakom nevime, i ked "jaTelefon" nepouzivam

6.7.2012 17:06 / pipipi (zive.sk) 1 6 nahlásiť

Pre niekoho to moze byt nevyhoda ale fakt nerozumiem na co je to v dnesnej dobe dobre? Mozes posielat subory 100 inymi sposobmi. Synchronizacia cez Zune dokonale funguje cez kabel ako aj automaticky cez WiFi. Na zivot bez Mass Storage sa da zvyknut, milujem ako sa vsetci tvaria, ze bez Mass Storage nemozu nic do telefonu dostat. Ked sme pri inovativnom systeme WP8 ma desktopove jadro, teoreticku podporu az pre 64 jadrove procesory atd. Noviniek je dost. Ak si chce niekto kopnut dovod si najde, ja hlavne nerozumiem aky to ma vyznam nadavat na system, ktori "kritici" videli akurat tak na obrazku tu v internetovych diskusiach.

6.7.2012 18:36 / T (zive.sk) 7 1 nahlásiť

WP8 neexistuje.... Ty si WP8 určite videl na tom XP...... Hlúpi ako M2, zaklináč a podobní starí exoti..... :-D

6.7.2012 20:13 / M2 (zive.sk) 0 5 nahlásiť

Lepsie ako socka, co si radsej necha vrtat koleno, lebo si nemoze dovolit zaplatit si jednoduchy mobilny internet kludne aj za 50 centov na 1 den, kedze ako vravis mas Eazy Free, Eazy Time a Eazy MegaLubomirType :) A co tvoja Bada? Vsak to je uz mrtvy OS, samotny Samsung ho rovnako ako Nokia Meego zabil :)

6.7.2012 20:03 / lol (zive.sk) 6 1 nahlásiť

ano mozes pouzivat ine sposoby... ale ked ti chce niekto poslat fotku z mobilu, tak to bude maturita, ze kua ako to dostanem k tebe :-D. a co som cital, ani len ako prilohu do MMS nedas fotku. Dufam pre Vas, ze aspon do mailu ide dat ako prilohu tu fotku :-D. Fakt uzasny OS (skratka pre Oje* System)

6.7.2012 20:13 / M2 (zive.sk) 1 3 nahlásiť

Ty si expert ako Lubomir - nevidel si ten OS a uz drystas, lebo kydat na MS je in ze? :)

6.7.2012 20:53 / Zaklinac (zive.sk) 1 4 nahlásiť

"a co som cital..." GRATULUJEM! Dostal si sa na uroven Lubomira, ktory akurat nieco cital, a doteraz si mysli, ze WP ma ikonky. Necitaj, skusaj! A mozno zistis, ze do MMS samozrejme fotku das.

6.7.2012 19:38 / Zaklinac (zive.sk) 1 5 nahlásiť

BT transfer je proti politike MS, nie preto, ze by ho snad nevedeli spravit. Mass detto. Ked sa ti nepaci, pouzivaj iny system. Ja som BT pouzil naposledy ked som mal esze SonyEricsson K610i, takze mne to naozaj neprekaza.

6.7.2012 12:32 / Igor Kulman (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

Vďaka za mini recenziu ;-)

6.7.2012 22:20 / zlatusikzodeckövejle (zive.sk) Reagovať 2 1 nahlásiť

zaujmava debata o mrtvom systeme neviem ale skus nasadit do firiem napr. linux co na nom spustis? nieco podobe spustis na apploch. Pre firmu bude w phone urcite prinos ked bude mat spolocne jadro s w8. jednoznacne v podnikovej sfere je k win mala konkurencia, netvrdim ze ziadna

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke